TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 O 10 rokov mladší [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Susedské prípady [i] 11:50 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 20-21/24 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Horná Dolná [i] 23:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 20-21/24 [i] 02:20 O 10 rokov mladší [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Taliansko, história zhora: Rímski stavitelia [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Vynútená láska - 1.časť [i] 09:50 Sudkyňa Amy: Zmiznutie 47 [i] 10:35 Jazdi Hlavou: Jazda v krajnej núdzi [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Zrnko pravdy 6/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Nová Synagóga v Žiline [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Taliansko, história zhora: Mestské štáty [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Vynútená láska - 2.časť [i] 17:40 Jazdi Hlavou: Jazda na preťaženom aute [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Voľby prezidenta SR 2019 - diskusia "N" [i] 21:35 Mafia zabíja len v lete: Obrana demokracie 10/12 [i] 22:35 Mata Hari 10/12 [i] 23:25 Lekári: Zrnko pravdy 6/65 [i] 00:10 Sudkyňa Amy: Zmiznutie 47 [i] 00:55 Mafia zabíja len v lete: Obrana demokracie 10/12 [i] 01:55 Mata Hari 10/12 [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:25 Slovensko v obrazoch [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Posledný strážca tichých hôr [i] 06:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom prešli dažďovku [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom kropili bielizeň [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Malý Mikuláš [i] 07:05 Martinka I [i] 07:20 Martinka I [i] 07:30 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Zo sveta koní [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Hronec [i] 09:00 Záhady archeológie: Veľkonočný ostrov [i] 09:30 Národnostný magazín: Slovanský [i] 10:00 Konečná dolina [i] 11:15 Muzika z Terchovej [i] 11:35 Obedníček: Čo to zvoní, čo to hrká? [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Fidlibumove pokusy [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHUŤOVKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky [i] 12:30 Ryba v nás [i] 13:25 Tajný život dvojčiat [i] 14:25 VaT: Centrum aplikovaného výskumu [i] 14:55 GEN.sk: Jarmila Košťová [i] 15:15 Biatlon - MS 2019 [i] 17:30 Večerníček: Čo to zvoní, čo to hrká? [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:54 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 21:00 Reaganova tajná vojna [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Pedofília a RKC [i] 23:40 Ryba v nás [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 Kosti IX. 9,10 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY III. 2 [i] 22:00 MOST! 2 [i] 23:00 Kuriér 6 [i] 00:00 Akty X 3 [i] 01:00 NOVINY TV JOJ 01:55 PRÁZDNINY III. 2 [i] 03:00 SÚDNA SIEŇ [i] 03:50 LUCKY ROOM [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 PANELÁK: XIV. 23 [i] 05:55 SÚDNA SIEŇ [i] 07:40 Profesionáli II. 29 [i] 08:45 Simpsonovci VII. 14,15 [i] 10:00 LUCKY ROOM [i] 11:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 13:50 PANELÁK: XIV. 24 [i] 14:55 Simpsonovci VII. 16,17 [i] 15:55 Profesionáli II. 30,31/31 [i] 17:45 SÚDNA SIEŇ [i] 19:50 TIPOS INFO [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Ako ty [i] 22:25 Zelená miestnosť [i] 00:30 Cestovanie v čase 1,2/9 [i] 01:25 Vikingovia IV. 15 [i] 02:20 Profesionáli II. 30 [i] 03:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:30 Cestovanie v čase 1/9 [i] 04:50 KINOSÁLA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Vražda na pirátském kanálu [i] 09:50 Neobyčejné životy: Zlata Adamovská [i] 10:45 Víla z jeskyně zla [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Dědek [i] 14:35 Všechnopárty [i] 15:10 Doktor Martin: Gentlemani [i] 16:00 To je vražda, napsala XI: Osudný ráj [i] 16:45 Cestománie: Vanuatu - Děti ráje [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Gympl [i] 21:50 Columbo: Kouzelné alibi [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:20 Taggart: Ohni, hoř! [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 V kondici [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Kočka není pes: Rozmazlená Číča a konfliktní Bára [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:30 Folklorika: Houby day [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na ptačích křídlech kolem světa: Evropa 3/6 [i] 09:55 Setkání s živoucí fosílií - latimérií [i] 10:50 Mravenečník velký [i] 11:15 S kuchařem kolem světa: Peru [i] 12:10 Hádanky domů života: Odkaz pohřebního bratrstva [i] 12:40 Nedej se: Na mostě i pod [i] 13:06 Nedej se plus: Za odvahu [i] 13:24 Občanské noviny: Záchrana ateliéru paní sochařky [i] 13:30 Chcete je? [i] 13:35 Cesta podzemní vody [i] 13:55 Alexander Veliký 1/2 [i] 14:40 Kdyby stěny mohly mluvit!: Obývací pokoj 1/4 [i] 15:45 Historie.eu [i] 16:35 Generál Patton: Nemilosrdný velitel [i] 17:20 Majestátní Alpy 3/5 [i] 18:15 Jak se fotí Benátky [i] 18:45 Bob a Bobek - králíci z klobouku: Opraváři televizorů [i] 18:55 Uchem jehly [i] 19:20 Utajená řeč peněz: Dialogy s tvůrcem peněz 1/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Západ Ameriky očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Legendární letadla východní fronty: Jak-3 a Pe-2 [i] 21:00 Rovnýma nohama [i] 22:00 Návrat idiota [i] 23:40 Babylon Berlín 15/16 [i] 00:30 Babylon Berlín 16/16 [i] 01:20 Čističi [i] 02:45 Rozvod po česko-slovensku [i] 03:10 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:35 Kradení kačera ve Skoronicích [i] 04:00 Společná naděje na rovníku [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Hasiči 1/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Nekonečná láska 39-40 [i] 07:35 Láska na druhý pokus 51 [i] 08:50 Pestúnka Fran [i] 10:15 Šťastie mojich detí 32-33 [i] 12:30 Reflex [i] 13:40 Zločiny na mori I. 21/26 [i] 14:40 Búrlivé víno [i] 16:50 Dr. House [i] 18:35 Prípady pre Lauru I. 3-4/22 [i] 20:30 Šťastie mojich detí 34-35 [i] 22:20 Nekonečná láska 41-42 [i] 00:20 Upírske denníky VII. 9/22 [i] 01:05 Prípady pre Lauru I. 3/22 [i] 01:45 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 04:10 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NBA: Toronto zdolalo Milwaukee a premiérovo postúpilo do finále
Na snímke forward Toronto Raptors Kawhi Leonard (2) a center Milwaukee Bucks Brook Lopez (11).

Sabbatini po treťom kole Charles Schwab Challenge klesol na 15. miesto
Slovenský reprezentant v golfe Rory Sabbatini, archívna snímka.

Dukla Banská Bystrica je 3. v B-kategórii EP klubov, Hrašonová na MS
Na snímke slovenská kladivárka Martina Hrašnová.

NHL: Montreal predĺžil zmluvu s obrancom Kulakom
Hráči Montrealu Canadiens.

Aktuálne správy

Referendum bolo neplatné, starostom Dolného Harmanca zostáva M. Vajs
Na snímke starosta Dolného Harmanca Matúš Vajs 25. mája 2019. V obci sa zároveň s voľbami do Európskeho parlamentu koná aj referendum o odvolaní starostu. Dolný Harmanec 25. mája 2019.

V EP by mali byť predbežne Smer, PS-Spolu, ĽSNS, KDH, SaS a OĽaNO
V novom Európskom parlamente (EP) by mali za Slovensko sedieť predbežne poslanci Smeru-SD, koalície Progresívne Slovensko (PS) - Spolu, strán ĽSNS, KDH, SaS, ...

Na Dušana bude síce teplo, ale oblačno a hrozia aj búrky
Predpoveď počasia.

Eurovoľby 2019: V EP by mali byť PS-Spolu, Smer, ĽSNS, KDH, SaS, OĽaNO a SMK
Predbežné výsledky ukazujú, že vedie PS-Spolu a Smer-SD

Google zaktualizuje zábery slovenských ulíc v Street View, zosníma aj pešie zóny najväčších miest
Spoločnosť Google bude v tohtoročnom lete aktualizovať snímky slovenských ulíc do svojej služby Street View. Okrem záberov z ciest prostredníctvom automobilov Google Street View bude ...

Rezort školstva podporí projekty regionálnej a multikultúrnej výchovy
Už len do 28. mája majú zriaďovatelia základných a stredných škôl s vyučovacím jazykom národnostnej menšiny možnosť podávať žiadosti o finančný ...

Originálny a novátorský architekt Vladimír Dedeček má 90 rokov
Na archívnej snímke Vladimír Dedeček preberá Pribinov kríž II. triedy z rúk prezidenta SR Andreja Kisku.

Pred 140 rokmi sa narodil pravoslávny biskup Gorazd
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.