TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 O 10 rokov mladší [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:45 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 6-7/24 [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Horná Dolná [i] 23:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 6-7/24 [i] 02:15 O 10 rokov mladší [i] 03:20 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Spojené kráľovstvo, história zhora: Prvé osídlenia [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Cudzie srdce-2.časť 2/16 [i] 09:45 Sudkyňa Amy: Imbroglio 52 [i] 10:30 Kultúrne dedičstvo: Štátne divadlo Košice [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Ťažká voľba 11/65 [i] 15:10 Test magazín: Ovocné čaje [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Spojené kráľovstvo, história zhora: Zrod národa [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Vzťahová horúčka-1.časť 3/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Mafia zabíja len v lete: Muži, čo držia slovo 11/12 [i] 21:15 Mata Hari 11/12 [i] 22:05 Vrchný inšpektor Banks III: Zlý chlapec 3/3 [i] 23:35 Lekári: Ťažká voľba 11/65 [i] 00:25 Mafia zabíja len v lete: Muži, čo držia slovo 11/12 [i] 01:10 Vrchný inšpektor Banks III: Zlý chlapec 3/3 [i] 02:40 Slovensko v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: Israel, Mexiko [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom robili muziku [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom kreslili rozprávku [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:10 Martinka I [i] 07:20 Martinka I [i] 07:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKVÍZ - Tradičné tance [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Malá Franková [i] 09:00 Záhady archeológie: Orknejské ostrovy /Veľká Británia/ [i] 09:30 Národnostný magazín: Chorvátsky [i] 10:00 Pozor, vizita! [i] 11:30 Obedníček: Minirozprávky do postieľky [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Fidlibumove pokusy [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Strážný [i] 12:30 Ryba v nás [i] 13:25 Biznis s diétou [i] 14:30 VaT: Klimatické zmeny [i] 15:00 Mojich sedem divov: Albert Marenčin [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Záhady archeológie: Močikovia /Peru/ [i] 16:25 Cesty do školy: Devi, India [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Família: Família - Detstvo v ringu [i] 17:55 Hľadanie stratených svetov: Prešovský krvavý súd [i] 18:30 Večerníček: Minirozprávky do postieľky [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKVÍZ - Tradičné tance [i] 18:45 Malý Mikuláš [i] 18:55 Martinka I [i] 19:10 Martinka I [i] 19:20 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:10 GEN.sk: Dušan Kováč [i] 20:20 Prvá: Špiónka Trixi - Božena Pospíšilová Čelková [i] 21:05 Hovorte mi Altmann - Dva životy vojnového zločinca [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom [i] 23:35 Albert Marenčin [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti IX. 19,20 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY III. 3 [i] 22:00 MOST! 3 [i] 23:00 Kuriér 7 [i] 00:05 Akty X 5 [i] 01:05 NOVINY TV JOJ 01:55 PRÁZDNINY III. 3 [i] 03:05 SÚDNA SIEŇ [i] 03:55 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 PANELÁK XIV. 28 [i] 05:55 SÚDNA SIEŇ [i] 07:45 Profesionáli III. 8 [i] 08:50 Simpsonovci VII. 24,25 [i] 10:00 LUCKY ROOM [i] 11:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 13:55 PANELÁK XIV. 29 [i] 14:55 Simpsonovci XVI. 2,3 [i] 15:50 Profesionáli III. 9,10 [i] 17:45 SÚDNA SIEŇ [i] 19:50 TIPOS INFO [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Príbeh kmotra [i] 22:10 Krvavé peniaze [i] 00:10 Cestovanie v čase 7,8 [i] 01:05 Vikingovia IV. 19 [i] 02:05 Profesionáli III. 9 [i] 02:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:40 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:20 Vikingovia IV. 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Vražda v knižním klubu [i] 09:50 Neobyčejné životy: Otakar Brousek [i] 10:45 Znali jste je z obrazovky [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Všechno, co mám ráda [i] 14:25 Návštěva u Josefa Fouska [i] 15:10 Doktor Martin: Malá velká veverka [i] 15:55 To je vražda, napsala XI: Vejce, pro které se umírá [i] 16:45 Cestománie: Jordánsko - Hledání kořenů [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vejška [i] 21:20 Columbo: Posvítit si na vraždu [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:30 Taggart: Nezvratné alibi [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 01:50 Rajské zahrady: Podzámecká zahrada v Kroměříži [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Kočka není pes: Úzkostná Doui a divoký Garfield [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:30 Folklorika: Papírový folklor [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na ptačích křídlech kolem světa: Jižní Amerika 4/6 [i] 09:55 Lvi z Namibijské pouště [i] 10:45 Rozedranec proužkovaný [i] 11:15 S kuchařem kolem světa: Québec [i] 12:10 Hádanky domů života: Židovské perly renesanční Telče [i] 12:35 Nedej se: Oko tygra [i] 13:04 Nedej se plus: Voda nad zlato [i] 13:22 Občanské noviny: Zachránci divočiny v Jeseníkách [i] 13:30 Chcete je? [i] 13:35 Francouzská akrobacie na českých letadlech [i] 14:05 Alexander Veliký 2/2 [i] 14:50 Kdyby stěny mohly mluvit!: Koupelna 2/4 [i] 15:50 Letecké katastrofy: Osudové hlášení [i] 16:35 Generál Patton: Americký blitzkrieg [i] 17:20 Majestátní Alpy 4/5 [i] 18:15 Jak se fotí Chamonix [i] 18:45 Bob a Bobek - králíci z klobouku: Návštěva z vesmíru [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Utajená řeč peněz: Obchodník z Krakova 2/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Západ Ameriky očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Křídla války: Bombardéry [i] 20:50 Bohu žel [i] 22:25 Protektor [i] 00:05 Syrská love story [i] 01:20 Naše rodina a jiná zvířena [i] 01:50 Revival [i] 02:15 Marsyas [i] 02:55 Vzkaz Jiřího Vorlíčka [i] 03:10 Ochránce [i] 03:35 A kde nakupujete Vy? [i] 04:00 Malířky vesnického života [i] 04:30 Klášter na ostrově [i] 04:55 Hasiči 2/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Nekonečná láska 45-46 [i] 07:35 Láska na druhý pokus 57 [i] 08:55 Pestúnka Fran [i] 10:15 Sila ženy 1-3 [i] 13:50 Zločiny na mori I. 26/26 [i] 14:50 Búrlivé víno [i] 16:50 Dr. House [i] 18:35 Prípady pre Lauru I. 13-14/22 [i] 20:30 Sila ženy 4-5 [i] 22:20 Nekonečná láska 47-48 [i] 00:15 Upírske denníky VII. 13/22 [i] 01:00 Prípady pre Lauru I. 13/22 [i] 01:45 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 04:15 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Lajovič sa stal víťazom turnaja ATP v Umagu
Srbský tenista Dušan Lajovič

Zomrel trojnásobný grandslamový deblový šampión McNamara
Peter McNamara, archívna snímka.

MS v plávaní: Hájková obsadila na 100 m znak 41. priečku
Na archívnej snímke Karolína Hájková.

Žreb 3. predkola Európskej ligy určí súperov pre Slovan Bratislava a ďalšie dva slovenské tímy
Tri slovenské futbalové kluby spoznajú v pondelok potenciálnych súperov v treťom predkole Európskej ligy (EL) 2019/20. Žreb sa uskutoční tradične v sídle Európskej futbalovej únie (UEFA) vo švajčiarskom ...

Aktuálne správy

Na Magdalénu slnko pobozká krajinu slovenskú, krajinu milú
Ilustračná snímka.

Cséfalvayová zvažuje všetky možné alternatívy svojej budúcnosti v politike, ale má jasné zásady
Poslankyňa Národnej rady SR Katarína Cséfalvayová (Most-Híd) v súčasnosti zvažuje všetky možné alternatívy svojej politickej budúcnosti. Uviedla to pre agentúru SITA s tým, že sa zamýšľa nad otázkou, ...

Prešovský kraj v prvom štvrťroku navštívilo takmer 230.000 turistov
Ilustračná snímka.

Počet sobášov v Prešovskom kraji klesol, ženísi aj nevesty vstupujú do manželstva čoraz starší
Počet sobášov a rozvodov v Prešovskom kraji v minulom roku klesol. Na sto sobášov pripadlo v kraji 20 rozvodov, čo je najmenej v rámci všetkých krajov Slovenskej republiky. Vek sobášiacich sa ...

Skrátené rokovanie by sa malo podľa odborníkov využívať len výnimočne
...

Vynálezca chce opäť šokovať svet, na netradičnom vynáleze sa pokúsi preletieť Lamanšský prieliv
BRATISLAVA 22. júla (SITA) - Francúzsky vynálezca a dobrodruh Franky Zapata, ktorý minulý týždeň šokoval celý svet, keď počas vojenskej prehliadky na parížskom bulvári Champs-Elysées lietal veľkou ...

Princ George oslavuje šieste narodeniny
Britský princ George, archívna snímka.

Video: Galérii vo Florencii vrátili maľbu, ktorú ukradol nacistický vojak pre svoju manželku
Nemecko vrátilo galérii v talianskej Florencii obraz holandského zátišia, ktorý ukradol ustupujúci nacistický vojak ako darček pre svoju manželku. Na odhalení majstrovského diela Váza s kvetmi ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.