TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 22-23/24 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 2 na 1 [i] 22:20 Susedia [i] 23:15 Kuchyňa [i] 00:00 Veronica Marsová [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 22/24 [i] 02:40 Zámena manželiek [i] 03:50 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Taliansko, história zhora: Mestské štáty [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Vynútená láska - 2.časť [i] 09:50 Sudkyňa Amy: Svetlo v tmách 48 [i] 10:35 HiSTORY: 13. marec [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Klamstvo má veľa podôb 7/65 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Taliansko, história zhora: Zjednotenie Talianska [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Čas, ktorý ostáva - 1.časť [i] 17:40 Jazdi Hlavou: Semafory [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Voľby prezidenta SR 2019 - diskusia "N" [i] 21:55 Najväčší Slovák: Andrej Hlinka [i] 23:10 12 rokov otrokom [i] 01:20 Lekári: Klamstvo má veľa podôb 7/65 [i] 02:10 Autosalón [i] 02:35 12 rokov otrokom [i] 04:45 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Za túlavými spevákmi [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom zavárali slivky [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom nechceli koláč [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:05 Martinka I [i] 07:20 Martinka I [i] 07:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Koník [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Svinica [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Hroneckí zlievači [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Sklári z Katarínskej Huty [i] 09:30 Európa v obrazoch [i] 10:00 Štyria [i] 11:30 Obedníček: Čo to zvoní, čo to hrká? [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Fidlibumove pokusy [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLISMOOTHIE [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Malá Úpa [i] 12:30 Život zvierat: Čistenie pre život [i] 13:20 Reaganova tajná vojna [i] 14:30 Moja diagnóza: Rakovina hrubého čreva a konečníka [i] 15:00 Spomíname na Pavla Uhorskaia: Portréty [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Biatlon - MS 2019 [i] 17:55 Hokej - Tipsportliga [i] 20:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:53 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 21:00 Universum: Dolomity - alpský drahokam [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Kinorama [i] 22:50 Umenie [i] 23:25 Dlh – diabolská špirála? [i] 00:20 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 Kosti IX. 11,12 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 SOM MAMA II. [i] 21:35 REŠTART [i] 23:00 Vtierka Sam 9 [i] 00:05 Akty X 4 [i] 01:05 NOVINY TV JOJ 02:00 SOM MAMA II. [i] 03:00 SÚDNA SIEŇ [i] 03:50 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 PANELÁK: XIV. 24 [i] 05:50 SÚDNA SIEŇ [i] 07:30 Profesionáli II. 31/31 [i] 08:30 Simpsonovci VII. 16,17 [i] 09:50 LUCKY ROOM [i] 11:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:50 NA CHALUPE [i] 13:55 PANELÁK: XIV. 25 [i] 14:55 Simpsonovci VII. 18,19 [i] 15:55 Profesionáli III. 1,2/30 [i] 17:45 SÚDNA SIEŇ [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Udalosť [i] 22:00 Ako ty [i] 00:10 Cestovanie v čase 3,4 [i] 01:10 Vikingovia IV. 16 [i] 02:05 Profesionáli III. 1/30 [i] 02:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:35 NA CHALUPE [i] 04:25 Vikingovia IV. 16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Osudný ráj [i] 09:45 Doktor Martin: Gentlemani [i] 10:40 Princezny nejsou vždycky na vdávání [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Po stopách hvězd [i] 14:25 Columbo: Kouzelné alibi [i] 15:55 To je vražda, napsala XI: Krvavé vinobraní [i] 16:45 Cestománie: Uganda - Kongo - Za ledovcem na rovníku [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:05 Nejlepší trapasy [i] 21:15 Černí baroni: Zabijačka 9/11 [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Grantchester II 3/6 [i] 23:00 Případy detektiva Murdocha IX: Dětský den [i] 23:45 Kriminalista: Odpočívej v pokoji [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:15 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Turecko - brána Orientu: Pamukkale 4/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sto divů světa 12/13 [i] 09:55 Alexander Veliký 1/2 [i] 10:40 Zvědavost žraloků [i] 11:00 Stalingrad: Ve znamení Uranu 3/3 [i] 11:50 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův generál 2/6 [i] 12:45 Tajuplný podzemní svět: Vysočina podzemní 10/14 [i] 13:10 Náš venkov: Jasanky od Farského potoka [i] 13:40 Ta naša kapela [i] 14:05 Folklorika: Houby day [i] 14:35 Příběhy domů: Jako Fénix z popela [i] 14:50 Evropa dnes: Ekologie ze všech stran [i] 15:20 Život začíná po stovce [i] 16:20 Klíč [i] 16:50 Rovnýma nohama [i] 17:45 Lidé z manéže 10/10 [i] 18:45 Bob a Bobek - králíci z klobouku: V galerii [i] 18:55 Babylon [i] 19:20 Turecko - brána Orientu: Pamukkale 4/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Západ Ameriky očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Maine, východní brána Ameriky [i] 21:00 Na cestě po středním Kapsku [i] 21:30 Jak se fotí Chamonix [i] 22:00 Hasiči 2/6 [i] 22:40 Ve jménu vlasti VII: Jakože neschopná 4/12 [i] 23:25 Batesův motel V: Pouto 10/10 [i] 00:10 Příběh služebnice: Most 9/10 [i] 01:00 V pasti 2/10 [i] 01:50 Chcete je? [i] 01:55 Otcem proti své vůli [i] 02:25 Příběhy železné opony: Jak se muži měnili v žáby [i] 02:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:05 Dobré časy Jaromíra Nečase [i] 03:30 Pod nebem [i] 03:45 Babylon [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Ztracené adresy: Nové Údolí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Nekonečná láska 41-42 [i] 07:35 Láska na druhý pokus 52 [i] 08:55 Pestúnka Fran [i] 10:15 Šťastie mojich detí 34-35 [i] 12:30 Reflex [i] 13:20 Zločiny na mori I. 22/26 [i] 14:25 Búrlivé víno [i] 16:35 Dr. House [i] 18:25 Prípady pre Lauru I. 5-6/22 [i] 20:30 Šťastie mojich detí 36-38 [i] 23:20 Nekonečná láska 43 [i] 00:15 Upírske denníky VII. 10/22 [i] 01:05 Prípady pre Lauru I. 5/22 [i] 01:45 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 04:10 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NBA: Toronto zdolalo Milwaukee a premiérovo postúpilo do finále
Na snímke forward Toronto Raptors Kawhi Leonard (2) a center Milwaukee Bucks Brook Lopez (11).

Sabbatini po treťom kole Charles Schwab Challenge klesol na 15. miesto
Slovenský reprezentant v golfe Rory Sabbatini, archívna snímka.

Dukla Banská Bystrica je 3. v B-kategórii EP klubov, Hrašonová na MS
Na snímke slovenská kladivárka Martina Hrašnová.

NHL: Montreal predĺžil zmluvu s obrancom Kulakom
Hráči Montrealu Canadiens.

Aktuálne správy

Referendum bolo neplatné, starostom Dolného Harmanca zostáva M. Vajs
Na snímke starosta Dolného Harmanca Matúš Vajs 25. mája 2019. V obci sa zároveň s voľbami do Európskeho parlamentu koná aj referendum o odvolaní starostu. Dolný Harmanec 25. mája 2019.

V EP by mali byť predbežne Smer, PS-Spolu, ĽSNS, KDH, SaS a OĽaNO
V novom Európskom parlamente (EP) by mali za Slovensko sedieť predbežne poslanci Smeru-SD, koalície Progresívne Slovensko (PS) - Spolu, strán ĽSNS, KDH, SaS, ...

Na Dušana bude síce teplo, ale oblačno a hrozia aj búrky
Predpoveď počasia.

Eurovoľby 2019: V EP by mali byť PS-Spolu, Smer, ĽSNS, KDH, SaS, OĽaNO a SMK
Predbežné výsledky ukazujú, že vedie PS-Spolu a Smer-SD

Google zaktualizuje zábery slovenských ulíc v Street View, zosníma aj pešie zóny najväčších miest
Spoločnosť Google bude v tohtoročnom lete aktualizovať snímky slovenských ulíc do svojej služby Street View. Okrem záberov z ciest prostredníctvom automobilov Google Street View bude ...

Rezort školstva podporí projekty regionálnej a multikultúrnej výchovy
Už len do 28. mája majú zriaďovatelia základných a stredných škôl s vyučovacím jazykom národnostnej menšiny možnosť podávať žiadosti o finančný ...

Originálny a novátorský architekt Vladimír Dedeček má 90 rokov
Na archívnej snímke Vladimír Dedeček preberá Pribinov kríž II. triedy z rúk prezidenta SR Andreja Kisku.

Pred 140 rokmi sa narodil pravoslávny biskup Gorazd
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.