TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:05 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 22-23/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kameňák [i] 21:40 Drakula: Zrod legendy [i] 23:30 Expendables: Nezničiteľní [i] 01:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 22-23/24 [i] 02:50 Zámena manželiek [i] 03:50 Susedské prípady [i] 04:30 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Dvaja v meste: Biarritz [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Hviezdna obloha-2.časť 10/16 [i] 09:50 Sudkyňa Amy: Tí, čo si ubližujú 60 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Poslední prvými 19/65 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Dvaja v meste: Brusel [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Posledná cesta-1.časť 11/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Čo ja viem [i] 22:10 Cestou necestou: Martinik [i] 22:40 Horúčka sobotňajšej noci [i] 00:35 Lekári: Poslední prvými 19/65 [i] 01:20 Horúčka sobotňajšej noci [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: Jusef, Predjordánsko [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom dohovárali prírode [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom rozbili fľašu [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Malý Mikuláš [i] 07:00 Martinka I [i] 07:15 Martinka I [i] 07:30 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Gerda [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Stratená [i] 08:45 Správy RTVS z regiónov [i] 09:00 Záhady archeológie: Ichijodani /Japonsko/ [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Meteor [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - ORECHOVÁ SMAJLINA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Rakovina: Zabudnutá cesta [i] 13:20 NATO a my [i] 13:45 Pozvanie /NATO/ [i] 14:25 Spomienka nikdy nesklame [i] 15:10 Energetika [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:50 Národnostné správy [i] 16:00 Extrémne v horách [i] 16:30 Stvorení pre šport [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Večerníček: Danka a Janka [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:48 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:53 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 21:00 Família - Hľadanie [i] 21:25 Trochu inak s Adelou [i] 22:30 Kamene bolesti [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy RTVS z regiónov [i] 01:30 Národnostné správy [i] 01:35 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SUPERMAMA [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 V SIEDMOM NEBI [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 IQ TAXI [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Marťan [i] 23:40 Master & Commander: Odvrátená strana sveta [i] 02:40 Príbeh Antwona Fishera [i] 04:40 IQ TAXI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 PANELÁK XIV. 36 [i] 05:55 SÚDNA SIEŇ [i] 07:25 Profesionáli III. 24 [i] 08:30 Simpsonovci XVI. 16,17 [i] 09:50 LUCKY ROOM [i] 11:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:45 NA CHALUPE [i] 13:50 PANELÁK XIV. 37 [i] 14:55 Simpsonovci XVI. 18,19 [i] 15:55 Profesionáli III. 25,26 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Kráska a zviera [i] 21:55 Kuriér 8 [i] 22:55 Walking Dead VIII. 15,16/16 [i] 01:05 Exorcista 6 [i] 02:00 Profesionáli III. 25 [i] 02:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:30 NA CHALUPE [i] 04:20 PANELÁK XIV. 37 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Vražda a la mode [i] 09:45 Doktor Martin: Vrtošivé stáří [i] 10:30 Panenka z vltavské tůně [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:05 Cestománie: Švýcarsko - Ticino - Od subtropů k ledovcům [i] 15:35 Požehnaný prokletý básník Bohumil Hrabal [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Strážmistr Topinka: Zločin v kostele 12/13 [i] 20:55 13. komnata Rostislava Osičky [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Hercule Poirot: Byt ve třetím patře [i] 23:10 Případy detektiva Murdocha IX: Vražda podle pravidel [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:25 Objektiv [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:30 Chalupa je hra [i] 01:55 Bydlení je hra [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 S kuchařem kolem světa: Vanuatu [i] 09:55 Kdyby stěny mohly mluvit!: Kuchyně 4/4 [i] 11:00 Hasiči 4/6 [i] 11:40 Postřehy odjinud: Vietnam očima Petra Voldána [i] 11:45 Utajená řeč peněz: Východní hrozba 3/13 [i] 12:05 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 12:20 Chobotnice maskovaná [i] 12:45 Chcete mě? [i] 13:15 Velký útěk [i] 14:05 Generál Patton: U bran Německa [i] 14:50 Zrezivělá krása: Ostravské Hradčany [i] 15:15 Guatemala, srdce mayského světa [i] 16:10 Úžasné hotely: Švédsko 3/6 [i] 17:05 Národní klenoty: Třebíč - jedinečnost mnohosti [i] 17:40 MFK Karviná - FC Baník Ostrava [i] 20:20 Na ptačích křídlech kolem světa: Létání ve výškách 6/6 [i] 21:15 Chytré opice [i] 22:10 Letecké katastrofy: Úder z nebes [i] 22:55 Návrat Lew Harpera [i] 00:40 d'Orsay: Kronika muzea [i] 01:30 Komplicové 3/4 [i] 02:25 Komplicové 4/4 [i] 03:15 Cesty víry: Vesmír v srdci Evropy [i] 03:45 Vesnicopis: Olešno [i] 04:15 Valach z Ostravy [i] 04:40 Toleranční kostel ve Velké Lhotě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Nekonečná láska 59-60 [i] 07:30 Láska na druhý pokus 65 [i] 08:50 Pestúnka Fran [i] 10:15 Sila ženy 16-17 [i] 12:30 Reflex [i] 13:20 Zločiny na mori II. 8/26 [i] 14:25 Búrlivé víno [i] 16:35 Dr. House [i] 18:20 Prípady pre Lauru [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Hriešny zoznam [i] 22:15 Sherlock a Watsonová III. 19-20/24 [i] 00:10 Dr. House [i] 01:45 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 04:00 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LIGA MAJSTROV: Slavia Praha zvíťazila v Kluži gólom Masopusta
Futbalisti Slavie Praha, archívna snímka.

Futbalisti SR 18 na Memoriáli V. Ježka remizovala s Ukrajinou
Ilustračná snímka.

EURO 2020: Maďarom bude možno v zápase proti SR chýbať aj Nagy
Ilustračná snímka..

FIFA dosadila dočasné vedenie egyptskej asociácie
Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) zriadila špeciálnu komisiu, ktorá povedie Egyptskú futbalovú asociáciu (EFA) do nových volieb. Predchádzajúce vedenie odstúpilo po ...

Aktuálne správy

Dnes má meniny Jana, nečaká nás teplotná rana. Streda bude príjemná
Ilustračná snímka.

Čaputová si v Berlíne uctí aj ľudí, ktorí zahynuli pri Berlínskom múre
Na archívnej snímke Zuzana Čaputová.

ČAPUTOVÁ: Život v slobodnom a demokratickom štáte nie je samozrejmosť
Zuzana Čaputová, archívna snímka.

V San Franciscu vypnú najstaršiu webkameru, bola takmer nepretržite zapnutá 25 rokov
V San Francisco State University vypnú webkameru, ktorá bola takmer nepretržite zapnutá celých 25 rokov. Je to zároveň najstaršie takéto zariadenie, ktoré je ešte stále v prevádzke. Fogcam ...

Návštevníci osláv SNP môžu využiť aj mimoriadnu policajnú infolinku
Centrálne oslavy výročia Slovenského národného povstania v areáli Múzea SNP v Banskej Bystrici, archívna snímka.

Električky na nábreží Dunaja nepremávajú pre poškodené vedenie
Ilustračná snímka.

Asi 37.000 obetí falošných zoznamiek dostane v Holandsku odškodné
Približne 37.000 ľudí v Holandsku, ktorí prišli o svoje peniaze vinou falošných zoznamovacích serverov, má nárok na odškodné v celkovej výške deväť miliónov eur. Kompenzácie im ...

M. Hečko: Vedel som, že Pasážovú revoltu Kryla raz použijem vo filme
Maroš Hečko, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.