TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Ďateľ Woody [i] 07:10 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:20 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho II. [i] 07:45 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 08:05 Tom a Jerry a čarodejník z krajiny Oz [i] 09:10 Superkočky v akcii [i] 10:50 CHART SHOW [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Anjeli a démoni [i] 16:25 Autoškola [i] 17:30 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 THE VOICE ČESKO SLOVENSKO [i] 22:30 Všetky moje ex [i] 00:20 Tanečný súboj roka [i] 02:20 Všetky moje ex [i] 03:45 Horná Dolná [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Park [i] 05:30 On air [i] 05:50 Športové nádeje: Talenty z lazov [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 Červíčkovia: Kominári [i] 07:35 Tryskáči I.: Opera v Sydney [i] 07:45 Levia stráž I: Levy zo Zeme vyhnancov [i] 08:10 Elena z Avaloru I.: Vo svete džakvinov-1.časť [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Zbojnícke fašiangy: Pyšná dievka Marčuša 1/3 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:05 Americké národné parky: Yosemitský národný park [i] 10:50 Kultúrne dedičstvo: Hrad Ľupča [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Mezopotámii [i] 15:40 Zlaté časy [i] 16:45 Prípad krásnej nerestnice [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Strážmajster Topinka: Zločin v skúšobni 8/13 [i] 21:25 Musíš mi veriť 4/4 [i] 22:55 Agatha Christie : Poirot: Vražda v Mezopotámii [i] 00:40 Prípad krásnej nerestnice [i] 02:10 Musíš mi veriť 4/4 [i] 03:45 Americk: é národné parky [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Chodníčkami Karpát [i] 06:30 Vládcovia blankytného neba [i] 06:55 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Vysoké Tatry [i] 07:05 Encyklopédia slovenských obcí: Lenártov [i] 07:20 Televíkend [i] 07:50 Živá panoráma [i] 08:20 Poďte s nami do lesa - VIETOR V LESOCH [i] 08:21 Chochmesovci: Zoznamovanie [i] 08:25 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:40 Na rybách - Petrov zdar [i] 10:10 Test magazín: Mikrovlnné rúry [i] 10:20 Orientácie [i] 10:45 Slovo [i] 10:55 Atletika - HME 2019 [i] 14:20 Klasické lyžovanie - MS 2019 [i] 15:20 Herecké legendy [i] 15:35 Letiace tiene [i] 17:00 Futbal - Fortuna liga [i] 20:10 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B) [i] 20:18 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (E) [i] 20:20 Atletika - HME 2019 [i] 22:00 Fortuna liga - magazín [i] 22:35 Barneyho ženy [i] 00:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:35 Levia stráž II. 25,26 [i] 08:30 Strašidelný dom [i] 10:10 S PRAVDOU VON [i] 11:40 Pí a jeho život [i] 14:20 Deň po tom [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:45 Neporaziteľný Barbar Conan [i] 01:00 Vyhasnutá hviezda [i] 03:15 NOVINY TV JOJ 03:50 S PRAVDOU VON [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 05:55 Letecké katastrofy XV. 6,7 [i] 07:40 "Krakonoš a lyžníci" [i] 09:40 Príbehy z lesov [i] 12:35 POŠLI ĎALEJ [i] 14:10 LUCKY ROOM [i] 15:35 Pomsta Čierneho korzára [i] 17:45 Medvede [i] 19:25 Simpsonovci XXVII. 8 [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Orol Eddie [i] 22:30 (NE) Milé prekvapenie [i] 00:30 Letecké katastrofy XV. 6,7 [i] 02:20 Pomsta Čierneho korzára [i] 03:55 Profesionáli II. 20,21 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Lyže [i] 06:50 Noční motýl [i] 08:15 Úsměvy Evy Holubové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:35 Objektiv [i] 11:05 Šípková Růženka: Svatba 2/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Kočičí princezna [i] 14:05 Zlaté kapradí [i] 15:10 Veronika, prostě Nika [i] 16:15 Den dobrých skutků [i] 17:25 Pošta pro tebe [i] 18:25 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Med [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 Pět mrtvých psů 1/3 [i] 21:10 168 hodin [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:40 Koptashow [i] 22:10 Po stopách krve [i] 23:45 Taggart: Pády lásky [i] 01:25 Bolkoviny [i] 02:20 13. komnata Zdeňka Podhůrského [i] 02:45 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 02:55 Hobby naší doby [i] 03:20 Žiješ jenom 2x: Milovník ocelového města [i] 03:50 Banánové rybičky [i] 04:20 Zkus mít vkus [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Friedrich Stein [i] 05:25 Putování za vínem: USA - Napa a Sonoma [i] 06:00 Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever: Honzík a Samuel - 4. příběh [i] 06:05 Andy a dobrodružství v pravěku [i] 06:20 Hvězdy zvířecí říše [i] 06:35 Novinky z přírody [i] 06:45 Zvonečkovi [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1969 1241/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Tak trochu mimo čas [i] 09:35 Chcete mě? [i] 10:00 Nedej se: Život bez obalu [i] 10:30 Nedej se plus [i] 10:48 Občanské noviny [i] 10:55 Uchem jehly [i] 11:20 Cesty víry: Cesta domů jako cesta naděje [i] 11:50 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 11:55 Křesťanský magazín [i] 12:20 Pásovec velký [i] 12:50 MS 2019 Rakousko [i] 15:25 Deset století architektury: Nová oranžerie na Pražském hradě [i] 15:40 Na plovárně s Evou Jiřičnou [i] 16:00 Život je jeden [i] 16:55 Planeta Země II - momenty z natáčení [i] 17:50 Sto divů světa 11/13 [i] 18:45 Rákosníček a jeho rybník: Jak Rákosníček nesehnal vítr [i] 18:55 Na cestě po Třeboňsku [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Appaloosa [i] 22:00 Jana Eyrová [i] 23:50 Není úniku [i] 01:20 Ve jménu vlasti VII: Rebel Rebel 2/12 [i] 02:15 Batesův motel V: Tělo 8/10 [i] 02:55 Děti bez minulosti [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Sláma Františka Zusky [i] 04:15 Folklorní výlety [i] 04:40 V Beskydách straší [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Katie Ffordová: Príboj lásky [i] 07:35 Smotánka [i] 08:35 Pestúnka Fran [i] 10:00 Taká obyčajná rodinka VI. 7-8/24 [i] 11:20 Mestečko Frühling: Biela jar [i] 13:50 Dr. House IV. 14/16 [i] 14:45 Rosamunde Pilcherová: Vôňa vanilky [i] 16:45 Sladká výzva [i] 16:55 Sedem rokov v Tibete [i] 20:00 Moja vysnívaná láska [i] 22:00 Prípad Lizzie Bordenovej [i] 23:45 Ukradla mi bábätko [i] 01:40 Prípad Lizzie Bordenovej [i] 03:00 Sedem rokov v Tibete [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.