TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Oteckovia [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XXI. 6-7/18 [i] 13:45 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:40 Tankový prapor [i] 00:30 Kobra 11 XXI. 6-7/18 [i] 02:25 FARMA - DUEL [i] 04:15 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy V.: Grosser Inselsberg, Zámok Trifels, Nemecko [i] 09:00 Recept na život 36/65 [i] 09:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Recept na život 37/65 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Spurn Head, planina Wheeldale, Anglicko [i] 16:50 Candice Renoirová IV.: Aká matka, taká Katka 6/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga národov: Slovensko - Ukrajina [i] 23:05 Zlaté časy [i] 00:10 Obdobie zločinu: Tieň minulosti [i] 01:45 Obdobie zločinu: Čierny film [i] 03:25 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Ukáž mi, kde bývaš: Louisiana, USA [i] 06:30 Bol raz jeden tato [i] 06:40 Bol raz jeden tato [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Kubo a Šrobo [i] 07:10 Bol raz jeden život [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:40 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 07:55 Nápady a recepty Janky a Tomáša [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Lorenzaccio 2/2 [i] 11:10 Chvíľa pre pesničku [i] 11:25 Obedníček: Mimi a Líza [i] 11:30 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Čo rozprávala teta Srna: Lesné mačiatka [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTA [i] 11:50 Nápady a recepty Janky a Tomáša [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Historická panoráma: Dni nádejí [i] 13:15 Fragmenty nežných dní [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Študenti a november 1989 [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Portrét: Maľba ako magma [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Roma Spirit - nominácie: Roma Spirit 2018 - Kategória Mimovládna organizácia [i] 17:20 (Ne)celebrity: Alexander Daško [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Prasiatko Peppa I [i] 18:45 Trpaslíci [i] 18:50 Kubo a Šrobo [i] 19:05 Bol raz jeden život [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Família: Família- Doma je domov [i] 20:35 Alžbetin dvor: Kamenné labute [i] 22:00 Rodinný priateľ [i] 23:45 Koncert pre ľudskosť - Boli sme tam všetci [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Správy RTVS z regiónov [i] 01:55 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SUPERMAMA [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:20 POLICAJTI V AKCII [i] 16:30 NOVINY 16:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Na úteku [i] 22:40 Centurion [i] 00:55 NOVINY TV JOJ 01:50 Na úteku [i] 03:40 KRIMI 04:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 Profesionáli VIII. 14 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Fakty a fikcie II. 19 [i] 06:00 Prvé oddelenie II. [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 ZOO 30 [i] 09:15 Stratené duše IV. 20,21 [i] 11:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:50 Fakty a fikcie II. 20 [i] 13:50 Fórky, vtipky XXVII. [i] 14:15 Simpsonovci XIV. 11,12 [i] 15:15 ZOO 31 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. II. [i] 17:05 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:35 Simpsonovci XIV. 13,14 [i] 18:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VIII. 15 [i] 20:40 Tučné babenky [i] 22:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 00:10 Z LA do Vegas 9,10 [i] 01:05 Profesionáli VIII. 15 [i] 01:55 Kutyil s.r.o. II. [i] 02:35 Varí vám to [i] 03:05 Súdna sieň [i] 03:50 Z LA do Vegas 10 [i] 04:10 Mythica: Nekromanka [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Teny Elefteriadu [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Naprogramovaná vražda [i] 09:45 Slavné historky zbojnické: Róža Šándor 5/6 [i] 10:45 Doktor Martin 2: Šťastně až do smrti [i] 11:35 Černé ovce [i] 11:50 StarDance IX ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Cestománie: Bhútán - Poslední pohádkové království [i] 15:40 Neobyčejné životy: Taťjana Medvecká [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance IX ...kolem dokola [i] 20:05 První republika III: Díl jedenáctý 11/13 [i] 21:05 13. komnata Zdeňka Maryšky [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:30 S láskou... královny popu [i] 23:25 Případy detektiva Murdocha VIII: Všechno, co se třpytí [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:15 Bydlení je hra [i] 01:40 Zahrada je hra [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Český Krumlov [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 S kuchařem kolem světa: Madagaskar [i] 09:55 Ramesse II. [i] 11:00 Česko-německé století: Zrada a ponížení 1938–1945 2/5 [i] 11:55 O Plzni vážně i nevážně [i] 12:45 Postřehy odjinud: Trentino očima Jaroslava Skalického [i] 12:50 Gelasius Dobner [i] 13:05 Jan Tesánek [i] 13:20 Jelen sika [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:15 GEN - Galerie elity národa: Jan Hřebejk [i] 14:30 Amerika ve válce 1917–1918 [i] 15:25 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 1/2 [i] 16:25 Pološero - Nekonvenční medicína [i] 16:50 Severní Bretaň, pokladnice tradic [i] 17:45 Veteran TV 5/6 [i] 18:15 Průšvihy první republiky: Poslední boj husitů 5/8 [i] 18:45 Káťa a Škubánek: Pexeso [i] 18:55 Evropa dnes: Chlapec jako Liam [i] 19:25 Klima mění Česko 1/4 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Koncert pro svatovítské varhany 2018 [i] 21:35 Génius - Einstein 10/10 [i] 22:30 Hospoda Jamajka 3/3 [i] 23:30 Dom Hemingway [i] 01:10 1000 mil na českém nebi [i] 02:00 Lidské osudy [i] 02:30 Před půlnocí [i] 02:55 Každý má své Lambaréné [i] 03:20 Duchovní kuchyně: Katolictví [i] 03:50 A přece se točí... [i] 04:05 Ondráš v zemi samurajů [i] 04:35 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Velvet I. 27-28/32 [i] 08:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 09:15 Neželaná nevesta 111-112 [i] 11:55 Indická nevesta 269-271 [i] 13:50 Búrlivé víno [i] 16:35 Velvet I. 29-30/32 [i] 18:20 Dr. House II. 7-8/24 [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Chcem byť mamou [i] 22:30 Navždy milovaná [i] 00:30 Dr. House II. 7-8/24 [i] 02:15 Smotánka [i] 03:15 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Valjentov debut v La Lige sa skončil víťazstvom
Ilustračná snímka.

Poprad prehral v prípravnom stretnutí
Hokejisti tipsportligového HK Poprad prehrali v sobotu v prvom z dvojice prípravných zápasov v Sheffielde s domácimi Steelers 4:7. Druhý vzájomný súboj ...

Polášek a Dodig postúpili do deblového finále v Cincinnati
Filip Polášek, archívna snímka.

Kimi Räikkönen si po šestnásťdňovom „záťahu“ uprostred sezóny nič nepamätal, priznáva v knihe
Fínsky pilot motoristickej formuly 1 Kimi Räikkönen vo svojej knihe odhalil, že počas ročníka 2013 bol nepretržite 16 dní pod vplyvom alkoholu. Tridsaťdeväťročný rodák z Espoo v biografii ...

Aktuálne správy

Nedeľa bude mierne oblačná, no opäť sa poriadne zapotíme
Ilustračná snímka

Iniciatíva Za otvorenú justíciu si pripomenula 10. výročie od vydania vyhlásenia Päť viet
Iniciatíva Za otvorenú justíciu (ZOJ) si pripomenula desať rokov od vydania vyhlásenia známeho ako Päť viet, zároveň sa pokúša odpovedať na otázky týkajúce sa slovenskej justície a dôvery v ...

Ministri sa v stredu opäť stretnú po letnej prestávke
Ministri sa po letnej prestávke zídu na rokovaní vlády opäť v stredu 21. augusta. TASR to potvrdila hovorkyňa predsedu vlády Petra Pellegriniho (Smer-SD) ...

Rodové rozdiely na Slovensku stále pretrvávajú, platí to najmä v oblasti práce a kariéry
Rodové rozdiely v pracovnom a verejnom živote ostávajú i v súčasnosti najviditeľnejším dôkazom nerovnosti medzi mužmi a ženami v našej spoločnosti. Napriek zákonom, ktoré majú zabezpečovať ...

Medzi Zavarom a Šúrovcami havarovalo auto a začalo horieť, človek vnútri neprežil
Jedna osoba neprežila v nedeľu skoro ráno dopravnú nehodu s následným požiarom osobného auta na ceste zo Zavaru do Šúroviec v okrese Trnava. K nehode vyrážali hasiči z Trnavy, auto bolo v čase ...

Vojenský historik: Povstaleckí letci boli skutoční hrdinovia
Peter Šumichrast, archívne foto.

Osobnosť slovenskej prózy Ján Johanides sa narodil pred 85 rokmi
Ján Johanides, archívna snímka.

Na hrade Lednica upálili bosorku
Noc hradov a zrúcanín vyvrcholila na hrade Lednica upálením bosorky. Večerná prehliadka hradu, ktorý sa nachádza za obcou Lednica neďaleko Púchova spojená so sokoliarskym vystúpením skupiny Aquila a jej ohňovou šou, prilákali na ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.