TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:55 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 16-17/24 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Prezidentské voľby [i] 21:20 Dobre vedieť! [i] 22:25 Horná Dolná [i] 23:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 15-17/24 [i] 02:10 Svokra [i] 03:20 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Dvaja v meste: Marseilles [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy X.: V poslednej chvíli-1.časť 7/16 [i] 09:45 Sudkyňa Amy: Kto zabil Dicka 57 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Pokrvné putá 16/65 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Dvaja v meste: Dublin [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy X.: V poslednej chvíli-2.časť 8/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Mafia zabíja len v lete: Malí hrdinovia 12/12 [i] 21:30 Mata Hari 12/12 [i] 22:20 Vrchný inšpektor Banks IV: To, čo nás prežije 1/3 [i] 23:50 Lekári: Pokrvné putá 16/65 [i] 00:40 Mafia zabíja len v lete: Malí hrdinovia 12/12 [i] 01:35 Mata Hari 12/12 [i] 02:25 Slovensko v obrazoch [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: Kritika, Nepál [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom kúpili kukučku [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom varili pivo [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Malý Mikuláš [i] 07:05 Martinka I [i] 07:15 Martinka I [i] 07:30 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Ako sa ďakuje vo svete [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Banská Belá [i] 09:00 Záhady archeológie: Rím /Taliansko/ [i] 09:30 Národnostný magazín: Český [i] 10:00 "Bílá nemoc" [i] 11:45 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:50 Lilin ostrov pokladov [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Pec pod Sněžkou [i] 12:30 Život zvierat: Priatelia pre život [i] 13:25 Vanuatu, laboratórium klimatickej zmeny [i] 14:30 VaT: Hokejový patent [i] 15:00 Dušan Dušek [i] 15:15 Formát A5 [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Záhady archeológie: Prví Američania /Brazília/ [i] 16:25 Cesty do školy: Olivier a Francklyn, Madagaskar [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Večerníček: Danka a Janka [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:48 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:54 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 21:00 32 utajovaných strán - správa z pekla [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Čo s načatým odchodom ? [i] 23:30 Stopy v snehu [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:50 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti XII. 5,6 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY III. 4 [i] 22:00 MOST! 4 [i] 23:00 Kuriér 8 [i] 00:00 Akty X XI. 7 [i] 01:00 NOVINY TV JOJ 01:55 PRÁZDNINY III. 4 [i] 03:05 SÚDNA SIEŇ [i] 03:55 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 PANELÁK XIV. 33 [i] 06:00 SÚDNA SIEŇ [i] 07:35 Profesionáli III. 18 [i] 08:40 Simpsonovci XVI. 10,11 [i] 09:55 LUCKY ROOM [i] 11:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 13:50 PANELÁK XIV. 34 [i] 14:50 Simpsonovci XVI. 12,13 [i] 15:45 Profesionáli III. 19,20 [i] 17:45 SÚDNA SIEŇ [i] 19:50 TIPOS INFO [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Krvavá pomsta [i] 22:20 S kožou na trh [i] 00:30 Liga snov VII. 1,2/13 [i] 01:35 It's Always Sunny in Philadelphia XI. 4,5 [i] 02:20 Profesionáli III. 19 [i] 03:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:35 KINOSÁLA [i] 04:45 Liga snov VII. 1/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Vražda a tříčárkované cé [i] 09:50 Mít štěstí na rendez-vous [i] 10:40 Jamamba [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Všechno, co mám ráda [i] 14:25 Všechnopárty [i] 15:10 Doktor Martin: Zlá krev [i] 15:55 To je vražda, napsala XI: Dvojnásobná smrt [i] 16:45 Cestománie: Rusko - Uralská oblast - Na hranici kontinentu [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Rebelové [i] 21:50 Columbo: Případ vysokého IQ [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:05 Taggart: Páteční vernisáž [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Na stopě [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Kočka není pes: Egoistický Bárny a odtažitá Annie [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:30 Folklorika: Poslední pilníkáři v Čechách [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na ptačích křídlech kolem světa: Asie a Austrálie 5/6 [i] 09:55 David Attenborough a obří dinosaurus [i] 10:50 Chobotnice maskovaná [i] 11:15 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 12:10 Hádanky domů života II: Boskovice [i] 12:40 Nedej se: Kudy stezkou do nebe [i] 13:05 Nedej se plus: Privatizace Prokopského údolí [i] 13:24 Občanské noviny: Otevřené Chaloupky [i] 13:35 Chcete je? [i] 13:40 Moták pochop [i] 13:50 Kde pramení Amazonka [i] 14:20 Jeden den s tramvají T3 [i] 14:45 Terakotová armáda [i] 15:35 Kdyby stěny mohly mluvit!: Ložnice 3/4 [i] 16:35 Generál Patton: Vždy v čele [i] 17:20 Majestátní Alpy 5/5 [i] 18:15 Jak se fotí Řím [i] 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo: Střecha [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Utajená řeč peněz: Východní hrozba 3/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Paříž očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Křídla války: Oči na obloze [i] 20:50 Kdo tady blbne [i] 21:50 Čtyři slunce [i] 23:30 Viktorie: Panenka 123 1/8 [i] 00:40 Viktorie: Dvorní dámy 2/8 [i] 01:25 Hledač min [i] 02:25 Co zbylo z Gutha-Jarkovského [i] 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:15 Fašank ve Strání [i] 03:45 Strejda [i] 04:00 Folklorní magazín [i] 04:25 Jura z Valach [i] 04:50 Divnopis: Hamiltony [i] 04:55 Hasiči 3/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Nekonečná láska 53-54 [i] 07:30 Láska na druhý pokus 62 [i] 08:50 Pestúnka Fran [i] 10:15 Sila ženy 10-11 [i] 12:30 Reflex [i] 13:40 Zločiny na mori II. 5/26 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:50 Dr. House [i] 18:35 Prípady pre Lauru [i] 20:30 Sila ženy 12-13 [i] 22:25 Nekonečná láska 55-56 [i] 00:15 Upírske denníky VII. 17/22 [i] 01:05 Prípady pre Lauru [i] 01:45 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 04:10 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.