TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:05 Oteckovia [i] 11:05 Susedské prípady [i] 12:05 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 18-19/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:25 Kuchyňa [i] 22:05 Vo štvorici po opici [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 18-19/24 [i] 02:05 Zámena manželiek [i] 03:05 Susedské prípady [i] 03:45 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 05:55 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 06:55 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet v obrazoch [i] 09:00 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Iná žena - 2.časť [i] 09:45 Sudkyňa Amy: Posledné slovo 46 [i] 10:30 Test magazín: Cestoviny [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Jeden rozhodujúci rez 5/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Pisztoryho palác [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Taliansko, história zhora: Rímski stavitelia [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Vynútená láska - 1.časť [i] 17:40 Jazdi Hlavou: Jazda cez kruhové objazdy [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Voľby prezidenta SR 2019 - diskusia "N" [i] 21:40 Reportéri [i] 22:10 Inšpektor Max: Preteky so smrťou 10/11 [i] 23:10 Lekári: Jeden rozhodujúci rez 5/65 [i] 00:00 Sudkyňa Amy: Posledné slovo 46 [i] 00:45 Obdobie zločinu: Šaráda pre vraha [i] 02:20 Inšpektor Max: Preteky so smrťou 10/11 [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Energetika [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Telev: íkend [i] 06:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Klinček učil slimáčika lietať [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom stavali vodovod [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:05 Martinka I [i] 07:20 Martinka I [i] 07:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Trpaslícke koniny [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Zuberec [i] 09:00 Chaplin hasičom [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Režisérka Marta Gogálová jubiluje: Eugen Onegin [i] 11:35 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTA [i] 11:40 Obedníček: Čo to zvoní, čo to hrká? [i] 11:45 Lilin ostrov pokladov [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Bežkopotulky [i] 12:35 Jeden deň: Je tu pošta! [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:55 GENERÁCIA – zlaté roky života [i] 14:30 Závislosť sa ťa dotýka: METAMFETAMÍN [i] 15:05 Autosalón [i] 15:35 Národnostný magazín: Slovanský [i] 16:00 Záhady archeológie: Veľkonočný ostrov [i] 16:30 Magazín Európskej ligy [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Večerníček: Čo to zvoní, čo to hrká? [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:49 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 21:00 Tajný život dvojčiat [i] 21:45 Kardinál Jozef Tomko jubiluje: GEN.sk [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Ticho na mori [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Správy a komentáre [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 Kosti IX. 7,8 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:55 INKOGNITO [i] 23:10 S PRAVDOU VON [i] 00:35 SEDEM [i] 01:35 NOVINY TV JOJ 02:30 INKOGNITO [i] 03:25 KRIMI 03:50 LUCKY ROOM [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 SÚDNA SIEŇ [i] 07:25 Profesionáli II. 27 [i] 08:30 Simpsonovci VII. 12,13 [i] 09:50 POŠLI ĎALEJ [i] 11:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:45 NA CHALUPE [i] 13:45 PANELÁK: XIV. 23 [i] 14:50 Simpsonovci VII. 14,15 [i] 15:50 Profesionáli II. 28,29 [i] 17:45 SÚDNA SIEŇ [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Vojak [i] 22:00 OKTAGON MAGAZÍN [i] 22:35 Macík 2 [i] 01:05 Vikingovia IV. 14 [i] 02:05 Profesionáli II. 28 [i] 02:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 03:35 NA CHALUPE [i] 04:15 Vikingovia IV. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Směšný název pro jídlo [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Durrellovi II 4/6 [i] 09:45 Tatínek [i] 10:05 168 hodin [i] 10:35 Strážmistr Topinka: Zločin ve vlaku 9/13 [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Telegram [i] 14:20 Diagnóza smrti [i] 15:50 To je vražda, napsala XI: Vražda na pirátském kanálu [i] 16:40 Cestománie: Laos - Buddha, srp a kladivo [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Rapl II: Ahoy Sázavo 10/13 [i] 21:05 Zkáza Dejvického divadla: AIDS 2/6 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista: Odpočívej v pokoji [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Koptashow [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:00 Pod pokličkou [i] 01:25 Z metropole [i] 01:30 Týden v regionech [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:05 Sváteční slovo plukovníka Jaroslava Knichala [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Žiješ jenom 2x: Z učebny chemie do podzemí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Cestou suchých potoků [i] 05:30 Tajný život skal: V bludišti skal [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Oregon, Divoký západ [i] 09:50 Velké stroje zblízka: Superrolba [i] 10:40 Úžasné hotely: Singapur 1/6 [i] 11:35 Babylon [i] 12:00 Cesty víry: Knihkupec boží [i] 12:30 Televizní klub neslyšících [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1969 1242/2379 [i] 13:10 Revoluce v myšlení - altruismus [i] 14:05 Putování za vínem: Austrálie - Nový Jižní Wales [i] 14:35 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 14:45 Majestátní Alpy 2/5 [i] 15:40 Dobrodružství vědy a techniky: Tajemství egyptského úředníka [i] 16:10 Letecké katastrofy: Ztracené letadlo [i] 16:55 Mise [i] 17:25 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerův generál 2/6 [i] 18:15 Krajinou domova: Krasové podivuhodnosti [i] 18:45 Bob a Bobek - králíci z klobouku: V manéži [i] 18:55 Turecko - brána Orientu: Pamukkale 4/13 [i] 19:15 Hádanky domů života: Odkaz pohřebního bratrstva [i] 19:40 Postřehy odjinud: Západ Ameriky očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Stalingrad: Ve znamení Uranu 3/3 [i] 21:00 Velké stroje zblízka: Letadlová loď [i] 21:50 Psycho [i] 23:35 Dva mezci pro sestru Sáru [i] 01:15 Queer: Děti Olivové hory [i] 01:45 Evropa dnes: Bezpečnost na silnicích [i] 02:10 Škola hrou a prohrou [i] 02:35 Příběhy železné opony: Holit, stříhat a já bych chtěl utéct [i] 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:15 Svatba v Boršicích [i] 03:45 Portáši [i] 04:10 Maršov [i] 04:30 Sabotáž [i] 04:55 Divnopis: Patokryje [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Inga Lindströmová: Korenie lásky [i] 07:10 Láska na druhý pokus 50 [i] 08:30 Pestúnka Fran [i] 09:55 Tanec pre nás dvoch [i] 12:10 Reflex [i] 13:20 Zločiny na mori I. 20/26 [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:35 Dr. House [i] 18:25 Prípady pre Lauru I. 1-2/22 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Šťastie mojich detí 32-33 [i] 22:20 Nekonečná láska 39-40 [i] 00:20 Upírske denníky VII. 8/22 [i] 01:05 Prípady pre Lauru I. 1/22 [i] 01:45 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 04:10 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.