TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Ďateľ Woody [i] 07:15 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho II. [i] 07:40 Útek pred dinosaurami [i] 09:45 Junior [i] 11:55 Veľký tato [i] 13:50 THE VOICE ČESKO SLOVENSKO [i] 16:10 Foter je lotor [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 POČASIE [i] 20:10 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Špunti na vodě [i] 22:00 Prezidentské voľby [i] 01:25 Likvidátor [i] 03:10 Pomsta v mene dcéry [i] 04:40 Dobre vedieť! [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:55 Športové nádeje: Talenty short tracku [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Červíčkovia: Lovci [i] 07:30 Tryskáči I.: Lambertov ľadovec [i] 07:45 Levia stráž I: Onov vzor [i] 08:05 Elena z Avaloru I.: Príbeh gekóna [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:50 Merlin I: Valiant 2/13 [i] 10:45 On air [i] 11:10 Hudba made in Slovakia: Petijee [i] 11:25 Park [i] 12:00 Mimoriadne správy [i] 12:20 Čo ja viem [i] 13:50 Radosť zo života: Vladimír Dzurilla [i] 14:25 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Svrbenie v prstoch [i] 16:00 Mimoriadne správy [i] 16:15 Najväčší Slovák: Andrej Hlinka [i] 17:30 Kultúrne dedičstvo: Karpatské drevené cerkvi [i] 17:45 Cestou necestou: Taiwan [i] 18:20 Chochmesovci: Slávnostné stolovanie [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:40 Voľby prezidenta SR 2019 - štúdio 1.kolo - Volebná noc [i] 02:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Svrbenie v prstoch [i] 03:35 Merlin I: Valiant 2/13 [i] 04:20 Park [i] 04:50 On air [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Na Muránskej planine III. [i] 06:10 Zrodená v lone vulkánu [i] 06:40 Skryté svety: Voda rovín [i] 06:55 Slovenský raj [i] 07:15 Autosalón [i] 07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Genius loci Slovensko: Skalné obydlia Brhlovce - život v láve [i] 09:05 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Strážný [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:15 Zjazdové lyžovanie - SP - slalom [i] 11:20 VaT: Klimatické zmeny [i] 11:50 Cesta [i] 12:15 Kapura [i] 13:00 Zjazdové lyžovanie - SP - slalom [i] 14:25 Jeden deň: Motormánia [i] 15:15 Futbal - Fortuna liga [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:51 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:53 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G) [i] 21:00 Pozor, vizita! [i] 22:25 Taboo 7/8 [i] 23:25 Taboo 8/8 [i] 00:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:00 Rýchla rota Chipa a Dala [i] 08:55 Simpsonovci XXVII. 11,12 [i] 09:50 Neserte nám pestúnku II. 18,19 [i] 10:50 MILÁČIKOVO [i] 11:40 Dr. Dolittle 2 [i] 13:20 X-Men [i] 15:30 Začarovaní [i] 17:50 PRÁZDNINY III. 2 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Pretty Woman [i] 23:10 Vojak 2 [i] 01:15 Jatky [i] 03:25 NA CHALUPE [i] 04:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Súdna sieň [i] 07:05 15 min. KUCHÁR [i] 07:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:05 NA CHALUPE [i] 10:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:45 Najkrajšie bývanie III. 12,13 [i] 14:45 LUCKY ROOM [i] 17:15 Každý milión dobrý [i] 19:15 Simpsonovci XXVII. 11 [i] 19:45 KINOSÁLA [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 23:45 Apartmán Šangri-La [i] 01:35 Walking Dead VIII. 11,12 [i] 03:10 Kalvária [i] 04:45 KINOSÁLA [i] 04:55 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo plukovníka Jaroslava Knichala [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Svícení [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Statečný Azmun [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Durrellovi II 5/6 [i] 09:30 Columbo: Poslední pocta komodorovi [i] 11:00 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud: Vietnam očima Petra Voldána [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Královny kouzelného lesa [i] 14:05 Chán Sulejmán a víla Fatmé [i] 15:10 Svatba jako řemen [i] 16:45 Čtverec mizení [i] 17:55 Kočka není pes: Úzkostná Doui a divoký Garfield [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Muž z Acapulca [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:45 Ten, kdo mě hlídá [i] 00:30 Banánové rybičky [i] 01:10 Na forbíně TM [i] 01:50 Chalupa je hra [i] 02:15 Bydlení je hra [i] 02:40 Sama doma [i] 04:10 Pod pokličkou [i] 04:35 Malý švédský stůl [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Utajená řeč peněz: Dialogy s tvůrcem peněz 1/13 [i] 05:20 Náš venkov: Jasanky od Farského potoka [i] 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 06:00 Terezka v nesnázích aneb Hopkin zasahuje: Sen o plese [i] 06:10 Andy a dobrodružství v pravěku [i] 06:25 Ava Riko Teo [i] 06:35 Novinky z přírody [i] 06:40 Zvonečkovi [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Mrňouskové [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Slezské básně [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika: Papírový folklor [i] 10:25 Hranice v srdci: Gorolské trojmezí 1/16 [i] 10:55 Letecké katastrofy: Osudové hlášení [i] 11:40 Vezmu-li to, oprátka mne nemine [i] 12:05 Kati a blázni [i] 13:00 Stalingrad: Ve znamení Uranu 3/3 [i] 13:55 Babylon [i] 14:25 Železná maska [i] 16:30 Jak se fotí Chamonix [i] 16:55 Tajný život psů II 3/3 [i] 17:50 Na ptačích křídlech kolem světa: Jižní Amerika 4/6 [i] 18:45 Bob a Bobek - králíci z klobouku: Na pouti [i] 18:55 Sousedé [i] 19:20 Hádanky domů života: Odkaz pohřebního bratrstva [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mercury [i] 21:55 Legendy zločinu [i] 00:00 V pasti 3/10 [i] 00:55 Hasiči 2/6 [i] 01:35 Sestřička Jackie VII: Kmotrovství 3/12 [i] 02:05 Tajný život skal: Kudy teče řeka [i] 02:30 Není droga jako droga [i] 02:55 Jeseníky bez kleče [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Brněnské podzemí [i] 04:00 Písnička o Ondrášovi [i] 04:20 Babylon [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Leto na Cypre [i] 07:45 Smotánka [i] 08:45 Pestúnka Fran [i] 10:15 Taká obyčajná rodinka VI. 13-14/24 [i] 11:30 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 13:45 Dr. House [i] 15:40 Leto na Long Islande [i] 17:40 Katie Ffordová: Šťastie na dosah [i] 20:00 Mestečko Frühling: Sympatický cudzinec [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Zrada a láska [i] 00:05 Katie Ffordová: Šťastie na dosah [i] 01:45 Mestečko Frühling: Sympatický cudzinec [i] 03:15 Leto na Long Islande [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.