TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Tučniaky z Madagaskaru III. [i] 07:45 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:10 Shrekovo nové dobrodružstvo [i] 08:20 Tri prasiatka a vlkolak [i] 08:30 Noc živých mrkiev [i] 08:40 Stratené vtáčatko [i] 08:55 Monštrá verzus votrelci: Útok tekvicových mutantov [i] 09:20 Shrek a hrôza [i] 09:50 Hotel Transylvánia [i] 11:40 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 13:20 Tvoja tvár znie povedome [i] 16:15 Svadby podľa Mary [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Rýchlo a zbesilo 5 [i] 23:05 V oku tornáda [i] 01:00 Prenasledovaná [i] 02:55 V oku tornáda [i] 04:15 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:05 Lilin ostrov pokladov [i] 06:10 Prasiatko Peppa I [i] 06:15 Malý Mikuláš [i] 06:25 Bol raz jeden život [i] 06:55 Snehuliak Albi: Albi chce sedieť [i] 07:00 Sammy a jeho priatelia: Bitka o ihrisko [i] 07:15 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II [i] 07:40 Sofia Prvá II.: Princezné v obraze [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:35 Trpaslíci [i] 09:05 Daj si čas [i] 09:35 Durrellovci 6/6 [i] 10:35 On air [i] 10:55 Park [i] 11:25 Hudba made in Slovakia: Gleb [i] 11:45 Milujem Slovensko [i] 13:20 Záhady tela [i] 14:25 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vraždiť je hračka [i] 16:00 Búrlivé výšiny [i] 17:55 Cestou necestou: Loja (Ekvádor) [i] 18:25 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Záhady tela [i] 21:30 Neskoro večer [i] 22:25 Včera v noci [i] 23:50 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vraždiť je hračka [i] 01:20 Búrlivé výšiny [i] 03:05 Včera v noci [i] 04:30 Park [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Život s myšami [i] 06:20 Poľovnícke zvyky a tradície [i] 07:15 Autosalón [i] 07:40 Polícia [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Cyklopotulky [i] 09:05 PPPíter v Afrike [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Jeseň v archíve [i] 10:30 Generácia [i] 10:55 Cesta [i] 11:25 Moja diagnóza: Rázštep podnebia [i] 11:50 VaT: Jadrová energetika [i] 12:20 Televízia po slovensky: Ako si pamätáme STV [i] 13:35 Farmárska revue [i] 14:00 Na rybách - Petrov zdar [i] 14:30 Test magazín: Zimné pneumatiky [i] 14:40 Folklórny festival - Detva: Gajdy a ich kultúra na Slovensku [i] 15:20 Košický zlatý poklad [i] 15:45 Magazín Európskej ligy [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga - zápasy [i] 19:10 Večerníček: Pán zametač Silvester [i] 19:15 Lilin ostrov pokladov [i] 19:20 Prasiatko Peppa I [i] 19:25 Trpaslíci [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker [i] 20:10 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ingrid Fašiangovej [i] 20:35 Hvězda zvaná Pelyněk [i] 22:05 Pod rovnakým nebom 1/3 [i] 23:30 Celuloid country: Nadšení amatéri [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 08:00 Príšerky s.r.o. [i] 09:25 NAŠI I. [i] 10:05 SVET PODĽA EVELYN [i] 10:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 12:15 12 podmienok dedičstva [i] 14:45 "Dívka na koštěti" [i] 16:30 Ako básnici čakajú na zázrak [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:00 VEĽKÝ BALÍK [i] 23:00 Veľkí bratia [i] 01:05 NOVINY TV JOJ 02:00 Hadí kráľ [i] 03:35 NA CHALUPE [i] 04:20 NOVÁ ZÁHRADA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Varí vám to [i] 06:00 Fórky, vtipky XXVII. [i] 06:30 Zvieracia klinika 3,4 [i] 08:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 09:00 NA CHALUPE [i] 10:25 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:30 Varí vám to [i] 13:25 Fantastické torty 19,20 [i] 15:25 Láska z pasáže [i] 17:00 Najkrajšie bývanie II. 6,7 [i] 19:00 KINOSÁLA [i] 19:20 ŽREBOVANIE [i] 19:30 NAŠI I. [i] 20:10 Fórky, vtipky XXVII. [i] 20:40 Vojna bohov [i] 22:55 Hadí kráľ [i] 00:55 Kráľovstvo nebeské [i] 04:15 Láska z pasáže [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Povídavá pohádka [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 Ebenový kůň [i] 07:40 O pasáčkovi a labutích princeznách [i] 08:05 StarDance IX ...kolem dokola [i] 08:10 Gejzír [i] 08:40 Otec Brown V: Tajemství alchymisty [i] 09:25 Columbo: S dýkou v mysli [i] 11:00 Všechnopárty [i] 12:00 Z metropole [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud: Trentino očima Jaroslava Skalického [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Paví král [i] 13:50 Rozsudek: Ztráta paměti 1/6 [i] 14:35 Modrý závoj [i] 16:20 Hercule Poirot: Temný cypřiš [i] 17:55 Bydlet jako... hygge [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance IX ...když hvězdy tančí [i] 21:35 StarDance IX ...kolem dokola [i] 21:40 StarDance IX ...když hvězdy tančí - Rozhodnutí [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 21:55 Královna [i] 23:35 Bod zlomu [i] 01:35 Banánové rybičky [i] 02:15 Žiješ jenom 2x: Z učebny chemie do podzemí [i] 02:50 Sama doma [i] 04:25 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Putování za vínem: Rheinhessen, Falc [i] 05:30 Náš venkov: Proti proudu [i] 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo: Houby s jemným kořením [i] 06:05 Rytíř Zrezlík [i] 06:20 Garfieldova show II [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:40 Franklin a přátelé [i] 07:05 Viking Vic [i] 07:15 Esa z pralesa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: My jsme hoši ze Zlatník [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika: Kobzole, erteple, zemáky [i] 10:25 Kamu v Mexiku: Quintana Roo [i] 10:50 Letecké katastrofy: Síla zvyku [i] 11:35 Dva muži v roce jedna [i] 12:30 Opustit Angkor [i] 13:00 Babylon [i] 13:30 Deset století architektury: Olomoucké kašny [i] 13:40 Na cestě po Hané [i] 14:10 To je vražda, napsala: Keltská hádanka [i] 15:35 Bedekr V.: Benátky [i] 16:05 Příběh života: Dospívání 2/6 [i] 16:55 Namibie, země nedotčené přírody [i] 17:50 Mláďata: Děti savany 1/3 [i] 18:45 Káťa a Škubánek: Ryby [i] 18:55 Sousedé [i] 19:20 Cizinec je našinec [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Fidel 1/2 [i] 21:55 Bounty [i] 00:05 Génius - Einstein 8/10 [i] 00:55 Hospoda Jamajka 1/3 [i] 01:55 Cesta "domů" [i] 02:20 Před půlnocí [i] 02:50 Vůně škrobu [i] 03:15 Lovecká sezóna [i] 04:15 Za obzorem [i] 04:35 Případ pro ombudsmana [i] 04:50 Armin Delong - tvůrce elektronového mikroskopu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Smotánka [i] 06:25 Rosamunde Pilcherová: Pečať lásky [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:35 Reflex [i] 11:50 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 14:05 Mentalista V. 17-18/22 [i] 15:55 Babička 1-2/2 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Navždy svoji [i] 22:00 Katie Ffordová: Odhalená minulosť [i] 00:05 Babička 1-2/2 [i] 03:25 Rosamunde Pilcherová: Navždy svoji [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Slováci zdolali Rakúsko a sú bližšie k postupu
Na snímke slovenských volejbalistov po výhre v treťom sete v zápase B-skupiny na majstrovstvách Európy vo volejbale mužov Slovensko - Španielsko 14. septembra 2019 v Bruseli. FOTO TASR - Martin Baumann *** Local Caption *** slovenskí ...

Zomrel trénerský svetobežník Rudi Gutendorf
Ilustračná snímka.

Video: Juventus nestrelil gól „fialkam“, Škriniarov Inter aj Neapol nezaváhali
Inter Miláno aj so slovenským futbalistom Milanom Škriniarom v zostave je zatiaľ v novej sezóne Serie A stopercentný. "Nerazzuri" nezaváhali ani v 3. kole, keď na domácom San Sire o ich triumfe nad Udinese ...

Kozák ml. očakáva náročné derby medzi Slovanom a Spartakom, na ihrisko pošle najsilnejšiu zostavu
Prestížne futbalové derby medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava napíše v nedeľu svoju 154. kapitolu. Na vynovenom Tehelnom poli "belasí" ešte neprehrali a túto bilanciu budú chcieť potvrdiť ...

Aktuálne správy

Príjemne teplá jeseň bude pokračovať aj na Jolanu
ilustračná snímka

Katolíci slávia sviatok Sedembolestnej Panny Márie
Pútnické miesto, Šaštín-Stráže, archívna snímka..

Na zmenu zdravotnej poisťovne ostávajú Slovákom dva týždne
Na snímke vstup do budovy generálneho riaditeľstva Všeobenej zdravotnej poisťovne (VšZP) na Panónskej ceste.

Ústavnoprávny výbor bude v pondelok vypočúvať 16 kandidátov na sudcov
Ústavnoprávny výbor Národnej rady (NR) SR bude v pondelok (16. 9.) vypočúvať kandidátov na sudcov Ústavného súdu (ÚS) SR. Verejný híring sa začne o 9.00 h v historickej ...

Zvierací ombudsman žiada zaviesť princíp „zviera nie je vec“ aj do Trestného zákona
Princíp „zviera nie je vec“, ktorý je súčasťou Občianskeho zákonníka, by sa mal premietnuť aj do Trestného zákona. V hromadnej pripomienke k chystanej novele Trestného zákona to žiada ...

Rezort školstva chce diskutovať o povinnej maturite z matematiky
O zavedení povinnej maturitnej skúšky z matematiky rezort školstva rozhodne po predložení a schválení návrhu koncepcie výučby matematiky na stredných ...

Pred 140 rokmi sa narodil prvý rektor UK Kristián Hynek
Na archívnej snímke bývalý rektor UK prof. MUDr. Kristián Hynek.

Na festivale amerického filmu triumfoval film o Trumpovej Amerike
Veľkú cenu 45. ročníka festivalu amerického filmu vo francúzskom meste Deauville získal film Bull (Býk) režisérky Annie Silversteinovej. Na slávnostnom galavečere to v ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.