TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Ďateľ Woody [i] 07:15 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho II. [i] 07:40 Tom a Jerry: Odlet na Mars [i] 09:10 Prasiatko Babe v meste [i] 10:55 Protivné baby 2 [i] 13:00 Prezidentské voľby [i] 14:00 THE VOICE ČESKO SLOVENSKO [i] 16:20 50x a stále po prvý raz [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Stratený v džungli [i] 23:05 Kat [i] 01:30 Neľútostný pomstiteľ [i] 03:15 Kat [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Lilin ostrov pokladov [i] 07:00 Malý Mikuláš [i] 07:15 Martinka I [i] 07:30 Červíčkovia: Pretekári [i] 07:40 Tryskáči I.: Socha Slobody [i] 07:50 Levia stráž I: Bešte a hrošie chodníčky [i] 08:10 Elena z Avaloru I.: Vo svete džakvinov-2.časť [i] 08:35 Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Merlin I: Volanie draka 1/13 [i] 10:55 On air [i] 11:20 Hudba made in Slovakia: RozpoR [i] 11:35 Park [i] 12:10 Čo ja viem [i] 13:50 Záhady tela [i] 14:50 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Zabudnutá vražda [i] 16:35 Najväčší Slovák: Peter Sagan [i] 17:45 Cestou necestou: Hanoj [i] 18:20 Chochmesovci: Zoznamovanie [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:30 Neskoro večer [i] 22:25 Valmont [i] 00:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Zabudnutá vražda [i] 02:10 Valmont [i] 04:25 Merlin I: Volanie draka 1/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Hory, zver a strážcovia [i] 06:30 Nevinné dravce [i] 07:00 Autosalón [i] 07:25 Polícia [i] 07:40 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Encyklopédia slovenských obcí: Silica [i] 08:50 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Malá Úpa [i] 09:05 HiSTORY [i] 09:10 Noc v archíve [i] 10:15 Zjazdové lyžovanie - SP - slalom [i] 11:55 VaT: Centrum aplikovaného výskumu [i] 12:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 12:50 Kultúrne hodnoty a pamiatky na území NP Poloniny a CHKO Vihorlat [i] 13:15 Zjazdové lyžovanie - SP - slalom [i] 15:00 Futbal - Fortuna liga [i] 16:05 Folklórny festival Východná 2017 - Čo je dobré, nie je zlé [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:54 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:56 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G) [i] 21:00 Iná láska [i] 22:15 Príbeh služobníčky I: Noc 10/10 [i] 23:10 Taboo 6/8 [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 07:50 Levia stráž II. 27,28/28 [i] 08:45 Rýchla rota Chipa a Dala 54 [i] 09:05 Simpsonovci XXVII. 9,10 [i] 10:05 NAŠI II. [i] 10:45 Neserte nám pestúnku II. 16,17 [i] 11:45 MILÁČIKOVO: DISNEYHO VÍKEND PRINCEZIEN [i] 12:30 Snehulienka a sedem trpaslíkov [i] 14:20 Popoluška [i] 15:50 Princezná a žaba [i] 17:50 PRÁZDNINY III. 1/10 [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Grizly [i] 22:30 Macík 2 [i] 01:00 Pekelná jazda 3 [i] 03:05 S PRAVDOU VON [i] 04:05 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Súdna sieň [i] 06:45 15 min. KUCHÁR [i] 07:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:05 NA CHALUPE [i] 10:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:55 Najkrajšie bývanie III. 10,11 [i] 14:55 LUCKY ROOM [i] 17:15 "Příště budeme chytřejší, staroušku!" [i] 19:15 Simpsonovci XXVII. 9 [i] 19:45 KINOSÁLA [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Largo Winch [i] 22:25 American Honey [i] 02:00 Walking Dead VIII. 9,10 [i] 03:35 McFarland: Útek pred chudobou [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Med [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 Buchty [i] 07:40 Dary skřítků [i] 07:55 O hradu Zásadce a turecké vojně [i] 08:30 Gejzír [i] 09:00 Durrellovi II 4/6 [i] 09:50 Columbo: Smrt v aréně [i] 11:00 Všechnopárty [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud: Řecké ostrovy očima Marthy Elefteriadu [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kryštof a Kristina [i] 14:00 Víla z jeskyně zla [i] 14:45 O chytré Marině [i] 15:15 Madla zpívá Evropě [i] 17:00 Hercule Poirot: Únos Johnnieho Waverlyho [i] 17:55 Kočka není pes: Rozmazlená Číča a konfliktní Bára [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Policajt nebo rošťák [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:55 Divoká řeka [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:10 Na forbíně TM [i] 01:55 Sama doma [i] 03:25 Bydlení je hra [i] 03:50 Zahrada je hra [i] 04:10 Chalupa je hra [i] 04:35 Králíci a krůty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Jan Krejčí [i] 05:30 Náš venkov: Kam mizí venkovští doktoři? [i] 06:00 Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever: Honzík a Samuel - 10. příběh [i] 06:05 Andy a dobrodružství v pravěku [i] 06:20 Ava Riko Teo [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:40 Zvonečkovi [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Méďa a lumíci [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Jasanky od Farského potoka [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika: Houby day [i] 10:25 Paměť 20. století: Nesdělitelné [i] 11:20 Letecké katastrofy: Ztracené letadlo [i] 12:05 Stalingrad: Za Volhou není země 2/3 [i] 12:55 Babylon [i] 13:20 Hrbáč [i] 15:05 Jak se fotí Benátky [i] 15:35 Krajinou domova: Krasové podivuhodnosti [i] 16:05 Tajný život psů II 2/3 [i] 16:55 Na ptačích křídlech kolem světa: Evropa 3/6 [i] 17:50 Oregon, Divoký západ [i] 18:45 Bob a Bobek - králíci z klobouku: Čistí okna [i] 18:55 Tajuplný podzemní svět: Stověžaté podzemí 9/14 [i] 19:20 Hádanky domů života: Tahara ukrytá v Kožlanech [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Babylon Berlín 15/16 [i] 20:50 Babylon Berlín 16/16 [i] 21:40 Pouta války [i] 00:05 V pasti 2/10 [i] 01:00 Hasiči 1/6 [i] 01:40 Sestřička Jackie VII: Dohoda 2/12 [i] 02:05 Tajný život skal: V bludišti skal [i] 02:35 Pevnosti: Olomouc [i] 02:55 Hraje vám... Mistříňanka [i] 03:30 Padající květináč [i] 03:55 David Koller: live [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Leto v Alpách [i] 07:35 Smotánka [i] 08:35 Pestúnka Fran [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka VI. 9-10/24 [i] 11:20 Júlia a dôstojník [i] 13:50 Dr. House [i] 15:40 Leto na Cypre [i] 17:40 Katie Ffordová: Srdce, ktoré milujem [i] 20:00 Mestečko Frühling: Osudné tajomstvo [i] 22:00 Inga Lindströmová: Korenie lásky [i] 00:05 Katie Ffordová: Srdce, ktoré milujem [i] 01:45 Mestečko Frühling: Osudné tajomstvo [i] 03:15 Leto na Cypre [i] 04:45 Sherlock a Watsonová III. 14/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.