TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XXI. 8-9/18 [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:20 FARMA [i] 22:30 Kobra 11 XXI. 8-9/18 [i] 00:30 Rodinné prípady [i] 01:30 FARMA [i] 02:50 Zámena manželiek [i] 03:50 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy V.: Spurn Head, planina Wheeldale, Anglicko [i] 09:00 Recept na život 37/65 [i] 09:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:30 HiSTORY [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Recept na život 38/65 [i] 15:10 Kultúrne dedičstvo: Hrad Devín [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Ocean City, pevnosť McHenry, USA [i] 16:55 Candice Renoirová IV.: Pravda niekedy bolí 7/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga národov: Česko - Slovensko [i] 23:05 Candice Renoirová IV.: Pravda niekedy bolí 7/10 [i] 23:55 Komisár Montalbano: Mačka a kanárik [i] 01:30 Komisár Montalbano: Hra s tromi kartami [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Televíkend [i] 06:25 Fidlibum [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Bol raz jeden život [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Pán Selfridge IV 9/10 [i] 10:40 Deň bez anjela [i] 11:20 Fujaristi z Podpoľania [i] 11:30 Obedníček: Mimi a Líza [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Čo rozprávala teta Srna: V orieškovom lese [i] 11:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHUŤOVKA [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Praha [i] 12:40 V rodnom hniezde [i] 13:10 Orientácie [i] 13:35 Nežných 19 /rokov/ [i] 14:30 Park [i] 15:00 Plagáty ´89 [i] 15:30 Národnostný magazín: Slovanský magazín [i] 16:00 Ukáž mi, kde bývaš: Španielsko: skryté záhrady Granady [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Roma Spirit - nominácie [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Prasiatko Peppa I [i] 18:45 Trpaslíci [i] 18:50 Kubo a Šrobo [i] 19:05 Bol raz jeden život [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Moja diagnóza: Napojení na život (fistula dialysis) [i] 20:35 Silná zostava: Ako čeliť zmene klímy? [i] 21:30 Expremiéri: Jozef Moravčík [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Životy tých druhých [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:35 ČERT NIKDY NESPÍ: Previerka, Milenci [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 TOP STAR [i] 13:25 INOVUJME SLOVENSKO [i] 13:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:20 POLICAJTI V AKCII [i] 16:30 NOVINY 16:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 INKOGNITO [i] 23:00 SEDEM [i] 00:00 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 00:30 NOVINY TV JOJ 01:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:55 INKOGNITO [i] 03:45 KRIMI 04:10 Profesionáli VIII. 15 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 05:50 Prvé oddelenie II. [i] 06:30 Súdna sieň [i] 07:30 ZOO 31 [i] 09:15 Stratené duše IV. 22,23/23 [i] 11:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:45 Fakty a fikcie II. 21 [i] 13:45 Fórky, vtipky XXVII. [i] 14:15 Simpsonovci XIV. 13,14 [i] 15:15 ZOO 32 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. II. [i] 17:00 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:25 Simpsonovci XIV. 15,16 [i] 18:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VIII. 16 [i] 20:40 Milenci tých druhých [i] 22:55 OKTAGON MMA [i] 23:30 Vikingovia III. 2 [i] 00:30 Profesionáli VIII. 16 [i] 01:20 Kutyil s.r.o. II. [i] 02:10 Varí vám to [i] 03:10 Otec v sukni [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Frantík [i] 09:20 Znám tvůj sen [i] 09:50 Všechno, co mám ráda [i] 10:20 168 hodin [i] 10:55 První republika III: Díl jedenáctý 11/13 [i] 11:50 StarDance IX ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Úsměvy Jiřího Bednáře [i] 14:40 Až bude padat hvězda [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Den mrtvých [i] 16:45 Cestománie: Itálie - Sicílie - Za jižní pohodou [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance IX ...kolem dokola [i] 20:05 Lynč: Syn mého otce 5/8 [i] 20:55 Trpaslík 2/6 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Kriminalista: Mimo kontrolu [i] 23:20 Na stopě [i] 23:45 Taggart: Krvavý sport [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:20 Týden v regionech [i] 01:45 GEN - Galerie elity národa: Daniel Kroupa [i] 02:05 Sváteční slovo předsedy Rady Církve bratrské a kazatele Davida Nováka [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Žiješ jenom 2x: Z antuky ke sporáku [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Dopisy Olze [i] 05:30 Zrezivělá krása: Mladějovský expres [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Las Vegas, přelud nebo skutečnost? [i] 09:55 Concorde [i] 10:50 Babylon [i] 11:15 Klíč [i] 11:45 Veteran TV 6/6 [i] 12:15 Pět statečných: Petr se stěhuje 1/5 [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1968 1226/2379 [i] 13:10 Občan Havel: Kandidát [i] 14:05 Putování za vínem: Rioja, Navarra, Ribera del Duero [i] 14:35 Na cestě po Lašsku [i] 15:05 Wutangské hory, kolébka taoismu [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky: Svět pod hladinou potřebuje ochranu [i] 16:25 Letecké katastrofy: Smrt JFK Juniora [i] 17:10 Hitlerovi šampioni 1/2 [i] 18:05 Cestou za chutěmi - vejce [i] 18:15 Bedekr V.: Bologna [i] 18:45 Káťa a Škubánek: Tajemný host [i] 18:55 Zeměpis světa: Datová linie [i] 19:15 Cizinec je našinec [i] 19:40 Postřehy odjinud: Amerika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Atentát na Kennedyho zblízka [i] 21:00 Rafale: Přísně tajný letoun [i] 22:00 Dave [i] 23:45 Venuše v kožichu [i] 01:20 Queer: Homofobie, má láska [i] 01:45 Babča generál [i] 02:10 Ženy v "ofsajdu" [i] 02:35 Abeceda komunistických zločinů: První Gottwaldův mrtvý [i] 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:15 Divočina bez hranic: Pieniński Park Narodowy [i] 03:40 Krásy evropského pobřeží: Pohyblivá zátoka [i] 03:50 Orlí oko [i] 04:20 U vodníka Slámy [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Kým nás smrť nerozdelí [i] 05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Velvet I. 29-30/32 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 11:50 Indická nevesta 272-275 [i] 13:45 Búrlivé víno [i] 16:30 Velvet I. 31-32/32 [i] 18:20 Dr. House II. 9-10/24 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Neželaná nevesta 113-114 [i] 22:20 Dila II. 4/54 [i] 23:30 Dr. House II. 9-10/24 [i] 01:20 Smotánka [i] 03:00 Adela show [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.