TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:25 Zámena manželiek [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:40 Kobra 11 XVIII. 2-3/15 [i] 13:40 FARMA - DUEL [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:20 FARMA [i] 22:25 Ňuchač III. 6/8 [i] 23:25 Kobra 11 XVIII. 2-3/15 [i] 01:40 FARMA [i] 02:25 Susedia [i] 03:10 Zámena manželiek [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:30 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Formentera, Ibiza, Španielsko [i] 09:00 Recept na život 10/65 [i] 09:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:25 Jazdi hlavou: Predvídanie [i] 10:30 HiSTORY [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Recept na život 11/65 [i] 15:10 Test magazín: SLOVENSKÝ TEST: Lovecké salámy [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Mepkin Abbey, Ostrov Hilton Head, USA [i] 16:50 Candice Renoirová I: Účel svätí prostriedky 8/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Muž v tieni [i] 22:35 Reportéri [i] 23:10 Prípady 1. oddelenia 14/14 [i] 00:10 Candice Renoirová I: Účel svätí prostriedky 8/8 [i] 01:05 Muž v tieni [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Televíkend [i] 06:25 Fidlibum [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Malý Mikuláš [i] 07:10 Malý rytier Trenk [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Pán Selfridge IV 4/10 [i] 10:45 Tridsaťtisícový odkaz [i] 11:30 Obedníček: Šúpoľček a Šúpolienka [i] 11:35 Lilin ostrov pokladov [i] 11:45 Čo rozprávala teta Srna: Rozprávka o vďake [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlislimáky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Juhočeský kraj [i] 12:35 Rok v našej prírode: Vládcovia výšin [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:50 Generácia [i] 14:30 Park [i] 15:00 Za siedmimi horami: Z dreva, z kameňa [i] 15:30 Národnostný magazín: Ruský magazín [i] 16:00 Cesty do školy: Tiansen, Čína [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Zuberec [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Šúpoľček a Šúpolienka [i] 18:35 Lilin ostrov pokladov [i] 18:45 Prasiatko Peppa I [i] 18:50 Trpaslíci [i] 18:55 Malý Mikuláš [i] 19:05 Káčerovo [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Moja diagnóza: Zbohom, „zlý“ stavec [i] 20:35 Silná zostava [i] 21:30 Budujeme Slovensko - Zbrojovka v Dubnici [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Festivalové minúty: Bábkarská Bystrica [i] 22:30 Muška [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Správy a komentáre [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 TOP STAR [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 ZOO 6 [i] 16:30 NOVINY 16:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 INKOGNITO [i] 23:00 SEDEM [i] 00:00 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 00:30 NOVINY TV JOJ 01:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:55 Prvé oddelenie [i] 03:15 ZOO 6 [i] 04:10 Profesionáli VI. 12 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 KINOSÁLA [i] 05:10 Život po ľuďoch 10/10 [i] 05:50 Prvé oddelenie [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 Rodinné záležitosti [i] 09:10 Stratené duše II. 2,3 [i] 11:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:40 Fakty a fikcie 5 [i] 13:40 Simpsonovci XII. 1,2,3/21 [i] 15:10 Profesionáli VI. 12 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. [i] 17:05 Fórky, vtipky XXVII. [i] 17:30 Simpsonovci XII. 4,5 [i] 18:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VI. 13 [i] 20:40 "Padesátka" [i] 22:45 OKTAGON [i] 23:50 Čierne vlajky III. 6 [i] 01:00 Kráľovná juhu II. 10 [i] 01:55 Súdna sieň [i] 02:35 Profesionáli VI. 13 [i] 03:15 Prvé oddelenie [i] 03:35 Rodinné záležitosti [i] 04:30 Hore nohami [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown V: Orel a kavka [i] 09:50 Všechno, co mám ráda [i] 10:20 168 hodin [i] 10:55 První republika III: Díl pátý 5/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Růžový Hubert [i] 15:10 Všechnopárty [i] 15:55 To je vražda, napsala VIII: Kousnout do velkého jablka [i] 16:40 Cestománie: Mauritius - Reunion - Perly Indického oceánu [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Labyrint III 6/7 [i] 21:05 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:10 Kriminalista II: Zápasník [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Taggart: Místní hrdina [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 GEN - Galerie elity národa: Ivan M. Havel [i] 01:25 Týden v regionech [i] 01:55 Žiješ jenom 2x: Ať se práší za kočárem... [i] 02:20 Sváteční slovo katolického kněze Lukáše Engelmanna [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Stopy, fakta, tajemství: "Che" v Praze [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hongkong, hvězda Dálného východu [i] 09:55 Příběh pamětní knihy [i] 10:10 Němci proti Hitlerovi - Krvavý podzim 1938 [i] 11:05 Babylon [i] 11:30 Cesty víry: Zdeněk Pololáník – poselství naděje a jasu [i] 12:00 Klíč [i] 12:25 Národnost v pubertě: Rihla [i] 12:55 Československý filmový týdeník 1968 1220/2379 [i] 13:10 Nulová gravitace [i] 14:05 Putování za vínem: Nový Zéland I. [i] 14:35 Na cestě po Jeseníkách [i] 15:05 Svět z ptačí perspektivy: Sultanát Omán [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky: V zajetí ledu [i] 16:30 Letecké katastrofy: Kolize na Tenerife [i] 17:15 Záhada Hitlerovy smrti [i] 18:15 Bedekr V.: Florencie [i] 18:45 Nejmenší slon na světě: Kouzelnické vystoupení [i] 18:55 Zašlapané projekty: ETAREA - sen o bydlení [i] 19:15 Hlasy strachu: Sousedka 6/7 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Neznámá Francie očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa: 1. světová válka: Peklo 3/5 [i] 21:00 Airbus A350 [i] 21:55 48 hodin v Paříži [i] 23:50 Tělo mého nepřítele [i] 01:45 Queer: Takové normální rodiny [i] 02:15 Zvíře jako zbraň [i] 02:40 Tajemství železnic: Krušnohorským Semmeringem do Saska [i] 03:05 Ze ZOO do ZOO [i] 03:35 Folklorní magazín [i] 03:55 Křesťanem na vlastní pěst [i] 04:15 Život pod hrází [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Chlapi neplačú [i] 06:10 Sladká pomsta 49-50 [i] 08:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 11:20 Indická nevesta 176-179 [i] 13:45 Búrlivé víno [i] 16:20 Sladká pomsta 51-52 [i] 18:20 Dr. House III. 15-16/24 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Neželaná nevesta 65-66 [i] 22:20 Dila 50 [i] 23:35 Upírske denníky VI. 15/22 [i] 00:30 Dr. House III. 15-16/24 [i] 02:00 Smotánka [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Renato Sanches prestúpil z Bayernu do Lille, má štvorročnú zmluvu
Portugalský futbalista Renato Sanches (vpravo) sa teší po strelení vyrovnávajúceho gólu na 1:1 vo štvrťfinálovom zápase Poľsko - Portugalsko na ME vo futbale v Marseille 30. júna 2016.

Volejbal-ME: Pencová si pochvaľovala atmosféru, zápas si užívala
Na snímke volejbalová reprezentantka SR Jaroslava Pencová.

Basketbal-MS: Američania prišli o víťaznú sériu, podľahli Austrálii
Basketbalisti USA našli po 78 zápasoch premožiteľa. V sobotňajšom prípravnom stretnutí pred MS v Číne podľahli v Melbourne domácej Austrálii 94:98.

Alena Procházková si v Chanty-Mansijsku pripísala už druhé víťazstvo, ovládla aj stíhacie preteky
Už druhé víťazstvo si pripísala Alena Procházková v pretekoch Svetového pohára v behu na kolieskových lyžiach v ruskom Chanty-Mansijsku. Skúsená Slovenka po triumfe na 5 km voľnou technikou ...

Aktuálne správy

Sobota bude síce oblačná, no teploty stále letné
Dnes bude polooblačno až oblačno, miestami sa vyskytnú búrky. Teploty sa budú pohybovať od 27 až do 32 stupňov Celzia.

Vo Vajnoroch počas dožiniek opäť poďakujú za úrodu
V bratislavských Vajnoroch budú v sobotu opäť ďakovať za úrodu. V miestnom Parku pod lipami sa koná 16. ročník Vajnorských dožiniek. Chýbať nebude ...

Výletom do Bardejova sa končí hosťovanie parného rušňa Ventilovka
Na archívnej snímke Dominik Drevický z PŽS v kabíne parného rušňa rady 431.0 "Ventilovka", v pozadí zrenovovaný dieselový rušeň "Sergej" v Humennom 21. júna 2017.

Asociácia kritizuje zmeny podmienok revízie liekov
Ilustračná snímka

Ombudsmanka predstavila informačného sprievodcu o jej kompetenciách
Na snímke verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová.

Účelové zariadenie Papiernička môže na rekreáciu využiť aj verejnosť
Účelové zariadenie Častá - Papiernička v Malých Karpatoch.

J. L. Borges, majster literárnych fikcií, sa narodil pred 120 rokmi
Argentínsky básnik, prozaik, esejista a prekladateľ Jorge Luis Borges patril k veľkým postavám nielen lantiskoamerickej, ale aj svetovej literatúry. Od jeho ...

Pred 115 rokmi sa narodil autor románu Živý bič Milo Urban
Milo Urban, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.