TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Šťastný domov [i] 09:35 Oteckovia [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XIX. [i] 13:50 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:40 Sestričky [i] 23:50 Kobra 11 XIX. [i] 01:55 FARMA [i] 02:45 Šťastný domov [i] 03:25 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Wilmington, Rehoboth, USA [i] 09:00 Recept na život 18/65 [i] 09:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:30 Trenčiansky hrad objektívom Petra Frola [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Recept na život 19/65 [i] 15:10 Kežmarský hrad objektívom Milana Kapustu [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Stirling, Zámok Cawdor, Škótsko [i] 16:50 Candice Renoirová II.: Niet ruže bez tŕnia 8/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Kráľovná Viktória II: Kráľ za vodou 7/8 [i] 21:15 Kráľovná Viktória II: Ísť za svojím svedomím 8/8 [i] 22:05 Nemať čo stratiť [i] 23:35 Candice Renoirová II.: Niet ruže bez tŕnia 8/10 [i] 00:30 Kráľovná Viktória II: Ísť za svojím svedomím 8/8 [i] 01:15 Nemať čo stratiť [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Ukáž mi, kde bývaš: Holandsko – plávajúce domy vIJburgu [i] 06:35 Pa a Pi [i] 06:45 Pa a Pi [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Malý Mikuláš [i] 07:10 Škriatok 7/11 [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Júlia [i] 10:55 Na ľudovú nôtu: Z Dolného Spiša [i] 11:30 Obedníček: Papierová Kika [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Trpaslíci [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Divoké Švajčiarsko [i] 13:25 Púť vody [i] 13:50 Pavol Strauss [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Hoj, zem drahá... [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Ukáž mi, kde bývaš: Miláno - život vo vertikálnom lese [i] 16:30 Test magazín: Kontaktné grily [i] 16:35 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Červená mletá paprika [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:10 Slovak Press Photo - zostrihy [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Papierová Kika [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:45 Prasiatko Peppa I [i] 18:50 Trpaslíci [i] 18:55 Malý Mikuláš [i] 19:05 Káčerovo [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Beltracchi - umenie falšovania [i] 21:50 Dielo z depozitára: Jana Želibská - Ona [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 SK DEJINY: Príbeh Slovenska 1918 - Slovensko roku 1918 [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Retro noviny [i] 00:00 Československý filmový týždenník [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Národnostné správy [i] 01:40 Správy - Hírek [i] 01:50 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 SOM MAMA [i] 11:20 NAŠI IV. [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 ZOO 14 [i] 16:30 NOVINY 16:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 MINISTRI [i] 22:30 SEDEM [i] 23:30 Črepiny [i] 00:05 SOM MAMA [i] 01:05 NOVINY TV JOJ 01:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 03:20 ZOO 14 [i] 04:10 Profesionáli VII. 4 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Fakty a fikcie 12/12 [i] 05:55 Prvé oddelenie [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 Varí vám to [i] 09:15 Stratené duše II. 18,19 [i] 11:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:45 Fakty a fikcie II. 1/24 [i] 13:45 Fórky, vtipky XXVII. [i] 14:15 Simpsonovci XII. 18,19 [i] 15:15 Profesionáli VII. 4 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. II. [i] 17:00 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:25 Simpsonovci XII. 20,21/21 [i] 18:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:30 TIPOS INFO [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VII. 5 [i] 20:40 Strážcovia Galaxie [i] 23:15 Red Rock West [i] 01:25 Kutyil s.r.o. II. [i] 02:05 KINOSÁLA [i] 02:15 Profesionáli VII. 5 [i] 02:50 Prvé oddelenie [i] 03:25 Varí vám to [i] 04:25 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Doktor z vejminku: Býk na žír 5/7 [i] 09:40 Slavné historky zbojnické: Václav Babinský 1/6 [i] 10:40 Dovolená v éře páry: Krach na vídeňské burze [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:50 StarDance IX ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Abeceda C plus J [i] 15:15 Případy podporučíka Haniky: Fantóm podniku [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Poslední hovor [i] 16:45 Všechno, co mám ráda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance IX ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin: Erotománie [i] 21:00 Gejzír [i] 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:30 Případy detektiva Murdocha VIII: Pohřbené tajemství [i] 23:15 Kriminalista II: Krkavčí matka [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Objektiv [i] 01:10 Toulavá kamera [i] 01:45 Dobré ráno [i] 04:15 V kondici [i] 04:30 Manu a Matěj na cestě do Říma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Potrava duše & těla 13/20 [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rwanda, země hor a kopců [i] 09:55 Mission Blue - 2. část [i] 10:45 Apokalypsa: 1. světová válka: Zuřivost 4/5 [i] 11:35 Apokalypsa: 1. světová válka: Vysvobození 5/5 [i] 12:30 Putování za vínem: Nový Zéland II. [i] 13:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o severní Afriku 1/2 [i] 14:00 Křesťanský magazín [i] 14:25 Chcete je? [i] 14:30 Vyšívaná krása [i] 15:05 Potrava duše & těla 13/20 [i] 15:30 Jindřich VIII. a jeho dvůr [i] 16:30 Velká vlastenecká válka: Útok na západ [i] 17:20 Život je jeden [i] 18:15 Herbář VI [i] 18:45 O cvrčkovi: Cvrček a slepice [i] 18:50 Vesnice Hostivař [i] 19:00 Dobrodružství vědy a techniky: Chronické choroby [i] 19:30 Jan Marek Marci z Kronlandu [i] 19:40 Postřehy odjinud: Štýrsko očima Marie Woodhamsové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 21:00 Bedekr V.: Neapol [i] 21:30 Průšvihy první republiky: Syfilis poslance Stříbrného 1/8 [i] 22:00 Pološero - Zrození doby robotů [i] 22:30 A na konci je začátek [i] 23:55 Queer: Shibari Kinbaku [i] 00:25 Zrezivělá krása: Železo bratří Kleinů [i] 00:50 LEGIE 100 – Krvavá francouzská pole [i] 01:45 Cesty víry: Pastýři [i] 02:10 Dokud nás Bůh nerozdělí [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:05 Krojů oheň, písní náruživost! [i] 03:35 Divnopis: Řetová [i] 03:40 Odpuštění [i] 04:05 Ochránce [i] 04:35 Splachování věčnosti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Chlapi neplačú [i] 06:10 Sladká pomsta 65-66 [i] 08:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:10 Neželaná nevesta 77-78 [i] 12:35 Indická nevesta 202-204 [i] 14:10 Búrlivé víno [i] 16:40 Sladká pomsta 67-68 [i] 18:40 Dr. House I. 4/22 [i] 19:30 Dobrý doktor 4/18 [i] 20:30 Neželaná nevesta 79-80 [i] 22:20 Dila 57 [i] 23:35 Upírske denníky VI. 22/22 [i] 00:30 Dobrý doktor 4/18 [i] 01:20 Dr. House I. 4/22 [i] 02:00 Smotánka [i] 03:35 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.