TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Šťastný domov [i] 09:40 Oteckovia [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XX. 16/16 [i] 12:40 Kobra 11 XXI. 1/18 [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život [i] 22:10 FARMA [i] 23:20 Rodinné prípady [i] 00:30 Kobra 11 XX. 16/16 [i] 01:30 Kobra 11 XXI. 1/18 [i] 02:25 FARMA [i] 03:25 Šťastný domov [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Tagus Estuary, Elvas, Portugalsko [i] 09:00 Recept na život 33/65 [i] 09:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Recept na život 34/65 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy V.: Orvieto, Ostrov Elba, Taliansko [i] 16:50 Candice Renoirová IV.: Náš najväčší nepriateľ je v našom srdci 3/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Remeslo má zlaté dno [i] 21:30 Doktorka Fosterová II 3/5 [i] 22:25 Doktorka Fosterová II 4/5 [i] 23:20 Kapitán Cain III: Klebety 3/8 [i] 00:15 Candice Renoirová IV.: Náš najväčší nepriateľ je v našom srdci 3/10 [i] 01:10 Doktorka Fosterová II 3/5 [i] 02:05 Doktorka Fosterová II 4/5 [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Ukáž mi, kde bývaš: Vietnam: Tunelové domy v Hanoji [i] 06:25 Rachotilkovia: Sólo pre mamu [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Kubo a Šrobo [i] 07:10 Bol raz jeden život [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:40 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 07:50 Nápady a recepty Janky a Tomáša [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Nemecký magazín [i] 10:00 Slepý Geronimo a jeho brat [i] 11:00 Na ľudovú nôtu [i] 11:20 Obedníček: Marcelko a dedko Bonifác [i] 11:30 Lilin ostrov pokladov [i] 11:35 Čo rozprávala teta Srna: Lietajúci drahokam [i] 11:45 Nápady a recepty Janky a Tomáša [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Región Nitra [i] 12:30 Len rieka nestarne 2/3 [i] 12:55 Família: Família - Na tandeme [i] 13:25 Trochu inak s Adelou [i] 14:35 VaT: Energetická banka [i] 15:05 Hodiny rozhodnutia [i] 15:35 Rusínsky magazín [i] 16:00 Ukáž mi, kde bývaš: Irán: Kandovan, dedina troglodytov [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:10 (Ne)celebrity: Nevidiaci manželia [i] 17:20 (Ne)celebrity: Ján Miškovič [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Mimi a Líza [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Prasiatko Peppa I [i] 18:45 Trpaslíci [i] 18:50 Kubo a Šrobo [i] 19:00 Bol raz jeden život [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:10 Apokalypsa: Verdun: Bitúnok 1/2 [i] 20:55 Predčasná smrť: Judy Garland - v tieni dúhy [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom [i] 23:35 Predčasná smrť: Judy Garland - v tieni dúhy [i] 00:30 Apokalypsa: Verdun: Bitúnok 1/2 [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:05 Správy a komentáre [i] 02:30 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 ČERT NIKDY NESPÍ: Nezoberieš si ho, Kúpeľné manželstvo [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 12:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:20 POLICAJTI V AKCII [i] 16:30 NOVINY 16:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:10 MINISTRI [i] 22:50 Mafstory [i] 23:20 SVET PODĽA EVELYN [i] 00:00 NOVINY TV JOJ 01:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 03:15 Mafstory [i] 03:40 SVET PODĽA EVELYN [i] 04:05 Profesionáli VIII. 11 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Fakty a fikcie II. 16 [i] 05:55 Prvé oddelenie II. [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 ZOO 27 [i] 09:15 Stratené duše IV. 14,15 [i] 11:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:45 Fakty a fikcie II. 17 [i] 13:45 Fórky, vtipky XXVII. [i] 14:10 Simpsonovci XIV. 5,6 [i] 15:10 ZOO 28 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. II. [i] 17:00 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:25 Simpsonovci XIV. 7,8 [i] 18:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VIII. 12 [i] 20:40 Lovec: Zimná vojna [i] 23:05 Vymáhači [i] 01:35 Profesionáli VIII. 12 [i] 02:20 Kutyil s.r.o. II. [i] 03:00 Varí vám to [i] 03:40 Vikingovia III. 1/10 [i] 04:30 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Případ zmizelého muže [i] 09:45 Rozsudek: Únos 2/6 [i] 10:30 My všichni školou povinní: Svátky klidu a míru 10/13 [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:50 StarDance IX ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Frantík [i] 14:20 To byla svatba, strýčku [i] 15:15 Hovory H z Paláce K [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Až navěky [i] 16:45 Cestománie: Francie - Chuť Burgundska [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance IX ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin 2: Tajemný dům v Beskydech [i] 21:00 Já, Mattoni: Cesta do Londýna [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:00 Mladý papež 3/10 [i] 23:00 Kriminalista: Fanynka vrahů [i] 00:00 Smrt za oponou [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 AZ-kvíz [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Ignis Brunensis 2006 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pološero - Děti, které neunesly život [i] 05:30 Kamu v Mexiku: Yucatán [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Mláďata: Děti vod 2/3 [i] 09:50 Krásy evropského pobřeží: Napněte všechny plachty [i] 10:00 Miroslav Horníček: Humor není žádná sranda [i] 10:55 Průšvihy první republiky: Silvestr v Hulvátově 4/8 [i] 11:20 Jelen sika [i] 11:50 Potrava duše & těla 17/20 [i] 12:20 Nedej se: Kalamita stejnosti [i] 12:46 Nedej se plus [i] 13:04 Občanské noviny [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:20 Všechno, co mám ráda [i] 13:45 Dopisy Olze [i] 14:10 O Plzni vážně i nevážně [i] 15:00 Ruská cesta k revoluci [i] 16:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 2/2 [i] 17:00 Klima mění Česko 1/4 [i] 17:25 Wutangské hory, kolébka taoismu [i] 18:15 Kamu v Mexiku: Yucatán [i] 18:45 Káťa a Škubánek: Hledáme mladé talenty [i] 18:55 Divnopis: Postoloprty [i] 19:00 Uchem jehly [i] 19:25 Gelasius Dobner [i] 19:40 Postřehy odjinud: Amerika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tanky v pekle bojů: Zrození monstra [i] 21:00 Vyjednavači vestfálského míru [i] 22:35 Česko-německé století: Zrada a ponížení 1938–1945 2/5 [i] 23:30 Dům z karet V 11/13 [i] 00:20 Letecké katastrofy: Poslední krok [i] 01:05 Zděšení pro svět aneb Skutečná cena lodní dopravy [i] 01:55 Evropa dnes: Na hranici [i] 02:25 Moravia Incognita: Kralice [i] 02:45 Duchovní kuchyně: Antický Řím [i] 03:10 Půvab českých elit [i] 03:35 Otcové a dcérky [i] 04:05 Počesku: Veselý kopec [i] 04:10 "Dušánek" [i] 04:40 Případ pro ombudsmana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Chlapi neplačú [i] 06:35 Velvet I. 21-22/32 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:15 Neželaná nevesta 105-106 [i] 12:35 Indická nevesta 260-262 [i] 14:10 Búrlivé víno [i] 16:55 Velvet I. 23-24/32 [i] 18:30 Dr. House II. 1-2/24 [i] 20:30 Neželaná nevesta 107-108 [i] 22:25 Dila II. 1/54 [i] 23:25 Dr. House II. 1-2/24 [i] 01:10 Smotánka [i] 02:35 Adela show [i] 03:15 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.