TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 9-10/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:20 Kuchyňa [i] 22:00 Šéfovia na zabitie [i] 00:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 9-10/24 [i] 02:30 Zámena manželiek [i] 03:30 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom, zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Japonská mozaika XI 1/5 [i] 08:50 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 09:10 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Šanca na život - 2.časť [i] 09:55 Sudkyňa Amy: Nezmieriteľní 41 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:20 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Mazarinov drahokam 6/6 [i] 15:15 HiSTORY [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Voľby prezidenta SR 2019 - rozhovory s kandidátmi [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Najhoršia bolesť - 1.časť [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Daň z lásky [i] 22:05 Reportéri [i] 22:50 Inšpektor Max: Rodokmeň 9/11 [i] 23:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Mazarinov drahokam 6/6 [i] 00:40 Daň z lásky [i] 02:20 Inšpektor Max: Rodokmeň 9/11 [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Telev: íkend [i] 06:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako Maťo s Klinčekom zachránili les [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako sa Maťo s Klinčekom opaľovali [i] 06:35 Bob a Bobek na cestách [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Malý Mikuláš [i] 07:05 Príbehy spod Karpát: Nevesta pre draka [i] 07:30 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Vznik smajlihitu [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Encyklopédia slovenských obcí: Závažná Poruba [i] 09:00 Miestopis cechov a manufaktúr: Tajomstvo papierových hárkov [i] 09:15 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Lúčky. [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Večná doba chvíle [i] 11:00 Bambuľkine dobrodružstvá: Rožky [i] 11:05 Bambuľkine dobrodružstvá: Slivkový lekvár [i] 11:15 Obedníček: Lap a Hopko detektívi [i] 11:25 Dimitri [i] 11:30 Čo rozprávala teta Srna: Ako si pĺšik hľadal nový domček [i] 11:40 Fidlibumove pokusy [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIČAJÍK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Vysoké Tatry [i] 12:30 O sile miesta a modlitby [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Cesta [i] 13:50 Generácia [i] 14:30 Park [i] 15:05 Autosalón [i] 15:35 Národnostný magazín: Bulharský [i] 16:00 Pri mori: Zlato od Rieky svätého Vavrinca [i] 16:25 Cesty do školy: José Alfredo a Ángel, Mexiko [i] 17:00 Správy RTVS z regiónov [i] 17:10 Správy - Hírek [i] 17:25 Večerníček: Lap a Hopko detektívi [i] 17:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:45 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:52 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 21:00 Superbunky - záchrancovia života [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Dve tváre Very Drake [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:10 SÚDNA SIEŇ [i] 10:10 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 ZÁCHRANÁRI [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti VIII. 21,22 [i] 14:50 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:45 LUCKY ROOM [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:55 INKOGNITO [i] 23:00 S PRAVDOU VON [i] 00:30 SEDEM [i] 01:30 NOVINY TV JOJ 02:15 INKOGNITO [i] 03:20 SÚDNA SIEŇ [i] 04:00 LUCKY ROOM [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 15 min. KUCHÁR [i] 05:50 SÚDNA SIEŇ [i] 07:40 Profesionáli II. 21 [i] 08:45 Simpsonovci VII. 1,2 [i] 09:55 MACGYVER: NOVÉ ČASTI I. 20 [i] 11:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:35 NA CHALUPE [i] 13:40 PANELÁK XIV. 18 [i] 14:50 Simpsonovci VII. 3,4 [i] 15:45 Najlepšie svetové videá V. 41 [i] 16:45 Profesionáli II. 22 [i] 17:45 SÚDNA SIEŇ [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Honba na čarodejnice [i] 22:00 OKTAGON MAGAZÍN [i] 22:40 Príbehy z lesov [i] 01:30 Najlepšie svetové videá V. 41 [i] 02:20 Vikingovia IV. 10 [i] 03:05 Prvé oddelenie II. [i] 03:20 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:05 NA CHALUPE [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Durrellovi II 3/6 [i] 09:45 Klíče [i] 10:05 168 hodin [i] 10:35 Strážmistr Topinka: Zločin ve zkušebně 8/13 [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Buchty [i] 14:20 Po stopách krve [i] 15:55 To je vražda, napsala XI: Hnízdo zmijí [i] 16:45 Cestománie: Jižní Korea - Země příměří [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:00 Rapl II: Kebab Aleppo 9/13 [i] 21:05 Zkáza Dejvického divadla: Režisér 1/6 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista: Noční pták [i] 23:20 Na stopě [i] 23:40 Koptashow [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:00 Pod pokličkou [i] 01:25 Z metropole [i] 01:55 Kalendárium [i] 02:10 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Žiješ jenom 2x: Z antuky ke sporáku [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Svědkové času II.: Starověká Dekapole 3/3 [i] 05:30 Tajný život skal: Město zakleté v kameni [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tanzanie, ze Zanzibaru do Kilwy [i] 09:55 Superletiště [i] 10:45 Francouzské oldtimery v Česku aneb Sraz ve Zbirohu [i] 11:05 Život je jeden [i] 12:00 Na plovárně se Stevem Lichtagem [i] 12:25 Cesty víry: Cesta domů jako cesta naděje [i] 12:50 Klíč [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1969 1241/2379 [i] 13:35 Antropocén - věk člověka [i] 14:30 Putování za vínem: USA - Pacifický severozápad [i] 15:00 Majestátní Alpy 1/5 [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky: Kulturní odkaz neolitu [i] 16:20 Letecké katastrofy: Smrtící nedbalost [i] 17:05 Poslední tajemství Třetí říše: Hitlerova pravá ruka 1/6 [i] 18:00 Život závodního jezdce Karla Lopraise pohledem Aleny Činčerové [i] 18:15 Krajinou domova: Královské lesy [i] 18:45 Rákosníček a jeho rybník: Jak Rákosníček neobstaral déšť [i] 18:55 Turecko - brána Orientu: Turecká Thrákie 3/13 [i] 19:15 Hádanky domů života: Tahara ukrytá v Kožlanech [i] 19:40 Postřehy odjinud: Polsko očima Miroslava Karase [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Stalingrad: Za Volhou není země 2/3 [i] 20:55 Velké stroje zblízka: Superrolba [i] 21:45 Velký Gatsby [i] 00:05 Appaloosa [i] 01:55 Queer: Aurélie se vrátila [i] 02:25 Kvarteto [i] 02:50 Pro jednu generaci [i] 03:20 Ochránce [i] 03:50 Zveme vás... na hasičský bál [i] 04:25 Lidové nástroje netradičně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Rosamunde Pilcherová: Vôňa vanilky [i] 07:05 Láska na druhý pokus 45 [i] 08:25 Pestúnka Fran [i] 10:10 Moja vysnívaná láska [i] 12:25 Reflex [i] 13:15 Zločiny na mori I. 15/26 [i] 14:15 Búrlivé víno [i] 16:35 Dr. House [i] 18:20 Prípady pre Lauru II. 7-8/16 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Šťastie mojich detí 24-25 [i] 22:20 Nekonečná láska 31-32 [i] 00:15 Upírske denníky VII. 4/22 [i] 01:00 Prípady pre Lauru II. 8/16 [i] 01:45 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 04:15 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.