TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 O 10 rokov mladší [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:45 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 6-7/24 [i] 14:50 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Horná Dolná [i] 23:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 6-7/24 [i] 02:15 O 10 rokov mladší [i] 03:20 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Spojené kráľovstvo, história zhora: Prvé osídlenia [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Cudzie srdce-2.časť 2/16 [i] 09:45 Sudkyňa Amy: Imbroglio 52 [i] 10:30 Kultúrne dedičstvo: Štátne divadlo Košice [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Ťažká voľba 11/65 [i] 15:10 Test magazín: Ovocné čaje [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Spojené kráľovstvo, história zhora: Zrod národa [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Vzťahová horúčka-1.časť 3/16 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Mafia zabíja len v lete: Muži, čo držia slovo 11/12 [i] 21:15 Mata Hari 11/12 [i] 22:05 Vrchný inšpektor Banks III: Zlý chlapec 3/3 [i] 23:35 Lekári: Ťažká voľba 11/65 [i] 00:25 Mafia zabíja len v lete: Muži, čo držia slovo 11/12 [i] 01:10 Vrchný inšpektor Banks III: Zlý chlapec 3/3 [i] 02:40 Slovensko v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: Israel, Mexiko [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom robili muziku [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom kreslili rozprávku [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:10 Martinka I [i] 07:20 Martinka I [i] 07:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKVÍZ - Tradičné tance [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Malá Franková [i] 09:00 Záhady archeológie: Orknejské ostrovy /Veľká Británia/ [i] 09:30 Národnostný magazín: Chorvátsky [i] 10:00 Pozor, vizita! [i] 11:30 Obedníček: Minirozprávky do postieľky [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Fidlibumove pokusy [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Strážný [i] 12:30 Ryba v nás [i] 13:25 Biznis s diétou [i] 14:30 VaT: Klimatické zmeny [i] 15:00 Mojich sedem divov: Albert Marenčin [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 16:00 Záhady archeológie: Močikovia /Peru/ [i] 16:25 Cesty do školy: Devi, India [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Família: Família - Detstvo v ringu [i] 17:55 Hľadanie stratených svetov: Prešovský krvavý súd [i] 18:30 Večerníček: Minirozprávky do postieľky [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKVÍZ - Tradičné tance [i] 18:45 Malý Mikuláš [i] 18:55 Martinka I [i] 19:10 Martinka I [i] 19:20 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:10 GEN.sk: Dušan Kováč [i] 20:20 Prvá: Špiónka Trixi - Božena Pospíšilová Čelková [i] 21:05 Hovorte mi Altmann - Dva životy vojnového zločinca [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom [i] 23:35 Albert Marenčin [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti IX. 19,20 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY III. 3 [i] 22:00 MOST! 3 [i] 23:00 Kuriér 7 [i] 00:05 Akty X 5 [i] 01:05 NOVINY TV JOJ 01:55 PRÁZDNINY III. 3 [i] 03:05 SÚDNA SIEŇ [i] 03:55 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 PANELÁK XIV. 28 [i] 05:55 SÚDNA SIEŇ [i] 07:45 Profesionáli III. 8 [i] 08:50 Simpsonovci VII. 24,25 [i] 10:00 LUCKY ROOM [i] 11:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 13:55 PANELÁK XIV. 29 [i] 14:55 Simpsonovci XVI. 2,3 [i] 15:50 Profesionáli III. 9,10 [i] 17:45 SÚDNA SIEŇ [i] 19:50 TIPOS INFO [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Príbeh kmotra [i] 22:10 Krvavé peniaze [i] 00:10 Cestovanie v čase 7,8 [i] 01:05 Vikingovia IV. 19 [i] 02:05 Profesionáli III. 9 [i] 02:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:40 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:20 Vikingovia IV. 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Vražda v knižním klubu [i] 09:50 Neobyčejné životy: Otakar Brousek [i] 10:45 Znali jste je z obrazovky [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Všechno, co mám ráda [i] 14:25 Návštěva u Josefa Fouska [i] 15:10 Doktor Martin: Malá velká veverka [i] 15:55 To je vražda, napsala XI: Vejce, pro které se umírá [i] 16:45 Cestománie: Jordánsko - Hledání kořenů [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vejška [i] 21:20 Columbo: Posvítit si na vraždu [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:30 Taggart: Nezvratné alibi [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:40 Banánové rybičky [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:45 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 01:50 Rajské zahrady: Podzámecká zahrada v Kroměříži [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Kočka není pes: Úzkostná Doui a divoký Garfield [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:30 Folklorika: Papírový folklor [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na ptačích křídlech kolem světa: Jižní Amerika 4/6 [i] 09:55 Lvi z Namibijské pouště [i] 10:45 Rozedranec proužkovaný [i] 11:15 S kuchařem kolem světa: Québec [i] 12:10 Hádanky domů života: Židovské perly renesanční Telče [i] 12:35 Nedej se: Oko tygra [i] 13:04 Nedej se plus: Voda nad zlato [i] 13:22 Občanské noviny: Zachránci divočiny v Jeseníkách [i] 13:30 Chcete je? [i] 13:35 Francouzská akrobacie na českých letadlech [i] 14:05 Alexander Veliký 2/2 [i] 14:50 Kdyby stěny mohly mluvit!: Koupelna 2/4 [i] 15:50 Letecké katastrofy: Osudové hlášení [i] 16:35 Generál Patton: Americký blitzkrieg [i] 17:20 Majestátní Alpy 4/5 [i] 18:15 Jak se fotí Chamonix [i] 18:45 Bob a Bobek - králíci z klobouku: Návštěva z vesmíru [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Utajená řeč peněz: Obchodník z Krakova 2/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Západ Ameriky očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Křídla války: Bombardéry [i] 20:50 Bohu žel [i] 22:25 Protektor [i] 00:05 Syrská love story [i] 01:20 Naše rodina a jiná zvířena [i] 01:50 Revival [i] 02:15 Marsyas [i] 02:55 Vzkaz Jiřího Vorlíčka [i] 03:10 Ochránce [i] 03:35 A kde nakupujete Vy? [i] 04:00 Malířky vesnického života [i] 04:30 Klášter na ostrově [i] 04:55 Hasiči 2/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Nekonečná láska 45-46 [i] 07:35 Láska na druhý pokus 57 [i] 08:55 Pestúnka Fran [i] 10:15 Sila ženy 1-3 [i] 13:50 Zločiny na mori I. 26/26 [i] 14:50 Búrlivé víno [i] 16:50 Dr. House [i] 18:35 Prípady pre Lauru I. 13-14/22 [i] 20:30 Sila ženy 4-5 [i] 22:20 Nekonečná láska 47-48 [i] 00:15 Upírske denníky VII. 13/22 [i] 01:00 Prípady pre Lauru I. 13/22 [i] 01:45 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 04:15 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Proti Dánom hrajú Slováci o česť a priazeň fanúšikov
Na snímke slovenskí hokejisti zľava Martin Marinčin, Martin Fehérváry, Tomáš Tatar, strelec gólu Matúš Sukeľ a Róbert Lantoši.

ÚMRTIE LEGENDY: Jazdec F1 Niki Lauda odišiel navždy
Nezabudnuteľný jazdec F1 Niki Lauda získal titul majstra sveta Formule 1 v rokoch 1975, 1977 a 1984.

Slovan pred 50 rokmi vyhral PVP po triumfe nad Barcelonou
Na archívnej snímke strelci troch gólov Slovana v stretnutí s Barcelonou zľava:Vladimír Hrivnák, Ľudovít Cvetler a Ján Čapkovič.

Pred 50 rokmi Slovan vo finále PVP zdolal FC Barcelona, brankár Vencel vyslovil zaujímavú spomienku
Najslávnejší slovenský futbalový klub ŠK Slovan Bratislava si v utorok 21. mája pripomína okrúhlych 50 rokov od pamätného triumfu vo finále Pohára víťazov pohárov ...

Aktuálne správy

Utorok počasím neprekvapí, dáždniky neodkladajte
Dnes bude prevažne oblačno a na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty sa vyšplhajú na 15 až 20 stupňov C.

Takto sme volili v doterajších voľbách do Európskeho parlamentu
Ilustračná snímka.

Vláda bude rokovať aj o prerozdelení eurofondov
Zasadnutie vlády SR, archívna snímka.

V eurovoľbách chcú na Slovensku voliť aj občania iných členských štátov, najviac je Čechov
V nadchádzajúcich voľbách do Európskeho parlamentu bude na Slovensku môcť odovzdať svoj hlas aj 824 občanov iných členských štátov Európskej únie. V prvej trojke aj Poliaci a ...

Na košickom sídlisku horelo až 14 áut
Snímka z miesta udalosti.

Naživo: Tretia voľba kandidátov na ústavných sudcov v parlamente
Poslanci Národnej rady SR budú hľadať ďalších kandidátov na post ústavných sudcov. Zákonodárcov čaká hlasovanie o uchádzačoch v utorok 21. mája po sedemnástej ...

Slovenčina: Na krídle Atlanty Trashers hral Vyacheslav Kozlov – alebo Vjačeslav?
Podobne ako skloňovanie cudzích mien, aj prepisy z iných znakových sústav predstavujú samostatný široký problém. Odborníci sa podrobne venujú transkripcii z arabčiny, ...

Na demovnicovom koncerte Rádia_FM sa predstavia štyria interpreti
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.