TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:45 Kameňák [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 02:25 Svokra [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Dvaja v meste: Bordeaux [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Odmietavá reakcia-2.časť 14/16 [i] 09:50 Sudkyňa Amy: Muži nie sú netvori 64 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:20 Lekári: Kritické situácie 23/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Protiturecká bašta - Štiavnické Bane [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Dvaja v meste: Kodaň [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Ukradnuté šťastie-1.časť 15/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:35 Viera: Prvá pomoc z Berlína 1/6 [i] 23:05 Radosť zo života: Pavol Juráň [i] 23:35 Lekári: Kritické situácie 23/65 [i] 00:20 Sudkyňa Amy: Muži nie sú netvori 64 [i] 01:05 Viera: Prvá pomoc z Berlína 1/6 [i] 02:35 Svet v obrazoch [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cesty do školy: Čchiang, Čína [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom vyhnali diviaka [i] 06:40 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom štepili plánky [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Malý Mikuláš [i] 07:15 Martinka II [i] 07:25 Martinka II [i] 07:40 Mať tak o koliesko viac: Sputnik [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Big bull Billy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Cinobaňa [i] 09:00 Záhady archeológie: Tical - Astrológia Mayov /Guatemala/ [i] 09:25 Maďarský magazín [i] 10:00 Oslobodenie Bratislavy: Druhovia [i] 11:10 Z ľudovej klenotnice [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - CVIKLOVÝ SMAJLIKOLÁČIK [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Kráľovstvo lesa: Doba ľadová 1 [i] 13:25 Cesta do NATO [i] 13:50 Ráčte vstúpiť [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Režisér [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Záhady archeológie: Hegra /Saudská arábia/ [i] 16:25 Cesty do školy: Tiaotiao, Čína [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Família - 33 [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Česká cesta [i] 18:30 Večerníček: Danka a Janka [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Big bull Billy [i] 18:45 Fidlibumove pokusy [i] 18:55 Malý Mikuláš [i] 19:05 Martinka II [i] 19:20 Martinka II [i] 19:30 Mať tak o koliesko viac: Teflón [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Prvá: Zora Jesenská [i] 21:00 Stále rýchlejšie [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 SK DEJINY: Milan Rastislav Štefánik [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Retro noviny [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:45 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 OCHRANCOVIA [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ [i] 14:30 V SIEDMOM NEBI [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 SEDEM [i] 22:40 INKOGNITO [i] 01:20 NOVINY TV JOJ 02:05 SÚDNA SIEŇ [i] 03:00 SÚDNA SIEŇ [i] 03:50 LUCKY ROOM [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Liga snov VII. 10 [i] 05:20 Život po ľuďoch 3 [i] 06:05 SÚDNA SIEŇ [i] 07:45 Profesionáli VI. 2 [i] 08:45 Život po ľuďoch 4 [i] 10:00 LUCKY ROOM [i] 11:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:00 Simpsonovci XVII. 3,5 [i] 14:00 Hviezdna brána I. 4 [i] 15:00 Simpsonovci XVII. 6,7 [i] 16:00 Profesionáli VI. 3,4 [i] 17:45 SÚDNA SIEŇ [i] 19:50 TIPOS INFO 19:55 ŽREBOVANIE 20:10 X-Men: Wolverine [i] 22:25 Pasca v džungli [i] 01:05 Hviezdna brána I. 4 [i] 02:05 Liga snov VII. 11,12 [i] 02:50 It's Always Sunny in Philadelphia XII. 4,5 [i] 03:30 Profesionáli VI. 3 [i] 04:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:55 Liga snov VII. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Další vražda v Corku [i] 09:50 Chytrost má děravé šaty [i] 10:30 Pošta pro tebe [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Durrellovi III 1/8 [i] 14:45 Podnájem [i] 15:05 Doktor Martin: Krev není voda [i] 15:55 To je vražda, napsala XI: Hra, sada, vražda [i] 16:45 Všechno, co mám ráda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život je ples: Rozárka s Trampem jedou na vandr 12/16 [i] 21:00 Gejzír [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Columbo: Předveď dokonalou vraždu [i] 00:05 Grantchester II 6/6 [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Toulavá kamera [i] 01:55 Malostranské palácové [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 13. komnata Rostislava Osičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Putování za vínem: Austrálie - Tasmánie a západní Austrálie [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Chytré opice [i] 09:50 Svatý Bartoloměj, rajský ostrov [i] 10:45 Země sv. Patricka [i] 11:15 Film o filmu Teroristka [i] 11:30 Putování za vínem: Austrálie - Tasmánie a západní Austrálie [i] 12:00 Generál Patton: Obléhání [i] 12:45 Křesťanský magazín [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Příroda slovenských nížin [i] 13:45 Turecko - brána Orientu: Strom zahrady rajské 7/13 [i] 14:05 Magické hory: Radhošť [i] 14:25 Kdyby stěny mohly mluvit!: Kuchyně 4/4 [i] 15:25 Jak se fotí Athény [i] 15:50 Křídla války: Stíhačky [i] 16:35 Velké stroje zblízka: Těžká nákladní loď [i] 17:25 Elsa - lvice, která změnila svět [i] 18:15 Na cestě po středním Peru [i] 18:45 Čtyři uši na mezi: Jak se zabydleli [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky: Dobrodružství v Serengeti [i] 19:25 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 19:40 Postřehy odjinud: Paříž očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Filipíny [i] 21:00 Krajinou domova II: Vodní země [i] 21:30 Národní klenoty: Sloup Nejsvětější Trojice v Olomouci - v plnosti víry [i] 22:00 Posel [i] 23:40 Queer: Ty, robot [i] 00:10 Slepý Gulliver [i] 01:50 Město v oblacích: Ve vzduchu 2/3 [i] 02:45 Život Mistra Kchunga [i] 03:10 Čaj pro třetího [i] 03:40 Smilovice [i] 04:05 Suchá Loz [i] 04:35 Milujte život [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Nekonečná láska 65-66 [i] 07:25 Láska na druhý pokus 69 [i] 08:45 Pestúnka Fran [i] 10:35 Sila ženy 22-23 [i] 12:50 Reflex [i] 13:40 Zločiny na mori II. 12/26 [i] 14:40 Búrlivé víno [i] 16:50 Dr. House [i] 18:35 Prípady pre Lauru [i] 20:30 Sila ženy 24-25 [i] 22:20 Nekonečná láska 67-68 [i] 00:15 Dr. House [i] 01:45 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 04:05 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Medvedev triumfoval v Cincinnati, má prvý titul z podujatí Masters
Na archívnej snímke ruský tenista Daniil Medvedev.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

HROZÍ MU TVRDÁ BASA: V podmienke mal napadnúť poľovníka
Muža, ktorý mal minulý týždeň v Miloslavove v okrese Senec napadnúť v poľovníckom revíri člena poľovníckej stráže, policajti obvinili z trestného činu ...

Omastinú Nemci obsadili trikrát,zavraždili 12 ľudí a vypálili 14 budov
Zničené domy v obci Omastiná, okres Bánovce nad Bebravou, počas 2.svetovej vojny.

Sála handlovského kina prejde modernizáciou, dostane nové sedačky
Ilustračná snímka.

Levočská nemocnica získala medzinárodné ocenenie
Ilustračná snímka.

Široký: Pri riešení klimatickej zmeny je klimatická neutralita nutnosť
Na archívnej snímke budova, v ktorej sa konala klimatická konferencia OSN v nemeckom Bonne.

Furmanské preteky v Sobranciach ponúkli drinu i spoznávanie regiónu
Na archívnej snímke disciplína práca s drevom.

TOTO sú na Slovensku najobľúbenejšie mená pre deti
Na najvyšších priečkach populárnych mien pre deti na Slovensku sa už niekoľko rokov umiestňuje Sofia s Jakubom. V roku 2014 Jakuba vystriedal Adam, o dva roky ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.