TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:05 Tučniaky z Madagaskaru II. [i] 07:55 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. II. [i] 08:50 Tom a Jerry [i] 09:10 Policajná akadémia 3 [i] 10:50 Znova 17 [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Ňuchač III. 5/8 [i] 14:45 Mačacie zlato [i] 17:00 Horná Dolná [i] 18:15 Susedia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:10 Znova 17 [i] 01:25 Mačacie zlato [i] 03:30 Horná Dolná [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 On air [i] 05:25 Svet v obrazoch [i] 05:50 Spr: ávy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Pikkuli [i] 07:10 Prasiatko Peppa I [i] 07:15 Malý Mikuláš [i] 07:25 Sammy a jeho priatelia: Pomsta pod pancierom [i] 07:40 Calimero [i] 07:50 Moji kamaráti Tiger a Macko Pú II [i] 08:15 Sofia Prvá II.: Vynálezkyňa Gwen [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:10 Ahoj, republika! [i] 09:45 Autosalón [i] 10:10 Strecha sveta 3/5 [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:40 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Bardejov [i] 14:00 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo talianskeho šľachtica [i] 15:00 Most cez rieku Kwai [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Vojtech [i] 22:10 Stoj, lebo netrafím [i] 23:40 Agatha Christie : Poirot: Dobrodružstvo talianskeho šľachtica [i] 00:30 Most cez rieku Kwai [i] 03:05 Strecha sveta 3/5 [i] 04:00 Slovensko v obrazoch [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Vínne cesty Slovenska: Turnianska vínna cesta II. [i] 06:25 PPPíter v Afrike [i] 06:35 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Juhočeský kraj [i] 06:45 Televíkend [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Slovenčina na slovíčko: Nový rad výrobkov [i] 08:40 Atletika - Medzinárodný maratón mieru Košice [i] 12:15 Zeleň kráľ [i] 13:10 Pútnické miesto Marianka [i] 13:35 Orientácie [i] 14:15 Herecké legendy: Nitrianske legendy Jozef Dóczy a Božena Slabejová [i] 14:35 Príživník [i] 15:45 Hokej – Tipsport liga [i] 18:40 Večerníček: Šúpoľček a Šúpolienka [i] 18:45 Lilin ostrov pokladov [i] 18:55 Prasiatko Peppa I [i] 19:00 Trpaslíci [i] 19:05 Káčerovo [i] 19:25 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Slovo [i] 19:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:50 Festivalové minúty: BHS [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Pán Selfridge IV 4/10 [i] 21:00 DOSKY 2018 [i] 22:20 Festivalové minúty: Bábkarská Bystrica [i] 22:25 Muž, ktorý spadol na Zem [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:40 Ferdo Mravec 14 [i] 08:15 Rýchla rota Chipa a Dala 2,3 [i] 09:10 PRÁZDNINY II. 7 [i] 10:20 SOM MAMA [i] 11:20 Ľadové ostrie [i] 13:45 Pravá blondínka 2 [i] 15:45 NOVÁ ZÁHRADA [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Sedem statočných [i] 23:40 Riot [i] 01:35 Ľadové ostrie [i] 03:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 KINOSÁLA [i] 05:30 NOVÉ BÝVANIE [i] 06:20 Fantastické torty 11,12 [i] 08:20 Život po ľuďoch 10/10 [i] 09:40 Dvojníci [i] 12:10 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 14:15 X Factor Veľká Británia XIV. 22,23 [i] 17:15 Hore nohami [i] 19:20 ŽREBOVANIE [i] 19:30 NAŠI I. [i] 20:05 MINISTRI [i] 20:45 Neserte nám pestúnku [i] 22:55 Chilli, sex a samba [i] 01:00 MINISTRI [i] 01:45 NAŠI IV. – NOVÁ SÉRIA [i] 02:10 NAŠI I. [i] 02:40 VEĽKÝ BALÍK [i] 03:20 Dvojníci [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 V kondici [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Holka nebo kluk? [i] 08:10 Úsměvy Petra Štěpánka [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Případy detektivní kanceláře Ostrozrak 6/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O uloupené divožence [i] 14:05 Probuzená skála [i] 15:00 Dick Whittington [i] 16:15 My všichni školou povinní: Třídní učitel 7/13 [i] 17:15 Růžový Hubert [i] 18:25 Herbář VI [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance [i] 20:00 GEN - Galerie elity národa: Ivan M. Havel [i] 20:15 Zahradnictví: Velké manévry 6/6 [i] 21:15 168 hodin [i] 21:44 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:45 V hlavní roli [i] 23:20 Wallander IV: Lekce lásky [i] 00:55 Bolkoviny [i] 01:40 13. komnata Ondřeje Suchého [i] 02:05 Sváteční slovo katolického kněze Lukáše Engelmanna [i] 02:15 Hobby naší doby [i] 02:40 Bioživitelka [i] 03:05 Pod pokličkou [i] 03:30 Chalupa je hra [i] 03:50 Banánové rybičky [i] 04:20 Ignis Brunensis 2007 [i] 04:45 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Divnopis: Dneboh [i] 05:10 Johannes Kepler [i] 05:20 Vilém Slavata z Chlumu a Košumberka [i] 05:35 Zašlapané projekty: Zapomenutý epidemiolog Raška [i] 06:00 Podivuhodná cesta ježka Aladina: Neznámý svět [i] 06:05 My jsme ta mluvící zvířata [i] 06:30 Novinky z přírody [i] 06:40 Babar a Baduova dobrodružství [i] 07:00 Viking Vic [i] 07:15 Esa z pralesa [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1968 1220/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Mnichov a dny po něm (2) [i] 09:35 Němci proti Hitlerovi - Krvavý podzim 1938 [i] 10:30 Svědkové zrady aneb měli jsme se bránit? [i] 11:30 Nedej se: Patron nebe [i] 11:56 Nedej se plus [i] 12:14 Občanské noviny: Jak vyzrát na sucho? [i] 12:25 Chcete mě? [i] 12:50 Sváteční slovo katolického kněze Lukáše Engelmanna [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:25 Uchem jehly [i] 13:50 Cesty víry: Zdeněk Pololáník – poselství naděje a jasu [i] 14:20 Bohemia Incognita: Česká Loira [i] 14:35 Češi zachraňují... zoborožce na Filipínách [i] 15:05 Chameleón [i] 15:35 Na cestě po střeše Indočíny [i] 16:00 Úžasní tátové zvířecí říše [i] 16:55 Napoleonovo tažení do Egypta 1/2 [i] 17:50 Mallorca, ostrov slunce a umění [i] 18:45 Nejmenší slon na světě: Savana hoří [i] 18:55 Na cestě po Jeseníkách [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tělo mého nepřítele [i] 22:05 Příliš dlouhé zásnuby [i] 00:15 Malá bílá lež [i] 01:10 Pološero - Cestou služby [i] 01:35 Ve jménu vlasti VI: Casus Belli 5/12 [i] 02:20 Před půlnocí [i] 02:45 Druhý hlas [i] 03:15 Žijeme s vírou [i] 03:40 Jak se žije fotografům slávy a smutku podle Dagmar Smržové [i] 03:55 Ignis Brunensis 2010 [i] 04:20 Ochránce [i] 04:45 Made in Nature [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Smotánka [i] 06:30 Rosamunde Pilcherová: Z vášnivej lásky [i] 08:35 2 baby na mizine [i] 10:40 Reflex [i] 11:25 Extrémne premeny: Druhá šanca na život [i] 13:50 Mentalista V. 3-4/22 [i] 15:40 Inga Lindströmová: Recept na lásku [i] 17:40 Sladká výzva [i] 17:50 Pre lásku čokoľvek [i] 20:00 Ľúbostný list [i] 21:45 Nezvestná dcéra [i] 23:40 Ľúbostný list [i] 01:30 Nezvestná dcéra [i] 03:00 Leto v Marrákeši [i] 04:30 Mentalista V. 4/22 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Valjentov debut v La Lige sa skončil víťazstvom
Ilustračná snímka.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

Matthew Perry alias Chandler Bing z Priateľov, oslavuje päťdesiatku
Americký herec Matthew Perry prichádza na premiéru filmu "Ride" v Los Angeles 28. apríla 2015.

Dánska premiérka: Myšlienka predaja Grónska Američanom je absurdná
Mette Frederiksenová, archívna snímka.

Počet utečencov na svete je najvyšší od 2. svetovej vojny
Ilustračná snímka.

Sýrske vládne sily prvýkrát od 2014 vstúpili do mesta Chán Šajchún
Ilustračná snímka.

Nedeľa bude mierne oblačná, no opäť sa poriadne zapotíme
Ilustračná snímka

VIDEO: Parádna tatranská noc Lucie Bílej na Štrbskom Plese
Na snímke česká speváčka Lucie Bílá.

Osobnosť slovenskej prózy Ján Johanides sa narodil pred 85 rokmi
Ján Johanides, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.