TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 12:30 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:40 Prenasledovaná [i] 00:55 Total Recall [i] 02:55 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Občan za dverami [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Alfa a Omega: Veľké vlčie preteky [i] 09:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Pretancované črievičky [i] 10:25 Recept na život 26/65 [i] 11:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Recept na život 27/65 [i] 14:45 Slovenské hrady objektívom: Hrad Červený kameň objektívom Jeny Šimkovej [i] 15:05 Slovensko s Tiposom [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Arromanches, La Trinite, Francúzsko [i] 16:55 Candice Renoirová III.: Špinavá bielizeň sa perie doma 6/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Falošná identita [i] 23:20 Candice Renoirová III.: Špinavá bielizeň sa perie doma 6/10 [i] 00:15 Neskoro večer [i] 01:05 Falošná identita [i] 02:30 Dámsky klub [i] 04:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Smaragdové zrkadlá [i] 06:25 Rachotilkovia: Frndžalka [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:10 Bol raz jeden život [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Levoča [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Stredovekí kníhtlačiari [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Štiavnickí fajkári [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Režisér Marcel Dekanovský jubiluje: Segment [i] 11:00 PRÁZDNINOVÉ DETSKÉ PREDSTAVENIE: Z kapsy rozprávkara [i] 11:30 Pán zametač Silvester [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Čo rozprávala teta Srna: Modrý vtáčik z tichej zátoky [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Námestovo [i] 12:50 Maroško: Maroško študuje 3/3 [i] 14:10 Umenie [i] 14:40 Kinorama [i] 15:05 Za siedmimi horami: Znaky otcovských hrobov [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Encyklopédia slovenských obcí: Sedliacka Dubová [i] 16:15 Ahoj Slovensko [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:05 Národnostné správy [i] 17:20 Živý bič 2/2 [i] 18:30 Večerníček: Pán zametač Silvester [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:45 Prasiatko Peppa I [i] 18:50 Malý Mikuláš [i] 19:00 Bol raz jeden život [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:40 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Família: Família - Polarita štyroch [i] 20:35 Alžbetin dvor: Fatamorgána [i] 22:00 Prebytočný človek [i] 23:40 Polícia [i] 23:55 BJD 2016: Caro Emerald (Holandsko) [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Národnostné správy [i] 01:50 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:10 NOVINY TV JOJ 07:00 Keď sa dobrí démoni stávajú zlými [i] 09:05 Percy Jackson: More oblúd [i] 11:15 Dievča na stráženie [i] 13:25 PRÁZDNINY II. 10/10 [i] 14:30 Príšerky s.r.o. [i] 16:30 12 podmienok dedičstva [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Tajný život maznáčikov [i] 22:30 Králi hôr [i] 00:35 NOVINY TV JOJ 01:25 Nebezpečne námesačná [i] 03:15 KRIMI 03:40 SÚDNA SIEŇ [i] 04:25 PRÁZDNINY II. 10/10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Prvé oddelenie [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 Varí vám to [i] 09:15 Stratené duše III. 18/18 [i] 10:15 Stratené duše IV. 1/23 [i] 11:35 NAŠI I. [i] 12:30 Fakty a fikcie II. 10 [i] 13:30 Simpsonovci [i] 16:30 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:30 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VIII. 5 [i] 20:40 Inštalatér [i] 22:30 Kráľovstvo nebeské [i] 02:20 Čeľuste [i] 04:20 Profesionáli VIII. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Mojmíra Maděriče [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Ďábelský tanec [i] 09:45 Slavné historky zbojnické: Jan Jiří Grasel 3/6 [i] 10:45 Doktor Martin 2: O jezevcích a lidech [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:50 StarDance IX ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 15:40 Neobyčejné životy: Václav Neckář [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance IX ...kolem dokola [i] 20:05 První republika III: Díl devátý 9/13 [i] 21:00 13. komnata Gabriely Koukalové [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:30 Hercule Poirot: Temný cypřiš [i] 00:05 Případy detektiva Murdocha VIII: Nepostradatelní konstáblové [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:45 Bydlení je hra [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 V kondici [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Na moll [i] 05:30 Babylon [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 S kuchařem kolem světa: Mexiko [i] 09:55 1917: Jak se dělá revoluce [i] 10:50 LEGIE 100 – Hrdinové od Zborova [i] 11:40 Postřehy odjinud: Trentino očima Jaroslava Skalického [i] 11:50 Tomáš Jan Pešina z Čechorodu [i] 12:00 Jan František Beckovský [i] 12:15 Medvěd baribal [i] 12:45 Giuseppe Garibaldi... potopení italského pancéřového křižníku [i] 13:35 Příběhy z Velké války [i] 14:30 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva na Východě 1/2 [i] 15:30 Bangkok v proměnách času [i] 16:25 Sousedé [i] 16:55 Veteran TV 3/6 [i] 17:25 Příběh života: První krůčky 1/6 [i] 18:15 Průšvihy první republiky: Sázavská aféra 3/8 [i] 18:45 Káťa a Škubánek: Kos [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Příběhy domů: Jako Fénix z popela [i] 19:40 Postřehy odjinud: Amerika očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mláďata: Děti savany 1/3 [i] 21:00 Génius - Einstein 8/10 [i] 21:50 Hospoda Jamajka 1/3 [i] 22:55 Z džungle do džungle [i] 00:35 Antonov 225 Mrija [i] 01:30 Hledání pevného bodu [i] 02:00 Před půlnocí [i] 02:25 Blues ze Staré Pekárny [i] 03:05 Vzkaz Aloise Mikulky [i] 03:20 Za obzorem [i] 03:35 Sluňákov - návrat k přírodě [i] 03:55 "Lavutara" aneb současná romská muzika [i] 04:30 Ochránce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Chlapi neplačú [i] 06:40 Velvet I. 7-8/32 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 09:25 Neželaná nevesta 95-96 [i] 12:00 Indická nevesta 237-239 [i] 13:55 Búrlivé víno [i] 16:40 Velvet I. 9-10/32 [i] 18:20 Dr. House I. 13/22 [i] 19:20 Dobrý doktor 15/18 [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Duch [i] 23:00 Mentalista V. 17-18/22 [i] 00:55 Dobrý doktor 15/18 [i] 01:50 Dr. House I. 13/22 [i] 02:30 Smotánka [i] 03:20 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.