TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 12-13/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kameňák [i] 21:40 Londýn v plameňoch [i] 23:45 Elysium [i] 01:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 12-13/24 [i] 03:05 Zámena manželiek [i] 04:20 Susedské prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Spojené kráľovstvo, história zhora: Priemyselná revolúcia [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Návrat do života-1.časť 5/16 [i] 09:45 Sudkyňa Amy: Prekročiť svoj tieň 55 [i] 10:30 Kultúrne dedičstvo: Hrad Modrý kameň [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Keby sa dal vrátiť čas 14/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstco: Zámok v Holíči [i] 15:35 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Spojené kráľovstvo, história zhora: Krajina námorníkov [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Návrat do života-2.časť 6/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Čo ja viem [i] 22:00 Cestou necestou: Jamajka [i] 22:35 Brutálna Nikita [i] 00:25 Lekári: Keby sa dal vrátiť čas 14/65 [i] 01:15 Sudkyňa Amy: Prekročiť svoj tieň 55 [i] 02:00 Brutálna Nikita [i] 03:55 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Klenot stredného Považia [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom voňali kamilkami [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom zvážali drevo [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Malý Mikuláš [i] 07:10 Martinka I [i] 07:25 Martinka I [i] 07:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Tri holúbky [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Veľká Lodina [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Majstri organári [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Mlyny a mlynári [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Génius jednej noci [i] 11:10 Chvíľa pre pesničku [i] 11:30 Krasokorčuľovanie - MS 2019 [i] 13:50 Jeden deň: Voda [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Pokus o čitateľa [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:50 Národnostné správy [i] 16:00 Televíkend [i] 16:30 Keď prestane život chutiť [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Večerníček: Danka a Janka [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:53 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 21:00 Família - Raz a navždy [i] 21:30 Otec Italie [i] 23:05 Bratislavské jazzové dni 2012 [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy RTVS z regiónov [i] 01:05 Národnostné správy [i] 01:15 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SUPERMAMA [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 V SIEDMOM NEBI [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:50 IQ TAXI [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Susedia na odstrel 2 [i] 22:50 Vojak 3 [i] 00:35 Grandhotel Budapešť [i] 02:40 KRIMI 03:15 SÚDNA SIEŇ [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 IQ TAXI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 PANELÁK XIV. 31 [i] 05:50 SÚDNA SIEŇ [i] 07:40 Profesionáli III. 14 [i] 08:45 Simpsonovci XVI. 6,7 [i] 09:55 LUCKY ROOM [i] 11:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:50 NA CHALUPE [i] 13:55 PANELÁK XIV. 32 [i] 15:00 Simpsonovci XVI. 8,9 [i] 15:55 Profesionáli III. 15,16 [i] 17:55 SÚDNA SIEŇ [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Na krídlach vážky [i] 22:20 Kuriér 7 [i] 23:25 Walking Dead VIII. 13,14 [i] 01:25 Exorcista 5 [i] 02:15 Prvé oddelenie II. [i] 02:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:25 NA CHALUPE [i] 04:10 PANELÁK XIV. 32 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Lež plodí smrt [i] 09:50 Doktor Martin: Bolavé srdce [i] 10:35 Statečný Azmun [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Hedvika [i] 15:10 Cestománie: Guatemala - Říše Mayů [i] 15:40 Mít štěstí na rendez-vous [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Strážmistr Topinka: Zločin v knihovně 11/13 [i] 20:55 13. komnata Ladislava Raego Phama [i] 21:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:15 Hercule Poirot: Dvacet čtyři černých kosů [i] 23:10 Případy detektiva Murdocha IX: Velké rozčarování [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Objektiv [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:30 Jak vaří rybáři [i] 02:00 Přes nový práh [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 09:55 Uzda krásnýho života [i] 10:40 Kdyby stěny mohly mluvit!: Ložnice 3/4 [i] 11:40 Hasiči 3/6 [i] 12:20 Postřehy odjinud: Vietnam očima Petra Voldána [i] 12:30 Utajená řeč peněz: Obchodník z Krakova 2/13 [i] 12:50 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 13:05 Rozedranec proužkovaný [i] 13:30 Chcete mě? [i] 13:55 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerovy ženy 3/6 [i] 14:50 Generál Patton: Vždy v čele [i] 15:35 Tajný život skal: Živá země [i] 16:00 Sto divů světa 13/13 [i] 16:55 Tajuplný podzemní svět: Kolem Býčí skály 11/14 [i] 17:25 Úžasné hotely: Keňa 2/6 [i] 18:15 Národní klenoty: Litomyšl - krvavý román [i] 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo: Vlaštovka [i] 18:55 Evropa dnes: Souvislosti brexitu [i] 19:25 Magické hory: Říp [i] 19:40 Postřehy odjinud: Paříž očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Na ptačích křídlech kolem světa: Asie a Austrálie 5/6 [i] 21:00 Neobyčejný levhart [i] 21:55 Letecké katastrofy: Zděšení v San Franciscu [i] 22:40 Harper [i] 00:40 Pomsta [i] 01:25 Mirku, napiš to! [i] 01:50 Ateismus po česku [i] 02:15 Uchem jehly [i] 02:45 Na moll [i] 03:25 Před půlnocí [i] 03:55 Zrození strašidla [i] 04:20 To mě baví [i] 04:45 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Nekonečná láska 51-52 [i] 07:30 Láska na druhý pokus 60 [i] 08:50 Pestúnka Fran [i] 10:15 Sila ženy 8-9 [i] 12:30 Reflex [i] 13:20 Zločiny na mori II. 3/26 [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:35 Dr. House [i] 18:20 Prípady pre Lauru I. 19-20/22 [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Posadnutá študentom [i] 22:15 Sherlock a Watsonová III. 17-18/24 [i] 00:10 Dr. House [i] 01:45 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 04:20 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Proti Dánom hrajú Slováci o česť a priazeň fanúšikov
Na snímke slovenskí hokejisti zľava Martin Marinčin, Martin Fehérváry, Tomáš Tatar, strelec gólu Matúš Sukeľ a Róbert Lantoši.

ÚMRTIE LEGENDY: Jazdec F1 Niki Lauda odišiel navždy
Nezabudnuteľný jazdec F1 Niki Lauda získal titul majstra sveta Formule 1 v rokoch 1975, 1977 a 1984.

Slovan pred 50 rokmi vyhral PVP po triumfe nad Barcelonou
Na archívnej snímke strelci troch gólov Slovana v stretnutí s Barcelonou zľava:Vladimír Hrivnák, Ľudovít Cvetler a Ján Čapkovič.

Pred 50 rokmi Slovan vo finále PVP zdolal FC Barcelona, brankár Vencel vyslovil zaujímavú spomienku
Najslávnejší slovenský futbalový klub ŠK Slovan Bratislava si v utorok 21. mája pripomína okrúhlych 50 rokov od pamätného triumfu vo finále Pohára víťazov pohárov ...

Aktuálne správy

Utorok počasím neprekvapí, dáždniky neodkladajte
Dnes bude prevažne oblačno a na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty sa vyšplhajú na 15 až 20 stupňov C.

Takto sme volili v doterajších voľbách do Európskeho parlamentu
Ilustračná snímka.

Vláda bude rokovať aj o prerozdelení eurofondov
Zasadnutie vlády SR, archívna snímka.

V eurovoľbách chcú na Slovensku voliť aj občania iných členských štátov, najviac je Čechov
V nadchádzajúcich voľbách do Európskeho parlamentu bude na Slovensku môcť odovzdať svoj hlas aj 824 občanov iných členských štátov Európskej únie. V prvej trojke aj Poliaci a ...

Na košickom sídlisku horelo až 14 áut
Snímka z miesta udalosti.

Naživo: Tretia voľba kandidátov na ústavných sudcov v parlamente
Poslanci Národnej rady SR budú hľadať ďalších kandidátov na post ústavných sudcov. Zákonodárcov čaká hlasovanie o uchádzačoch v utorok 21. mája po sedemnástej ...

Slovenčina: Na krídle Atlanty Trashers hral Vyacheslav Kozlov – alebo Vjačeslav?
Podobne ako skloňovanie cudzích mien, aj prepisy z iných znakových sústav predstavujú samostatný široký problém. Odborníci sa podrobne venujú transkripcii z arabčiny, ...

Na demovnicovom koncerte Rádia_FM sa predstavia štyria interpreti
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.