TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Rodinné prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Ďateľ Woody [i] 07:10 Zajac Bugs a priatelia [i] 07:20 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho II. [i] 07:45 Scooby-Doo, ako sa máš? [i] 08:05 Tom a Jerry [i] 08:15 Prasiatko Babe [i] 09:55 Protivné baby [i] 11:55 Tanečný súboj roka [i] 14:00 THE VOICE ČESKO SLOVENSKO [i] 16:20 Všetky moje ex [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Pobrežná hliadka [i] 23:05 Neporaziteľný bojovník [i] 01:05 Pobrežná hliadka [i] 03:10 Oblivion: Nevedomí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 06:05 Folklorika [i] 06:30 Japonská mozaika X 6/6 [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Červíčkovia: Na Vianoce [i] 07:30 Tryskáči I.: Niagarské vodopády [i] 07:40 Levia stráž I: Straste sa Zimwiho [i] 08:05 Elena z Avaloru I.: Vznešená Naomi [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 10:05 On air [i] 10:25 Park [i] 11:00 Inštalácia biskupov Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania [i] 13:15 Čo ja viem [i] 14:50 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Ohlásená vražda [i] 16:35 Najväčší Slovák: Ľudovít Štúr [i] 17:45 Cestou necestou: Bali [i] 18:20 Chochmesovci: Pozvánky [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:30 Neskoro večer [i] 22:20 Kolekcia: Ponuka 8/8 [i] 23:15 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Ohlásená vražda [i] 00:50 Obdobie zločinu: Tieň minulosti [i] 02:30 Obdobie zločinu: Čierny film [i] 04:05 Kolekcia: Ponuka 8/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Lužné premeny [i] 06:20 Zelené kráľovstvo [i] 06:50 Na Muráňskej planine I. [i] 07:00 Na Muráňskej planine II. [i] 07:15 Autosalón [i] 07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Lenártov [i] 09:10 Bežkopotulky: Bežkopotulky: Vysoké Tatry [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Československý filmový týždenník [i] 10:25 VaT: Slovenské bioplasty [i] 10:55 Generácia [i] 11:25 Cesta [i] 12:10 Klasické lyžovanie - MS 2019 [i] 13:35 Kapura [i] 14:15 Na rybách - Petrov zdar [i] 14:50 Magazín Európskej ligy [i] 15:15 Futbal - Fortuna liga [i] 17:45 Hokej - Tipsportliga [i] 20:40 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (C) [i] 20:47 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker (F) [i] 20:49 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker (G) [i] 20:50 Atletika - HME 2019 [i] 22:20 Príbeh služobníčky I: Most 9/10 [i] 23:10 Taboo 5/8 [i] 00:15 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:30 Levia stráž II. 23,24 [i] 08:20 Rýchla rota Chipa a Dala 53 [i] 08:50 Simpsonovci XXVII. 7,8 [i] 09:50 NAŠI II. [i] 10:30 Neserte nám pestúnku II. 15 [i] 11:05 MILÁČIKOVO [i] 11:40 Dr. Dolittle [i] 13:20 Ako vycvičiť draka 2 [i] 15:30 Strašidelný dom [i] 17:20 PRÁZDNINY [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 LUCKY ROOM [i] 22:00 Honba na čarodejnice [i] 00:05 Denník [i] 02:05 KRIMI 02:35 MILÁČIKOVO [i] 03:15 PRÁZDNINY [i] 04:30 NA CHALUPE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Súdna sieň [i] 07:30 15 min. KUCHÁR [i] 08:25 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:50 NA CHALUPE [i] 10:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 13:10 Najkrajšie bývanie III. 9 [i] 14:10 PO ŠKOLE [i] 15:20 "Krakonoš a lyžníci" [i] 17:05 Servírka [i] 19:15 Simpsonovci XXVII. 7 [i] 19:45 KINOSÁLA [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Pí a jeho život [i] 22:55 Vyhasnutá hviezda [i] 01:05 Walking Dead VIII. 7,8 [i] 03:05 Dr. Dolittle [i] 04:25 Profesionáli II. 19 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo pedagoga a teologa Aleše Rolečka [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli: Kvašení [i] 06:25 Párek [i] 06:35 Polopatě [i] 07:30 Padla kosa na kámen [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Durrellovi II 3/6 [i] 09:30 Columbo: Krize identity [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud: Řecké ostrovy očima Marthy Elefteriadu [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vltavská víla [i] 13:50 Zakletá třináctka [i] 14:50 Až já budu královna [i] 15:30 Noční motýl [i] 17:00 Hercule Poirot: Vražda v Mews [i] 17:55 Kočka není pes: Nedůtklivý Marian a nezvladatelná Ellis [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:10 Vražda v hotelu Excelsior [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:45 Úplné bezvětří [i] 00:20 Banánové rybičky [i] 00:45 Na forbíně TM [i] 01:25 Zahrada je hra [i] 01:50 Sama doma [i] 03:20 Bydlení je hra [i] 03:50 Chalupa je hra [i] 04:10 Žiješ jenom 2x: Z učitelky žačkou [i] 04:40 Proč právě krůtí? [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 August Emanuel Reuss [i] 05:30 Náš venkov: Anatomie bitvy [i] 06:00 Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever: Honzík a Samuel - 3. příběh [i] 06:10 Andy a dobrodružství v pravěku [i] 06:20 Můj mazlíček a já [i] 06:40 Zvonečkovi [i] 07:05 Garfieldova show II [i] 07:20 Méďa a lumíci [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Kam mizí venkovští doktoři? [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Babylon [i] 10:20 Alpami nejen za sněhem: Lago di Ledro 8/8 [i] 10:50 MS 2019 Rakousko [i] 12:05 MS 2019 Rakousko [i] 13:55 Krásy evropského pobřeží: Severní Norsko [i] 14:05 Lukáš Bauer [i] 14:20 Letecké katastrofy: Smrtící nedbalost [i] 15:05 Na cestě po Třeboňsku [i] 15:30 Krajinou domova: Královské lesy [i] 16:00 Tajný život psů II 1/3 [i] 16:55 Na ptačích křídlech kolem světa: Afrika 2/6 [i] 17:50 Tanzanie, ze Zanzibaru do Kilwy [i] 18:45 Rákosníček a jeho rybník: Jak Rákosníček nepřivolal bouřku [i] 18:55 Tajuplný podzemní svět: Pokladnice Českého království 8/14 [i] 19:20 Hádanky domů života: Znovuzrození židovského náměstíčka [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Babylon Berlín 13/16 [i] 20:45 Babylon Berlín 14/16 [i] 21:35 Americký zabiják [i] 23:25 V pasti 1/10 [i] 00:20 Uzamčený svět: Odemčený svět 6/6 [i] 01:00 Sestřička Jackie VII: Čistá 1/12 [i] 01:30 Tajný život skal: Město zakleté v kameni [i] 01:55 Africká savana [i] 02:25 Osamělí bojovníci [i] 02:50 Příběhy železné opony: Případ Horák [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Žehnání koní v Lanžhotě [i] 04:00 Gajdoši a gajdy [i] 04:20 Babylon [i] 04:45 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Hra na lásku [i] 07:40 Smotánka [i] 08:40 Pestúnka Fran [i] 10:10 Taká obyčajná rodinka VI. 5-6/24 [i] 11:25 Nečistá hra [i] 13:55 Dr. House IV. 12-13/16 [i] 15:50 Leto v Alpách [i] 17:40 Katie Ffordová: Príboj lásky [i] 20:00 Mestečko Frühling: Biela jar [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Vôňa vanilky [i] 00:05 Katie Ffordová: Príboj lásky [i] 01:45 Mestečko Frühling: Biela jar [i] 03:15 Leto v Alpách [i] 04:40 Sherlock a Watsonová III. 14/24 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

VIDEO: LIGA MAJSTROV: Slovan ide do odvety s jasným cieľom
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela odpovedá na otázky novinárov pred odletom na odvetný zápas prvého predkola Ligy majstrov proti domácemu čiernohorskému šampiónovi Sutjeska Nikšič na letisku M. R. Štefánika v ...

Basketbalisti SR stratili po prehre s Portugalskom šancu na postup
Slovenskí basketbalisti do 20 rokov prehrali na turnaji B-kategórie majstrovstiev Európy v portugalskom Matosinhose s domácou reprezentáciou 61:76, čím stratili šancu na ...

Slovenská plavkyňa Balážiková skončila na 5 km na 40. mieste
Ilustračná snímka.

Tour de France 2019 (11. etapa): Albi – Toulouse (video, foto, profil, výsledky, Peter Sagan)
Po dni voľna v Albi bude tohtoročná Tour de France pokračovať 11. etapou a pelotón naberie kurz Pyreneje. Štart v Albi je v stredu naplánovaný na 13:35 a víťaz sa v cieli očakáva medzi 17:22 až ...

Aktuálne správy

Pred 27 rokmi SNR prijala Deklaráciu o zvrchovanosti SR
V piatok 17.júla 1992 prijala Slovenská národná rada Deklaráciu o zvrchovanosti Slovenskej republiky. Predseda SNR Ivan Gašparovič a premiér Vladimír Mečiar tento dokument následne podpísali a na záver poslanci zaspievali slovenskú ...

Ďalší krásny deň: Na Bohuslava slnko žiari už od rána
Ilustračná snímka.

VIDEO: Pred 30 rokmi predniesol Jakeš pamätný prejav o koloch v plote
Na archívnej snímke M. Jakeš.

Nitrianska partizánska brigáda sa preslávila svojím prechodom cez Hron
Ilustračná snímka.

Komisárka pre deti im pomáha riešiť problémy a môže aj zachrániť život
Ilustračná snímka.

Foto: Čiastočné zatmenie Mesiaca sledovalo aj Slovensko
aktualizované 17. júla 8:13 V utorok 16. júla mohli Slováci vidieť čiastočné zatmenie Mesiaca. Aj keď bol Mesiac vo fáze ...

Elvisa Presleyho v pripravovanom životopisnom filme stvárni Austin But
Elvis Presley, archívna snímka.

Huncokárske slávnosti v Modre pripomenú život horských ľudí
Foto: Teraz.sk


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.