TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 2 na 1 [i] 22:20 Susedia [i] 23:10 Kuchyňa [i] 00:05 Unesené [i] 02:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Dvaja v meste: Amsterdam [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Odmietavá reakcia-1.časť 13/16 [i] 09:45 Sudkyňa Amy: Aj taký je život 63 [i] 10:30 HiSTORY 3. apríl [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Mýlne stopy 22/65 [i] 15:05 Kultúrne dedičstvo: Hrad Devín [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Dvaja v meste: Bordeaux [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Odmietavá reakcia-2.časť 14/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Najväčší Slovák: Anton Srholec [i] 21:40 Firma [i] 00:10 Autosalón [i] 00:35 Firma [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: Stas, Sibír [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom kresali iskry [i] 06:40 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom čakali babie leto [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Malý Mikuláš [i] 07:10 Martinka I [i] 07:25 Martinka I [i] 07:35 Mať tak o koliesko viac: Padák [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Trápna [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Súľov - Hradná [i] 08:45 Správy RTVS z regiónov [i] 09:00 Záhady archeológie: Angkor /Kambodža/ [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Karol Ketzer [i] 11:05 Okolie Zlatých Moraviec [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Fidlibumove pokusy [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - NÁMORNÍCKA SMAJLINÁTIERKA [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Pardubický kraj [i] 12:30 Dunajská flotila [i] 13:00 Hľadanie tvaru [i] 13:20 Európski knihári: Reštaurovanie antifonára [i] 13:50 Rudo Brtáň [i] 14:30 Moja diagnóza: Bez štítnej žľazy [i] 15:00 Festung Bratislava [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Záhady archeológie: Tical - Astrológia Mayov /Guatemala/ [i] 16:25 Cesty do školy: Čchiang, Čína [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Večerníček: Danka a Janka [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:53 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 21:00 Kráľovstvo lesa: Doba ľadová 1 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Kinorama [i] 22:50 Umenie [i] 23:15 Čas grimás [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:50 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 OCHRANCOVIA [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ [i] 14:30 V SIEDMOM NEBI [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 SOM MAMA II. 17,18 [i] 22:20 REŠTART [i] 23:55 Vtierka Sam 12 [i] 00:55 Akty X 10/10 [i] 01:55 SOM MAMA II. [i] 03:30 KRIMI 03:55 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Život po ľuďoch 2 [i] 06:00 SÚDNA SIEŇ [i] 07:45 Profesionáli III. 30/30 [i] 08:50 Život po ľuďoch 3 [i] 10:05 LUCKY ROOM [i] 11:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:10 Simpsonovci XVII. 1,2/22 [i] 14:10 Hviezdna brána I. 3 [i] 15:10 Simpsonovci XVII. 3,5 [i] 16:05 Profesionáli VI. 1,2/16 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ [i] 19:50 ŽREBOVANIE 20:10 Deň nezávislosti [i] 23:10 Zatratený [i] 01:15 Hviezdna brána I. 3 [i] 02:10 Liga snov VII. 9,10 [i] 02:55 It's Always Sunny in Philadelphia XII. 2,3 [i] 03:35 Profesionáli VI. 1/16 [i] 04:10 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Vražda ve škole [i] 09:50 Doktor Martin: Puchýř [i] 10:35 Všechno, co mám ráda [i] 11:05 Povídavá pohádka [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Jezevec [i] 14:40 Columbo: Smrt ve sklence vína [i] 15:55 To je vražda, napsala XI: Další vražda v Corku [i] 16:45 Cestománie: Cookovy ostrovy - Květy Pacifiku [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:05 Nejlepší trapasy [i] 21:20 Nemocnice na kraji města: Výročí 1/20 [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Grantchester II 6/6 [i] 23:00 Případy detektiva Murdocha IX: Neštěstí v lásce [i] 23:45 Kriminalista: Zeď v hlavě [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Turecko - brána Orientu: Strom zahrady rajské 7/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Nový Zéland 1/5 [i] 09:45 S Arthurem za slony [i] 10:10 Vídeň: Říše, dynastie a sen 1/3 [i] 11:05 Hitler versus Churchill 1/2 [i] 11:50 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův architekt 4/6 [i] 12:45 Tajuplný podzemní svět: Krajem uhlí a břidlice 13/14 [i] 13:10 Kořist ve jménu královny [i] 13:50 Náš venkov: Plavci z mrazivé Orlice [i] 14:20 Ta naša kapela [i] 14:45 Folklorika: Majstr Martin Hrbáč [i] 15:15 Magické hory: Kozákov [i] 15:30 Evropa dnes: Poklad zakázaného ostrova [i] 16:00 Město v oblacích: Ve vzduchu 2/3 [i] 16:55 Televizní klub neslyšících [i] 17:20 Prahou s panem Tau a Arabelou [i] 18:15 Hranice v srdci: Bílé samoty 3/16 [i] 18:45 Kluci ze zámku: Setkání [i] 18:55 Babylon [i] 19:20 Turecko - brána Orientu: Strom zahrady rajské 7/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Paříž očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Pobřeží slonoviny, africká mozaika [i] 21:00 Na cestě po středním Peru [i] 21:30 Jak se fotí Athény [i] 22:00 Hasiči 5/6 [i] 22:40 Ve jménu vlasti VII: Andante 7/12 [i] 23:35 Případ Kettering: Anna 1/8 [i] 00:25 V pasti 5/10 [i] 01:20 Nedej se: Chvála panelům [i] 01:45 Nedej se plus: Nové reaktory ano nebo ne? [i] 02:03 Občanské noviny [i] 02:10 Chcete je? [i] 02:15 Cesty Budhismu [i] 02:45 Před půlnocí [i] 03:15 Havířovské babky po našymu [i] 03:40 Svatobořice-Mistřín [i] 04:05 To mě baví [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Nekonečná láska 63-64 [i] 07:30 Láska na druhý pokus 68 [i] 08:50 Pestúnka Fran [i] 10:20 Sila ženy 20-21 [i] 12:35 Reflex [i] 13:25 Zločiny na mori II. 11/26 [i] 14:25 Búrlivé víno [i] 16:35 Dr. House [i] 18:25 Prípady pre Lauru [i] 20:30 Sila ženy 22-23 [i] 22:25 Nekonečná láska 65-66 [i] 00:20 Upírske denníky VII. 22/22 [i] 01:10 Prípady pre Lauru [i] 01:50 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 04:05 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Sezónu odštartujú St. Luois s Washingtonom, tri zápasy i v Európe
Ilustračná snímka.

Organizátori Copa America sú napriek slabým návštevám spokojní
Ilustračná snímka.

J. Liba o ZOH 2026 v Miláne a Cortine: Uvidíme, či to bude fungovať
Jozef Liba, archívna snímka.

Tankó okrem športu pomáha mladým Rómom: Integrácia je veľmi dôležitá
Na archívnej snímke slovenský boxer Viliam Tankó.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu neustúpia, slnko sa nebude mať ani kde schovať
Ilustračná snímka.

Slovákov dnes potrápia horúčavy, treba dbať na pitný režim
Ilustračná snímka.

Vodiči, pozor: Polícia si na vás posvieti v okrese Lučenec
Ilustračná snímka.

Kvalitu nebalenej zmrzliny prezradí farba, chuť a konzistencia
Ilustračná snímka.

Platforma Stojíme pri kultúre kritizuje ministerku a odovzdá otvorený list premiérovi Pellegrinimu
Zástupcovia platformy Stojíme pri kultúre adresujú otvorený list premiérovi Petrovi Pellegrinimu a súčasne žiadajú o verejné prijatie Výbor Národnej rady SR pre kultúru a médiá. List a ...

Psychologička: Rodičia by sa mali zaujímať, čo dieťa robí na počítači
Ilustračná snímka.

Slovák Peter Lorre bol hviezdou v Hitchcockových filmoch
Na snímke Peter Lorre.

Polícia našla telo YouTubera menom Etika, ktorý nedávno zverejnil video o samovražde
Americká polícia našla v New Yorku telo zosnulého YouTubera menom Etika, ktorý bol nezvestný šesť dní. Informovala o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Predtým uviedli, ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.