TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 9-10/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:20 Kuchyňa [i] 22:00 Šéfovia na zabitie [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 9-10/24 [i] 02:30 Zámena manželiek [i] 03:30 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Japonská mozaika XI 1/5 [i] 08:50 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 09:10 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Šanca na život - 2.časť [i] 09:55 Sudkyňa Amy: Nezmieriteľní 41 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:20 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Mazarinov drahokam 6/6 [i] 15:15 HiSTORY [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Voľby prezidenta SR 2019 - rozhovory s kandidátmi [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Najhoršia bolesť - 1.časť [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Daň z lásky [i] 22:05 Reportéri [i] 22:50 Inšpektor Max: Rodokmeň 9/11 [i] 23:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Mazarinov drahokam 6/6 [i] 00:40 Daň z lásky [i] 02:20 Inšpektor Max: Rodokmeň 9/11 [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Telev: íkend [i] 06:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom zachránili les [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako sa Maťo s Klinčekom opaľovali [i] 06:35 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Malý Mikuláš [i] 07:05 Príbehy spod Karpát: Nevesta pre draka [i] 07:30 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Vznik smajlihitu [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Závažná Poruba [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Tajomstvo papierových hárkov [i] 09:15 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Lúčky. [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Večná doba chvíle [i] 11:00 Bambuľkine dobrodružstvá: Rožky [i] 11:05 Bambuľkine dobrodružstvá: Slivkový lekvár [i] 11:15 Obedníček: Lap a Hopko detektívi [i] 11:25 Dimitri [i] 11:30 Čo rozprávala teta Srna: Ako si pĺšik hľadal nový domček [i] 11:40 Fidlibumove pokusy [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIČAJÍK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Vysoké Tatry [i] 12:30 O sile miesta a modlitby [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Cesta [i] 13:50 Generácia [i] 14:30 Park [i] 15:05 Autosalón [i] 15:35 Národnostný magazín: Bulharský [i] 16:00 Pri mori: Zlato od Rieky svätého Vavrinca [i] 16:25 Cesty do školy: José Alfredo a Ángel, Mexiko [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:52 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 21:00 Superbunky - záchrancovia života [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Dve tváre Very Drake [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:10 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 ZÁCHRANÁRI [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti VIII. 21,22 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:55 INKOGNITO [i] 23:00 S PRAVDOU VON [i] 00:30 SEDEM [i] 01:30 NOVINY TV JOJ 02:15 INKOGNITO [i] 03:20 SÚDNA SIEŇ [i] 04:00 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 15 min. KUCHÁR [i] 05:50 SÚDNA SIEŇ [i] 07:40 Profesionáli II. 21 [i] 08:45 Simpsonovci VII. 1,2 [i] 09:55 MACGYVER: NOVÉ ČASTI I. 20 [i] 11:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:35 NA CHALUPE [i] 13:40 PANELÁK XIV. 18 [i] 14:50 Simpsonovci VII. 3,4 [i] 15:45 Najlepšie svetové videá V. 41 [i] 16:45 Profesionáli II. 22 [i] 17:45 SÚDNA SIEŇ [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Honba na čarodejnice [i] 22:00 OKTAGON MAGAZÍN [i] 22:40 Príbehy z lesov [i] 01:30 Najlepšie svetové videá V. 41 [i] 02:20 Vikingovia IV. 10 [i] 03:05 Prvé oddelenie II. [i] 03:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:05 NA CHALUPE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Durrellovi II 3/6 [i] 09:45 Klíče [i] 10:05 168 hodin [i] 10:35 Strážmistr Topinka: Zločin ve zkušebně 8/13 [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Buchty [i] 14:20 Po stopách krve [i] 15:55 To je vražda, napsala XI: Hnízdo zmijí [i] 16:45 Cestománie: Jižní Korea - Země příměří [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:00 Rapl II: Kebab Aleppo 9/13 [i] 21:05 Zkáza Dejvického divadla: Režisér 1/6 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista: Noční pták [i] 23:20 Na stopě [i] 23:40 Koptashow [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:00 Pod pokličkou [i] 01:25 Z metropole [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:10 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Žiješ jenom 2x: Z antuky ke sporáku [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Svědkové času II.: Starověká Dekapole 3/3 [i] 05:30 Tajný život skal: Město zakleté v kameni [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tanzanie, ze Zanzibaru do Kilwy [i] 09:55 Superletiště [i] 10:45 Francouzské oldtimery v Česku aneb Sraz ve Zbirohu [i] 11:05 Život je jeden [i] 12:00 Na plovárně se Stevem Lichtagem [i] 12:25 Cesty víry: Cesta domů jako cesta naděje [i] 12:50 Klíč [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1969 1241/2379 [i] 13:35 Antropocén - věk člověka [i] 14:30 Putování za vínem: USA - Pacifický severozápad [i] 15:00 Majestátní Alpy 1/5 [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky: Kulturní odkaz neolitu [i] 16:20 Letecké katastrofy: Smrtící nedbalost [i] 17:05 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova pravá ruka 1/6 [i] 18:00 Život závodního jezdce Karla Lopraise pohledem Aleny Činčerové [i] 18:15 Krajinou domova: Královské lesy [i] 18:45 Rákosníček a jeho rybník: Jak Rákosníček neobstaral déšť [i] 18:55 Turecko - brána Orientu: Turecká Thrákie 3/13 [i] 19:15 Hádanky domů života: Tahara ukrytá v Kožlanech [i] 19:40 Postřehy odjinud: Polsko očima Miroslava Karase [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Stalingrad: Za Volhou není země 2/3 [i] 20:55 Velké stroje zblízka: Superrolba [i] 21:45 Velký Gatsby [i] 00:05 Appaloosa [i] 01:55 Queer: Aurélie se vrátila [i] 02:25 Kvarteto [i] 02:50 Pro jednu generaci [i] 03:20 Ochránce [i] 03:50 Zveme vás... na hasičský bál [i] 04:25 Lidové nástroje netradičně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Rosamunde Pilcherová: Vôňa vanilky [i] 07:05 Láska na druhý pokus 45 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 10:10 Moja vysnívaná láska [i] 12:25 Reflex [i] 13:15 Zločiny na mori I. 15/26 [i] 14:15 Búrlivé víno [i] 16:35 Dr. House [i] 18:20 Prípady pre Lauru II. 7-8/16 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Šťastie mojich detí 24-25 [i] 22:20 Nekonečná láska 31-32 [i] 00:15 Upírske denníky VII. 4/22 [i] 01:00 Prípady pre Lauru II. 8/16 [i] 01:45 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 04:15 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

VIDEO: LIGA MAJSTROV: Slovan ide do odvety s jasným cieľom
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela odpovedá na otázky novinárov pred odletom na odvetný zápas prvého predkola Ligy majstrov proti domácemu čiernohorskému šampiónovi Sutjeska Nikšič na letisku M. R. Štefánika v ...

Basketbalisti SR stratili po prehre s Portugalskom šancu na postup
Slovenskí basketbalisti do 20 rokov prehrali na turnaji B-kategórie majstrovstiev Európy v portugalskom Matosinhose s domácou reprezentáciou 61:76, čím stratili šancu na ...

Slovenská plavkyňa Balážiková skončila na 5 km na 40. mieste
Ilustračná snímka.

Tour de France 2019 (11. etapa): Albi – Toulouse (video, foto, profil, výsledky, Peter Sagan)
Po dni voľna v Albi bude tohtoročná Tour de France pokračovať 11. etapou a pelotón naberie kurz Pyreneje. Štart v Albi je v stredu naplánovaný na 13:35 a víťaz sa v cieli očakáva medzi 17:22 až ...

Aktuálne správy

Pred 27 rokmi SNR prijala Deklaráciu o zvrchovanosti SR
V piatok 17.júla 1992 prijala Slovenská národná rada Deklaráciu o zvrchovanosti Slovenskej republiky. Predseda SNR Ivan Gašparovič a premiér Vladimír Mečiar tento dokument následne podpísali a na záver poslanci zaspievali slovenskú ...

Ďalší krásny deň: Na Bohuslava slnko žiari už od rána
Ilustračná snímka.

VIDEO: Pred 30 rokmi predniesol Jakeš pamätný prejav o koloch v plote
Na archívnej snímke M. Jakeš.

Nitrianska partizánska brigáda sa preslávila svojím prechodom cez Hron
Ilustračná snímka.

Komisárka pre deti im pomáha riešiť problémy a môže aj zachrániť život
Ilustračná snímka.

Foto: Čiastočné zatmenie Mesiaca sledovalo aj Slovensko
aktualizované 17. júla 8:13 V utorok 16. júla mohli Slováci vidieť čiastočné zatmenie Mesiaca. Aj keď bol Mesiac vo fáze ...

Elvisa Presleyho v pripravovanom životopisnom filme stvárni Austin But
Elvis Presley, archívna snímka.

Huncokárske slávnosti v Modre pripomenú život horských ľudí
Foto: Teraz.sk


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.