TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Šťastný domov [i] 09:30 Oteckovia [i] 10:40 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XVIII. 9/15 [i] 13:50 FARMA [i] 14:50 Policajné prípady [i] 15:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 FARMA [i] 22:45 Sestričky [i] 23:55 Kobra 11 XVIII. 9/15 [i] 02:00 FARMA [i] 03:05 Šťastný domov [i] 03:45 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Duel [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Lisabon, Portugalsko [i] 09:00 Recept na život 13/65 [i] 09:40 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:25 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Vlkolínec [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Recept na život 14/65 [i] 15:10 Slovenské hrady objektívom: Bratislavský hrad objektívom Jany Hojstričovej [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Plynouth Rock, Boston, USA [i] 16:55 Candice Renoirová II.: Srdcu nerozkážeš 3/10 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Kráľovná Viktória II: Srdečná dohoda 5/8 [i] 21:15 Kráľovná Viktória II: Viera, nádej, láska 6/8 [i] 22:05 Odvaha zvíťaziť [i] 23:45 Candice Renoirová II.: Srdcu nerozkážeš 3/10 [i] 00:35 Kráľovná Viktória II: Srdečná dohoda 5/8 [i] 01:25 Kráľovná Viktória II: Viera, nádej, láska 6/8 [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:40 Autosalón [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Ukáž mi, kde bývaš: Peru, Ikitos - život vo vznášajúcom sa meste [i] 06:30 Pa a Pi [i] 06:40 Pa a Pi [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:10 Škriatok 2/11 [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Svetlo [i] 11:30 Obedníček: Venček [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:40 Čo rozprávala teta Srna: Ďaleko je do sveta [i] 11:50 Trpaslíci [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Divoký Skagerrak [i] 13:20 V zakázanom kráľovstve [i] 13:50 Elena Holéczyová [i] 14:30 Umenie [i] 14:55 Za siedmimi horami: Kremnica [i] 15:35 Rómsky magazín [i] 16:00 Ukáž mi, kde bývaš: Peru - plávajúce ostrovy na jazere Titikaka [i] 16:30 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Lovecké salámy [i] 16:40 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Smotanové nanuky [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Jasov [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Venček [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:45 Prasiatko Peppa I [i] 18:50 Trpaslíci [i] 18:55 Malý Mikuláš [i] 19:05 Káčerovo [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:35 Festivalové minúty: BAB 2018 [i] 19:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:50 Festivalové minúty: BHS [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Nebo a ľad [i] 21:35 GEN.sk: Mikuláš Huba [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Festivalové minúty: Horský film [i] 22:30 SK DEJINY: Príbeh Slovenska 1848 - Realita a historická pamäť [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Noc v archíve: Rozprávky od babičky [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Národnostné správy [i] 02:00 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 SOM MAMA [i] 11:30 NAŠI IV. [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 TOP STAR [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 ZOO 9 [i] 16:30 NOVINY 16:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 MINISTRI [i] 22:30 SEDEM [i] 23:25 Črepiny [i] 00:05 SOM MAMA [i] 01:05 NOVINY TV JOJ 01:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 03:20 ZOO 9 [i] 04:15 Profesionáli VI. 15 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Fakty a fikcie 7 [i] 05:55 Prvé oddelenie [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 Rodinné záležitosti [i] 09:10 Stratené duše II. 8,9 [i] 11:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:45 Fakty a fikcie 8 [i] 13:45 Fórky, vtipky XXVII. [i] 14:10 Simpsonovci XII. 8,9 [i] 15:10 Profesionáli VI. 15 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. [i] 17:00 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:25 Simpsonovci XII. 10,11 [i] 18:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:40 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VI. 16/16 [i] 20:40 Planéta opíc [i] 23:15 Posledná jazda [i] 01:00 Kráľovná juhu II. 13/13 [i] 01:55 Súdna sieň [i] 02:40 Profesionáli VI. 16 [i] 03:15 Kutyil s.r.o. [i] 03:55 Kráľovná juhu II. 12,13/13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VIII: Neautorizovaná vražda [i] 09:45 Noční stolek [i] 10:00 Doktor z vejminku: Veřejné osvětlení 4/7 [i] 10:40 Dovolená v éře páry: Továrna se otvírá [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Silvestr s dědou [i] 14:20 Wimmer a Černoch [i] 15:15 Případy podporučíka Haniky: Casanova z hospůdky U rytíře [i] 16:00 To je vražda, napsala VIII: Silnější než voda [i] 16:45 Všechno, co mám ráda [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Doktor Martin: V lese [i] 20:55 Gejzír [i] 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:25 Případy detektiva Murdocha VIII: Fan klub detektiva Murdocha [i] 23:10 Kriminalista II: Zápasník [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:40 Objektiv [i] 01:10 Toulavá kamera [i] 01:45 Kde bydlely princezny: Hluboká [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Manu a Matěj na cestě do Říma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Potrava duše & těla 12/20 [i] 05:30 Uchem jehly [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Svět z ptačí perspektivy: Arménie, země plná překvapení [i] 09:55 Mission Blue - 1. část [i] 10:45 Putování za vínem: Nový Zéland I. [i] 11:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii 2/2 [i] 12:15 Velké dřevo [i] 12:45 Krásy evropského pobřeží: Souostroví bez konce [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:20 Chcete je? [i] 13:30 Tkaná krása [i] 14:00 Potrava duše & těla 12/20 [i] 14:30 Alésia: Poslední bitva [i] 15:25 Velká vlastenecká válka: Od Dněpru k Odře [i] 16:15 Zašlapané projekty: ETAREA - sen o bydlení [i] 16:35 Airbus A350 [i] 17:20 Úžasní tátové zvířecí říše [i] 18:15 Herbář VI [i] 18:45 Nejmenší slon na světě: Tatínek má narozeniny [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky: V zajetí ledu [i] 19:25 Pavel Stránský ze Zap [i] 19:40 Postřehy odjinud: Neznámá Francie očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Maroko [i] 21:05 Bedekr V.: Janov [i] 21:30 Češi zachraňují... opice kahau v Indonésii [i] 22:00 Pološero - Včera jsem se vrátil z basy [i] 22:30 Kráska a netvor 1950 [i] 00:00 Queer: AsexuaLOVE [i] 00:25 Zrezivělá krása: Ostravské Hradčany [i] 00:55 Přesídlenci [i] 01:50 Cesty víry: Zdeněk Pololáník – poselství naděje a jasu [i] 02:20 Evropo, dávej! [i] 02:45 Přísně tajné vraždy: Pravda o smrti mladého studenta [i] 03:00 Ze ZOO do ZOO [i] 03:25 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie [i] 03:50 Naplněný sen [i] 04:15 Na počátku byl Palacký [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sladká pomsta 55-56 [i] 08:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 09:20 Neželaná nevesta 69-70 [i] 11:55 Indická nevesta 186-188 [i] 13:55 Búrlivé víno [i] 16:25 Sladká pomsta 57-58 [i] 18:30 Dr. House III. 21-22/24 [i] 20:30 Neželaná nevesta 71-72 [i] 22:20 Dila 53 [i] 23:25 Upírske denníky VI. 18/22 [i] 00:25 Dr. House III. 21-22/24 [i] 01:55 Smotánka [i] 03:20 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.