TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Ďateľ Woody [i] 07:10 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:40 Tlsťoch Harry zasahuje [i] 09:25 Špunti na vodě [i] 11:00 2 na 1 [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Mačacie zlato [i] 16:05 Kuchyňa [i] 16:45 Horná Dolná [i] 18:10 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 THE VOICE ČESKO SLOVENSKO [i] 22:30 Foter je lotor [i] 00:45 Mačacie zlato [i] 02:45 Foter je lotor [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Športové nádeje: Futbalové talenty [i] 05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Červíčkovia: Jeseň [i] 06:55 Tryskáči I.: Chichen Itza, Mexiko [i] 07:05 Levia stráž I: Kľuváč Ono [i] 07:30 Zázračný ateliér [i] 08:00 Voľby prezidenta SR 2019 - štúdio 1.kolo [i] 09:00 Voľby prezidenta SR 2019 - diskusia s dvoma kandidátmi [i] 09:35 Autosalón [i] 10:30 Poľana [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Test magazín: Ovocné čaje [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot: Diabol pod slnkom [i] 15:45 Zlaté časy [i] 16:50 Jozef Kroner - 95: Kosenie Jastrabej lúky [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Strážmajster Topinka: Zločin v lese 10/13 [i] 21:25 Kapitánka Mária 2/4 [i] 23:00 Agatha Christie : Poirot: Diabol pod slnkom [i] 00:45 Jozef Kroner - 95: Kosenie Jastrabej lúky [i] 02:00 Kapitánka Mária 2/4 [i] 03:45 Občan za dverami [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Strážný [i] 06:10 Genius loci Slovensko: Skalné obydlia Brhlovce - život v láve [i] 06:15 Televíkend [i] 06:45 Kapura [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Poďte s nami do lesa - RECYKLOVATEĽNÉ PRODUKTY Z LESA [i] 08:01 Chochmesovci: Francúzske menu [i] 08:05 Farmárska revue [i] 08:35 Na rybách - Petrov zdar [i] 09:05 Test magazín: Ovocné čaje [i] 09:15 Štúdio šport: Zjazdové lyžovanie - SP - obrovský slalom [i] 10:30 Športové nádeje: Talenty endurance [i] 10:50 Televízny posol [i] 11:15 Slovo [i] 11:20 Chaplin sa vracia z flámu [i] 12:00 Štúdio šport: Zjazdové lyžovanie - SP - obrovský slalom [i] 13:00 Biatlon - MS 2019 [i] 14:05 Hádzaná - Slovenský pohár 2019: finále (žien a mužov) [i] 15:50 Biatlon - MS 2019 [i] 16:55 Hádzaná - Slovenský pohár 2019: finále (žien a mužov) [i] 18:45 Hokej - Tipsportliga [i] 21:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 21:53 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 22:00 Fortuna liga - magazín [i] 22:30 Kid [i] 00:20 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:10 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:30 Roboti [i] 10:20 Začarovaní [i] 12:30 Pretty Woman [i] 15:00 Taxi, taxi [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:45 Krvavé peniaze [i] 00:30 Apartmán Šangri-La [i] 02:25 KRIMI 03:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:50 S PRAVDOU VON [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Letecké katastrofy XV. 10/10 [i] 06:25 Letecké katastrofy XVI. 1/10 [i] 07:20 Každý milión dobrý [i] 09:45 Boj o syna [i] 12:05 LUCKY ROOM [i] 14:45 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 17:05 Objekt túžby [i] 19:25 Simpsonovci XXVII. 12 [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Čínsky zverokruh [i] 22:50 Partička [i] 00:55 Letecké katastrofy XV. 10/10 [i] 01:55 Letecké katastrofy XVI. 1/10 [i] 02:35 Kto nájde priateľa, nájde poklad [i] 04:20 Profesionáli III. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách hvězd [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:45 Svatba jako řemen [i] 08:15 Úsměvy Jiřího Klema [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Růžová válka 4/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Nebe a Vincek [i] 14:05 Hrad stínů [i] 15:00 Kam uhnout očima [i] 16:05 Jak se zranit ve službě [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Řemesla [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pět mrtvých psů 3/3 [i] 21:00 168 hodin [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:35 Koptashow [i] 22:05 Na kolejích čeká vrah [i] 23:40 Taggart: Ohni, hoř! [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:45 13. komnata Sandry Pogodové [i] 02:10 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 02:20 Hobby naší doby [i] 02:45 Žiješ jenom 2x: Z učebny chemie do podzemí [i] 03:10 Na forbíně TM [i] 03:55 Chalupa je hra [i] 04:15 Bydlení je hra [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Toulky s Ladislavem Smoljakem [i] 05:25 Putování za vínem: Austrálie - Nový Jižní Wales [i] 06:00 Terezka v nesnázích aneb Hopkin zasahuje: Sen o počtech [i] 06:05 Kamarádi z mojí deky [i] 06:10 Kamarádi z mojí deky [i] 06:15 Andy a mláďata [i] 06:25 Ava Riko Teo [i] 06:35 Novinky z přírody [i] 06:40 Zvonečkovi [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Mrňouskové [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1969 1243/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Tenkrát 15. března... [i] 09:35 Národní klenoty: Kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře - tajemství jazyka [i] 10:00 Barokní velmož [i] 10:55 Krásy evropského pobřeží: Baskicko [i] 11:05 Nedej se: Oko tygra [i] 11:33 Nedej se plus [i] 11:51 Občanské noviny: Zachránci divočiny v Jeseníkách [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:30 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 12:35 Křesťanský magazín [i] 13:00 Uchem jehly [i] 13:30 Cesty víry: Mirku, napiš to! [i] 13:55 Na plovárně s Lídou Rakušanovou [i] 14:25 Na cestě po středním Kapsku [i] 14:50 Rozedranec proužkovaný [i] 15:20 Úžasné hotely: Keňa 2/6 [i] 16:10 Alexander Veliký 2/2 [i] 16:55 Lvi z Namibijské pouště [i] 17:50 Sto divů světa 13/13 [i] 18:45 Bob a Bobek - králíci z klobouku: Při povodni [i] 18:55 Hranice v srdci: Gorolské trojmezí 1/16 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 700 mil v sedle [i] 22:15 Potíže s Harrym [i] 23:50 Syrská love story [i] 01:10 Ve jménu vlasti VII: Jakože neschopná 4/12 [i] 01:55 Batesův motel V: Pouto 10/10 [i] 02:35 Slabší v ofsajdu [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Svatební koláč paní Lekešové [i] 04:00 Folklorní výlety [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Cesta podzemní vody [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Katie Ffordová: Šťastie na dosah [i] 07:30 Smotánka [i] 08:30 Pestúnka Fran [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka VI. 15-16/24 [i] 11:15 Mestečko Frühling: Sympatický cudzinec [i] 13:45 Dr. House [i] 14:45 Rosamunde Pilcherová: Zrada a láska [i] 16:45 Sladká výzva [i] 16:55 Navždy a ďaleko [i] 20:00 Tulipány pre Rose [i] 22:00 Štyridsiatka na krku [i] 00:45 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 02:10 Štyridsiatka na krku [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.