TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 11:50 Kobra 11 XX. 2-3/16 [i] 13:40 FARMA [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:50 Rodinné prípady [i] 23:55 Kobra 11 XX. 2-3/16 [i] 02:00 FARMA [i] 02:50 Dobre vedieť! [i] 03:55 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Svet v obrazoch [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Včielka Maja - Najkrajšie dobrodružstvá [i] 09:55 Recept na život 25/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Recept na život 26/65 [i] 14:40 Test magazín: Cícerové nátierky (hummus) [i] 15:05 Slovensko s Tiposom [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Národný park Yellowstone, USA [i] 17:00 Služby Božie na Pamiatku reformácie z Príboviec [i] 18:30 Genius loci: Prešov [i] 18:45 Genius loci: Kežmarok [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Mongol - Džingischán [i] 22:30 Vraždy v Guérande [i] 00:05 Ray Donovan III: Tulipány 8/12 [i] 00:55 Mongol - Džingischán [i] 02:55 Autosalón [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Zelený zázrak [i] 06:25 Rachotilkovia: Iluzionistka [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Malý Mikuláš [i] 07:10 Bol raz jeden život [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Moja diagnóza: Rázštep podnebia [i] 09:00 V ríši kamzíka tatranského [i] 09:30 Národnostný magazín: Český magazín [i] 10:00 Medik [i] 11:00 PRÁZDNINOVÉ DETSKÉ PREDSTAVENIE: Z kapsy rozprávkara [i] 11:25 Pán zametač Silvester [i] 11:30 Lilin ostrov pokladov [i] 11:35 Čo rozprávala teta Srna: Malí otužilci [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie -SMAJLILIMONÁDY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Žacléř [i] 12:35 Genius loci: Genius loci - Levoča [i] 12:50 Maroško: Smoliar 1/3 [i] 14:15 Maďarský magazín [i] 14:40 Život v dialógu [i] 15:05 Martin Luther: Myšlienka, ktorá zmenila svet 1/2 [i] 16:00 Martin Luther: Myšlienka, ktorá zmenila svet 2/2 [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Genius loci: Genius loci - Banská Štiavnica [i] 17:30 Komunálne voľby 2018 - diskusia kandidátov na primátora Trnavy [i] 18:55 Večerníček: Pán zametač Silvester [i] 19:00 Lilin ostrov pokladov [i] 19:10 Prasiatko Peppa I [i] 19:15 Trpaslíci [i] 19:20 Malý Mikuláš [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:40 Sviatočné slovo [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Život vo vzduchu: Páni oblakov [i] 21:05 Podnety vynálezov: Obyčajní ľudia 8/8 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Kinorama [i] 22:50 Umenie [i] 23:20 Obrazy zo života Martina Luthera [i] 23:45 Hrad prepevný [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:10 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:10 Simpsonovci Halloween - Čarodejnícky špeciál [i] 09:40 Traja mušketieri [i] 12:00 Hľadá sa Nemo [i] 14:10 Percy Jackson: More oblúd [i] 16:30 NOVINY 16:45 Návrh [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 SOM MAMA [i] 21:30 NAŠI IV. [i] 22:10 Inštalatér [i] 00:10 Hoď svišťom [i] 00:55 NOVINY TV JOJ 01:45 Opatrovateľky v akcii [i] 03:30 KRIMI 03:55 Prvé oddelenie [i] 04:15 Profesionáli VIII. 4 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Prvé oddelenie [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 Varí vám to [i] 09:15 Stratené duše III. 14,15 [i] 11:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:45 Fakty a fikcie II. 9 [i] 13:45 Fórky, vtipky XXVII. [i] 14:15 Simpsonovci XIII. 13,14 [i] 15:10 HALLOWEEN NA PLUSKE: Kutyil s.r.o. II: Halloween [i] 16:00 Simpsonovci [i] 19:30 ŽREBOVANIE [i] 19:45 HALLOWEEN NA PLUSKE: Profesionáli: Dušičky, Halloweenski zlodeji [i] 21:35 HALLOWEEN NA PLUSKE: Hoď svišťom: Dušičky [i] 22:20 HALLOWEEN NA PLUSKE: Mafstory: Veľký halloweensky únos [i] 23:30 Kutyil s.r.o. II: Halloween [i] 00:15 Profesionáli: Dušičky, Halloweenski zlodeji [i] 02:05 Hoď svišťom: Dušičky [i] 02:35 Mafstory: Veľký halloweensky únos [i] 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 Varí vám to [i] 04:40 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlet jako... v Provence [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V: Rukojeť lepidopterologa [i] 09:50 Doktor Martin 2: Ospalá díra a záskok [i] 11:35 Černé ovce [i] 11:50 StarDance IX ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance IX ...když hvězdy tančí [i] 15:40 StarDance IX ...když hvězdy tančí - Rozhodnutí [i] 16:45 Cestománie: Belgie - Ryzí srdce Evropy [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:05 StarDance IX ...kolem dokola [i] 20:10 Rapl: Amok 9/13 [i] 21:10 Dovolená v éře páry: Bude stávka? [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:05 Columbo: S dýkou v mysli [i] 23:40 Most IV 8/8 [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:05 Na stopě [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Případ pro ombudsmana [i] 05:30 Folklorika: Tradice z Pojizeří [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Bangkok v proměnách času [i] 09:55 Počesku: Kleť [i] 10:05 Očima faraonů [i] 11:05 TGM Osvoboditel [i] 12:05 Příběhy z Velké války [i] 13:00 Náš venkov: Proti proudu [i] 13:25 Karel Valdauf - Pod jednou střechou [i] 13:55 Folklorika: Tradice z Pojizeří [i] 14:20 Kvarteto [i] 14:50 Antonov 225 Mrija [i] 15:40 Klíč [i] 16:10 Opustit Angkor [i] 16:40 Poslední slovo Charlotty Garrigue Masarykové [i] 17:50 S kuchařem kolem světa: Japonsko [i] 18:45 Káťa a Škubánek: Medaile [i] 18:55 Babylon [i] 19:20 Zeměpis světa: Korálové útesy [i] 19:40 Postřehy odjinud: Štýrsko očima Marie Woodhamsové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Namibie, země nedotčené přírody [i] 21:00 Na cestě po severovietnamském pobřeží [i] 21:30 Kamu v Mexiku: Quintana Roo [i] 22:00 Akumulátor 1 [i] 23:40 Ve jménu vlasti VI: Loutky 9/12 [i] 00:30 Dům z karet V 9/13 [i] 01:25 Cesty víry: Mirku, napiš to! [i] 01:50 Klovací pořádek [i] 02:15 Otcem v požehnaném věku [i] 02:45 Stařenka z Archlebova [i] 03:10 "Čí jsou hody..." [i] 03:40 Ta naša kapela [i] 04:05 Počesku: Klášter cisterciáků v Plasích [i] 04:15 Ochránce [i] 04:45 Za obzorem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Chlapi neplačú [i] 06:30 Velvet I. 3-4/32 [i] 08:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:10 Neželaná nevesta 91-92 [i] 12:30 Indická nevesta 231-233 [i] 14:10 Búrlivé víno [i] 16:45 Velvet I. 5-6/32 [i] 18:20 Dr. House I. 11/22 [i] 19:20 Dobrý doktor 13/18 [i] 20:30 Neželaná nevesta 93-94 [i] 22:20 Dila 64 [i] 23:40 Dobrý doktor 13/18 [i] 00:35 Dr. House I. 11/22 [i] 01:25 Smotánka [i] 03:15 Adela show [i] 03:50 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Valjentov debut v La Lige sa skončil víťazstvom
Ilustračná snímka.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

Matthew Perry alias Chandler Bing z Priateľov, oslavuje päťdesiatku
Americký herec Matthew Perry prichádza na premiéru filmu "Ride" v Los Angeles 28. apríla 2015.

Dánska premiérka: Myšlienka predaja Grónska Američanom je absurdná
Mette Frederiksenová, archívna snímka.

Počet utečencov na svete je najvyšší od 2. svetovej vojny
Ilustračná snímka.

Sýrske vládne sily prvýkrát od 2014 vstúpili do mesta Chán Šajchún
Ilustračná snímka.

Nedeľa bude mierne oblačná, no opäť sa poriadne zapotíme
Ilustračná snímka

VIDEO: Parádna tatranská noc Lucie Bílej na Štrbskom Plese
Na snímke česká speváčka Lucie Bílá.

Osobnosť slovenskej prózy Ján Johanides sa narodil pred 85 rokmi
Ján Johanides, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.