TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIX. [i] 12:45 Kobra 11 XX. 1/16 [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:20 FARMA [i] 22:30 Rodinné prípady [i] 23:30 Kobra 11 XIX. [i] 00:30 Kobra 11 XX. 1/16 [i] 01:30 FARMA [i] 02:30 Susedia [i] 03:05 Zámena manželiek [i] 04:05 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Butte, Dear Lodge, USA [i] 09:05 Občan za dverami [i] 09:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:25 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Banská Štiavnica [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Recept na život 25/65 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Ostrov Skye, Ben Nevis, Škótsko [i] 16:55 Candice Renoirová III.: Ak to nie si ty, je to tvoj brat 5/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Luther a ja [i] 22:15 Reportéri [i] 22:55 Prípady 1. oddelenia II 3/8 [i] 00:00 Candice Renoirová III.: Ak to nie si ty, je to tvoj brat 5/10 [i] 00:50 Luther a ja [i] 02:40 Prípady 1. oddelenia II 3/8 [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Extrémne v horách [i] 06:20 Rachotilkovia: Koncert pre Danu [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:10 Môj medvedík Móric: Dolapenie [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Energetika [i] 09:00 Test magazín: Cícerové nátierky (hummus) [i] 09:10 Slovenský raj [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Rodák [i] 10:55 Šariš [i] 11:30 Obedníček: Kapitán bez lode [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Čo rozprávala teta Srna: Lúčne preteky [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GRANÁTOVÉ JABLKO [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Žacléř [i] 12:30 Stvorení pre šport [i] 13:00 Televízny posol [i] 13:30 Cesta [i] 13:55 Generácia [i] 14:35 Park [i] 15:05 Učiteľka na voze [i] 15:35 Národnostný magazín: Český magazín [i] 16:00 Ukáž mi, kde bývaš: India: Váránasí, život vo svätom meste [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Banská Belá [i] 17:30 Komunálne voľby 2018 - diskusia kandidátov na primátora Trenčína [i] 18:30 Večerníček: Kapitán bez lode [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:40 Prasiatko Peppa I [i] 18:45 Trpaslíci [i] 18:50 Malý Mikuláš [i] 19:00 Bol raz jeden život [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Moja diagnóza: Rázštep podnebia [i] 20:35 Silná zostava: Zomieranie, súčasť nášho života [i] 21:30 Expremiéri: Milan Čič [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Život je zázrak [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:15 ArtSpektrum [i] 02:25 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:40 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:20 Inovujme Slovensko [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 ZOO 21 [i] 16:30 NOVINY 16:50 Hľadá sa Nemo [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:40 Návrh [i] 00:10 SEDEM [i] 01:10 NOVINY TV JOJ 02:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 03:25 ZOO 21 [i] 04:15 Profesionáli VIII. 2 [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Prvé oddelenie [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 Varí vám to [i] 09:15 Stratené duše III. 10,11 [i] 11:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:45 Fakty a fikcie II. 8 [i] 13:45 Fórky, vtipky XXVII. [i] 14:15 Simpsonovci XIII. 11,12 [i] 15:10 Profesionáli VIII. 2 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. II. [i] 17:00 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:25 Simpsonovci XIII. 13,14 [i] 18:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VIII. 3 [i] 20:40 Vitajte v džungli [i] 22:40 OKTAGON [i] 23:50 Čierne vlajky III. 9 [i] 01:00 Profesionáli VIII. 3 [i] 02:00 Varí vám to [i] 03:00 Mafia! [i] 04:25 OKTAGON [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Dvojčata [i] 10:05 Princ Hněvsa [i] 10:30 Všechno, co mám ráda [i] 11:00 První republika III: Díl osmý 8/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 O bílém jadýrku [i] 13:30 Dva lidi v ZOO [i] 15:05 Cyprián a bezhlavý prapradědeček [i] 15:55 Sen o krásné panně [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance IX ...kolem dokola [i] 20:05 Lynč: Neúcta 2/8 [i] 20:55 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 21:25 Reportéři ČT [i] 22:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:05 Kriminalista: Na pokraji [i] 23:05 Na stopě [i] 23:30 Taggart: Zneužití důvěry [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:45 Banánové rybičky [i] 01:20 Týden v regionech [i] 01:45 Kalendárium [i] 02:00 Sváteční slovo patriarchy Církve československé husitské Tomáše Butty [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Žiješ jenom 2x: Z učebny chemie do podzemí [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Zrezivělá krása: Hyperboloid nad městem [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Brazílie ve víru tance [i] 09:55 České stopy v zemi na rovníku [i] 10:55 Francouzské oldtimery v Česku aneb Sraz ve Zbirohu [i] 11:15 Babylon [i] 11:40 Cesty víry: Mirku, napiš to! [i] 12:10 Televizní klub neslyšících [i] 12:35 Veteran TV 3/6 [i] 13:05 Československý filmový týdeník 1968 1223/2379 [i] 13:20 Palestina, v srdci Svaté země [i] 14:15 Putování za vínem: Rheinhessen, Falc [i] 14:45 Na cestě po Plzeňsku [i] 15:15 Kjúšú, ostrov dávných tradic [i] 16:10 Dobrodružství vědy a techniky: Lidé a mikrobi [i] 16:35 Letecké katastrofy: Beze stopy [i] 17:20 Příběhy z Velké války [i] 18:15 Bedekr V.: Padova a Verona [i] 18:45 Káťa a Škubánek: Sněžný muž [i] 18:55 Zeměpis světa: Korálové útesy [i] 19:15 Cizinec je našinec [i] 19:40 Postřehy odjinud: Štýrsko očima Marie Woodhamsové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dva muži v roce jedna [i] 21:00 Nejúžasnější koncertní sál světa [i] 21:55 Pošťák vždycky zvoní dvakrát [i] 23:55 Brak [i] 01:20 Queer: TOUKO [i] 01:50 Druhý pokus [i] 02:15 Před půlnocí [i] 02:45 Sváteční slovo teologa a spisovatele Zdeňka A. Emingera [i] 02:50 Francouzská misie [i] 03:15 Písničky modloslužebníků [i] 03:40 Hraje vám... Boršičanka [i] 04:15 Josef Sekyra, geolog [i] 04:30 Za obzorem [i] 04:45 Strážnice 2009 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Sladká pomsta 80-82 [i] 08:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 12:05 Indická nevesta 224-227 [i] 14:00 Búrlivé víno [i] 16:45 Velvet I. 1-2/32 [i] 18:20 Dr. House I. 9/22 [i] 19:20 Dobrý doktor 11/18 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Neželaná nevesta 89-90 [i] 22:20 Dila 62 [i] 23:40 Dobrý doktor 11/18 [i] 00:35 Dr. House I. 9/22 [i] 01:25 Smotánka [i] 03:10 Adela show [i] 03:45 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Valjentov debut v La Lige sa skončil víťazstvom
Ilustračná snímka.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

Matthew Perry alias Chandler Bing z Priateľov, oslavuje päťdesiatku
Americký herec Matthew Perry prichádza na premiéru filmu "Ride" v Los Angeles 28. apríla 2015.

Dánska premiérka: Myšlienka predaja Grónska Američanom je absurdná
Mette Frederiksenová, archívna snímka.

Počet utečencov na svete je najvyšší od 2. svetovej vojny
Ilustračná snímka.

Sýrske vládne sily prvýkrát od 2014 vstúpili do mesta Chán Šajchún
Ilustračná snímka.

Nedeľa bude mierne oblačná, no opäť sa poriadne zapotíme
Ilustračná snímka

VIDEO: Parádna tatranská noc Lucie Bílej na Štrbskom Plese
Na snímke česká speváčka Lucie Bílá.

Osobnosť slovenskej prózy Ján Johanides sa narodil pred 85 rokmi
Ján Johanides, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.