TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Ďateľ Woody [i] 07:05 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:15 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho II. [i] 08:05 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 08:25 Tom a Jerry [i] 08:50 Číslo 5 žije 2 [i] 11:00 2 na 1 [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Piata vlna [i] 16:00 Kuchyňa [i] 16:40 Horná Dolná [i] 18:05 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 THE VOICE ČESKO SLOVENSKO [i] 22:30 Jeho foter, to je lotor! [i] 00:50 Cesta do Ameriky [i] 02:50 Jeho foter, to je lotor! [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 On air [i] 05:30 Folklorika [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Lilin ostrov pokladov [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:10 Martinka I [i] 07:20 Červíčkovia: Rybka [i] 07:30 Tryskáči I.: Šikmá veža v Pise [i] 07:45 Yakari III.: Tvrdohlavá koza [i] 07:55 Yakari III.: Sedem vatier [i] 08:10 Elena z Avaloru I.: Nekonečný večierok [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Zbojnícke fašiangy: Marčuša a Pecko gazdujú 3/3 [i] 09:35 Autosalón [i] 10:00 Amerika zhora: Človekom vytvorené zázraky [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Krádež kráľovského rubínu. [i] 14:30 Kvalifikácia ME 2020: Wales – Slovensko [i] 17:25 Slnečný kúpeľ [i] 18:05 Test magazín: Hriankovače [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Strážmajster Topinka: Zločin v knižnici 11/13 [i] 21:25 Kapitánka Mária 3/4 [i] 22:55 Obdobie zločinu: Osudné zvádzanie [i] 00:35 Agatha Christie : Poirot: Krádež kráľovského rubínu. [i] 01:20 Kapitánka Mária 3/4 [i] 02:50 Slnečný kúpeľ [i] 03:30 Amerika zhora: Človekom vytvorené zázraky [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Autosalón [i] 07:00 Polícia [i] 07:10 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Pec pod Sněžkou [i] 07:20 Genius loci Slovensko: Kostol sv. Margity Antiochijskej [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Poďte s nami do lesa - VÝZNAM LESOV [i] 08:31 Chochmesovci: Netiketa [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:50 Halali [i] 10:20 Test magazín: Hriankovače [i] 10:30 Hľadanie stratených svetov: Zlaté mesto kráľa Karola [i] 11:05 Família: Família - Priority [i] 11:35 Chaplin vo filmovom ateliéri [i] 12:00 O troch sestrách [i] 12:45 Orientácie [i] 13:10 Slovo [i] 13:30 Biatlon - Svetové poháre [i] 14:50 Herecké legendy: Emil Horváth st. [i] 15:10 Zem [i] 16:20 Krasokorčuľovanie - MS 2019 [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:49 Z: áznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:57 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 21:00 Boj o ťažkú vodu: Prvá časť 1/6 [i] 21:45 Boj o ťažkú vodu: Druhá časť 2/6 [i] 22:35 Kurz negatívneho myslenia [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:55 Slovo [i] 01:15 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 62,63,64 [i] 09:00 Lietadlá 2 [i] 10:40 Ako Mike [i] 12:45 Eragon [i] 14:55 Dobrý dinosaurus [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Jason Bourne [i] 23:10 S kožou na trh [i] 01:25 Dôchodcovia vs. Zombíci [i] 03:10 NOVINY TV JOJ 03:45 S PRAVDOU VON [i] 03:50 S PRAVDOU VON [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Letecké katastrofy XVI. 2,3 [i] 07:20 "Já to tedy beru, šéfe...!" [i] 09:45 Zvláštne puto 3: Najlepší priatelia [i] 12:10 LUCKY ROOM [i] 14:45 Choď na to! [i] 17:10 Veľký [i] 19:20 Simpsonovci XXVII. 14 [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Sexi pištoľníčky [i] 22:00 Rokerky [i] 00:10 Letecké katastrofy XVI. 2,3 [i] 02:10 Choď na to! [i] 03:55 15 min. KUCHÁR [i] 04:25 KINOSÁLA [i] 04:35 Profesionáli III. 15,16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 O duchu v lahvi [i] 06:40 Muži v offsidu [i] 08:15 Úsměvy R. A. Dvorského [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Neslušný návrh 5/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princi Truhlíkovi [i] 14:05 Panenka z vltavské tůně [i] 15:00 Kučírek versus Kučírek [i] 16:00 Slavnosti sněženek [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Býci, volci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Tátova volha [i] 21:30 168 hodin [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:00 Koptashow [i] 22:35 Muž a stín [i] 00:05 Taggart: Nezvratné alibi [i] 01:45 Bolkoviny [i] 02:40 13. komnata Ladislava Raego Phama [i] 03:05 Sváteční slovo publicisty Jana Fingerlanda [i] 03:15 Hobby naší doby [i] 03:40 Banánové rybičky [i] 04:05 Brno Open 2005 [i] 04:45 Rajské zahrady: Kratochvíle [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 05:25 Putování za vínem: Austrálie - Jižní Austrálie [i] 06:00 Terezka v nesnázích aneb Hopkin zasahuje: Sen o cvičení [i] 06:05 Kamarádi z mojí deky [i] 06:10 Kamarádi z mojí deky [i] 06:15 Andy a mláďata [i] 06:25 Ava Riko Teo [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:40 Zvonečkovi [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Mrňouskové [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1969 1244/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Památky naší minulosti [i] 09:35 Národní klenoty: Litomyšl - krvavý román [i] 10:05 Počesku: Rožmberk [i] 10:15 Křídla války: Bombardéry [i] 11:00 Nedej se: Kudy stezkou do nebe [i] 11:26 Nedej se plus [i] 11:44 Občanské noviny [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:20 Sváteční slovo publicisty Jana Fingerlanda [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:55 Uchem jehly [i] 13:20 Cesty víry: Vesmír v srdci Evropy [i] 13:50 Hýčkaný vetřelec [i] 14:15 Na cestě po Tridentsku [i] 14:45 Chobotnice maskovaná [i] 15:10 Úžasné hotely: Švédsko 3/6 [i] 16:05 Terakotová armáda [i] 16:55 David Attenborough a obří dinosaurus [i] 17:50 Guatemala, srdce mayského světa [i] 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo: Žába [i] 18:55 Hranice v srdci: V srdci hranice 2/16 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bravados [i] 21:40 Mám strach [i] 23:40 Hledač min [i] 00:40 Ve jménu vlasti VII: Aktivní opatření 5/12 [i] 01:30 Komplicové 1/4 [i] 02:20 Komplicové 2/4 [i] 03:20 Uchem jehly [i] 03:45 Ochránce [i] 04:10 To mě baví [i] 04:35 Otužilá Maruna [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Katie Ffordová: Tanec na Broadwayi [i] 07:10 Smotánka [i] 08:10 Taká obyčajná rodinka VI. 20-23/24 [i] 10:55 Mestečko Frühling: Veľké rozhodnutie [i] 13:15 Dr. House [i] 15:00 28 dní [i] 17:20 Sladká výzva [i] 17:30 Modrá lagúna [i] 20:00 Prázdne miesto v srdci [i] 21:45 Tak dobre, ako sa len dá [i] 00:35 Modrá lagúna [i] 02:25 Tak dobre, ako sa len dá [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NBA: Toronto zdolalo Milwaukee a premiérovo postúpilo do finále
Na snímke forward Toronto Raptors Kawhi Leonard (2) a center Milwaukee Bucks Brook Lopez (11).

Sabbatini po treťom kole Charles Schwab Challenge klesol na 15. miesto
Slovenský reprezentant v golfe Rory Sabbatini, archívna snímka.

Dukla Banská Bystrica je 3. v B-kategórii EP klubov, Hrašonová na MS
Na snímke slovenská kladivárka Martina Hrašnová.

NHL: Montreal predĺžil zmluvu s obrancom Kulakom
Hráči Montrealu Canadiens.

Aktuálne správy

Referendum bolo neplatné, starostom Dolného Harmanca zostáva M. Vajs
Na snímke starosta Dolného Harmanca Matúš Vajs 25. mája 2019. V obci sa zároveň s voľbami do Európskeho parlamentu koná aj referendum o odvolaní starostu. Dolný Harmanec 25. mája 2019.

V EP by mali byť predbežne Smer, PS-Spolu, ĽSNS, KDH, SaS a OĽaNO
V novom Európskom parlamente (EP) by mali za Slovensko sedieť predbežne poslanci Smeru-SD, koalície Progresívne Slovensko (PS) - Spolu, strán ĽSNS, KDH, SaS, ...

Na Dušana bude síce teplo, ale oblačno a hrozia aj búrky
Predpoveď počasia.

Eurovoľby 2019: V EP by mali byť PS-Spolu, Smer, ĽSNS, KDH, SaS, OĽaNO a SMK
Predbežné výsledky ukazujú, že vedie PS-Spolu a Smer-SD

Google zaktualizuje zábery slovenských ulíc v Street View, zosníma aj pešie zóny najväčších miest
Spoločnosť Google bude v tohtoročnom lete aktualizovať snímky slovenských ulíc do svojej služby Street View. Okrem záberov z ciest prostredníctvom automobilov Google Street View bude ...

Rezort školstva podporí projekty regionálnej a multikultúrnej výchovy
Už len do 28. mája majú zriaďovatelia základných a stredných škôl s vyučovacím jazykom národnostnej menšiny možnosť podávať žiadosti o finančný ...

Originálny a novátorský architekt Vladimír Dedeček má 90 rokov
Na archívnej snímke Vladimír Dedeček preberá Pribinov kríž II. triedy z rúk prezidenta SR Andreja Kisku.

Pred 140 rokmi sa narodil pravoslávny biskup Gorazd
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.