TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 O 10 rokov mladší [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 11-12/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Horná Dolná [i] 23:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 11-12/24 [i] 02:20 O 10 rokov mladší [i] 03:30 Susedské prípady [i] 04:15 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Japonská mozaika XI 2/5 [i] 08:50 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Levoča [i] 09:10 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Najhoršia bolesť - 1.časť [i] 09:55 Sudkyňa Amy: Predstavy a skutočnosť 42 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Lekári: Na rázcestí 1/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Dóm sv. Alžbety v Košiciach [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Voľby prezidenta SR 2019 - rozhovory s kandidátmi [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Najhoršia bolesť - 2.časť [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Mafia zabíja len v lete: Peniaze a bieda 9/12 [i] 21:25 Mata Hari 9/12 [i] 22:10 Vrchný inšpektor Banks III: Slepá láska 2/3 [i] 23:45 Mafia zabíja len v lete: Peniaze a bieda 9/12 [i] 00:40 Mata Hari 9/12 [i] 01:25 Vrchný inšpektor Banks III: Slepá láska 2/3 [i] 02:55 Slovensko v obrazoch [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: José Alfredo a Ángel, Mexiko [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom nespoznali blchu [i] 06:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom našli poklad [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:10 Martinka I [i] 07:20 Martinka I [i] 07:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - Hudba [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:40 Rok vo zvykosloví: Fašiangy v Rajeckej doline [i] 09:05 Pri mori: Zlato od Rieky svätého Vavrinca [i] 09:35 Národnostný magazín: Bulharský [i] 10:00 Scenárista Pavel Vančík jubiluje: Priehrštie vzdychov [i] 11:00 Bambuľkine dobrodružstvá: Primabalerína [i] 11:10 Bambuľkine dobrodružstvá: Fialky [i] 11:20 Obedníček: Lap a Hopko detektívi [i] 11:25 Lilin ostrov pokladov [i] 11:35 Čo rozprávala teta Srna: Lúčne preteky [i] 11:40 Fidlibumove pokusy [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIŽELÉ [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Vysoké Tatry [i] 12:30 Ryba v nás 1/3 [i] 13:30 Superbunky - záchrancovia života [i] 14:30 VaT: Slovenské bioplasty [i] 15:05 Historická panoráma: Dr. Ferdinand Durčanský [i] 15:35 Rusínsky magazín [i] 16:00 Pri mori: Krabov ako maku [i] 16:25 Cesty do školy: Cho, Vietnam [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:51 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 21:00 Špióni v službách Zeme [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Kam zmizli novinári Pavol Rýpal a Miroslav Pejko? [i] 23:35 Ryba v nás 1/3 [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 01:45 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:10 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 ZÁCHRANÁRI [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti VIII. 23,24/24 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 PRÁZDNINY III. 1/10 [i] 22:00 MOST! 1/8 [i] 23:00 Kuriér 5 [i] 00:00 Akty X 1/10 [i] 00:55 NOVINY TV JOJ 01:40 PRÁZDNINY III. 1/10 [i] 02:55 SÚDNA SIEŇ [i] 03:30 KRIMI 03:50 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 PANELÁK XIV. 18 [i] 05:50 SÚDNA SIEŇ [i] 07:45 Profesionáli II. 22 [i] 08:50 Simpsonovci VII. 3,4 [i] 10:00 MACGYVER: NOVÉ ČASTI I. 21/21 [i] 11:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 13:40 PANELÁK XIV. 19 [i] 14:45 Simpsonovci VII. 5,6 [i] 15:40 Najlepšie svetové videá V. 42 [i] 16:45 Profesionáli II. 23 [i] 17:40 SÚDNA SIEŇ [i] 19:50 TIPOS INFO [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Bez úniku [i] 22:15 Neporaziteľný Barbar Conan [i] 00:40 Najlepšie svetové videá V. 42 [i] 01:40 Vikingovia IV. 11 [i] 02:30 Profesionáli II. 23 [i] 03:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 04:40 KINOSÁLA [i] 04:50 PANELÁK XIV. 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala XI: Hnízdo zmijí [i] 09:45 Užovka [i] 10:00 Vražda v hotelu Excelsior [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Úsměvy Dáši Bláhové [i] 14:35 Jak se naučit švédsky [i] 15:15 Doktor Martin VIII: Všechny moje strasti [i] 16:00 To je vražda, napsala XI: Zabít legendu [i] 16:50 Cestománie: Uruguay - Staré časy na prodej [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Jáchyme, hoď ho do stroje! [i] 21:35 Ceny Anděl 2018 [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:10 Taggart: Smrtící past [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:20 13. komnata Zdeňka Podhůrského [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:40 Kočka není pes: Nedůtklivý Marian a nezvladatelná Ellis [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:30 Folklorika: Fénix jménem Libušín [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na ptačích křídlech kolem světa: Afrika 2/6 [i] 09:55 Planeta Země II - momenty z natáčení [i] 10:50 Pásovec velký [i] 11:15 S kuchařem kolem světa: Libanon [i] 12:10 Hádanky domů života: Tahara ukrytá v Kožlanech [i] 12:40 Na cestě po Třeboňsku [i] 13:05 Mihule [i] 13:15 Nedej se: Život bez obalu [i] 13:42 Nedej se plus [i] 14:00 Občanské noviny [i] 14:10 Chcete je? [i] 14:15 Krajina pro motýly [i] 14:30 Cestou suchých potoků [i] 14:50 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i] 14:55 Kurs Karibské ostrovy [i] 15:35 Hampejznice, hospodyně a hrdinky 3/3 [i] 16:35 Generál Patton: Křest krví [i] 17:20 Majestátní Alpy 2/5 [i] 18:15 Alpami nejen za sněhem: Lago di Ledro 8/8 [i] 18:45 Rákosníček a jeho rybník: Jak Rákosníček nezařídil sníh [i] 18:55 Divnopis: Poděbaby [i] 19:00 Uchem jehly [i] 19:25 Jan Krejčí [i] 19:40 Postřehy odjinud: Západ Ameriky očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Legendární letadla východní fronty: Il-2 a Airacobra [i] 21:00 Inkluze [i] 21:55 Milenci a vrazi [i] 23:45 Babylon Berlín 13/16 [i] 00:30 Babylon Berlín 14/16 [i] 01:15 Není úniku [i] 02:40 Nezávislé světy [i] 03:10 Komunita [i] 03:35 Na moll [i] 04:15 Pozemšťané, koho budete volit? [i] 04:55 Uzamčený svět: Odemčený svět 6/6 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Nekonečná láska 31-32 [i] 07:45 Láska na druhý pokus 46 [i] 09:05 Pestúnka Fran [i] 10:25 Šťastie mojich detí 24-25 [i] 12:35 Reflex [i] 13:25 Zločiny na mori I. 16/26 [i] 14:30 Búrlivé víno [i] 16:50 Dr. House [i] 18:35 Prípady pre Lauru II. 9-10/16 [i] 20:30 Šťastie mojich detí 26-27 [i] 22:25 Nekonečná láska 33-34 [i] 00:20 Upírske denníky VII. 5/22 [i] 01:05 Prípady pre Lauru II. 10/16 [i] 01:50 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:55 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.