TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Oteckovia [i] 11:00 Susedské prípady [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 7-8/24 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:15 Športovec mesiaca [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kameňák [i] 21:40 Oblivion: Nevedomí [i] 00:15 Žoldnieri spravodlivosti [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIV. 7-8/24 [i] 03:25 Zámena manželiek [i] 04:25 Susedské prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Folklorika [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Japonská mozaika X 6/6 [i] 08:45 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Vlkolínec [i] 09:05 Občan za dverami [i] 09:35 Svet v obrazoch [i] 09:50 Sudkyňa Amy: Romeo a Julia 40 [i] 10:35 Slovenčina na slovíčko: Nový rad výrobkov [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Červený kruh 5/6 [i] 15:10 HiSTORY [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Voľby prezidenta SR 2019 - rozhovory s kandidátmi [i] 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy IX.: Šanca na život - 2.časť [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Čo ja viem [i] 22:05 Cestou necestou: Bali [i] 22:35 Hráči so smrťou [i] 00:25 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa IV.: Červený kruh 5/6 [i] 01:15 Sudkyňa Amy: Romeo a Julia 40 [i] 02:00 Hráči so smrťou [i] 03:50 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Pri mori: Navigovať a inovovať [i] 06:30 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako slimák Maťo vychoval lastovičku [i] 06:40 Slimák Maťo a škriatok Klinček: Ako slimák Maťo našiel škriatka Klinčeka [i] 06:45 Bob a Bobek na cestách [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Kniha džunglí II [i] 07:10 Martinka I [i] 07:20 Martinka I [i] 07:35 STOJ! POZOR! CHOĎ! [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Liptovskí kožiari [i] 09:05 Žena na konci sveta VIII. [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Veľké pokušenie [i] 10:55 Bambuľkine dobrodružstvá: Dve srdiečka [i] 11:05 Bambuľkine dobrodružstvá: Chorá opička [i] 11:10 Obedníček: Lap a Hopko detektívi [i] 11:20 Dimitri [i] 11:25 Veselá farma [i] 11:30 Čo rozprávala teta Srna: Lesné dietky [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - EMOVINY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Deti Černobylu [i] 13:10 Klasické lyžovanie - MS 2019 [i] 15:00 Poštár nehy (Juraj Nvota) [i] 15:20 Tvárou v tvár [i] 15:55 Klasické lyžovanie - MS 2019 [i] 18:05 Hokej - Tipsportliga [i] 20:55 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker (A) [i] 20:59 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker (D) [i] 21:00 Atletika - HME 2019 [i] 22:55 BJD 2016: Jon Cleary (USA) [i] 23:50 Malý zúrivý Robinson [i] 01:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SUPERMAMA [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 11:00 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 V SIEDMOM NEBI [i] 15:00 9-1-1 10/10 [i] 16:00 POLICAJTI V AKCII [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:30 POŠLI ĎALEJ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Orol Eddie [i] 23:00 Pamiatkari [i] 01:40 Telefónna búdka [i] 03:20 KRIMI 03:45 SÚDNA SIEŇ [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 PANELÁK XIV. 16 [i] 06:00 SÚDNA SIEŇ [i] 07:50 Profesionáli II. 20 [i] 08:55 Simpsonovci VI. 24,25 [i] 10:10 MACGYVER: NOVÉ ČASTI I. 19 [i] 11:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:50 NA CHALUPE [i] 13:50 PANELÁK XIV. 17 [i] 14:50 Simpsonovci VII. 1,2/25 [i] 15:55 Najlepšie svetové videá V. 40 [i] 16:55 Profesionáli II. 21 [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:55 ŽREBOVANIE [i] 20:10 Ako vycvičiť draka 2 [i] 22:20 Kuriér 4 [i] 23:25 Walking Dead VIII. 7,8 [i] 01:40 Exorcista 2 [i] 02:30 Najlepšie svetové videá V. 40 [i] 03:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:00 NA CHALUPE [i] 04:45 PANELÁK XIV. 17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala X: Vražda v Amsterdamu [i] 09:45 Doktor Martin VIII: Veslařská píseň [i] 10:35 Tenký led [i] 11:30 AZ-kvíz [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie: Lotyšsko - Cesta za slunovratem [i] 15:40 Poslední romantik [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Strážmistr Topinka: Zločin ve zkušebně 8/13 [i] 20:55 13. komnata Zdeňka Podhůrského [i] 21:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:20 Všechnopárty [i] 22:15 Hercule Poirot: Vražda v Mews [i] 23:10 Případy detektiva Murdocha IX: Léto 1875 [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Objektiv [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:15 Bydlení je hra [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:05 V kondici [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Příběh tučňáčího mláděte [i] 09:55 Hampejznice, hospodyně a hrdinky 3/3 [i] 10:55 Uzamčený svět: Odemčený svět 6/6 [i] 11:35 Postřehy odjinud: Řecké ostrovy očima Marthy Elefteriadu [i] 11:40 Bělokur horský [i] 12:10 Chcete mě? [i] 12:35 Tajný život skal: Město zakleté v kameni [i] 13:05 MS 2019 Rakousko [i] 15:15 Postřehy odjinud: Finsko očima Petra Voldána [i] 15:20 Počesku: Skalka, Mníšek pod Brdy [i] 15:30 Sto divů světa 10/13 [i] 16:25 Tajuplný podzemní svět: Pokladnice Českého království 8/14 [i] 16:55 Naše tradice: Masopust [i] 17:20 S kuchařem kolem světa: Libanon [i] 18:15 Národní klenoty: Kutná Hora - Monte Carlo středověku [i] 18:45 Rákosníček a jeho rybník: Jak Rákosníček nezabezpečil oblačno [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:25 Příběhy domů: Priessnitzovy lázně [i] 19:40 Postřehy odjinud: Polsko očima Miroslava Karase [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Na ptačích křídlech kolem světa: Afrika 2/6 [i] 21:00 Tajný život psů II 1/3 [i] 21:55 Letecké katastrofy: Smrtící nedbalost [i] 22:40 Příběh služebnice: Jezábel 8/10 [i] 23:30 Jako dým [i] 01:20 Cesty víry: Otevřená duše Mexika [i] 01:45 Expedice Grand Canyon [i] 02:15 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 02:20 Tuningovaná společnost [i] 02:50 Příběhy železné opony: Pancíř proti závorám [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Ze ZOO do ZOO [i] 03:55 Já a můj bratranec [i] 04:20 Ve službě Bohu [i] 04:50 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Nekonečná láska 29-30 [i] 07:35 Láska na druhý pokus 44 [i] 08:50 Pestúnka Fran [i] 10:15 Šťastie mojich detí 22-23 [i] 12:25 Reflex [i] 13:15 Zločiny na mori I. 14/26 [i] 14:20 Búrlivé víno [i] 16:35 Dr. House IV. 14-15/16 [i] 18:20 Prípady pre Lauru II. 6-7/16 [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Ukradla mi bábätko [i] 22:30 Sherlock a Watsonová III. 13-14/24 [i] 00:20 Prípady pre Lauru II. 6-7/16 [i] 01:50 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 04:05 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real Salt Lake v základe s Rusnákom zdolal Atlantu
Na snímke Albert Rusnák (Slovensko).

Ševela zaplatil za titul vlasmi: Mám si kúpiť parochňu?
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela.

Messi by bol rád, keby Valverde ďalej trénoval Barcelonu
Hráč Barcelony Lionel Messi.

Sabbatini po druhom kole Charles Schwab Challenge na 4. mieste
Rory Sabbatini, archívna snímka.

Aktuálne správy

Víkend nás privíta slnečným počasím
Na snímke kvety divých makov v Bratislave 24. mája 2019.

Dve hodiny môžu voliť aj pacienti priamo v Rooseveltovej nemocnici
Ilustračná snímka.

Volebné miestnosti sa otvorili, Slováci si volia europoslancov
Na Slovensku sa konajú v sobotu 25. mája 2019 v poradí štvrté voľby do Európskeho parlamentu. Na snímke príprava volebnej miestnosti na sobotňajšie voľby do Európskeho parlamentu na Základnej škole na Škultétyho ulici 24. mája ...

V NOÚ môžu voliť zástupcov do europarlamentu pacienti aj pracovníci
Ilustračná snímka.

Online: Voľby do Európskeho parlamentu (eurovoľby) 2019 na Slovensku
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na Slovensku opäť otvorili volebné miestnosti. Vo voľbách do Európskeho parlamentu (eurovoľbách) 2019 sa ...

V Trenčianskom kraji môžu voliči voliť v 644 volebných okrskoch
Na snímke volič vhadzuje hlasovací lístok do volebnej schránky počas volieb do Európskeho parlamentu 25. mája 2019

Česká herečka Eliška Balzerová má narodeniny
Na archívnej snímke herečka Eliška Balzerová.

Česi vo veľkom jedia prípravky pre kone, čakajú zázraky
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.