TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 20-21/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:40 Kameňák [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 20-21/24 [i] 02:15 Svokra [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Dvaja v meste: Berlín [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Hviezdna obloha-1.časť 9/16 [i] 09:50 Sudkyňa Amy: Vyhubenie dinosaurov 59 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Liek na lásku 18/65 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Dvaja v meste: Biarritz [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Hviezdna obloha-2.časť 10/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:30 Jacqueline Sauvage [i] 23:05 Radosť zo života: Marián Kochanský [i] 23:30 Neskoro večer [i] 00:25 Lekári: Liek na lásku 18/65 [i] 01:10 Jacqueline Sauvage [i] 02:40 Svet v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: Olivier, Marie a Véronique, Mali [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom preplávali rybník [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom prišli o chalúpku [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Malý Mikuláš [i] 07:00 Martinka I [i] 07:15 Martinka I [i] 07:30 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Thank you [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Horná Lehota [i] 08:40 Miestopis cechov a manufaktúr: Stredovekí kníhtlačiari [i] 09:00 Záhady archeológie: Nazca /Peru/ [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Póza [i] 11:10 Berky, zahraj...! [i] 11:30 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PSÍ SMAJLICHRUM [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Život zvierat: Správanie pre život [i] 13:15 Stopy v snehu [i] 14:05 GEN.sk: Jozef Jablonický [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Hana Zelinová [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Záhady archeológie: Ichijodani /Japonsko/ [i] 16:25 Cesty do školy: Jusef, Predjordánsko [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Večerníček: Danka a Janka [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:48 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:53 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 21:00 Magda Goebbelsová, prvá dáma Tretej ríše [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 SK DEJINY: Voľby po Slovensky v 20. storočí [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Noc v archíve [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti XII. 9,10 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 S PRAVDOU VON [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 INKOGNITO [i] 01:30 NOVINY TV JOJ 02:20 S PRAVDOU VON [i] 03:30 KRIMI 03:55 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 PANELÁK XIV. 35 [i] 06:00 SÚDNA SIEŇ [i] 07:40 Profesionáli III. 22 [i] 08:45 Simpsonovci XVI. 14,15 [i] 10:00 LUCKY ROOM [i] 11:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 13:50 PANELÁK XIV. 36 [i] 14:55 Simpsonovci XVI. 16,17 [i] 15:55 Profesionáli III. 23,24 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ [i] 19:50 TIPOS INFO [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 X-Men: Posledný vzdor [i] 22:20 Pod paľbou [i] 00:45 Liga snov VII. 5,6 [i] 01:40 It's Always Sunny in Philadelphia XI. 8,9 [i] 02:30 Profesionáli III. 23 [i] 03:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:45 Liga snov VII. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Filmový fígl [i] 09:45 Všechnopárty [i] 10:30 Pošta pro tebe [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Durrellovi II 6/6 [i] 14:50 Svatba v terénu [i] 15:15 Doktor Martin: Vrtošivé stáří [i] 16:00 To je vražda, napsala XI: Vražda a la mode [i] 16:45 Všechno, co mám ráda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život je ples: Štěně 11/16 [i] 21:00 Gejzír [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Columbo: Zkus mě chytit [i] 23:40 Grantchester II 5/6 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Toulavá kamera [i] 01:30 Krásný Dvůr [i] 01:50 Pod pokličkou [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 13. komnata Ladislava Raego Phama [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Putování za vínem: Austrálie - Victoria [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Neobyčejný levhart [i] 09:50 Majestátní Alpy 5/5 [i] 10:45 Putování za vínem: Austrálie - Victoria [i] 11:15 Generál Patton: U bran Německa [i] 12:00 Uzda krásnýho života [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Jeden den s tramvají T3 [i] 13:40 Turecko - brána Orientu: Pod Araratem 6/13 [i] 14:00 Magické hory: Kozákov [i] 14:20 Kdyby stěny mohly mluvit!: Ložnice 3/4 [i] 15:20 Jak se fotí Amsterdam [i] 15:45 Křídla války: Oči na obloze [i] 16:35 Velké stroje zblízka: Megavrtulník [i] 17:20 David Attenborough a obří dinosaurus [i] 18:15 Na cestě po Arizoně [i] 18:45 Kluci ze zámku: Hnízdo [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky: Přístav budoucnosti [i] 19:25 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 19:40 Postřehy odjinud: Paříž očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Vanuatu [i] 21:05 Krajinou domova II: Panenská říční údolí [i] 21:35 Národní klenoty: Třebíč - jedinečnost mnohosti [i] 22:05 Učitel tance [i] 23:45 Queer: Fredy. Hagibor. Hrdina. [i] 00:15 Hledač min [i] 01:15 Město v oblacích: Odlet 1/3 [i] 02:05 Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? [i] 02:25 Návraty k divočině: Národní park České Švýcarsko [i] 02:55 Volání extremismu [i] 03:20 Příběhy železné opony: Krtci pod ostnatými dráty [i] 03:35 Devadesát let pana "rídícího" [i] 04:00 Folklorní magazín [i] 04:15 Farmář [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Nekonečná láska 57-58 [i] 07:30 Láska na druhý pokus 64 [i] 08:50 Pestúnka Fran [i] 10:40 Sila ženy 14-15 [i] 12:50 Reflex [i] 13:40 Zločiny na mori II. 7/26 [i] 14:40 Búrlivé víno [i] 16:50 Dr. House [i] 18:35 Prípady pre Lauru [i] 20:30 Sila ženy 16-17 [i] 22:25 Nekonečná láska 59-60 [i] 00:15 Upírske denníky VII. 19/22 [i] 01:05 Prípady pre Lauru [i] 01:45 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 04:05 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.