TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:10 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 07:35 Tom a Jerry [i] 08:00 Tom a Jerry: Robin Hood [i] 09:05 Matilda [i] 11:15 Maska [i] 13:15 Tvoja tvár znie povedome [i] 16:15 Cez noc tridsiatničkou [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Parker [i] 23:05 Neľútostný zabijak [i] 01:05 Parker [i] 03:15 Nezastaviteľní [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Lilin ostrov pokladov [i] 06:20 Prasiatko Peppa I [i] 06:25 Kubo a Šrobo [i] 06:35 Bol raz jeden život [i] 07:05 Snehuliak Albi: Albi chce tancovať [i] 07:10 Sammy a jeho priatelia: Nudný klaun [i] 07:25 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II [i] 07:50 Sofia Prvá II.: Kliatba princeznej Ivy - 2.časť [i] 08:10 Fidlibumove rozprávky [i] 08:40 Trpaslíci [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:45 Durrellovci II 1/6 [i] 10:45 On air [i] 11:05 Park [i] 11:35 Hudba made in Slovakia: RozpoR [i] 12:00 Mimoriadne správy - Komunálne voľby 2018 [i] 12:15 Milujem Slovensko [i] 13:45 Radosť zo života: Michal Dočolomanský [i] 14:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Prečo nepožiadali Evans? [i] 16:00 Mimoriadne správy - Komunálne voľby 2018 [i] 16:15 Kopyto [i] 17:50 Cestou necestou: Bandung [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:25 Neskoro večer [i] 22:20 Mimoriadne správy - Komunálne voľby 2018 [i] 22:35 Ľud verzus Larry Flint [i] 00:40 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Prečo nepožiadali Evans? [i] 02:15 Kopyto [i] 03:45 Durrellovci II 1/6 [i] 04:30 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Na hrane koralových útesov [i] 06:20 Pod hladinou Dunaja [i] 06:45 V prúde [i] 07:15 Autosalón [i] 07:45 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Encyklopédia slovenských obcí: Demänovská dolina [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Retro noviny [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Československý filmový týždenník [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Moja diagnóza: Obezita je len jedna, a tá je vždy morbídna! [i] 11:50 VaT: Energetická banka [i] 12:25 Kapura [i] 13:05 Farmárska revue [i] 13:35 Halali [i] 14:15 Futbal - Fortuna liga - zápasy [i] 16:45 Hokej - Nemecký pohár - zápasy [i] 19:40 Večerníček: Marcelko a dedko Bonifác [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker [i] 20:10 Anjeli strážni Jaroslava Čorbu [i] 20:35 Signum laudis [i] 22:05 Pod rovnakým nebom 2/3 [i] 23:40 Celuloid country: Osamelí bežci [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 Robinson Crusoe: Na ostrove zvierat [i] 09:40 NAŠI I. [i] 11:00 SVET PODĽA EVELYN [i] 11:35 DVOJIČKY 8 [i] 12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 14:05 Neuveriteľné svetové talenty [i] 14:35 Twister [i] 17:15 Shrek [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:00 VEĽKÝ BALÍK [i] 23:00 Kopačky [i] 01:10 NOVINY TV JOJ 02:00 Tri dni k slobode [i] 04:15 KRIMI 04:40 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Fakty a fikcie II. 15 [i] 06:20 Zvieracia klinika 5,6 [i] 07:50 NOVÁ ZÁHRADA [i] 08:50 NA CHALUPE [i] 10:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:30 Varí vám to [i] 13:10 Fantastické torty 21/21 [i] 14:10 Najlepšie torty 1/14 [i] 15:15 "Vítr v kapse" [i] 16:55 Najkrajšie bývanie II. 8,9 [i] 19:00 KINOSÁLA [i] 19:15 ŽREBOVANIE [i] 19:25 NAŠI I. [i] 20:05 NAŠI IV. [i] 20:45 Bez súcitu [i] 23:00 Tri dni k slobode [i] 01:55 Na krídlach lásky [i] 03:30 "Vítr v kapse" [i] 04:45 Varí vám to [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo kytaristy Tomáše Samiece [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář VI [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Krása [i] 07:50 Úsměvy Jiřího Valy [i] 08:30 StarDance IX ...kolem dokola [i] 08:35 Gejzír [i] 09:05 Otec Brown V: Hříchy těch druhých [i] 09:50 Columbo: Rekviem za padající hvězdu [i] 11:05 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud: Trentino očima Jaroslava Skalického [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Chudák muzika [i] 14:10 Rozsudek: Únos 2/6 [i] 15:00 Táto sežeň štěně [i] 16:20 Hercule Poirot: Smrt na Nilu [i] 17:55 Bydlet jako... sportovec [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance IX ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance IX ...kolem dokola [i] 21:30 StarDance IX ...když hvězdy tančí - Rozhodnutí [i] 21:45 Atlet roku [i] 22:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 23:00 Co dál, doktore? [i] 00:30 Banánové rybičky [i] 01:00 Žiješ jenom 2x: Milovník ocelového města [i] 01:40 V kondici [i] 02:05 Sama doma [i] 03:35 Bydlení je hra [i] 04:15 Zahrada je hra [i] 04:35 Křtiny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Putování za vínem: Mosela, Franky [i] 05:30 Náš venkov: My jsme hoši ze Zlatník [i] 06:00 Dva ve fraku: Tučňáci u ledu [i] 06:05 Rytíř Zrezlík [i] 06:20 Garfieldova show II [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:05 Viking Vic [i] 07:15 Esa z pralesa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Zámek bude [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika: Vladimír [i] 10:25 Kamu v Mexiku: Yucatán [i] 10:55 Letecké katastrofy: Poslední krok [i] 11:40 Rok v Polabském lužním lese [i] 12:00 Babylon [i] 12:30 Global Champions League Dauhá [i] 14:50 Bedekr V.: Terst [i] 15:20 Mláďata: Děti vod 2/3 [i] 16:10 Finsko - Česko [i] 19:10 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i] 19:20 Cizinec je našinec [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Fidel 2/2 [i] 21:45 Lovci hlav [i] 23:25 Génius - Einstein 9/10 [i] 00:15 Hospoda Jamajka 2/3 [i] 01:15 Úsvit nacismu [i] 02:00 Benno a Irena [i] 02:25 Zlatá horečka nekončí [i] 02:50 Abeceda komunistických zločinů: Jáchymov [i] 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:30 Návraty k divočině: Nízké Tatry [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Pěšky a na křídlech [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:25 Katie Ffordová: Nezábudka [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:35 Reflex [i] 11:45 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 13:55 Mentalista V. 21-22/22 [i] 15:45 Emilie Richardsová: Návrat na Nový Zéland [i] 17:45 Katie Ffordová: Druhý dych [i] 20:00 Inga Lindströmová: Úžasná Elin [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky [i] 00:05 Katie Ffordová: Druhý dych [i] 02:05 Emilie Richardsová: Návrat na Nový Zéland [i] 03:35 Odkaz vo fľaši [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.