TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 13-14/24 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Susedia [i] 23:25 Kuchyňa [i] 00:05 Dosť! [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 13/24 [i] 02:55 Susedské prípady [i] 03:40 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Japonská mozaika XI 3/5 [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Nitriansky hrad objektívom Antona Sládka [i] 09:05 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Najhoršia bolesť - 2.časť [i] 09:55 Sudkyňa Amy: Preradená 43 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Nový začiatok 2/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Budatínsky hrad [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Voľby prezidenta SR 2019 - rozhovory s kandidátmi [i] 17:00 Svätá omša na Popolcovú stredu [i] 18:30 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Drevené kostoly Karpatského oblúka [i] 18:50 Kultúrne dedičstvo: Katova bašta v Košiciach [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Najväčší Slovák: Peter Sagan [i] 21:40 Veľké preteky [i] 23:20 Ray Donovan IV: Rattus, Rattus 12/12 [i] 00:20 Lekári: Nový začiatok 2/65 [i] 01:05 Veľké preteky [i] 02:40 Autosalón [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: Cho, Vietnam [i] 06:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom vrátili vajíčko [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom zasadili šušku [i] 06:40 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Malý Mikuláš [i] 07:05 Martinka I [i] 07:20 Martinka I [i] 07:30 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - Sedem tónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Encyklop: édia slovenských obcí [i] 09:05 Pri mori: Krabov ako maku [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Strieborný prach [i] 10:50 Bambuľkine dobrodružstvá: Najlepší obed [i] 11:00 Bambuľkine dobrodružstvá: Dubák [i] 11:10 Obedníček: Lap a Hopko detektívi [i] 11:20 Lilin ostrov pokladov [i] 11:25 Čo rozprávala teta Srna: Malí otužilci [i] 11:40 Fidlibumove pokusy [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKALENDÁR [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Vysoké Tatry [i] 12:30 Život zvierat: Ochrana života [i] 13:25 Špióni v službách Zeme [i] 14:30 Moja diagnóza: Oči a zrak diabetika [i] 15:00 Historická panoráma: Martin Sokol [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 15:55 Pri mori: Škótsko a jeho slávny prieplav [i] 16:25 Hádzaná - SEHA Liga - 2019 - zápasy [i] 18:00 Palubovková streda: Basketbal slovenská liga muži 2019 – zápasy [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:10 Domovy zvierat [i] 21:05 Čo chcú ženy v práci? [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Kinorama [i] 22:50 Umenie [i] 23:20 KONVERGENCIE [i] 23:30 Anasoft litera 2018: Etela Farkašová: Scenár [i] 23:40 Čo chcú ženy v práci? [i] 00:30 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:40 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 POLICAJTI V AKCII [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti IX. 1,2/24 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 SOM MAMA II. [i] 21:30 REŠTART [i] 23:00 Vtierka Sam 8 [i] 00:05 Akty X 2 [i] 01:05 NOVINY TV JOJ 02:00 SOM MAMA II. [i] 03:00 SÚDNA SIEŇ [i] 03:50 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 SÚDNA SIEŇ [i] 07:30 Profesionáli II. 23 [i] 08:35 Simpsonovci VII. 5,6 [i] 09:50 LUCKY ROOM [i] 11:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:40 NA CHALUPE [i] 13:45 PANELÁK XIV. 20 [i] 14:50 Simpsonovci VII. 8,9 [i] 15:45 Najlepšie svetové videá V. 43 [i] 16:45 Profesionáli II. 24 [i] 17:45 SÚDNA SIEŇ [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Ťažko zamilovaný [i] 22:30 Luxusná spoločníčka [i] 00:15 Najlepšie svetové videá V. 43 [i] 01:20 Vikingovia IV. 12 [i] 02:15 Profesionáli II. 24 [i] 03:00 Prvé oddelenie II. [i] 03:20 KINOSÁLA [i] 03:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:15 NA CHALUPE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Zabít legendu [i] 09:50 Poslední romantik [i] 10:45 Vltavská víla [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Tatínek [i] 14:20 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 15:55 To je vražda, napsala XI: Smrt na Havaji [i] 16:45 Cestománie: Martinik a Guadeloupe - Žhavé Malé Antily [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:05 Nejlepší trapasy [i] 21:20 Černí baroni: Slavnostní uvítání 8/11 [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Grantchester II 2/6 [i] 23:00 Případy detektiva Murdocha IX: Chiméry [i] 23:45 Kriminalista: Noční pták [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:35 Turecko - brána Orientu: Turecká Thrákie 3/13 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Sto divů světa 11/13 [i] 09:55 Kdo chce s vlky žíti [i] 10:25 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 10:30 Kurs Karibské ostrovy [i] 11:10 Stalingrad: Za Volhou není země 2/3 [i] 12:00 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova pravá ruka 1/6 [i] 12:50 Tajuplný podzemní svět: Stověžaté podzemí 9/14 [i] 13:20 Náš venkov: Kam mizí venkovští doktoři? [i] 13:45 Ta naša kapela [i] 14:15 Folklorika: Fénix jménem Libušín [i] 14:40 Příběhy domů: Priessnitzovy lázně [i] 15:00 Evropa dnes: Bezpečnost na silnicích [i] 15:25 Revoluce v myšlení - altruismus [i] 16:20 Televizní klub neslyšících [i] 16:50 Inkluze [i] 17:45 Lidé z manéže 9/10 [i] 18:45 Rákosníček a jeho rybník: Jak se Rákosníček nepostaral o rosu [i] 18:55 Babylon [i] 19:20 Turecko - brána Orientu: Turecká Thrákie 3/13 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Západ Ameriky očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Oregon, Divoký západ [i] 21:00 Na cestě po Limě [i] 21:30 Jak se fotí Benátky [i] 21:55 Hasiči 1/6 [i] 22:40 Ve jménu vlasti VII: Patová situace 3/12 [i] 23:30 Batesův motel V: Návštěvní hodiny 9/10 [i] 00:10 Příběh služebnice: Jezábel 8/10 [i] 00:55 V pasti 1/10 [i] 01:50 Chcete je? [i] 01:55 To mě baví [i] 02:20 Před půlnocí [i] 02:45 Na cestě za dítětem [i] 03:15 Vzkaz Valéra Kováče [i] 03:30 Ochránce [i] 04:00 Počesku: Rabštejn nad Střelou [i] 04:05 Vietnamese Important People [i] 04:35 Buena vista Slovácká búda [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Nekonečná láska 33-34 [i] 07:35 Láska na druhý pokus 47 [i] 08:55 Pestúnka Fran [i] 10:15 Šťastie mojich detí 26-27 [i] 12:30 Reflex [i] 13:20 Zločiny na mori I. 17/26 [i] 14:25 Búrlivé víno [i] 16:40 Dr. House [i] 18:25 Prípady pre Lauru II. 11-12/16 [i] 20:30 Šťastie mojich detí 28-29 [i] 22:25 Nekonečná láska 35-36 [i] 00:15 Upírske denníky VII. 6/22 [i] 01:05 Prípady pre Lauru II. 12/16 [i] 01:45 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 04:15 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.