TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:45 Rodinné prípady [i] 11:45 Kobra 11 XVII. 8,10/15 [i] 13:55 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Sestričky [i] 21:40 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:40 Kobra 11 XVII. 8,10/15 [i] 01:45 FARMA [i] 02:30 Svokra [i] 03:25 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Duel [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 07:00 Hurá do záhrady [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Bayreuth, Mníchov, Nemecko [i] 09:00 Recept na život 6/65 [i] 09:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:30 Jazdi Hlavou: Bezpečnostné pásy [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 "N" [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Recept na život 7/65 [i] 15:10 Test magazín [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Bouillon, Brusel, Belgicko [i] 16:55 Candice Renoirová I: Len nech sa opijem 3/8 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Maigret: Noc na križovatke [i] 22:00 Nočný recepčný 5/6 [i] 23:00 Kapitán Cain II.: Súboj 7/8 [i] 23:50 Candice Renoirová I: Komu sláva, tomu česť 4/8 [i] 00:40 Maigret: Noc na križovatke [i] 02:10 Nočný recepčný 5/6 [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cesty do školy: Maribel, Mexiko [i] 06:30 Pa a Pi [i] 06:40 Pa a Pi [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:10 Malý rytier Trenk [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Karate-gi [i] 10:55 Na záhumní [i] 11:30 Obedníček: Ako zajac prekabátil lenivého horára [i] 11:40 Pikkuli [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Mandľové smajlismoothie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Námestovo [i] 12:40 Ej, hory naše [i] 13:10 Čo nezmazal ani čas: Mikuláš Dohnány [i] 14:00 Talo - po fínsky dom [i] 14:30 VaT: Ekologická lakovňa [i] 15:00 Kataklizma nádeje [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Cesty do školy: Luz María, Mexiko [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Závažná Poruba [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Šúpoľček a Šúpolienka [i] 18:35 Pikkuli [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:50 Trpaslíci [i] 18:55 Malý Mikuláš [i] 19:05 Káčerovo [i] 19:30 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry - Exteriér [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:06 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker [i] 20:10 Po stopách Boha - s Morganom Freemanom: Kto je boh? 2/6 [i] 21:00 Predčasná smrť: Natalie Wood [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Divadelná Nitra [i] 22:30 Večera s Havranom: Sekty na Slovensku [i] 23:40 Predčasná smrť: Natalie Wood [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:25 Správy a komentáre [i] 01:50 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 INKOGNITO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 TOP STAR [i] 13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:00 ZOO [i] 16:30 NOVINY 16:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 22:00 MINISTRI [i] 22:55 Mafstory 5 [i] 23:25 SVET PODĽA EVELYN [i] 00:05 NOVINY TV JOJ 01:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 02:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:25 SÚDNA SIEŇ [i] 04:05 Profesionáli VI. 8 [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Letecké katastrofy VII. 8/8 [i] 05:50 Prvé oddelenie [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 Rodinné záležitosti [i] 09:05 Spravodlivosť v krvi VI. 22/22 [i] 10:05 Stratené duše I. 17 [i] 11:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:35 Fakty a fikcie 1/12 [i] 13:35 Simpsonovci VII. 14,15,16 [i] 15:05 Profesionáli VI. 8 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. [i] 17:00 Simpsonovci VII. 17,18,19 [i] 18:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:25 TIPOS INFO [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VI. 9 [i] 20:40 Dieťa Bridget Jonesovej [i] 23:20 Pomstiteľ [i] 01:10 Kráľovná juhu II. 7 [i] 02:10 Kutyil s.r.o. [i] 02:50 Rodinné záležitosti [i] 03:40 KINOSÁLA [i] 03:50 Kráľovná juhu II. 6,7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Nebojte se hovězího [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Vše pro záchranu [i] 09:45 Sešívaný [i] 10:40 My všichni školou povinní: Rozchod 6/13 [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Nohejbal [i] 14:15 Smrt krásných srnců [i] 15:50 To je vražda, napsala VII: Jasná vražda [i] 16:45 Cestománie: Uganda - Kongo - Za ledovcem na rovníku [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Doktor Martin: Aromaterapie [i] 20:55 Já, Mattoni: Bahno [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony [i] 21:55 Most IV 4/8 [i] 22:55 Otec Brown V: Ruka Lucie [i] 23:40 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Banánové rybičky [i] 01:05 Na stopě [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Snídaně pro Dobré ráno [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Boty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pološero - Malý průvodce šikanou v zaměstnání [i] 05:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem 4/7 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Roční období na planetě Zemi: Zima 4/4 [i] 09:50 Krásy evropského pobřeží: Vzpomínka na Normandii [i] 10:00 Kořist ve jménu královny [i] 10:40 Češi zachraňují... zubry v Česku [i] 11:10 Stříkoun lapavý [i] 11:35 Potrava duše & těla 11/20 [i] 12:05 Nedej se: Zoo, archa Noemova [i] 12:31 Nedej se plus: Příroda ve veřejném zájmu [i] 12:49 Občanské noviny: Zachraň jídlo [i] 13:00 Stopy, fakta, tajemství: "Che" v Praze [i] 13:30 Příběhy domů: Fojtství Velké Karlovice [i] 13:50 Made in Nature [i] 14:30 Marco Polo: Rozluštěné tajemství [i] 15:20 Hon na svatého Maura [i] 16:20 Historie.cs [i] 17:15 Krásy evropského pobřeží: Gdaňsk [i] 17:20 Svět z ptačí perspektivy: Sultanát Omán [i] 18:15 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem 4/7 [i] 18:45 Nejmenší slon na světě: Bedříškův nový kamarád [i] 18:55 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 19:00 Jeden den s tramvají T-3 [i] 19:25 Johannes Kepler [i] 19:40 Postřehy odjinud: Neznámá Francie očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Němci proti Hitlerovi - Krvavý podzim 1938 [i] 21:00 Svědkové zrady aneb měli jsme se bránit? [i] 22:05 Železný věk: Láska a smrt za třicetileté války: Pomsta 5/6 [i] 23:00 Dům z karet V 5/13 [i] 23:55 Letecké katastrofy: Smrt v Arktidě [i] 00:35 Krize [i] 01:45 Evropa dnes: 1400 mil [i] 02:10 Před půlnocí [i] 02:40 Corpus Domini [i] 03:05 Žijeme s vírou [i] 03:30 Když se zlaté lány sklidí... [i] 03:50 Případ pro ombudsmana [i] 04:05 Raketoví modeláři Marek a Martin Pavkovi [i] 04:30 Motýli v břiše [i] 04:55 Pohlednice Martina Kratochvíla: Golden Rock [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sladká pomsta 41-42 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 09:20 Neželaná nevesta 57-58 [i] 11:55 Indická nevesta 165-167 [i] 13:55 Búrlivé víno [i] 16:30 Sladká pomsta 43-44 [i] 18:30 Dr. House III. 7-8/24 [i] 20:30 Neželaná nevesta 59-60 [i] 22:20 Dila 47 [i] 23:40 Upírske denníky VI. 12/22 [i] 00:35 Sestrička Jackie VII. 10/12 [i] 01:05 Dr. House III. 7-8/24 [i] 02:30 Smotánka [i] 03:25 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Valjentov debut v La Lige sa skončil víťazstvom
Ilustračná snímka.

Poprad prehral v prípravnom stretnutí
Hokejisti tipsportligového HK Poprad prehrali v sobotu v prvom z dvojice prípravných zápasov v Sheffielde s domácimi Steelers 4:7. Druhý vzájomný súboj ...

Polášek a Dodig postúpili do deblového finále v Cincinnati
Filip Polášek, archívna snímka.

Kimi Räikkönen si po šestnásťdňovom „záťahu“ uprostred sezóny nič nepamätal, priznáva v knihe
Fínsky pilot motoristickej formuly 1 Kimi Räikkönen vo svojej knihe odhalil, že počas ročníka 2013 bol nepretržite 16 dní pod vplyvom alkoholu. Tridsaťdeväťročný rodák z Espoo v biografii ...

Aktuálne správy

Nedeľa bude mierne oblačná, no opäť sa poriadne zapotíme
Ilustračná snímka

Iniciatíva Za otvorenú justíciu si pripomenula 10. výročie od vydania vyhlásenia Päť viet
Iniciatíva Za otvorenú justíciu (ZOJ) si pripomenula desať rokov od vydania vyhlásenia známeho ako Päť viet, zároveň sa pokúša odpovedať na otázky týkajúce sa slovenskej justície a dôvery v ...

Ministri sa v stredu opäť stretnú po letnej prestávke
Ministri sa po letnej prestávke zídu na rokovaní vlády opäť v stredu 21. augusta. TASR to potvrdila hovorkyňa predsedu vlády Petra Pellegriniho (Smer-SD) ...

Rodové rozdiely na Slovensku stále pretrvávajú, platí to najmä v oblasti práce a kariéry
Rodové rozdiely v pracovnom a verejnom živote ostávajú i v súčasnosti najviditeľnejším dôkazom nerovnosti medzi mužmi a ženami v našej spoločnosti. Napriek zákonom, ktoré majú zabezpečovať ...

Medzi Zavarom a Šúrovcami havarovalo auto a začalo horieť, človek vnútri neprežil
Jedna osoba neprežila v nedeľu skoro ráno dopravnú nehodu s následným požiarom osobného auta na ceste zo Zavaru do Šúroviec v okrese Trnava. K nehode vyrážali hasiči z Trnavy, auto bolo v čase ...

Vojenský historik: Povstaleckí letci boli skutoční hrdinovia
Peter Šumichrast, archívne foto.

Osobnosť slovenskej prózy Ján Johanides sa narodil pred 85 rokmi
Ján Johanides, archívna snímka.

Na hrade Lednica upálili bosorku
Noc hradov a zrúcanín vyvrcholila na hrade Lednica upálením bosorky. Večerná prehliadka hradu, ktorý sa nachádza za obcou Lednica neďaleko Púchova spojená so sokoliarskym vystúpením skupiny Aquila a jej ohňovou šou, prilákali na ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.