TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XVII. 15/15 [i] 12:50 Kobra 11 XVIII. 1/15 [i] 13:55 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:40 Beštia [i] 00:35 Kobra 11 XVII. 15/15 [i] 01:45 Kobra 11 XVIII. 1/15 [i] 02:30 FARMA - DUEL [i] 04:20 Policajné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy III.: Ostrovy Scilly, Zátoka Weymouth, Anglicko [i] 09:00 Recept na život 9/65 [i] 09:50 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Recept na život 10/65 [i] 15:10 Test magazín [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy III.: Formentera, Ibiza, Španielsko [i] 16:50 Candice Renoirová I: Beda tomu, kto vyvolá škandál 7/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:15 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Cestou necestou: Dominikánska republika [i] 22:30 Mafiáni [i] 00:50 Neskoro večer [i] 01:40 Mafiáni [i] 04:00 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cesty do školy: Abduwale, Čína [i] 06:35 Pa a Pi [i] 06:40 Pa a Pi [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Malý Mikuláš [i] 07:10 Malý rytier Trenk [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Srdce [i] 11:00 Pozvánka na Banket [i] 11:25 Večerníček: Šúpoľček a Šúpolienka [i] 11:30 Pikkuli [i] 11:35 Čo rozprávala teta Srna: Prečo sú slzy trblietavé [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlitoast [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Bol to takmer bežný druh [i] 13:10 Pánovi učiteľovi [i] 13:50 (Ne)celebrity: Andrea Barančoková a Soňa Chlebničanová [i] 14:00 A3UM: DOBRÁ VÝCHOVA [i] 14:35 Highlighty Európskej ligy [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Televíkend [i] 16:25 Deti a návykové látky [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Oravské Veselé [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Šúpoľček a Šúpolienka [i] 18:35 Pikkuli [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:45 Trpaslíci [i] 18:50 Malý Mikuláš [i] 19:05 Káčerovo [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:50 Festivalové minúty: BHS [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Família: Família - Otvorený dom [i] 20:35 Koniec veľkých prázdnin: Nádej zomiera posledná [i] 21:40 Štát vs. Fritz Bauer [i] 23:20 BJD 2016: Jon Cleary (USA) [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy RTVS z regiónov [i] 01:20 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SUPERMAMA [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 INKOGNITO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 TOP STAR [i] 13:00 SVET PODĽA EVELYN [i] 13:30 PRÁZDNINY II. 6 [i] 15:00 ZOO [i] 16:30 NOVINY 16:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:40 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 23:10 Lov na zabijaka [i] 01:05 NOVINY TV JOJ 02:00 Predtucha [i] 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 Profesionáli VI. 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Fakty a fikcie 3 [i] 05:55 Prvé oddelenie [i] 06:40 Súdna sieň [i] 07:30 Rodinné záležitosti [i] 09:05 Stratené duše I. 22/22 [i] 10:05 Stratené duše II. 1/22 [i] 11:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:40 Fakty a fikcie 4 [i] 13:40 Simpsonovci VII. 23,24,25/25 [i] 15:10 Profesionáli VI. 11 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. [i] 17:05 Simpsonovci XII. 1,2,3/21 [i] 18:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VI. 12 [i] 20:40 Pravá blondínka 2 [i] 22:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 00:00 Liga snov VII. 12,13/13 [i] 01:05 Črepiny [i] 02:25 Profesionáli VI. 12 [i] 03:00 Rodinné záležitosti [i] 03:55 Prvé oddelenie [i] 04:15 Lavalantula [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Vražda podle Nicka Cullhanea [i] 09:50 Poslední leč Josefa Langmilera [i] 10:40 Zástava [i] 11:00 Malá podmínka štěstí [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Na stopě [i] 14:25 Reportéři ČT [i] 15:10 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 15:40 Neobyčejné životy: František Řehák [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika III: Díl pátý 5/13 [i] 21:00 13. komnata Ondřeje Suchého [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 21:30 Všechnopárty [i] 22:25 Hercule Poirot: Vražda v Mezopotámii [i] 00:10 Případy detektiva Murdocha VIII: Murdoch zasahuje na Manhattanu [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:45 Nebojte se hovězího [i] 02:10 Domácí oděvy [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Divnopis: Příštpo [i] 05:30 Babylon [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 S kuchařem kolem světa: Brazílie [i] 09:55 Deset století architektury: Barokní divadlo v Českém Krumlově [i] 10:10 Alésia: Poslední bitva [i] 11:05 Železný věk: Láska a smrt za třicetileté války: Pomsta 5/6 [i] 12:00 Postřehy odjinud: Trentino očima Jaroslava Skalického [i] 12:05 Johannes Kepler [i] 12:20 Vilém Slavata z Chlumu a Košumberka [i] 12:35 Stříkoun lapavý [i] 13:00 GEN - Galerie elity národa: Helena Třeštíková [i] 13:20 Kalašnikov versus M16 [i] 14:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Itálii 1/2 [i] 15:15 Pološero - Cestou služby [i] 15:40 Havana, kráska Karibiku [i] 16:35 Sousedé [i] 17:00 Klenba života [i] 17:30 Mytická monstra oceánských hlubin [i] 18:15 Češi zachraňují... zoborožce na Filipínách [i] 18:45 Nejmenší slon na světě: Pirátský poklad [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Příběhy domů: Fojtství Velké Karlovice [i] 19:40 Postřehy odjinud: Neznámá Francie očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Divoký Nový Zéland: Odříznutý od zbytku světa 1/3 [i] 21:00 Génius - Einstein 4/10 [i] 21:50 Okupace II: Srpen 1/8 [i] 22:35 Okupace II: Září 2/8 [i] 23:25 Totem vlka [i] 01:20 Proti proudu! [i] 01:45 Před půlnocí [i] 02:10 Žijeme s vírou [i] 02:40 Příběhy ze Starého kvartýru [i] 02:55 Oral jsem, oral [i] 03:10 Zveme vás... do Křesla tradice a slávy [i] 03:45 Nulová gravitace [i] 04:40 Případ pro ombudsmana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Chlapi neplačú [i] 06:25 Sladká pomsta 47-48 [i] 08:35 2 baby na mizine [i] 09:25 Neželaná nevesta 63-64 [i] 12:00 Indická nevesta 174-175 [i] 13:35 Búrlivé víno [i] 16:10 Sladká pomsta 49-50 [i] 18:20 Dr. House III. 13-14/24 [i] 20:15 Sladká výzva [i] 20:30 Pre lásku čokoľvek [i] 22:10 Mentalista VII. 9-10/13 [i] 00:00 Dr. House III. 13-14/24 [i] 01:55 Smotánka [i] 03:20 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Keysová vyhrala turnaj WTA v Cincinnati, získala svoj piaty titul
Americká tenistka Madison Keysová, archívna snímka.

Hokejový obranca Bučko zabojuje o zmluvu v Košiciach
Ilustračná snímka.

Fanúšikovia Ostravy nezvládli prehru na Sparte, výsledkom 6 zranených
Ilustračná snímka.

Valjentov debut v La Lige sa skončil víťazstvom
Ilustračná snímka.

Aktuálne správy

Začiatok týždňa bude slnečný, bez dažďa
Dnes prevažne slnečno. Teploty 27 až 32 °C.

Matthew Perry alias Chandler Bing z Priateľov, oslavuje päťdesiatku
Americký herec Matthew Perry prichádza na premiéru filmu "Ride" v Los Angeles 28. apríla 2015.

Dánska premiérka: Myšlienka predaja Grónska Američanom je absurdná
Mette Frederiksenová, archívna snímka.

Počet utečencov na svete je najvyšší od 2. svetovej vojny
Ilustračná snímka.

Sýrske vládne sily prvýkrát od 2014 vstúpili do mesta Chán Šajchún
Ilustračná snímka.

Nedeľa bude mierne oblačná, no opäť sa poriadne zapotíme
Ilustračná snímka

VIDEO: Parádna tatranská noc Lucie Bílej na Štrbskom Plese
Na snímke česká speváčka Lucie Bílá.

Osobnosť slovenskej prózy Ján Johanides sa narodil pred 85 rokmi
Ján Johanides, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.