TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:35 Oteckovia [i] 10:35 Rodinné prípady [i] 11:35 Kobra 11 XVII. 9/15 [i] 13:45 FARMA - DUEL [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:15 Športovec mesiaca [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Susedia [i] 21:20 FARMA [i] 22:25 Ňuchač III. 5/8 [i] 23:30 Kobra 11 XVII. 9/15 [i] 01:40 FARMA [i] 02:25 Susedia [i] 03:05 Zámena manželiek [i] 03:55 Rodinné prípady [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Duel [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Počasie "N" [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Muirfield, Edinburgh, Jaskyňa Fingal, Škótsko [i] 09:00 Recept na život 5/65 [i] 09:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 10:25 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Banská Štiavnica [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:30 Recept na život 6/65 [i] 15:15 HiSTORY [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Svet z vtáčej perspektívy II.: Bayreuth, Mníchov, Nemecko [i] 16:50 Candice Renoirová I: Čím väčšia partia, tým väčšia psina 2/8 [i] 17:40 Duel [i] 18:05 Krátke správy RTVS [i] 18:10 5 proti 5 "N" [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Kon-tiki [i] 22:25 Reportéri [i] 23:00 Prípady 1. oddelenia 13/14 [i] 00:00 Kon-tiki [i] 01:55 Prípady 1. oddelenia 13/14 [i] 02:55 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Extrémne v horách [i] 06:30 Pa a Pi [i] 06:40 Pa a Pi [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Malý Mikuláš [i] 07:10 Malý rytier Trenk [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Energetika [i] 10:10 Nové technológie: Vzorka č. 82 [i] 10:25 Pán Selfridge IV 3/10 [i] 11:10 Máriine oči [i] 11:30 Obedníček: Ako zajac prekabátil lenivého horára [i] 11:40 Pikkuli [i] 11:45 Čo rozprávala teta Srna: Zradná sieť [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Čokoládová smajlipena [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Námestovo [i] 12:30 Stvorení pre šport [i] 13:00 Televízny posol [i] 13:25 Cesta [i] 13:55 Generácia [i] 14:30 Park [i] 15:00 Dioráma [i] 15:30 Môjmu mestu [i] 16:00 Cesty do školy: Maribel, Mexiko [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Malatiná [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Ako zajac prekabátil lenivého horára [i] 18:35 Pikkuli [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:45 Trpaslíci [i] 18:50 Malý Mikuláš [i] 19:05 Káčerovo [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry -Občianske a priemyselné budovy [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Moja diagnóza: Klaudikácie môžu predznamenať aj stratu končatiny [i] 20:35 Silná zostava: Potrebujeme investigatívnu žurnalistiku? [i] 21:30 Budujeme Slovensko - Tabačka Smolník [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Divadelná Nitra [i] 22:30 A čo ďalej, Baltazár [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy a komentáre [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:30 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 SÚDNA SIEŇ [i] 10:40 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:00 TOP STAR [i] 13:30 ČESKO SLOVENSK MÁ TALENT [i] 15:00 ZOO 1 [i] 16:30 NOVINY 16:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:50 SÚDNA SIEŇ [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 21:45 INKOGNITO [i] 23:00 SEDEM [i] 00:00 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 00:30 NOVINY TV JOJ 01:25 ČESKO SLOVENSK MÁ TALENT [i] 02:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:35 Prvé oddelenie [i] 04:15 Profesionáli VI. 7 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 NAŠI IV. [i] 05:50 Prvé oddelenie [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 Rodinné záležitosti [i] 09:05 Spravodlivosť v krvi VI. 21 [i] 10:05 Stratené duše I. 16 [i] 11:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 12:35 Letecké katastrofy VII. 8/8 [i] 13:40 Simpsonovci VII. 11,12,13 [i] 15:10 Profesionáli VI. 7 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. [i] 17:05 Simpsonovci VII. 14,15,16 [i] 18:30 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VI. 8 [i] 20:40 Hobit: Bitka piatich armád [i] 23:40 OKTAGON [i] 00:45 Čierne vlajky III. 5 [i] 02:00 Kráľovná juhu II. 6 [i] 02:40 Kutyil s.r.o. [i] 03:20 KINOSÁLA [i] 03:30 Z lásky alebo pre peniaze [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Banánové rybičky [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Úsměvy Nelly Gaierové [i] 09:40 Zástava [i] 10:05 Doktor Martin: Pokrevní vztahy [i] 11:00 První republika III: Díl čtvrtý 4/13 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 13. komnata Olgy Matuškové [i] 14:25 Páni kluci [i] 15:55 To je vražda, napsala VII: Vše pro záchranu [i] 16:45 Cestománie: Chile - Horký sever, chladný jih [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance [i] 20:05 Labyrint III 5/7 [i] 21:05 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:15 Kriminalista II: Luna je mrtvá [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Taggart: Dlužní úpis [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 GEN - Galerie elity národa: Helena Třeštíková [i] 01:25 Týden v regionech [i] 01:55 Žiješ jenom 2x: Z učitelky žačkou [i] 02:20 Sváteční slovo kurátora Lukáše Snopka [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Stopy, fakta, tajemství: Smrt Malého prince [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kolumbie plná kontrastů [i] 09:55 Vzducholodě, zpátky do budoucnosti [i] 10:50 Babylon [i] 11:15 Svatý Václav a ochrana země české [i] 12:10 Televizní klub neslyšících [i] 12:40 Klenba života [i] 13:05 Československý filmový týdeník 1968 1219/2379 [i] 13:20 Odhalená tajemství neviditelného vesmíru [i] 14:15 Putování za vínem: Argentina - Mendoza [i] 14:45 Na cestě po Českém ráji [i] 15:15 Svět z ptačí perspektivy: Island, země ledu [i] 16:05 Dobrodružství vědy a techniky: Závislost na alkoholu [i] 16:35 Letecké katastrofy: Smrt v Arktidě [i] 17:20 Kalašnikov versus M16 [i] 18:15 Bedekr V.: Letní Řím [i] 18:45 Nejmenší slon na světě: Tatínek má rýmu [i] 18:55 Zašlapané projekty: Zapomenutý epidemiolog Raška [i] 19:15 Hlasy strachu: Spravedlnost 5/7 [i] 19:40 Postřehy odjinud: Neznámá Francie očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Druhá republika [i] 21:05 České století: Den po Mnichovu (1938) [i] 22:15 Historie.cs [i] 23:10 Profesionál [i] 00:55 Queer: Zanechat cucflek [i] 01:20 Před půlnocí [i] 01:50 Počesku: Svatý Tomáš a Vítkův kámen [i] 02:00 Jana a hvězda [i] 02:30 Žijeme s vírou [i] 02:55 Vzkříšené sny zapadlých vesnic [i] 03:15 Slovácké krúžky [i] 03:40 Kdo vyskočí ten je chlap! [i] 04:10 Hraje vám... Lanžhotčanka [i] 04:40 Případ pro ombudsmana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:15 Sladká pomsta 39-40 [i] 08:30 2 baby na mizine [i] 11:20 Indická nevesta 161-164 [i] 13:45 Búrlivé víno [i] 16:20 Sladká pomsta 41-42 [i] 18:20 Dr. House III. 5-6/24 [i] 20:15 Varte s nami [i] 20:30 Neželaná nevesta 57-58 [i] 22:25 Dila 46 [i] 23:45 Upírske denníky VI. 11/22 [i] 00:40 Sestrička Jackie VII. 9/12 [i] 01:05 Dr. House III. 5-6/24 [i] 02:30 Smotánka [i] 03:30 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Valjentov debut v La Lige sa skončil víťazstvom
Ilustračná snímka.

Poprad prehral v prípravnom stretnutí
Hokejisti tipsportligového HK Poprad prehrali v sobotu v prvom z dvojice prípravných zápasov v Sheffielde s domácimi Steelers 4:7. Druhý vzájomný súboj ...

Polášek a Dodig postúpili do deblového finále v Cincinnati
Filip Polášek, archívna snímka.

Kimi Räikkönen si po šestnásťdňovom „záťahu“ uprostred sezóny nič nepamätal, priznáva v knihe
Fínsky pilot motoristickej formuly 1 Kimi Räikkönen vo svojej knihe odhalil, že počas ročníka 2013 bol nepretržite 16 dní pod vplyvom alkoholu. Tridsaťdeväťročný rodák z Espoo v biografii ...

Aktuálne správy

Nedeľa bude mierne oblačná, no opäť sa poriadne zapotíme
Ilustračná snímka

Iniciatíva Za otvorenú justíciu si pripomenula 10. výročie od vydania vyhlásenia Päť viet
Iniciatíva Za otvorenú justíciu (ZOJ) si pripomenula desať rokov od vydania vyhlásenia známeho ako Päť viet, zároveň sa pokúša odpovedať na otázky týkajúce sa slovenskej justície a dôvery v ...

Ministri sa v stredu opäť stretnú po letnej prestávke
Ministri sa po letnej prestávke zídu na rokovaní vlády opäť v stredu 21. augusta. TASR to potvrdila hovorkyňa predsedu vlády Petra Pellegriniho (Smer-SD) ...

Rodové rozdiely na Slovensku stále pretrvávajú, platí to najmä v oblasti práce a kariéry
Rodové rozdiely v pracovnom a verejnom živote ostávajú i v súčasnosti najviditeľnejším dôkazom nerovnosti medzi mužmi a ženami v našej spoločnosti. Napriek zákonom, ktoré majú zabezpečovať ...

Medzi Zavarom a Šúrovcami havarovalo auto a začalo horieť, človek vnútri neprežil
Jedna osoba neprežila v nedeľu skoro ráno dopravnú nehodu s následným požiarom osobného auta na ceste zo Zavaru do Šúroviec v okrese Trnava. K nehode vyrážali hasiči z Trnavy, auto bolo v čase ...

Vojenský historik: Povstaleckí letci boli skutoční hrdinovia
Peter Šumichrast, archívne foto.

Osobnosť slovenskej prózy Ján Johanides sa narodil pred 85 rokmi
Ján Johanides, archívna snímka.

Na hrade Lednica upálili bosorku
Noc hradov a zrúcanín vyvrcholila na hrade Lednica upálením bosorky. Večerná prehliadka hradu, ktorý sa nachádza za obcou Lednica neďaleko Púchova spojená so sokoliarskym vystúpením skupiny Aquila a jej ohňovou šou, prilákali na ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.