TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 O 10 rokov mladší [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 15-16/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:45 Kameňák [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 14-16/24 [i] 02:25 O 10 rokov mladší [i] 03:25 Susedské prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Občan za dverami [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Japonská mozaika XI 4/5 [i] 08:55 Svet v obrazoch [i] 09:20 Slovensko v obrazoch [i] 09:50 Sudkyňa Amy: Len vydržať 44 [i] 10:45 Postav dom, zasaď strom [i] 11:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Nič nie je také, ako sa zdá 3/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Hradisko Molpír [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Voľby prezidenta SR 2019 - rozhovory s kandidátmi [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Iná žena - 1.časť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Zlaté časy [i] 21:30 Dve deti, manželka a dcéra: Moja žena, moja dcéra, dve svadby 4/4 [i] 23:00 Radosť zo života: Jozef Psotka [i] 23:30 Neskoro večer [i] 00:25 Lekári: Nič nie je také, ako sa zdá 3/65 [i] 01:05 Dve deti, manželka a dcéra: Moja žena, moja dcéra, dve svadby 4/4 [i] 02:40 Svet v obrazoch [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: Obdulia, Mexiko [i] 06:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom presadili púpavu [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom prehrali guľky [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Malý Mikuláš [i] 07:05 Martinka I [i] 07:15 Martinka I [i] 07:30 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLISONGS - A Tudor who tooted [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Encyklopédia slovenských obcí: Hrochoť [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Kyjatice [i] 09:00 Pri mori: Škótsko a jeho slávny prieplav [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Drevená figúrka [i] 10:45 Pesničky z priečinka [i] 11:00 Bambuľkine dobrodružstvá: Autíčko [i] 11:05 Bambuľkine dobrodružstvá: Motýlik [i] 11:15 Obedníček: Čo to zvoní, čo to hrká? [i] 11:20 Lilin ostrov pokladov [i] 11:30 Čo rozprávala teta Srna: Modrý vtáčik z tichej zátoky [i] 11:40 Fidlibumove pokusy [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKOKTEILY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Život zvierat: Boj o život [i] 13:25 Domovy zvierat [i] 14:25 Umenie [i] 14:55 Historická panoráma: Ing. Štefan Janšák [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 16:00 Biatlon - MS 2019 [i] 18:00 Hľadanie stratených svetov: Dobrodružstvo s delovou guľou [i] 18:30 Večerníček: Čo to zvoní, čo to hrká? [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLISONGS - A Tudor who tooted [i] 18:50 Malý Mikuláš [i] 19:00 Martinka I [i] 19:15 Martinka I [i] 19:25 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 20:10 Experiment: EXPERIMENT: Prečo uveríme dezinformáciám? [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:05 Polícia [i] 23:20 Retro noviny [i] 23:45 Československý filmový týždenník [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti IX. 3,4 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 S PRAVDOU VON [i] 22:00 SEDEM [i] 23:00 INKOGNITO [i] 01:30 NOVINY TV JOJ 02:25 S PRAVDOU VON [i] 03:35 KRIMI 04:00 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 PANELÁK XIV. 20 [i] 05:50 SÚDNA SIEŇ [i] 07:40 Profesionáli II. 24 [i] 08:50 Simpsonovci VII. 8,9 [i] 10:00 LUCKY ROOM [i] 11:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 13:50 PANELÁK XIV. 21 [i] 14:55 Simpsonovci VII. 10,11 [i] 15:50 Neuveriteľné svetové talenty 5,6/6 [i] 16:50 Profesionáli II. 25 [i] 17:45 SÚDNA SIEŇ [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 19:55 TIPOS INFO [i] 20:10 Ja, robot [i] 22:30 Miliónový nadhadzovač [i] 01:15 Neuveriteľné svetové talenty 5,6/6 [i] 02:15 Vikingovia IV. 13 [i] 02:55 Profesionáli II. 25 [i] 03:35 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:20 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Smrt na Havaji [i] 09:45 Doktor Martin VIII: Všechny moje strasti [i] 10:30 Pošta pro tebe [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Evy Jiřičné [i] 14:25 Durrellovi II 3/6 [i] 15:15 Doktor Martin: Kdo je Bodmin? [i] 16:00 To je vražda, napsala XI: V úctě, vrah [i] 16:45 Cestománie: Tchaj-wan - Probuzený ostrov [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Život je ples: Závěť 8/16 [i] 21:00 Gejzír [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Columbo: Smrt v aréně [i] 23:40 Grantchester II 2/6 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Na stopě [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Zapomenutý Bečov [i] 02:10 Toulavá kamera [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Putování za vínem: USA - Pacifický severozápad [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tajný život psů II 1/3 [i] 09:50 Majestátní Alpy 2/5 [i] 10:45 Expedice Altaj - Cimrman mezi jeleny [i] 11:10 Putování za vínem: USA - Pacifický severozápad [i] 11:40 Generál Patton: Nemilosrdný velitel [i] 12:25 Křesťanský magazín [i] 12:50 Chcete je? [i] 12:55 Krajina pro motýly [i] 13:15 Cestou suchých potoků [i] 13:35 Turecko - brána Orientu: Turecká Thrákie 3/13 [i] 13:55 Příběhy domů: Jako Fénix z popela [i] 14:10 Hampejznice, hospodyně a hrdinky 3/3 [i] 15:10 Jak se fotí Benátky [i] 15:40 Legendární letadla východní fronty: Il-2 a Airacobra [i] 16:35 Velké stroje zblízka: Superrolba [i] 17:20 Planeta Země II - momenty z natáčení [i] 18:15 Na cestě po Limě [i] 18:45 Rákosníček a jeho rybník: Jak Rákosníček nedodal zahradnické počasí [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky: Kulturní odkaz neolitu [i] 19:25 Jindřich Jaroslav hrabě Clam-Martinic [i] 19:40 Postřehy odjinud: Západ Ameriky očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Peru [i] 21:00 Krajinou domova: Krasové podivuhodnosti [i] 21:30 Národní klenoty: Kroměříž - plynutí času [i] 22:00 Cesta do lesa [i] 23:50 Queer: Děti Olivové hory [i] 00:15 Není úniku [i] 01:40 Revoluce v myšlení - altruismus [i] 02:35 O neumírání [i] 03:05 Dokud dýchám, doufám [i] 03:35 Padající květináč [i] 04:00 Bydlím na Bydlině [i] 04:30 Divnopis: Tři Sekery [i] 04:35 Josef Koláček [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Nekonečná láska 35-36 [i] 07:45 Láska na druhý pokus 48 [i] 09:05 Pestúnka Fran [i] 10:25 Šťastie mojich detí 28-29 [i] 12:40 Reflex [i] 13:30 Zločiny na mori I. 18/26 [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:50 Dr. House [i] 18:35 Prípady pre Lauru II. 13-14/16 [i] 20:30 Šťastie mojich detí 30-31 [i] 22:20 Nekonečná láska 37-38 [i] 00:15 Upírske denníky VII. 7/22 [i] 01:00 Prípady pre Lauru II. 14/16 [i] 01:45 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 04:10 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NBA: Toronto zdolalo Milwaukee a premiérovo postúpilo do finále
Na snímke forward Toronto Raptors Kawhi Leonard (2) a center Milwaukee Bucks Brook Lopez (11).

Sabbatini po treťom kole Charles Schwab Challenge klesol na 15. miesto
Slovenský reprezentant v golfe Rory Sabbatini, archívna snímka.

Dukla Banská Bystrica je 3. v B-kategórii EP klubov, Hrašonová na MS
Na snímke slovenská kladivárka Martina Hrašnová.

NHL: Montreal predĺžil zmluvu s obrancom Kulakom
Hráči Montrealu Canadiens.

Aktuálne správy

Referendum bolo neplatné, starostom Dolného Harmanca zostáva M. Vajs
Na snímke starosta Dolného Harmanca Matúš Vajs 25. mája 2019. V obci sa zároveň s voľbami do Európskeho parlamentu koná aj referendum o odvolaní starostu. Dolný Harmanec 25. mája 2019.

V EP by mali byť predbežne Smer, PS-Spolu, ĽSNS, KDH, SaS a OĽaNO
V novom Európskom parlamente (EP) by mali za Slovensko sedieť predbežne poslanci Smeru-SD, koalície Progresívne Slovensko (PS) - Spolu, strán ĽSNS, KDH, SaS, ...

Na Dušana bude síce teplo, ale oblačno a hrozia aj búrky
Predpoveď počasia.

Eurovoľby 2019: V EP by mali byť PS-Spolu, Smer, ĽSNS, KDH, SaS, OĽaNO a SMK
Predbežné výsledky ukazujú, že vedie PS-Spolu a Smer-SD

Google zaktualizuje zábery slovenských ulíc v Street View, zosníma aj pešie zóny najväčších miest
Spoločnosť Google bude v tohtoročnom lete aktualizovať snímky slovenských ulíc do svojej služby Street View. Okrem záberov z ciest prostredníctvom automobilov Google Street View bude ...

Rezort školstva podporí projekty regionálnej a multikultúrnej výchovy
Už len do 28. mája majú zriaďovatelia základných a stredných škôl s vyučovacím jazykom národnostnej menšiny možnosť podávať žiadosti o finančný ...

Originálny a novátorský architekt Vladimír Dedeček má 90 rokov
Na archívnej snímke Vladimír Dedeček preberá Pribinov kríž II. triedy z rúk prezidenta SR Andreja Kisku.

Pred 140 rokmi sa narodil pravoslávny biskup Gorazd
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.