TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Ďateľ Woody [i] 07:10 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:25 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:50 Tom a Jerry: Luskáčik [i] 08:45 Sesterstvo putovných nohavíc [i] 11:00 2 na 1 [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Miss špeciálny agent [i] 16:00 Kuchyňa [i] 16:45 Horná Dolná [i] 18:05 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 THE VOICE ČESKO SLOVENSKO [i] 22:30 Fotri sú lotri [i] 00:30 Späť do ringu [i] 02:30 Fotri sú lotri [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Lilin ostrov pokladov [i] 06:30 Malý Mikuláš [i] 06:45 Martinka I [i] 07:00 Červíčkovia: Pavučina [i] 07:05 Elena z Avaloru II.: Maruánsky drahokam [i] 07:30 Zázračný ateliér [i] 08:00 Voľby prezidenta SR 2019 - štúdio 2.kolo [i] 09:00 Dunajské rozprávky 1/3 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:05 Amerika zhora: Prírodné zázraky [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Bud Bindi: Vitajte v NATO [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot: Veľká štvorka [i] 15:45 Apoštolská cesta pápeža Františka do Maroka [i] 17:25 Mŕtve oči [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Strážmajster Topinka: Zločin v kostole 12/13 [i] 21:25 Kapitánka Mária 4/4 [i] 23:05 Agatha Christie : Poirot: Veľká štvorka [i] 00:30 Mŕtve oči [i] 01:15 Kapitánka Mária 4/4 [i] 02:50 Amerika zhora: Prírodné zázraky [i] 03:45 Občan za dverami [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Slovenský kras: Vznik a vývoj [i] 06:30 Demänovský kras [i] 07:00 Kultúrne pamiatky Slovenska: Nitriansky hrad [i] 07:10 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Pardubický kraj [i] 07:20 Genius loci Slovensko: Vodný mlyn Tomášikovo [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Poďte s nami do lesa - ZACHOVAJME LESY POTOMSTVU [i] 08:31 Chochmesovci: Pri stole [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:45 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:15 Test magazín: Bryndza [i] 10:25 Hľadanie stratených svetov: Bitka pri Rozhanovciach [i] 10:55 Família - Hľadanie [i] 11:20 Chaplin na kolieskových korčuliach [i] 11:50 Príbehy spod Karpát: Bylinkárka zo Spiša [i] 12:20 Princezná v ježovej koži [i] 13:30 Orientácie [i] 14:00 Slovo [i] 14:15 Herecké legendy [i] 14:35 Posledná hodina [i] 15:45 Folklórny festival - Východná - zostrihy: "TOP 5ka" [i] 17:00 Ktosi je za dverami [i] 17:25 Večerníček: Danka a Janka [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:48 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:56 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 21:00 Fortuna liga - magazín [i] 21:30 Boj o ťažkú vodu: Tretia časť 3/6 [i] 22:15 Boj o ťažkú vodu: Štvrtá časť 4/6 [i] 23:05 Divadlo nás baví: Vrátila sa raz v noci [i] 23:20 Pozvánka do divadla: Vrátila sa raz v noci [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI 06:55 NOVINY TV JOJ 07:45 Levia stráž II. 3,4 [i] 08:40 Zúbková víla [i] 10:50 Ako Mike 2 [i] 13:00 Cumlikátor [i] 15:05 Kráska a zviera [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Rýchli a zbesilí 4 [i] 23:00 ZLATÁ NÁDEJ [i] 23:10 Smrť v priamom prenose [i] 01:25 Špinavé prachy [i] 03:30 NOVINY TV JOJ 04:05 NA CHALUPE [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Letecké katastrofy XVI. 4,5 [i] 07:10 "Kam čert nemůže" [i] 09:20 Niekto ako ty [i] 11:40 LUCKY ROOM [i] 14:25 Don Camillo [i] 17:10 A zasa tí Mupeti! [i] 19:25 Simpsonovci XXVII. 16 [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Deti moje [i] 22:30 Príbeh Antwona Fishera [i] 01:10 Letecké katastrofy XVI. 4,5 [i] 02:50 Don Camillo [i] 04:50 Prvé oddelenie II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Soused [i] 06:40 Bílá paní [i] 08:15 Úsměvy Miroslava Moravce [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Ženu ani květinou neuhodíš 6/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O bílé paní [i] 14:05 O Ptáku Ohniváku [i] 14:50 Přijeď si pro mě, tady straší [i] 15:50 Andělské oči [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Krajané [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Vodník 1/3 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:45 Koptashow [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Zlá minuta [i] 23:45 Taggart: Páteční vernisáž [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 02:00 13. komnata Rostislava Osičky [i] 02:30 Sváteční slovo publicisty a scenáristy Milana Švihálka [i] 02:35 Žiješ jenom 2x: Tanečnice Eliška [i] 03:00 Hobby naší doby [i] 03:30 Zkus mít vkus [i] 03:50 Chalupa je hra [i] 04:15 Zahrada je hra [i] 04:40 Bydlení je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 05:25 Putování za vínem: Austrálie - Victoria [i] 06:00 Sluneční panenka a Dešťový panáček: Sluneční panenka a kulový blesk Vincek [i] 06:05 Kamarádi z mojí deky [i] 06:10 Kamarádi z mojí deky [i] 06:15 Andy a mláďata [i] 06:25 Ava Riko Teo [i] 06:35 Novinky z přírody [i] 06:40 Zvonečkovi [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Mrňouskové [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1969 1245/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: U českých osobností [i] 09:35 Národní klenoty: Třebíč - jedinečnost mnohosti [i] 10:05 Křídla války: Oči na obloze [i] 10:50 Nedej se: Chvála panelům [i] 11:15 Nedej se plus: Nové reaktory ano nebo ne? [i] 11:33 Občanské noviny [i] 11:45 Chcete mě? [i] 12:10 Sváteční slovo publicisty a scenáristy Milana Švihálka [i] 12:15 Křesťanský magazín [i] 12:45 Uchem jehly [i] 13:10 Cesty víry: Tři plus jeden Glogarové [i] 13:40 Na plovárně s Davem Wecklem [i] 14:05 Mírně skryté krásy Albánie [i] 14:25 Na cestě po Arizoně [i] 14:50 Ferdinandovy zahrady II.: Zelené pokoje pro rodinu [i] 15:20 Úžasné hotely: Ekvádor 4/6 [i] 16:15 Vídeň: Říše, dynastie a sen 1/3 [i] 17:05 Elsa - lvice, která změnila svět [i] 18:00 Nový Zéland 1/5 [i] 18:45 Kluci ze zámku: Na hřišti [i] 18:55 Hranice v srdci: Bílé samoty 3/16 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Comancheros [i] 21:50 Skřivánci na niti [i] 23:25 Slepý Gulliver [i] 01:10 Ve jménu vlasti VII: Změna hostitele 6/12 [i] 02:05 Antonín Randa - osobnost české minulosti [i] 02:35 V zajetí železné opony: Čtyři žaláře generála Káchy [i] 02:50 Posedlá generace [i] 03:15 Železniční muzeum [i] 03:25 Mlynář IV. [i] 03:55 Folklorní výlety [i] 04:20 Návraty k divočině: Národní park Podyjí [i] 04:45 Příběhy z obory [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Katie Ffordová: Otcovia môjho syna [i] 07:05 Smotánka [i] 08:05 Taká obyčajná rodinka [i] 10:40 Mestečko Frühling: Návrat stratenej dcéry [i] 13:10 Dr. House [i] 14:55 Sesterstvo putovných nohavíc [i] 17:20 Sladká výzva [i] 17:35 Návrat do Modrej lagúny [i] 20:00 Dievča do každého počasia [i] 21:45 Jedz, modli sa a miluj [i] 00:35 Návrat do Modrej lagúny [i] 02:20 Sesterstvo putovných nohavíc [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Sezónu odštartujú St. Luois s Washingtonom, tri zápasy i v Európe
Ilustračná snímka.

Organizátori Copa America sú napriek slabým návštevám spokojní
Ilustračná snímka.

J. Liba o ZOH 2026 v Miláne a Cortine: Uvidíme, či to bude fungovať
Jozef Liba, archívna snímka.

Tankó okrem športu pomáha mladým Rómom: Integrácia je veľmi dôležitá
Na archívnej snímke slovenský boxer Viliam Tankó.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu neustúpia, slnko sa nebude mať ani kde schovať
Ilustračná snímka.

Slovákov dnes potrápia horúčavy, treba dbať na pitný režim
Ilustračná snímka.

Vodiči, pozor: Polícia si na vás posvieti v okrese Lučenec
Ilustračná snímka.

Kvalitu nebalenej zmrzliny prezradí farba, chuť a konzistencia
Ilustračná snímka.

Platforma Stojíme pri kultúre kritizuje ministerku a odovzdá otvorený list premiérovi Pellegrinimu
Zástupcovia platformy Stojíme pri kultúre adresujú otvorený list premiérovi Petrovi Pellegrinimu a súčasne žiadajú o verejné prijatie Výbor Národnej rady SR pre kultúru a médiá. List a ...

Psychologička: Rodičia by sa mali zaujímať, čo dieťa robí na počítači
Ilustračná snímka.

Slovák Peter Lorre bol hviezdou v Hitchcockových filmoch
Na snímke Peter Lorre.

Polícia našla telo YouTubera menom Etika, ktorý nedávno zverejnil video o samovražde
Americká polícia našla v New Yorku telo zosnulého YouTubera menom Etika, ktorý bol nezvestný šesť dní. Informovala o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Predtým uviedli, ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.