TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Oteckovia [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XIX. [i] 13:45 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:40 Aljaška v plameňoch [i] 00:55 Kobra 11 XIX. [i] 02:40 FARMA [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Weymouth, Ostrov Wight, Anglicko [i] 09:00 Recept na život 24/65 [i] 09:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:30 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Recept na život 25/65 [i] 15:05 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Spišský hrad [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Butte, Dear Lodge, USA [i] 16:55 Candice Renoirová III.: Neprítomní sú vždy vinní 4/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Cestou necestou: Čile [i] 22:30 Traja muži na zabitie [i] 00:00 Zlaté časy [i] 01:05 Candice Renoirov: á III. 4/10 [i] 01:55 Traja muži na zabitie [i] 03:25 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Ukáž mi, kde bývaš: Grécko: život v kláštore [i] 06:30 Rachotilkovia: Nevídané-neslýchané [i] 06:55 Bob a Bobek na cestách [i] 07:05 Malý Mikuláš [i] 07:15 Môj medvedík Móric: Pátranie [i] 07:45 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:50 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:55 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Banská Štiavnica [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Turčianski olejkári [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Lesk kremnických mincí [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Zlý záber [i] 11:00 Krajina za zrkadlom [i] 11:30 Obedníček: Kapitán bez lode [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Čo rozprávala teta Srna: Ako si pĺšik hľadal nový domček [i] 11:55 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIHUMUS [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Krajina bez tieňa [i] 13:10 Skryté pramene [i] 14:05 Highlighty Európskej ligy [i] 15:00 Stvorení pre šport [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Tenis - Davis Cup [i] 17:30 Komunálne voľby 2018 - diskusia kandidátov na primátora Nitry [i] 19:15 Večerníček: Kapitán bez lode [i] 19:20 Lilin ostrov pokladov [i] 19:25 Malý Mikuláš [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Família: Família - Detstvo v ringu [i] 20:40 Alžbetin dvor: Prekliaty rod [i] 22:00 Trochu inak s Adelou [i] 23:05 Neds [i] 01:05 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SUPERMAMA [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 INKOGNITO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 SVET PODĽA EVELYN [i] 13:50 PRÁZDNINY II. 9 [i] 15:00 ZOO 20 [i] 16:30 NOVINY 16:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:20 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 23:00 Cesta bojovníka [i] 01:00 NOVINY TV JOJ 02:00 Admirál [i] 04:10 KRIMI 04:35 Profesionáli VIII. 1/19 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Fakty a fikcie II. 6 [i] 05:55 Prvé oddelenie [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 Varí vám to [i] 09:15 Stratené duše III. 8,9 [i] 11:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:45 Fakty a fikcie II. 7 [i] 13:45 Fórky, vtipky XXVII. [i] 14:10 Simpsonovci XIII. 9,10 [i] 15:10 Profesionáli VIII. 1/19 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. II. [i] 17:00 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:25 Simpsonovci XIII. 11,12 [i] 18:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VIII. 2 [i] 20:40 Šesť dní, sedem nocí [i] 22:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 00:15 Z LA do Vegas 5,6 [i] 01:15 Črepiny [i] 02:30 Kutyil s.r.o. II. [i] 03:05 Profesionáli VIII. 2 [i] 03:45 Stroj na zabíjanie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Jiřího Slívy [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Seznam Jurije Lermentova [i] 09:45 Klec [i] 10:00 Případy podporučíka Haniky: Muž, který nesměl domů [i] 10:40 Doktor Martin: Konec doktorů v Beskydech [i] 11:35 Černé ovce [i] 11:50 StarDance IX ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 15:40 Božský skeptik [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance IX ...kolem dokola [i] 20:05 První republika III: Díl osmý 8/13 [i] 21:00 13. komnata Mojmíra Maděriče [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:25 Pocta Karlu Hašlerovi [i] 23:40 Případy detektiva Murdocha VIII: Vysoké napětí [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:55 Banánové rybičky [i] 01:30 Žiješ jenom 2x: Pošťák v neoprenu [i] 02:00 Zkus mít vkus [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 S kuchařem kolem světa: Japonsko [i] 09:55 Fidel Castro [i] 10:50 LEGIE 100 – Ve stínu italských hor [i] 11:45 Postřehy odjinud: Trentino očima Jaroslava Skalického [i] 11:55 Bohuslav Balbín [i] 12:05 Jakub Jan Václav Dobřenský z Černého Mostu [i] 12:20 Písečné duny v Brazílii [i] 12:50 Pohlednice Martina Kratochvíla: Zlatá pagoda [i] 12:55 Chcete mě? [i] 13:20 GEN - Galerie elity národa: Charlotta Kotíková [i] 13:40 Bitva na Sommě [i] 14:35 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o severní Afriku 2/2 [i] 15:35 Ibiza a Formentera [i] 16:25 Lví skála - návrat krále [i] 17:20 Obecní dům [i] 18:15 Průšvihy první republiky: Šumavská vzpoura 2/8 [i] 18:45 Káťa a Škubánek: Vajíčko [i] 18:55 Evropa dnes: Paradoxy inovací [i] 19:25 Příběhy domů: Priessnitzovy lázně [i] 19:40 Postřehy odjinud: Štýrsko očima Marie Woodhamsové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 TGM Osvoboditel [i] 21:10 Génius - Einstein 7/10 [i] 22:00 Okupace II: Únor - 1. část 7/8 [i] 22:45 Okupace II: Únor - 2. část 8/8 [i] 23:35 Válka barev [i] 01:05 Palestina, v srdci Svaté země [i] 02:00 Když památky žalují [i] 02:25 Abeceda komunistických zločinů: Fingovaná svatba [i] 02:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:05 Návraty k divočině: Národní park Podyjí [i] 03:35 Folklorní magazín [i] 03:55 U tlustého Jana [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:40 Slunce ve Vilémově [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Sladká pomsta 77-79 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 09:20 Neželaná nevesta 87-88 [i] 11:55 Indická nevesta 221-223 [i] 13:50 Búrlivé víno [i] 16:30 Sladká pomsta - FINÁLE 80-82 [i] 19:20 Dobrý doktor 10/18 [i] 20:30 Cesta za snom [i] 22:10 Mentalista V. 13-14/22 [i] 00:00 Dobrý doktor [i] 01:50 Smotánka [i] 03:20 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Valjentov debut v La Lige sa skončil víťazstvom
Ilustračná snímka.

Poprad prehral v prípravnom stretnutí
Hokejisti tipsportligového HK Poprad prehrali v sobotu v prvom z dvojice prípravných zápasov v Sheffielde s domácimi Steelers 4:7. Druhý vzájomný súboj ...

Polášek a Dodig postúpili do deblového finále v Cincinnati
Filip Polášek, archívna snímka.

Kimi Räikkönen si po šestnásťdňovom „záťahu“ uprostred sezóny nič nepamätal, priznáva v knihe
Fínsky pilot motoristickej formuly 1 Kimi Räikkönen vo svojej knihe odhalil, že počas ročníka 2013 bol nepretržite 16 dní pod vplyvom alkoholu. Tridsaťdeväťročný rodák z Espoo v biografii ...

Aktuálne správy

Nedeľa bude mierne oblačná, no opäť sa poriadne zapotíme
Ilustračná snímka

Iniciatíva Za otvorenú justíciu si pripomenula 10. výročie od vydania vyhlásenia Päť viet
Iniciatíva Za otvorenú justíciu (ZOJ) si pripomenula desať rokov od vydania vyhlásenia známeho ako Päť viet, zároveň sa pokúša odpovedať na otázky týkajúce sa slovenskej justície a dôvery v ...

Ministri sa v stredu opäť stretnú po letnej prestávke
Ministri sa po letnej prestávke zídu na rokovaní vlády opäť v stredu 21. augusta. TASR to potvrdila hovorkyňa predsedu vlády Petra Pellegriniho (Smer-SD) ...

Rodové rozdiely na Slovensku stále pretrvávajú, platí to najmä v oblasti práce a kariéry
Rodové rozdiely v pracovnom a verejnom živote ostávajú i v súčasnosti najviditeľnejším dôkazom nerovnosti medzi mužmi a ženami v našej spoločnosti. Napriek zákonom, ktoré majú zabezpečovať ...

Medzi Zavarom a Šúrovcami havarovalo auto a začalo horieť, človek vnútri neprežil
Jedna osoba neprežila v nedeľu skoro ráno dopravnú nehodu s následným požiarom osobného auta na ceste zo Zavaru do Šúroviec v okrese Trnava. K nehode vyrážali hasiči z Trnavy, auto bolo v čase ...

Vojenský historik: Povstaleckí letci boli skutoční hrdinovia
Peter Šumichrast, archívne foto.

Osobnosť slovenskej prózy Ján Johanides sa narodil pred 85 rokmi
Ján Johanides, archívna snímka.

Na hrade Lednica upálili bosorku
Noc hradov a zrúcanín vyvrcholila na hrade Lednica upálením bosorky. Večerná prehliadka hradu, ktorý sa nachádza za obcou Lednica neďaleko Púchova spojená so sokoliarskym vystúpením skupiny Aquila a jej ohňovou šou, prilákali na ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.