TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XIX. [i] 13:55 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:40 Živý terč 2 [i] 00:55 Kobra 11 XIX. [i] 02:45 FARMA - DUEL [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Stirling, Zámok Cawdor, Škótsko [i] 09:00 Recept na život 19/65 [i] 09:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:25 Oravský hrad objektívom Petra Župníka [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Recept na život 20/65 [i] 15:10 Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Calais, Caen, Francúzsko [i] 16:55 Candice Renoirová II.: Mlčať je zlato 9/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Cestou necestou: Srí Lanka [i] 22:30 Prekliaty ostrov [i] 00:45 Neskoro večer [i] 01:35 Prekliaty ostrov [i] 03:45 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Ukáž mi, kde bývaš: Miláno - život vo vertikálnom lese [i] 06:30 Pa a Pi [i] 06:40 Pa a Pi [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:10 Škriatok 8/11 [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Nočný spev [i] 10:55 Správne kroky [i] 11:30 Obedníček: Papierová Kika [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Čo rozprávala teta Srna: Vtáčia kolíska [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTIČKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Beltracchi - umenie falšovania [i] 14:25 Mir vam [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Poľana [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Malá Franková [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Papierová Kika [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:45 Prasiatko Peppa I [i] 18:50 Trpaslíci [i] 18:55 Malý Mikuláš [i] 19:05 Káčerovo [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Família: Família - Trojdomie [i] 20:40 Alžbetin dvor: Alžbeta Castiglione [i] 22:00 Cez kosti mŕtvych [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy RTVS z regiónov [i] 01:15 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SUPERMAMA [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 INKOGNITO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 SVET PODĽA EVELYN [i] 13:40 PRÁZDNINY II. 8 [i] 15:00 ZOO 15 [i] 16:30 NOVINY 16:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:20 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 23:00 Hlboko v gangu [i] 00:55 NOVINY TV JOJ 01:50 Zabijaci osamelých sŕdc [i] 03:45 KRIMI 04:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:55 Profesionáli VII. 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Fakty a fikcie II. 1/24 [i] 05:55 Prvé oddelenie [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 Varí vám to [i] 09:15 Stratené duše II. 20,21 [i] 11:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:45 Fakty a fikcie II. 2 [i] 13:45 Fórky, vtipky XXVII. [i] 14:20 Simpsonovci XII. 20,21/21 [i] 15:20 Profesionáli VII. 5 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. II. [i] 17:00 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:30 Simpsonovci XIII. 1,2/22 [i] 18:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VII. 6 [i] 20:40 Starí frajeri [i] 22:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 00:00 Z LA do Vegas 3,4 [i] 01:00 Črepiny [i] 02:15 Profesionáli VII. 6 [i] 02:45 Prvé oddelenie [i] 03:05 Varí vám to [i] 04:15 Red Rock West [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Milana Markoviče [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Poslední hovor [i] 09:45 Případy podporučíka Haniky: Fantóm podniku [i] 10:20 Dlažba [i] 10:40 Doktor Martin: Erotománie [i] 11:35 Černé ovce [i] 11:50 StarDance IX ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 15:40 Neobyčejné životy: Antonie Hegerlíková [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance IX ...kolem dokola [i] 20:05 První republika III: Díl sedmý 7/13 [i] 21:05 13. komnata Jiřího Slívy [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:30 Hercule Poirot: Pět malých prasátek [i] 00:05 Případy detektiva Murdocha VIII: Pohřbené tajemství [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Slepice na paprice [i] 01:40 Pod pokličkou [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 V kondici [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 09:55 Amundsen versus Scott [i] 10:50 Deset století architektury: Zámek Kačina [i] 11:05 LEGIE 100 – Krvavá francouzská pole [i] 11:55 Postřehy odjinud: Trentino očima Jaroslava Skalického [i] 12:05 Jan Amos Komenský [i] 12:15 Jan Marek Marci z Kronlandu [i] 12:30 Vranka třípásá [i] 12:55 Chcete mě? [i] 13:25 GEN - Galerie elity národa: Petr Sýkora [i] 13:40 Duben 1945: Soumrak bohů v Hitlerově bunkru [i] 14:35 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o severní Afriku 1/2 [i] 15:35 Pološero - Zrození doby robotů [i] 16:05 Menorca plná záhad a vzrušujících tradic [i] 16:55 Veteran TV 1/6 [i] 17:25 Mission Blue - 2. část [i] 18:15 Průšvihy první republiky: Syfilis poslance Stříbrného 1/8 [i] 18:45 Pohádky z mechu a kapradí: Kterak seřídili hodiny s jednou ručičkou [i] 18:55 Pohlednice Martina Kratochvíla: Mandalay [i] 19:00 Evropa dnes: Obrana starého kontinentu [i] 19:30 Příběhy domů: Měšťanský dům v Olomouci [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoký Nový Zéland: Nově příchozí 3/3 [i] 21:00 Génius - Einstein 6/10 [i] 21:50 Okupace II: Prosinec 5/8 [i] 22:35 Okupace II: Leden 6/8 [i] 23:25 Zloděj [i] 01:25 Namibijci v Evropě aneb V zemi duchů [i] 02:20 Bitevní pole domácích prací [i] 02:45 Z očí do očí [i] 03:15 Na kraj Ameriky [i] 03:40 Před půlnocí [i] 04:05 Madrid - metropole plná mládí [i] 04:30 Smrt [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sladká pomsta 67-68 [i] 08:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 09:15 Neželaná nevesta 79-80 [i] 11:45 Indická nevesta 205-207 [i] 13:45 Búrlivé víno [i] 16:10 Sladká pomsta 69-70 [i] 18:20 Dr. House I. 5/22 [i] 19:20 Dobrý doktor 5/18 [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Láska s vôňou sušienok [i] 22:10 Mentalista [i] 01:00 Dobrý doktor 5/18 [i] 01:55 Dr. House I. 5/22 [i] 02:35 Smotánka [i] 03:25 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.