TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Ďateľ Woody [i] 07:10 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:25 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 07:45 Tom a Jerry: Luskáčik [i] 08:45 Superkočky v akcii: Nikdy sa nevzdávaj [i] 10:50 CHART SHOW [i] 13:00 Prezidentské voľby [i] 14:00 Johnny English sa vracia [i] 16:15 Kuchyňa [i] 17:00 Horná Dolná [i] 18:10 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 THE VOICE ČESKO SLOVENSKO [i] 22:30 50x a stále po prvý raz [i] 00:35 Stratený v džungli [i] 02:25 50x a stále po prvý raz [i] 03:55 Horná Dolná [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Park [i] 05:40 On air [i] 06:00 Folklorika [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 Červíčkovia: Muzikanti [i] 07:35 Tryskáči I.: Brandenburská brána [i] 07:50 Levia stráž I: Hľadanie Udugu [i] 08:10 Elena z Avaloru I.: Čarodejnícka žiačka [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Zbojnícke fašiangy: Pecko sa učí remeslu 2/3 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Amerika zhora: Veľké pláne [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:30 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Test magazín: Cestoviny [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot: Slony majú pamäť [i] 15:35 Zlaté časy [i] 16:40 Šepkajúci fantóm [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Strážmajster Topinka: Zločin vo vlaku 9/13 [i] 21:25 Kapitánka Mária 1/4 [i] 23:05 Agatha Christie : Poirot: Slony majú pamäť [i] 00:35 Šepkajúci fantóm [i] 02:10 Kapitánka Mária 1/4 [i] 03:45 Amerika zhora: Veľké pláne [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Rok v našej prírode [i] 06:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Malá Úpa [i] 06:30 Encyklopédia slovenských obcí: Silica [i] 06:45 Televíkend [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Poďte s nami do lesa - ZELENÁ FABRIKA [i] 08:31 Chochmesovci: Slávnostné stolovanie [i] 08:35 Farmárska revue [i] 09:05 Halali [i] 09:35 Test magazín: Cestoviny [i] 09:45 (Ne)celebrity: Peter Supuka [i] 10:00 Služby Božie na 1. pôstnu nedeľu [i] 11:40 Chaplin hasičom [i] 12:05 Bohatstvo rozumu nepridá [i] 12:45 Orientácie [i] 13:10 Slovo [i] 13:30 Biatlon - MS 2019 [i] 14:55 POKLONA VÔNI DOMOVA [i] 16:20 Biatlon - MS 2019 [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:54 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 21:00 Fortuna liga - magazín [i] 21:35 Renoir [i] 23:20 Koncert z diel Richarda Wagnera a Milana Nováka [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:15 Snehulienka a sedem trpaslíkov [i] 09:00 Popoluška [i] 10:30 Princezná a žaba [i] 12:35 Largo Winch [i] 14:50 Sexi pištoľníčky [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:45 Zelená miestnosť [i] 00:50 American Honey [i] 04:05 NA CHALUPE [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Letecké katastrofy XV. 8,9 [i] 07:30 "Příště budeme chytřejší, staroušku!" [i] 09:40 Ja, robot [i] 12:35 LUCKY ROOM [i] 15:05 Hrochy v Afrike [i] 17:20 Rodinné stretnutie [i] 19:25 Simpsonovci XXVII. 10 [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Taxi, taxi [i] 22:00 Mike a Dave zháňajú baby [i] 00:15 Letecké katastrofy XV. 8,9 [i] 02:10 Hrochy v Afrike [i] 03:50 15 min. KUCHÁR [i] 04:20 Profesionáli II. 25,26 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Tajemství pravého steaku [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Madla zpívá Evropě [i] 08:15 Úsměvy Karla Kachyni [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Rozvod 3/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vohnice a Kiliján [i] 14:10 Princezny nejsou vždycky na vdávání [i] 15:00 Plivník [i] 16:05 Duhová kulička [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Svícení [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pět mrtvých psů 2/3 [i] 21:05 168 hodin [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:35 Koptashow [i] 22:05 Diagnóza smrti [i] 23:35 Taggart: Smrtící past [i] 01:15 Bolkoviny [i] 02:05 13. komnata Magdaleny Reifové [i] 02:35 Sváteční slovo plukovníka Jaroslava Knichala [i] 02:40 Hobby naší doby [i] 03:05 Banánové rybičky [i] 03:35 Brno Open 2010 [i] 04:15 Přes nový práh [i] 04:40 První dojení [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vzkaz Jiřího Gaislera [i] 05:15 Jindřich Jaroslav hrabě Clam-Martinic [i] 05:25 Putování za vínem: USA - Pacifický severozápad [i] 06:00 Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever: Honzík a Samuel - 11. příběh [i] 06:05 Andy a dobrodružství v pravěku [i] 06:20 Ava Riko Teo [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:40 Zvonečkovi [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Mrňouskové [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1969 1242/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Tak začal protektorát [i] 09:35 Světci a svědci: Svatý František z Assisi [i] 09:50 Sváteční slovo plukovníka Jaroslava Knichala [i] 10:00 Postní bohoslužba [i] 11:05 Nedej se: Na mostě i pod [i] 11:34 Nedej se plus [i] 11:52 Občanské noviny [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:30 Křesťanský magazín [i] 12:55 Uchem jehly [i] 13:25 Cesty víry: Knihkupec boží [i] 13:50 Na plovárně s Davidem Frankem [i] 14:20 Na cestě po Limě [i] 14:45 Mravenečník velký [i] 15:15 Úžasné hotely: Singapur 1/6 [i] 16:05 Alexander Veliký 1/2 [i] 16:50 Setkání s živoucí fosílií - latimérií [i] 17:50 Sto divů světa 12/13 [i] 18:45 Bob a Bobek - králíci z klobouku: Zachránci [i] 18:55 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dva mezci pro sestru Sáru [i] 21:50 Poslední pevnost [i] 23:55 Čističi [i] 01:25 Ve jménu vlasti VII: Patová situace 3/12 [i] 02:15 Batesův motel V: Návštěvní hodiny 9/10 [i] 02:50 Před půlnocí [i] 03:20 Mario Botta - Modlitby z kamene [i] 03:40 Památky na prodej: Zámek Loučná nad Desnou [i] 03:55 Vano fotí šohaje [i] 04:25 Čaj pro třetího [i] 04:50 Krajina pro motýly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Katie Ffordová: Srdce, ktoré milujem [i] 07:45 Smotánka [i] 08:45 Pestúnka Fran [i] 10:10 Taká obyčajná rodinka VI. 11-12/24 [i] 11:30 Mestečko Frühling: Osudné tajomstvo [i] 14:00 Dr. House [i] 14:55 Inga Lindströmová: Korenie lásky [i] 17:00 Sladká výzva [i] 17:10 Pád hviezdy [i] 20:00 Tanec pre nás dvoch [i] 22:00 Titanic 1-2/2 [i] 01:30 Deti na predaj [i] 02:55 Pád hviezdy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NBA: Toronto zdolalo Milwaukee a premiérovo postúpilo do finále
Na snímke forward Toronto Raptors Kawhi Leonard (2) a center Milwaukee Bucks Brook Lopez (11).

Sabbatini po treťom kole Charles Schwab Challenge klesol na 15. miesto
Slovenský reprezentant v golfe Rory Sabbatini, archívna snímka.

Dukla Banská Bystrica je 3. v B-kategórii EP klubov, Hrašonová na MS
Na snímke slovenská kladivárka Martina Hrašnová.

NHL: Montreal predĺžil zmluvu s obrancom Kulakom
Hráči Montrealu Canadiens.

Aktuálne správy

Referendum bolo neplatné, starostom Dolného Harmanca zostáva M. Vajs
Na snímke starosta Dolného Harmanca Matúš Vajs 25. mája 2019. V obci sa zároveň s voľbami do Európskeho parlamentu koná aj referendum o odvolaní starostu. Dolný Harmanec 25. mája 2019.

V EP by mali byť predbežne Smer, PS-Spolu, ĽSNS, KDH, SaS a OĽaNO
V novom Európskom parlamente (EP) by mali za Slovensko sedieť predbežne poslanci Smeru-SD, koalície Progresívne Slovensko (PS) - Spolu, strán ĽSNS, KDH, SaS, ...

Na Dušana bude síce teplo, ale oblačno a hrozia aj búrky
Predpoveď počasia.

Eurovoľby 2019: V EP by mali byť PS-Spolu, Smer, ĽSNS, KDH, SaS, OĽaNO a SMK
Predbežné výsledky ukazujú, že vedie PS-Spolu a Smer-SD

Google zaktualizuje zábery slovenských ulíc v Street View, zosníma aj pešie zóny najväčších miest
Spoločnosť Google bude v tohtoročnom lete aktualizovať snímky slovenských ulíc do svojej služby Street View. Okrem záberov z ciest prostredníctvom automobilov Google Street View bude ...

Rezort školstva podporí projekty regionálnej a multikultúrnej výchovy
Už len do 28. mája majú zriaďovatelia základných a stredných škôl s vyučovacím jazykom národnostnej menšiny možnosť podávať žiadosti o finančný ...

Originálny a novátorský architekt Vladimír Dedeček má 90 rokov
Na archívnej snímke Vladimír Dedeček preberá Pribinov kríž II. triedy z rúk prezidenta SR Andreja Kisku.

Pred 140 rokmi sa narodil pravoslávny biskup Gorazd
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.