TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Ďateľ Woody [i] 07:15 Návrat do Modrej lagúny [i] 09:20 Smoliar [i] 11:20 Stoj, lebo mamička vystrelí! [i] 13:10 Klamal by som ti? [i] 14:10 THE VOICE ČESKO SLOVENSKO [i] 16:20 Fotri sú lotri [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 POČASIE [i] 20:15 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Mechanik zabijak [i] 22:00 Prezidentské voľby [i] 00:30 Očista [i] 03:00 Drakula: Zrod legendy [i] 04:20 Mechanik zabijak [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:50 Lilin ostrov pokladov [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:10 Martinka I [i] 07:20 Červíčkovia: Výletník [i] 07:30 Tryskáči I.: Jazero Titicaca [i] 07:45 Yakari III.: Jarné upratovanie [i] 07:55 Yakari III.: Čierne kamene [i] 08:10 Elena z Avaloru I.: Kockáči [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 09:55 Merlin I: Otrávený kalich 4/13 [i] 10:50 On air [i] 11:10 Hudba made in Slovakia: Konekshan [i] 11:25 Park [i] 12:00 Mimoriadne správy [i] 12:20 Čo ja viem [i] 14:00 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Jaskyne Slovenského krasu [i] 14:25 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Sittafordská záhada [i] 16:00 Mimoriadne správy [i] 16:15 Najväčší Slovák: Jozef Gabčík [i] 17:25 Kultúrne dedičstvo: Budatínsky hrad [i] 17:45 Cestou necestou: Martinik [i] 18:20 Chochmesovci: Netiketa [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:40 Voľby prezidenta SR 2019 - štúdio 2.kolo - Volebná noc [i] 01:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Sittafordská záhada [i] 02:35 Merlin I: Otrávený kalich 4/13 [i] 04:20 Park [i] 04:50 On air [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Slovenský kras [i] 06:30 Autosalón [i] 07:00 Polícia [i] 07:15 Energetika [i] 07:30 Stvorení pre šport [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Genius loci Slovensko: Vodný mlyn Tomášikovo [i] 09:05 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Pardubický kraj [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Československý filmový týždenník [i] 10:25 VaT: Bezpečnosť nanoobjektov [i] 10:55 Generácia [i] 11:20 Paralympijský magazín [i] 11:50 Cesta [i] 12:15 Svet na dotyk [i] 12:55 Kapura [i] 13:35 Farmárska revue [i] 14:00 Na rybách - Petrov zdar [i] 14:30 Test magazín: Bryndza [i] 14:45 V centre Európy [i] 15:15 Futbal - Fortuna liga [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:48 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:54 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:56 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G) [i] 21:00 "Čapkovy povídky" [i] 22:40 Štyri zastavenia v Havane: Zastavenie druhé: Dokonalá minulosť [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:20 Rýchla rota Chipa a Dala 65/65 [i] 07:50 Levia stráž II. 1,2/28 [i] 08:45 Simpsonovci XXVII. 15,16 [i] 09:40 NAŠI II. [i] 11:10 MILÁČIKOVO [i] 11:40 Garfield 2 [i] 13:25 X-Men: Posledný vzdor [i] 15:40 Zúbková víla [i] 17:50 PRÁZDNINY III. 4 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Cumlikátor [i] 22:40 Vojak 4: Pohyblivý cieľ [i] 00:30 Dodsonova cesta [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 04:15 KRIMI 04:40 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Súdna sieň [i] 07:00 15 minút. KUCHÁR [i] 08:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:00 NA CHALUPE [i] 10:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:40 Najkrajšie bývanie III. 16,17 [i] 14:45 GLADIATOR TOUR [i] 15:10 LUCKY ROOM [i] 17:35 "Kam čert nemůže" [i] 19:20 Simpsonovci XXVII. 15 [i] 19:45 KINOSÁLA [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Na ostrie noža [i] 22:35 Špinavé prachy [i] 00:55 Walking Dead VIII. 15,16/16 [i] 02:50 Dodsonova cesta [i] 03:15 KINOSÁLA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo publicisty Jana Fingerlanda [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Býci, volci [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Chytrost má děravé šaty [i] 07:55 Čertova skála [i] 08:35 Gejzír [i] 09:05 Durrellovi III 1/8 [i] 09:50 Columbo: Zkus mě chytit [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud: Vietnam očima Petra Voldána [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 A nebojíš se, princezničko? [i] 14:00 Povídavá pohádka [i] 14:30 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Kuřátko 1/13 [i] 15:30 Bílá paní [i] 17:05 Hercule Poirot: Byt ve třetím patře [i] 18:00 Ferdinandovy zahrady II.: Zelené pokoje pro rodinu [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Postřižiny [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:50 Prodloužený víkend [i] 00:40 Manéž Bolka Polívky [i] 02:55 Pod pokličkou [i] 03:20 Sama doma [i] 04:50 Banánové rybičky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Utajená řeč peněz: Východní hrozba 3/13 [i] 05:15 Náš venkov: Zatočíme s exekucí! [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Sluneční panenka a Dešťový panáček: O šatech z mlhy [i] 06:10 Kamarádi z mojí deky [i] 06:15 Andy a mláďata [i] 06:25 Ava Riko Teo [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:40 Zvonečkovi [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Mrňouskové [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Plavci z mrazivé Orlice [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika: Majstr Martin Hrbáč [i] 10:25 Hranice v srdci: Bílé samoty 3/16 [i] 10:50 Počesku: Polná [i] 11:00 Letecké katastrofy: Úder z nebes [i] 11:45 Hitlerův itinerář: Vojevůdce 2/2 [i] 12:40 Babylon [i] 13:10 Film o filmu Teroristka [i] 13:25 Daleké obzory [i] 15:10 Jak se fotí Amsterdam [i] 15:35 Krajinou domova II: Panenská říční údolí [i] 16:05 Chytré opice [i] 16:55 Na ptačích křídlech kolem světa: Létání ve výškách 6/6 [i] 17:50 Kostarika, země harmonie [i] 18:45 Kluci ze zámku: V parku [i] 18:55 Tajuplný podzemní svět: Hory Železné a Zlaté 12/14 [i] 19:20 Hádanky domů života II: Boskovice [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Viktorie: Brocket Hall 3/8 [i] 20:45 Viktorie: Princ na klíček 4/8 [i] 21:40 Modrá Electra Glide [i] 23:30 V pasti 5/10 [i] 00:25 Hasiči 4/6 [i] 01:05 Sestřička Jackie VII: Cooper odchází 5/12 [i] 01:35 Daleké obzory [i] 04:20 Babylon [i] 04:45 Zrezivělá krása: Ostravské Hradčany [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Leto v Alsasku [i] 07:30 Smotánka [i] 08:30 Taká obyčajná rodinka [i] 11:30 Skutočné vraždy: Páchateľ medzi nami [i] 13:50 Dr. House [i] 15:45 Leto v Grécku [i] 17:45 Katie Ffordová: Otcovia môjho syna [i] 20:00 Mestečko Frühling: Návrat stratenej dcéry [i] 22:00 Inga Lindströmová: Gréta sa vydáva [i] 00:05 Katie Ffordová: Otcovia môjho syna [i] 01:45 Mestečko Frühling: Návrat stratenej dcéry [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Sezónu odštartujú St. Luois s Washingtonom, tri zápasy i v Európe
Ilustračná snímka.

Organizátori Copa America sú napriek slabým návštevám spokojní
Ilustračná snímka.

J. Liba o ZOH 2026 v Miláne a Cortine: Uvidíme, či to bude fungovať
Jozef Liba, archívna snímka.

Tankó okrem športu pomáha mladým Rómom: Integrácia je veľmi dôležitá
Na archívnej snímke slovenský boxer Viliam Tankó.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu neustúpia, slnko sa nebude mať ani kde schovať
Ilustračná snímka.

Slovákov dnes potrápia horúčavy, treba dbať na pitný režim
Ilustračná snímka.

Vodiči, pozor: Polícia si na vás posvieti v okrese Lučenec
Ilustračná snímka.

Kvalitu nebalenej zmrzliny prezradí farba, chuť a konzistencia
Ilustračná snímka.

Platforma Stojíme pri kultúre kritizuje ministerku a odovzdá otvorený list premiérovi Pellegrinimu
Zástupcovia platformy Stojíme pri kultúre adresujú otvorený list premiérovi Petrovi Pellegrinimu a súčasne žiadajú o verejné prijatie Výbor Národnej rady SR pre kultúru a médiá. List a ...

Psychologička: Rodičia by sa mali zaujímať, čo dieťa robí na počítači
Ilustračná snímka.

Slovák Peter Lorre bol hviezdou v Hitchcockových filmoch
Na snímke Peter Lorre.

Polícia našla telo YouTubera menom Etika, ktorý nedávno zverejnil video o samovražde
Americká polícia našla v New Yorku telo zosnulého YouTubera menom Etika, ktorý bol nezvestný šesť dní. Informovala o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Predtým uviedli, ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.