TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XX. 14-15/16 [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:20 FARMA [i] 22:30 Kobra 11 XX. 14-15/16 [i] 00:35 Rodinné prípady [i] 01:35 FARMA [i] 02:50 Zámena manželiek [i] 03:50 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Montreaux, Jazero Maggiore, Švajčiarsko [i] 09:00 Recept na život 32/65 [i] 09:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:30 HiSTORY [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Recept na život 33/65 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Tagus Estuary, Elvas, Portugalsko [i] 16:55 Candice Renoirová IV.: Pochybnosť je poctou pravde 2/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Rasputin [i] 22:15 Reportéri: Kancelárie europoslancov, Vyznamenaní za železnú oponu [i] 22:55 Prípady 1. oddelenia II 5/8 [i] 00:00 Rasputin [i] 01:40 Prípady 1. oddelenia II 5/8 [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Telev: íkend [i] 06:25 Rachotilkovia: Vzbura rachotilkov [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Bol raz jeden život [i] 07:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:40 Zázračný miniateliér [i] 07:45 Trpaslíci [i] 07:50 Nápady a recepty Janky a Tomáša [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Pán Selfridge IV 8/10 [i] 10:45 Medzihra [i] 11:30 Obedníček: Marcelko a dedko Bonifác [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Nápady a recepty Janky a Tomáša [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Región Nitra [i] 12:40 Šport minulých liet [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:50 Generácia [i] 14:30 Park [i] 15:00 Historická panoráma: Víťazstvo bez násilia [i] 15:30 Národnostný magazín: Nemecký magazín [i] 16:00 Ukáž mi, kde bývaš: Vietnam: Tunelové domy v Hanoji [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Lietava [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Marcelko a dedko Bonifác [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:45 Prasiatko Peppa I [i] 18:50 Trpaslíci [i] 18:55 Kubo a Šrobo [i] 19:05 Bol raz jeden život [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Moja diagnóza: Len tak si dobre dýchať... [i] 20:35 Silná zostava: Ako zvládnuť inakosť? [i] 21:25 Expremiéri: Vladimír Mečiar [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Cesty slávy [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Správy a komentáre [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:35 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 ČERT NIKDY NESPÍ: Miliónový strýko, Vypadnite z môjho bytu [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:20 INOVUJME SLOVENSKO [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:20 POLICAJTI V AKCII [i] 16:30 NOVINY 16:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 INKOGNITO [i] 23:00 SEDEM [i] 00:00 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 00:30 NOVINY TV JOJ 01:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:55 INKOGNITO [i] 03:45 Prvé oddelenie [i] 04:05 Profesionáli VIII. 10 [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 05:55 Prvé oddelenie II. [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 ZOO 26 [i] 09:15 Stratené duše IV. 12,13 [i] 11:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:45 Fakty a fikcie II. 16 [i] 13:45 Fórky, vtipky XXVII. [i] 14:15 Simpsonovci XIV. 3,4 [i] 15:10 ZOO 27 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. II. [i] 17:00 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:25 Simpsonovci XIV. 5,6 [i] 18:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VIII. 11 [i] 20:40 Kopačky [i] 23:00 OKTAGON [i] 00:05 Vikingovia III. 1/10 [i] 01:05 Profesionáli VIII. 11 [i] 02:05 Kutyil s.r.o. II. [i] 02:40 Varí vám to [i] 03:40 Bláznivá olympiáda [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Staročeská bašta [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V: Hříchy těch druhých [i] 09:45 Všechno, co mám ráda [i] 10:20 168 hodin [i] 10:55 První republika III 10/13 [i] 11:50 StarDance IX ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Světlík [i] 14:15 Ohnice [i] 15:15 Hovory H z Paláce K [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Případ zmizelého muže [i] 16:45 Cestománie: Rusko - Uralská oblast - Na hranici kontinentu [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance IX ...kolem dokola [i] 20:05 Lynč: Rodina na prvním místě 4/8 [i] 20:55 Trpaslík 1/6 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista: Fanynka vrahů [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Taggart: Padlí andělé [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Kalendárium [i] 01:10 Sváteční slovo opata Petra Prokopa Siostrzonka [i] 01:20 Týden v regionech [i] 01:50 GEN - Galerie elity národa: Jan Hřebejk [i] 02:05 Bydlení je hra [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Osvětim-Březinka. Oldřich Stránský, vězeň číslo 168830 [i] 05:30 Zrezivělá krása: Most dvou řek [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kapverdy, kreolské souostroví [i] 09:55 Nákladní kolosy v oblacích [i] 10:45 Cesta za zdravím [i] 11:00 Babylon [i] 11:25 Povinnosti nejen svaté 1/3 [i] 11:55 Televizní klub neslyšících [i] 12:20 Veteran TV 5/6 [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1968 1225/2379 [i] 13:05 Raketoplán, má láska [i] 14:05 Putování za vínem: Bádensko, Württembersko [i] 14:35 Na cestě po Krušných horách [i] 15:00 Pyreneje, přirozená hranice mezi Francií a Španělskem [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky: Embolizace mikročásticemi [i] 16:25 Letecké katastrofy: Poslední krok [i] 17:10 Amerika ve válce 1917–1918 [i] 18:05 Cestou za chutěmi - kozí a ovčí sýry [i] 18:15 Bedekr V.: Terst [i] 18:45 Káťa a Škubánek: Jak si ušetřit práci [i] 18:55 Zeměpis světa: Štítové sopky [i] 19:15 Cizinec je našinec [i] 19:40 Postřehy odjinud: Amerika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Hitlerovi narkomani [i] 21:00 Concorde [i] 22:00 Tess [i] 00:45 Dívka s pistolí [i] 02:25 Queer: Na holku dobrý! [i] 02:50 Krásy evropského pobřeží: Perly Kvarneru [i] 03:00 Malý velký třesk [i] 03:25 Škola folklorních tradic [i] 03:50 Vzdělání s přidanou hodnotou [i] 04:20 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Chlapi neplačú [i] 06:35 Velvet I. 19-20/32 [i] 08:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 12:05 Indická nevesta 256-259 [i] 14:00 Búrlivé víno [i] 16:40 Velvet I. 21-22/32 [i] 18:20 Dr. House I. 21-22/22 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Neželaná nevesta 105-106 [i] 22:20 Dila 70 [i] 23:50 Dr. House I. 21-22/22 [i] 01:30 Smotánka [i] 03:05 Adela show [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.