TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:45 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 2-3/24 [i] 15:05 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kameňák [i] 21:40 Pád Bieleho domu [i] 00:15 Ja, legenda [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV. 2-3/24 [i] 03:25 Zámena manželiek [i] 04:25 Susedské prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Taliansko, história zhora: Mestá 20. storočia [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Čas, ktorý ostáva - 2.časť [i] 09:50 Sudkyňa Amy: Pohľad zblízka 50 [i] 10:35 Karpatský miestopis: Hora Pikuj [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Nedostatok komunikácie 9/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Stará Synagóga v Bardejove [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Taliansko, história zhora: Sopečná história [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy X.: Cudzie srdce-1.časť 1/16 [i] 17:40 Jazdi Hlavou: Nebezpeční chodci [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Čo ja viem [i] 22:00 Cestou necestou: Taiwan [i] 22:35 Magická hlbočina [i] 00:45 Lekári: Nedostatok komunikácie 9/65 [i] 01:30 Magická hlbočina [i] 03:45 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: Ani, Malajzia [i] 06:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom cmúľali cencúle [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom uplietli šál [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:05 Martinka I [i] 07:20 Martinka I [i] 07:30 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - Rok Sivka ohniváka [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Bardejov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Brekov [i] 09:00 Záhady archeológie: Trója /Turecko/ [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Prvé hlásky lásky [i] 10:55 Ja svoje srdce dám [i] 11:30 Obedníček: Minirozprávky do postieľky [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Fidlibumove pokusy [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMEL [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Život zvierat: Milovanie pre život [i] 13:20 Dlh – diabolská špirála? [i] 14:35 Highlighty Európskej ligy [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 15:55 Národnostné správy [i] 16:00 Televíkend [i] 16:30 Diagnózy svedomia [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Večerníček: Minirozprávky do postieľky [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:53 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 21:00 Família - Vždy to je risk ... [i] 21:30 Príbeh o jednej masakre [i] 23:30 Marián Varga 70 + 2 [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy RTVS z regiónov [i] 01:35 Národnostné správy [i] 01:45 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SUPERMAMA [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 V SIEDMOM NEBI [i] 15:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 POŠLI ĎALEJ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Čínsky zverokruh [i] 23:30 Udalosť [i] 01:25 Východiskový bod [i] 03:30 NOVINY TV JOJ 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 POŠLI ĎALEJ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 PANELÁK: XIV. 26 [i] 05:55 SÚDNA SIEŇ [i] 07:40 Profesionáli III. 4 [i] 08:45 Simpsonovci VII. 20,21 [i] 09:55 LUCKY ROOM [i] 11:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:50 NA CHALUPE [i] 13:55 PANELÁK: XIV. 27 [i] 15:00 Simpsonovci VII. 22,23 [i] 15:55 Profesionáli III. 5,6 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Reťazová reakcia [i] 22:25 Kuriér 6 [i] 23:25 Walking Dead VIII. 11,12 [i] 01:30 Exorcista 4 [i] 02:15 Prvé oddelenie II. [i] 02:35 KINOSÁLA [i] 02:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:35 NA CHALUPE [i] 04:25 PANELÁK: XIV. 27 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Dvě vraždy a jeden vrah [i] 09:45 Doktor Martin: Voda za všechny peníze [i] 10:35 Telegram [i] 10:55 Dědek [i] 11:25 Dnes před 80 lety [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Dnes před 80 lety [i] 14:05 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie: Bhútán - Poslední pohádkové království [i] 15:40 Dnes před 80 lety [i] 15:45 Neobyčejné životy: Otakar Brousek [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 17:55 Dnes před 80 lety [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Strážmistr Topinka: Zločin v lese 10/13 [i] 20:55 13. komnata Sandry Pogodové [i] 21:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:25 Všechnopárty [i] 22:20 Dnes před 80 lety [i] 23:10 Případy detektiva Murdocha IX: Dětský den [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Objektiv [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:30 Zahrada je hra [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Meleme, meleme... maso [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kdyby stěny mohly mluvit!: Koupelna 2/4 [i] 10:00 Hasiči 2/6 [i] 10:45 Postřehy odjinud: Řecké ostrovy očima Marthy Elefteriadu [i] 10:50 Mravenečník velký [i] 11:15 Chcete mě? [i] 11:45 Tajný život skal: Kudy teče řeka [i] 12:15 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův generál 2/6 [i] 13:10 Úžasné hotely: Singapur 1/6 [i] 14:00 Sto divů světa 12/13 [i] 14:55 Sousedé [i] 15:25 Národní klenoty: Kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře - tajemství jazyka [i] 15:50 Historie.cs [i] 16:45 Zrádce nebo oběť? [i] 17:40 FK Teplice - FC Viktoria Plzeň [i] 20:20 Apoštol národní zrady [i] 21:20 Druhá republika [i] 22:20 Letecké katastrofy: Osudové hlášení [i] 23:05 Příběh služebnice: Noc 10/10 [i] 00:05 Kolonie [i] 01:55 Divnopis: Tuněchody [i] 02:00 Cesty víry: Knihkupec boží [i] 02:25 Tajuplný podzemní svět: Vysočina podzemní 10/14 [i] 02:55 Smrádek, bordýlek a globální teploučko [i] 03:20 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:45 Vlčnovské búdy [i] 04:15 Život je pes [i] 04:30 Molo, fara, radnice [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Nekonečná láska 44 [i] 06:45 Láska na druhý pokus 55 [i] 08:05 Pestúnka Fran [i] 09:25 Šťastie mojich detí - FINÁLE 39-41 [i] 13:20 Zločiny na mori I. 24/26 [i] 14:20 Búrlivé víno [i] 16:35 Dr. House [i] 18:20 Prípady pre Lauru I. 9-10/22 [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Dokonalý manžel: Skutočný príbeh Laci Petersonovej [i] 22:10 Sherlock a Watsonová III. 15-16/24 [i] 00:05 Dr. House [i] 01:45 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 04:15 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LIGA MAJSTROV: Slavia Praha zvíťazila v Kluži gólom Masopusta
Futbalisti Slavie Praha, archívna snímka.

Futbalisti SR 18 na Memoriáli V. Ježka remizovala s Ukrajinou
Ilustračná snímka.

EURO 2020: Maďarom bude možno v zápase proti SR chýbať aj Nagy
Ilustračná snímka..

FIFA dosadila dočasné vedenie egyptskej asociácie
Medzinárodná futbalová federácia (FIFA) zriadila špeciálnu komisiu, ktorá povedie Egyptskú futbalovú asociáciu (EFA) do nových volieb. Predchádzajúce vedenie odstúpilo po ...

Aktuálne správy

Dnes má meniny Jana, nečaká nás teplotná rana. Streda bude príjemná
Ilustračná snímka.

Čaputová si v Berlíne uctí aj ľudí, ktorí zahynuli pri Berlínskom múre
Na archívnej snímke Zuzana Čaputová.

ČAPUTOVÁ: Život v slobodnom a demokratickom štáte nie je samozrejmosť
Zuzana Čaputová, archívna snímka.

V San Franciscu vypnú najstaršiu webkameru, bola takmer nepretržite zapnutá 25 rokov
V San Francisco State University vypnú webkameru, ktorá bola takmer nepretržite zapnutá celých 25 rokov. Je to zároveň najstaršie takéto zariadenie, ktoré je ešte stále v prevádzke. Fogcam ...

Návštevníci osláv SNP môžu využiť aj mimoriadnu policajnú infolinku
Centrálne oslavy výročia Slovenského národného povstania v areáli Múzea SNP v Banskej Bystrici, archívna snímka.

Električky na nábreží Dunaja nepremávajú pre poškodené vedenie
Ilustračná snímka.

Asi 37.000 obetí falošných zoznamiek dostane v Holandsku odškodné
Približne 37.000 ľudí v Holandsku, ktorí prišli o svoje peniaze vinou falošných zoznamovacích serverov, má nárok na odškodné v celkovej výške deväť miliónov eur. Kompenzácie im ...

M. Hečko: Vedel som, že Pasážovú revoltu Kryla raz použijem vo filme
Maroš Hečko, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.