TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XIX. [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:20 FARMA [i] 22:25 Ňuchač III. 8/8 [i] 23:30 Kobra 11 XIX. [i] 01:40 FARMA [i] 02:35 Susedia [i] 03:10 Zámena manželiek [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Calais, Caen, Francúzsko [i] 09:00 Recept na život 20/65 [i] 09:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Recept na život 21/65 [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy IV.: Londýn, Tilbury, Westminster, Anglicko [i] 16:50 Candice Renoirová II.: Kto mlčí, ten svedčí 10/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Nebezpečná korisť [i] 22:10 Reportéri [i] 22:50 Prípady 1. oddelenia II. 2/8 [i] 23:50 Nebezpečná korisť [i] 01:35 Prípady 1. oddelenia II. 2/8 [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Televíkend [i] 06:20 Fidlibum [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Malý Mikuláš [i] 07:10 Škriatok 9/11 [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Život vo vinici [i] 09:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Slovenskí bryndziari [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Pán Selfridge IV 6/10 [i] 10:45 Neviditeľná zbierka [i] 11:05 V domci i na dvorci [i] 11:30 Obedníček: Papierová Kika [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPIZZA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Vysočina [i] 12:40 Orientácie [i] 13:05 Cesta [i] 13:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:00 Generácia [i] 14:35 Park [i] 15:05 Zomierajú postojačky [i] 15:25 (Ne)celebrity: Štefan Lipták [i] 15:35 Národnostný magazín: Židovský [i] 16:00 Ukáž mi, kde bývaš: Korowaiovia - v srdci pralesa [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Slanec [i] 17:30 Komunálne voľby 2018 - diskusia kandidátov na primátora Košíc [i] 19:30 Večerníček: Papierová Kika [i] 19:35 Lilin ostrov pokladov [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Moja diagnóza: Vyskočená platnička [i] 20:35 Silná zostava: Slováci a Česi - bratia navždy? [i] 21:30 Budujeme Slovensko - Zimný prístav v Bratislave [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Rany [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 ArtSpektrum [i] 01:35 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:20 INOVUJME SLOVENSKO [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 ZOO 16 [i] 16:30 NOVINY 16:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 INKOGNITO [i] 23:00 SEDEM [i] 00:05 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 00:35 NOVINY TV JOJ 01:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 03:00 Prvé oddelenie [i] 03:25 ZOO 16 [i] 04:20 Profesionáli VII. 6 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 05:55 Prvé oddelenie [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 Varí vám to [i] 09:15 Stratené duše II. 22/22 [i] 10:10 Stratené duše III. 1/18 [i] 11:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:45 Fakty a fikcie II. 3 [i] 13:45 Fórky, vtipky XXVII. [i] 14:15 Simpsonovci XIII. 1,2/22 [i] 15:15 Profesionáli VII. 6 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. II. [i] 16:55 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:25 Simpsonovci XIII. 3,4 [i] 18:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:40 Profesionáli VII. 7 [i] 20:40 Veľká svadba [i] 22:35 OKTAGON [i] 23:45 Čierne vlajky III. 8 [i] 00:50 Kutyil s.r.o. II. [i] 01:40 Profesionáli VII. 7 [i] 02:15 Prvé oddelenie [i] 02:35 Varí vám to [i] 03:40 Povedz, že to tak nie je [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V: Karmínové pírko [i] 09:45 Všechno, co mám ráda [i] 10:20 168 hodin [i] 10:50 První republika III: Díl sedmý 7/13 [i] 11:50 StarDance IX ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Úsměvy Karla Černocha [i] 14:35 Noc klavíristy [i] 16:00 To je vražda, napsala VIII: Vražda v Las Vegas [i] 16:45 Cestománie: Azorské ostrovy - Sopečný ráj v srdci Atlantiku [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance IX ...kolem dokola [i] 20:05 Lynč: Vítejte v Buchnově 1/8 [i] 21:00 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Kriminalista II: Dvojí smrt Igora Dovgala [i] 23:15 Na stopě [i] 23:35 Taggart: Špatná medicína [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 GEN - Galerie elity národa: Charlotta Kotíková [i] 01:25 Týden v regionech [i] 01:55 Žiješ jenom 2x: Pošťák v neoprenu [i] 02:20 Sváteční slovo pedagoga a publicisty Jiřího Zajíce [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Vyšívaná krása [i] 05:30 Zrezivělá krása: Železo bratří Kleinů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Norské Laponsko, kouzlo severu [i] 09:55 Tibetský Himálaj s náhorní plošinou [i] 10:10 Sedět na dvou židlích [i] 11:10 Babylon [i] 11:35 Cesty víry: Historie probuzení v církvi [i] 12:05 Klíč [i] 12:30 Veteran TV 2/6 [i] 13:00 Československý filmový týdeník 1968 1222/2379 [i] 13:15 Namibijci v Evropě aneb V zemi duchů [i] 14:15 Putování za vínem: Porýní, Nahe, Ahr [i] 14:45 Na cestě po Dolňácku a Horňácku [i] 15:10 Rwanda, země hor a kopců [i] 16:05 Dobrodružství vědy a techniky: Obnova rezervace [i] 16:35 Letecké katastrofy: Niki Lauda – Kam až lze zajít [i] 17:20 Bitva na Sommě [i] 18:15 Bedekr V.: Neapol [i] 18:45 Pohádky z mechu a kapradí: Jak rozškrtli ohnivého mužíčka [i] 18:55 Zeměpis světa: Tajemný svět mangrove [i] 19:15 Cizinec je našinec 1/12 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Štýrsko očima Marie Woodhamsové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rodina Aloise Rašína [i] 21:00 Poslední Habsburk na českém trůně [i] 22:05 Jako zabít ptáčka [i] 00:10 Kellyho hrdinové [i] 02:30 Queer: Shibari Kinbaku [i] 02:55 Válka taxikářů [i] 03:20 Návraty k divočině: Krkonošský národní park [i] 03:45 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 04:15 Prázdniny na chatě [i] 04:30 Divnopis: Felbabka [i] 04:35 Ano, Otče! [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Chlapi neplačú [i] 06:05 Sladká pomsta 69-70 [i] 08:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 11:15 Indická nevesta 208-211 [i] 13:40 Búrlivé víno [i] 16:10 Sladká pomsta 71-72 [i] 18:20 Dr. House I. 6/22 [i] 19:20 Dobrý doktor 6/18 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Neželaná nevesta 81-82 [i] 22:20 Dila 58 [i] 23:35 Dobrý doktor 6/18 [i] 00:30 Dr. House I. 6/22 [i] 01:20 Smotánka [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.