TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 14-15/24 [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:20 Kuchyňa [i] 22:00 Klamal by som ti? [i] 22:45 Prci, prci, prcičky 3: Svadba [i] 00:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 14/24 [i] 01:30 Zámena manželiek [i] 02:35 Susedské prípady [i] 03:25 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Spojené kráľovstvo, história zhora: Krajina námorníkov [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Návrat do života-2.časť 6/16 [i] 09:50 Sudkyňa Amy: Zločin a trest 56 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: A žili dlho a šťastne...? 15/65 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Dvaja v meste: Marseilles [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy X.: V poslednej chvíli-1.časť 7/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Chuť zázraku [i] 22:10 Reportéri [i] 22:45 Kriminálka Staré Mesto 1/7 [i] 23:45 Lekári: A žili dlho a šťastne...? 15/65 [i] 00:30 Sudkyňa Amy: Zločin a trest 56 [i] 01:15 Chuť zázraku [i] 02:50 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Telev: íkend [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom bielili havrana [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom hľadali húkačku [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Malý Mikuláš [i] 07:00 Martinka I [i] 07:15 Martinka I [i] 07:30 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Slovíčko [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Čierny Balog [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Kremnický vodný had [i] 09:15 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Rajecké Teplice. [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Chaplin vo filmovom ateliéri [i] 10:25 Marína Juríčková jubiluje: Zojka a Valerija [i] 11:25 Obedníček: Danka a Janka [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPESTÁ [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Pec pod Sněžkou [i] 12:25 Deti vypovedajú [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:50 Generácia [i] 14:30 Park [i] 15:00 Autosalón [i] 15:30 Národnostný magazín: Český [i] 16:00 Záhady archeológie: Rím /Taliansko/ [i] 16:25 Cesty do školy: Kritika, Nepál [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Večerníček: Danka a Janka [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:49 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:53 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 21:00 Vanuatu, laboratórium klimatickej zmeny [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Môj strýko [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti XII. 3,4 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:55 INKOGNITO [i] 23:20 S PRAVDOU VON [i] 00:45 SEDEM [i] 01:45 NOVINY TV JOJ 02:30 INKOGNITO [i] 03:25 KRIMI 03:50 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 SÚDNA SIEŇ [i] 07:45 Profesionáli III. 16 [i] 08:50 Simpsonovci XVI. 8,9 [i] 10:05 IQ TAXI [i] 11:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:55 NA CHALUPE [i] 14:05 PANELÁK XIV. 33 [i] 15:05 Simpsonovci XVI. 10,11 [i] 16:00 Profesionáli III. 17,18 [i] 18:00 SÚDNA SIEŇ [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Vojak 3 [i] 22:00 OKTAGON MAGAZÍN [i] 22:30 Jason Bourne [i] 01:00 Profesionáli III. 17 [i] 02:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 02:50 NA CHALUPE [i] 03:45 POLICAJTI V AKCII [i] 04:30 POŠLI ĎALEJ [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Durrellovi II 6/6 [i] 09:50 Tornádo [i] 10:05 168 hodin [i] 10:40 Strážmistr Topinka: Zločin v knihovně 11/13 [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soused [i] 14:15 Hodina před ránem [i] 15:55 To je vražda, napsala XI: Vražda a tříčárkované cé [i] 16:40 Cestománie: Jihoafrická republika - Černobílá zem [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Rapl II: Ryba smrdí od hlavy 12/13 [i] 21:05 Zkáza Dejvického divadla: Šmejdi 4/6 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista: Zmařené sny [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Koptashow [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Bolkoviny [i] 01:25 Z metropole [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:10 Sváteční slovo publicisty Jana Fingerlanda [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Žiješ jenom 2x: Tanečnice Eliška [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Francouzská akrobacie na českých letadlech [i] 05:30 Tajný život skal: Živá země [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Buenos Aires, krása v rytmu tanga [i] 09:55 Velké stroje zblízka: Obří rypadlo [i] 10:40 Úžasné hotely: Švédsko 3/6 [i] 11:35 Babylon [i] 12:05 Cesty víry: Vesmír v srdci Evropy [i] 12:30 Televizní klub neslyšících [i] 13:00 Československý filmový týdeník 1969 1244/2379 [i] 13:10 Něco navíc [i] 14:20 Putování za vínem: Austrálie - Victoria [i] 14:50 Hranice v srdci: V srdci hranice 2/16 [i] 15:15 Majestátní Alpy 4/5 [i] 16:10 Dobrodružství vědy a techniky: Přístav budoucnosti [i] 16:40 Letecké katastrofy: Zděšení v San Franciscu [i] 17:25 Velký útěk [i] 18:15 Krajinou domova II: Hory Jizery a Labe [i] 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo: Žížala [i] 18:55 Turecko - brána Orientu: Pod Araratem 6/13 [i] 19:15 Hádanky domů života II: Boskovice [i] 19:40 Postřehy odjinud: Paříž očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerův itinerář: Vojevůdce 2/2 [i] 21:00 Velké stroje zblízka: Megavrtulník [i] 21:50 Ostře sledované vlaky [i] 23:20 Bravados [i] 00:55 Queer: Virus, láska, naděje [i] 01:25 Evropa dnes: Souvislosti brexitu [i] 01:50 Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? [i] 02:10 Hradišťské memento [i] 02:35 Příběhy železné opony: Útěk, který se nekonal [i] 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:15 Vlasta Grycová – hlas z Kopanic [i] 03:40 Kachle a kamna [i] 04:10 Ikarové z Valašska [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Divnopis: Cotkytle [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Inga Lindströmová: Vôňa lásky [i] 06:45 Láska na druhý pokus 61 [i] 08:05 Pestúnka Fran [i] 09:55 Prázdne miesto v srdci [i] 12:10 Reflex [i] 13:20 Zločiny na mori II. 4/26 [i] 14:25 Búrlivé víno [i] 16:35 Dr. House [i] 18:20 Prípady pre Lauru [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Sila ženy 10-11 [i] 22:25 Nekonečná láska 53-54 [i] 00:15 Upírske denníky VII. 16/22 [i] 01:05 Prípady pre Lauru [i] 01:45 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 04:10 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NBA: Toronto zdolalo Milwaukee a premiérovo postúpilo do finále
Na snímke forward Toronto Raptors Kawhi Leonard (2) a center Milwaukee Bucks Brook Lopez (11).

Sabbatini po treťom kole Charles Schwab Challenge klesol na 15. miesto
Slovenský reprezentant v golfe Rory Sabbatini, archívna snímka.

Dukla Banská Bystrica je 3. v B-kategórii EP klubov, Hrašonová na MS
Na snímke slovenská kladivárka Martina Hrašnová.

NHL: Montreal predĺžil zmluvu s obrancom Kulakom
Hráči Montrealu Canadiens.

Aktuálne správy

Referendum bolo neplatné, starostom Dolného Harmanca zostáva M. Vajs
Na snímke starosta Dolného Harmanca Matúš Vajs 25. mája 2019. V obci sa zároveň s voľbami do Európskeho parlamentu koná aj referendum o odvolaní starostu. Dolný Harmanec 25. mája 2019.

V EP by mali byť predbežne Smer, PS-Spolu, ĽSNS, KDH, SaS a OĽaNO
V novom Európskom parlamente (EP) by mali za Slovensko sedieť predbežne poslanci Smeru-SD, koalície Progresívne Slovensko (PS) - Spolu, strán ĽSNS, KDH, SaS, ...

Na Dušana bude síce teplo, ale oblačno a hrozia aj búrky
Predpoveď počasia.

Eurovoľby 2019: V EP by mali byť PS-Spolu, Smer, ĽSNS, KDH, SaS, OĽaNO a SMK
Predbežné výsledky ukazujú, že vedie PS-Spolu a Smer-SD

Google zaktualizuje zábery slovenských ulíc v Street View, zosníma aj pešie zóny najväčších miest
Spoločnosť Google bude v tohtoročnom lete aktualizovať snímky slovenských ulíc do svojej služby Street View. Okrem záberov z ciest prostredníctvom automobilov Google Street View bude ...

Rezort školstva podporí projekty regionálnej a multikultúrnej výchovy
Už len do 28. mája majú zriaďovatelia základných a stredných škôl s vyučovacím jazykom národnostnej menšiny možnosť podávať žiadosti o finančný ...

Originálny a novátorský architekt Vladimír Dedeček má 90 rokov
Na archívnej snímke Vladimír Dedeček preberá Pribinov kríž II. triedy z rúk prezidenta SR Andreja Kisku.

Pred 140 rokmi sa narodil pravoslávny biskup Gorazd
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.