TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Tučniaky z Madagaskaru [i] 07:10 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:35 Stratené vtáčatko [i] 07:50 Ako vycvičiť draka: Legenda o Kostilámovi [i] 08:10 Ako vycvičiť draka: Kniha drakov [i] 08:30 Kung Fu Panda: Tajomstvá Zúrivej päťky [i] 08:50 Blázniví Mimoni [i] 09:10 Peklo s princeznou [i] 11:20 Popolvár najväčší na svete [i] 13:10 Tvoja tvár znie povedome - FINÁLE [i] 16:20 Láska z nebies [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Strážcovia hrobky [i] 22:15 Gunman: Muž na odstrel [i] 00:40 NOC FILMOVÝCH NÁDEJÍ [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Počasie [i] 06:40 Lilin ostrov pokladov [i] 06:45 Prasiatko Peppa I [i] 06:50 Kubo a Šrobo [i] 07:05 Bol raz jeden život [i] 07:30 Snehuliak Albi: Albi chce zrkadlo [i] 07:40 Sammy a jeho priatelia: Zatmenie [i] 07:55 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II [i] 08:15 Sofia Prvá II.: Lesný festival [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:10 Trpaslíci [i] 09:40 Daj si čas [i] 10:15 Durrellovci II 2/6 [i] 11:00 On air [i] 11:25 Park [i] 12:00 Hudba made in Slovakia: Diego [i] 12:15 Posledná v abecede [i] 13:30 Žiarlivosť [i] 14:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Zázračný strom [i] 15:40 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 17:20 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Učiteľka [i] 22:10 Americká krása [i] 00:10 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 01:45 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 03:20 Durrellovci II 2/6 [i] 04:10 Park [i] 04:40 On air [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Spomínanie na Nežnú [i] 06:35 Nežný východ [i] 07:15 Autosalón [i] 07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Turecká [i] 09:10 Cyklopotulky: Praha [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Historická panoráma: Divadelníci a november 1989 [i] 10:00 Zjazdové lyžovanie - slalomy SP [i] 11:10 Noc v archíve: Rok po revolúcii [i] 12:15 Študenti a november 1989 [i] 13:00 Zjazdové lyžovanie - slalomy SP [i] 14:20 Taktici, večne živí [i] 15:15 Slovíčka [i] 15:55 Nežná ´89 [i] 16:55 Basketbal: Kvalifikácia ME 2019 ženy: Island - Slovensko [i] 18:55 Večerníček: Mimi a Líza [i] 19:00 Lilin ostrov pokladov [i] 19:05 Prasiatko Peppa I [i] 19:10 Trpaslíci [i] 19:15 Zázračný miniateliér [i] 19:40 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:47 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 19:53 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 19:55 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker [i] 20:00 Ceny pamäti národa [i] 21:20 Milda [i] 22:35 Pod rovnakým nebom 3/3 [i] 00:10 Jawa nostalgická [i] 01:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:05 NOVINY TV JOJ 08:00 Na vlásku: Príbeh pokračuje [i] 09:20 NAŠI I. [i] 10:45 DVOJIČKY 9,10 [i] 12:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 13:50 Úsvit planéty opíc [i] 16:30 Diabol nosí Pradu [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:05 VEĽKÝ BALÍK [i] 23:00 Milenci tých druhých [i] 01:15 NOVINY TV JOJ 02:10 Po stopách zabijaka [i] 03:55 KRIMI 04:20 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Fakty a fikcie II. 20 [i] 06:20 Zvieracia klinika 7,8 [i] 07:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 08:55 NA CHALUPE [i] 10:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:30 Varí vám to [i] 12:30 Najlepšie torty 2,3 [i] 14:40 Kamarát do dažďa [i] 16:15 Najkrajšie bývanie II. 10,11 [i] 18:20 KINOSÁLA [i] 18:35 NAŠI I. [i] 19:15 NAŠI IV. [i] 19:50 ŽREBOVANIE [i] 20:05 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 23:55 Po stopách zabijaka [i] 01:55 Centurion [i] 03:30 Kamarát do dažďa [i] 04:40 Varí vám to [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo opata Petra Prokopa Siostrzonka [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář VI [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Konec draka Kusodrápa [i] 08:05 StarDance IX ...kolem dokola [i] 08:10 Gejzír [i] 08:45 Columbo: Zločinný steh [i] 09:55 Motanice [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Týden v regionech [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud: Trentino očima Jaroslava Skalického [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pravda a lež [i] 14:25 Rozsudek: Soudce 3/6 [i] 15:10 Hostinec "U kamenného stolu" [i] 16:45 Čerte, drž se svého kopyta! [i] 17:55 Bydlet jako... v koloniálním stylu [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance IX ...když hvězdy tančí [i] 21:30 StarDance IX ...kolem dokola [i] 21:35 StarDance IX ...když hvězdy tančí - Rozhodnutí [i] 21:50 Marta Kubišová naposledy [i] 22:44 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:45 Stříbrná vůně mrazu [i] 00:15 Banánové rybičky [i] 00:50 Bydlení je hra [i] 01:15 Chalupa je hra [i] 01:40 Svíčková pro Alberta [i] 02:10 Zkus mít vkus [i] 02:40 Sama doma [i] 04:25 Podzámecká zahrada v Kroměříži [i] 04:45 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Putování za vínem: Bádensko, Württembersko [i] 05:30 Náš venkov: Zámek bude [i] 06:00 Bugo a Pikola: Na palubě [i] 06:05 Rytíř Zrezlík [i] 06:20 Garfieldova show II [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:05 Viking Vic [i] 07:15 Esa z pralesa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Za vesnickými muzikanty [i] 09:35 Kamu v Mexiku: Campeche [i] 10:05 Bedekr V.: Bologna [i] 10:30 Letecké katastrofy: Smrt JFK Juniora [i] 11:15 Hitlerovi narkomani [i] 12:10 Babylon [i] 12:40 Počesku: Žďárské vrchy [i] 12:50 Zvláštní akce Studenti [i] 13:45 Zpráva o Králi Šumavy [i] 14:35 Nezvaný host [i] 15:00 Kauza Uherské Hradiště [i] 16:00 Pavel Tigrid - Evropan [i] 17:00 V zajetí železné opony: Do ilegality! [i] 17:15 Za co jsme cinkali klíči [i] 17:45 České hlavičky 2018 [i] 18:45 Káťa a Škubánek: Výlet do Afriky [i] 18:55 Veteran TV 5/6 [i] 19:20 Cizinec je našinec [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ceny Paměti národa 2018 [i] 21:15 Admirál [i] 23:15 Ponorka U-571 [i] 01:10 Génius - Einstein 10/10 [i] 02:00 Hospoda Jamajka 3/3 [i] 03:00 Příliš chytré děti [i] 03:25 Komunisté udrželi moc [i] 03:45 Duchovní kuchyně: Protestantství [i] 04:15 Designtrend [i] 04:25 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Smotánka [i] 06:15 Rosamunde Pilcherová: Odkryté tajomstvo [i] 08:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:30 Reflex [i] 11:40 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 13:50 Dr. House II. 5-6/24 [i] 15:45 Inga Lindströmová: Hviezdy nad Ölandom [i] 17:45 Katie Ffordová: Čas lásky a nádeje [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Stará láska nehrdzavie [i] 22:00 Inga Lindströmová: Večná láska [i] 00:05 Katie Ffordová: Čas lásky a nádeje [i] 02:05 Rosamunde Pilcherová: Odkryté tajomstvo [i] 03:35 Inga Lindströmová: Hviezdy nad Ölandom [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.