TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Šťastný domov [i] 09:35 Oteckovia [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XVIII. 13-14/15 [i] 13:55 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Sestričky [i] 21:40 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:40 Kobra 11 XVIII. 13-14/15 [i] 01:55 FARMA [i] 02:40 Šťastný domov [i] 03:25 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Cromer, zámok Belvoir, Anglicko [i] 09:00 Recept na život 16/65 [i] 09:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:30 Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Recept na život 17/65 [i] 15:15 HiSTORY [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Messina, Neapol, Taliansko [i] 16:50 Candice Renoirová II.: Zdanie klame 6/10 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Švédsko - Slovensko [i] 23:05 Doktorka Fosterová 1/5 [i] 23:55 Obdobie zločinu: Posledný valčík [i] 01:30 Obdobie zločinu: Osudné zvádzanie [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Ukáž mi, kde bývaš: Tokio - megalopolis mikrodomov [i] 06:30 Pa a Pi [i] 06:40 Pa a Pi [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:10 Škriatok 5/11 [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Národnostný magazín: Bulharský magazín [i] 10:00 Pani Heléne [i] 11:05 Jeseň [i] 11:30 Obedníček: Venček [i] 11:40 Lilin ostrov pokladov [i] 11:50 Trpaslíci [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Mladá Vožice [i] 12:50 Huby: Ešte rastú [i] 13:00 Rieka Orava [i] 13:25 Naši krajania v Ekvádore [i] 13:55 Spektrum vedy: Kvalita a bezpečnosť potravín [i] 14:35 VaT: Simulácia misie na Mesiac [i] 15:00 Zdravá chrbtica [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Ukáž mi, kde bývaš: Japonsko, Kjóto - život v tradičnom dome [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Slovak Press Photo - zostrihy [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Papierová Kika [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:45 Prasiatko Peppa I [i] 18:50 Trpaslíci [i] 18:55 Malý Mikuláš [i] 19:05 Káčerovo [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:10 Po stopách Boha - s Morganom Freemanom: Sila zázrakov 4/6 [i] 21:00 Predčasná smrť: Vladimír Vysockij [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Večera s Havranom: Exekuované Slovensko [i] 23:35 Predčasná smrť: Vladimír Vysockij [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 02:00 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 INKOGNITO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 ZOO 12 [i] 16:30 NOVINY 16:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:00 MINISTRI [i] 22:50 Mafstory [i] 23:25 SVET PODĽA EVELYN [i] 00:05 NOVINY TV JOJ 00:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:20 ZOO 12 [i] 04:15 Profesionáli VII. 2 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Fakty a fikcie 10 [i] 05:55 Prvé oddelenie [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 Rodinné záležitosti [i] 09:10 Stratené duše II. 14,15 [i] 11:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:45 Fakty a fikcie 11 [i] 13:45 Fórky, vtipky XXVII. [i] 14:10 Simpsonovci XII. 14,15 [i] 15:15 Profesionáli VII. 2 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. II. [i] 16:55 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:20 Simpsonovci XII. 16,17 [i] 18:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VII. 3 [i] 20:40 Šéfka [i] 22:55 Elitní zabijaci [i] 01:10 Kutyil s.r.o. II. [i] 02:00 Profesionáli VII. 3 [i] 02:35 KINOSÁLA [i] 02:45 Rodinné záležitosti [i] 03:45 Súdna sieň [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Speciální linky [i] 09:50 Elegán ve fraku [i] 10:45 Dědictví na úvěr [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:50 StarDance IX ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Dlažba [i] 14:20 Svatba [i] 15:20 Případy podporučíka Haniky: Milovnice dechovky [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Nesuď [i] 16:45 Cestománie: Čína - Tajemství Žluté řeky [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance IX ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin: Rodina [i] 21:00 Já, Mattoni: Útěk [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 22:00 Most IV 6/8 [i] 23:00 Pár parchantů [i] 01:05 Kde bydlely princezny: Bouzov [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 AZ-kvíz [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Jdeme na výlet [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pološero - Včera jsem se vrátil z basy [i] 05:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem 6/7 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Divoký Nový Zéland: Země extrémů 2/3 [i] 09:55 Život je jeden [i] 10:50 Češi zachraňují... opice kahau v Indonésii [i] 11:20 Vranka třípásá [i] 11:45 Potrava duše & těla 13/20 [i] 12:15 Nedej se [i] 12:42 Nedej se plus [i] 13:00 Občanské noviny [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Všechno, co mám ráda [i] 13:40 Příběhy domů: Měšťanský dům v Olomouci [i] 14:00 Vyšívaná krása [i] 14:30 Napoleonovo tažení do Egypta 2/2 [i] 15:25 Jindřich VIII. a jeho dvůr [i] 16:20 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii 2/2 [i] 17:20 Rwanda, země hor a kopců [i] 18:15 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem 6/7 [i] 18:45 O cvrčkovi: Cvrček a basa [i] 18:50 Tajemství pražských dvorků [i] 19:00 Uchem jehly [i] 19:25 Jan Amos Komenský [i] 19:40 Postřehy odjinud: Štýrsko očima Marie Woodhamsové [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Útok na západ [i] 21:00 Švéd v žigulíku [i] 22:10 LEGIE 100 – Krvavá francouzská pole [i] 23:05 Dům z karet V 7/13 [i] 23:55 Letecké katastrofy: Přistání na řece [i] 00:35 Kosatky [i] 02:00 Evropa dnes: Boj o víno [i] 02:25 Bohemia Incognita: Chyše [i] 02:40 Ústav [i] 03:10 Z očí do očí [i] 03:35 Pečuj o svého zemědělce! [i] 04:05 Divnopis: Řetová [i] 04:10 Ochránce [i] 04:35 Vina [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sladká pomsta 61-62 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 10:15 Neželaná nevesta 73-74 [i] 12:35 Indická nevesta 196-198 [i] 14:10 Búrlivé víno [i] 16:40 Sladká pomsta 63-64 [i] 18:30 Dr. House I. 2/22 [i] 19:30 Dobrý doktor 2/18 [i] 20:30 Neželaná nevesta 75-76 [i] 22:20 Dila 55 [i] 23:35 Upírske denníky VI. 20/22 [i] 00:35 Dobrý doktor 2/18 [i] 01:20 Dr. House I. 2/22 [i] 02:05 Smotánka [i] 03:40 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.