TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 10-11/24 [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:45 Kameňák [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 10-11/24 [i] 02:15 Svokra [i] 03:30 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Spojené kráľovstvo, história zhora: Zelená úrodná krajina [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Vzťahová horúčka-2.časť 4/16 [i] 09:45 Sudkyňa Amy: Prekvapená vážnosťou situácie 54 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Nový začiatok 13/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Kaštieľ v Seredi [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Spojené kráľovstvo, história zhora: Priemyselná revolúcia [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Návrat do života-1.časť 5/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kvalifikácia ME 2020: Slovensko – Maďarsko [i] 23:20 Radosť zo života: Rudo Sloboda [i] 23:50 Lekári: Nový začiatok 13/65 [i] 00:35 Sudkyňa Amy: Prekvapená vážnosťou situácie 54 [i] 01:15 Obdobie zločinu: Posledný valčík [i] 02:50 Svet v obrazoch [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cesty do školy: Erbol, Kirgizsko [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom naháňali perinu [i] 06:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom zbierali gaštany [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Malý Mikuláš [i] 07:15 Martinka I [i] 07:30 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Little cat [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Slavošovce [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Košickí puškári [i] 09:05 Záhady archeológie: El Argar /Španielsko/ [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Rozlúčka s Máriou [i] 11:25 Obedníček: Minirozprávky do postieľky [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Fidlibumove pokusy [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK ŠOŠOVICOVÝ [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Život zvierat: Budovať pre život [i] 13:25 Tragédia elektronického odpadu [i] 14:30 Krasokorčuľovanie - MS 2019 [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 15:55 Primáška [i] 16:20 Biatlon - Svetové poháre [i] 18:00 Família [i] 18:30 Večerníček: Minirozprávky do postieľky [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISONGS - Little cat [i] 18:45 Malý Mikuláš [i] 18:55 Martinka I [i] 19:10 Martinka I [i] 19:25 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Prvá: MAGDALÉNA SCHWINGEROVÁ [i] 21:00 Prvý džezmen zo Sicílie [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 SK DEJINY: Voľby po Slovensky v 19. storočí [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Retro noviny [i] 23:55 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti IX. 23,24/24 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 S PRAVDOU VON [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 INKOGNITO [i] 00:20 INKOGNITO [i] 01:30 NOVINY TV JOJ 02:20 S PRAVDOU VON [i] 03:30 KRIMI 03:55 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 PANELÁK XIV. 30 [i] 05:55 SÚDNA SIEŇ [i] 07:40 Profesionáli III. 12 [i] 08:45 Simpsonovci XVI. 4,5 [i] 09:55 LUCKY ROOM [i] 11:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 13:50 PANELÁK XIV. 31 [i] 14:50 Simpsonovci XVI. 6,7 [i] 15:50 Profesionáli III. 13,14 [i] 17:45 SÚDNA SIEŇ [i] 19:50 TIPOS INFO [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 X-Men 2 [i] 23:00 Divočina [i] 01:30 It's Always Sunny in Philadelphia XI. 2,3 [i] 02:20 KINOSÁLA [i] 02:35 Profesionáli III. 13 [i] 03:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:05 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:45 It's Always Sunny in Philadelphia XI. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Vražedná vůně [i] 09:45 Pan Tomšík [i] 10:30 Pošta pro tebe [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Tornádo [i] 14:20 Durrellovi II 5/6 [i] 15:10 Doktor Martin: Bolavé srdce [i] 15:55 To je vražda, napsala XI: Lež plodí smrt [i] 16:45 Všechno, co mám ráda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život je ples: Konkurz 10/16 [i] 21:00 Gejzír [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Columbo: Staromódní vražda [i] 23:45 Grantchester II 4/6 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:05 Pod pokličkou [i] 01:25 Z metropole [i] 01:55 Toulavá kamera [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 V kondici [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Putování za vínem: Austrálie - Jižní Austrálie [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajný život psů II 3/3 [i] 09:50 Alexander Veliký 2/2 [i] 10:35 Majestátní Alpy 4/5 [i] 11:30 Putování za vínem: Austrálie - Jižní Austrálie [i] 12:00 Generál Patton: Vždy v čele [i] 12:45 Křesťanský magazín [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Francouzská akrobacie na českých letadlech [i] 13:45 Turecko - brána Orientu: Kappadokie 5/13 [i] 14:05 Magické hory: Říp [i] 14:20 Kdyby stěny mohly mluvit!: Koupelna 2/4 [i] 15:20 Jak se fotí Řím [i] 15:50 Křídla války: Bombardéry [i] 16:35 Velké stroje zblízka: Obří rypadlo [i] 17:25 Lvi z Namibijské pouště [i] 18:15 Na cestě po Tridentsku [i] 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo: Vítr [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky: Zamrzlé hrobky [i] 19:25 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 19:40 Postřehy odjinud: Západ Ameriky očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 21:00 Krajinou domova II: Hory Jizery a Labe [i] 21:30 Národní klenoty: Litomyšl - krvavý román [i] 22:00 Zámek v Čechách [i] 23:35 Queer: Virus, láska, naděje [i] 00:05 Syrská love story [i] 01:20 Něco navíc [i] 02:30 Carpe diem [i] 02:55 Hypermarket, jeho pán a otrok [i] 03:20 Ochránce [i] 03:50 Folklorika [i] 04:25 Divnopis: Eš [i] 04:35 Před půlnocí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Nekonečná láska 49-50 [i] 07:35 Láska na druhý pokus 59 [i] 08:50 Pestúnka Fran [i] 10:35 Sila ženy 6-7 [i] 12:55 Reflex [i] 13:45 Zločiny na mori II. 2/26 [i] 14:45 Búrlivé víno [i] 16:50 Dr. House [i] 18:35 Prípady pre Lauru I. 17-18/22 [i] 20:30 Sila ženy 8-9 [i] 22:20 Nekonečná láska 51-52 [i] 00:15 Upírske denníky VII. 15/22 [i] 01:00 Prípady pre Lauru I. 17/22 [i] 01:40 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 04:10 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Sezónu odštartujú St. Luois s Washingtonom, tri zápasy i v Európe
Ilustračná snímka.

Organizátori Copa America sú napriek slabým návštevám spokojní
Ilustračná snímka.

J. Liba o ZOH 2026 v Miláne a Cortine: Uvidíme, či to bude fungovať
Jozef Liba, archívna snímka.

Tankó okrem športu pomáha mladým Rómom: Integrácia je veľmi dôležitá
Na archívnej snímke slovenský boxer Viliam Tankó.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu neustúpia, slnko sa nebude mať ani kde schovať
Ilustračná snímka.

Slovákov dnes potrápia horúčavy, treba dbať na pitný režim
Ilustračná snímka.

Vodiči, pozor: Polícia si na vás posvieti v okrese Lučenec
Ilustračná snímka.

Kvalitu nebalenej zmrzliny prezradí farba, chuť a konzistencia
Ilustračná snímka.

Platforma Stojíme pri kultúre kritizuje ministerku a odovzdá otvorený list premiérovi Pellegrinimu
Zástupcovia platformy Stojíme pri kultúre adresujú otvorený list premiérovi Petrovi Pellegrinimu a súčasne žiadajú o verejné prijatie Výbor Národnej rady SR pre kultúru a médiá. List a ...

Psychologička: Rodičia by sa mali zaujímať, čo dieťa robí na počítači
Ilustračná snímka.

Slovák Peter Lorre bol hviezdou v Hitchcockových filmoch
Na snímke Peter Lorre.

Polícia našla telo YouTubera menom Etika, ktorý nedávno zverejnil video o samovražde
Americká polícia našla v New Yorku telo zosnulého YouTubera menom Etika, ktorý bol nezvestný šesť dní. Informovala o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Predtým uviedli, ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.