TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Sladká výzva [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:45 Oteckovia [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Kobra 11 XVII. 6-7/15 [i] 13:55 FARMA [i] 14:55 Policajné prípady [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 FARMA - DUEL [i] 22:40 Bod zlomu [i] 01:00 Kobra 11 XVII. 6-7/15 [i] 02:45 FARMA - DUEL [i] 04:25 Policajné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Duel [i] 05:40 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku: Bardejov [i] 08:50 Na krok od neba IV.: Tvár démona 2/2 [i] 10:05 Recept na život 4/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Recept na život 5/65 [i] 15:10 Slovenské hrady objektívom: Hrad Devín objektívom Jakuba Klima [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet z vtáčej perspektívy II.: Muirfield, Edinburgh, Jaskyňa Fingal, Škótsko [i] 16:55 Candice Renoirová I.: Tichá voda brehy myje 1/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Milujem Slovensko [i] 21:55 Cestou necestou: Cyprus [i] 22:25 Táto krajina nie je pre starých [i] 00:25 Neskoro večer [i] 01:15 Táto krajina nie je pre starých [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cesty do školy: Tiaotiao, Čína [i] 06:35 Pa a Pi [i] 06:45 Pa a Pi [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 07:00 Malý Mikuláš [i] 07:10 Malý rytier Trenk [i] 07:35 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:40 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Katarína [i] 10:30 Storočnica - Eugen Suchoň [i] 11:30 Obedníček: Ako zajac prekabátil lenivého horára [i] 11:35 Pikkuli [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - Smajlikrekry [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Spomíname na Janu Kocianovú: Zábavný televízny archív 1996 [i] 13:05 Písmo má tvoju tvár;Sny Jany Kocianovej [i] 13:25 Husle a cimbal [i] 14:10 Jitka a Jana [i] 14:40 Jana a jej jazzové evanjelium [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 16:00 Extrémne v horách [i] 16:30 Stvorení pre šport [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Encyklopédia slovenských obcí: Hrochoť [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Ako zajac prekabátil lenivého horára [i] 18:35 Pikkuli [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:45 Malý Mikuláš [i] 19:00 Káčerovo [i] 19:20 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry - Obnova a prestavba [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker [i] 20:04 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker [i] 20:10 Família [i] 20:35 Koniec veľkých prázdnin: Neúnosné bremeno slobody [i] 21:45 Trochu inak s Adelou [i] 22:45 Nebuď zlý [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Správy RTVS z regiónov [i] 01:25 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:35 SUPERMAMA [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:50 INKOGNITO [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 13:00 DVOJIČKY 2 [i] 13:50 SVET PODĽA EVELYN [i] 14:30 PRÁZDNINY II. 5 [i] 15:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 NAŠI II. [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD [i] 22:40 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD [i] 23:10 Panfilovci - 28 hrdinov [i] 01:30 NOVINY TV JOJ 02:20 Východiskový bod [i] 04:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:55 Profesionáli VI.: audiokomentár 7 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Prvé oddelenie [i] 06:30 Súdna sieň [i] 07:25 Rodinné záležitosti [i] 09:05 Spravodlivosť v krvi VI. 20 [i] 10:15 Stratené duše I. 15 [i] 11:35 Prvé oddelenie [i] 12:40 Letecké katastrofy VII. 7 [i] 13:45 Simpsonovci VII. 8,9,10 [i] 15:15 Profesionáli VI. 6 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. [i] 17:05 Simpsonovci VII. 11,12,13 [i] 18:30 Najlepšie svetové videá III. [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VI. 7 [i] 20:40 Pravá blondínka [i] 22:45 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 00:05 Liga snov VII. 10,11 [i] 01:05 Črepiny [i] 02:50 Profesionáli VI. 7 [i] 03:25 Bozk pred smrťou [i] 04:55 Rodinné záležitosti [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Čertouská poudačka [i] 07:25 Paličova dcera [i] 08:45 O zakletém hadovi [i] 09:40 Páni kluci [i] 11:10 Fišpánská jablíčka [i] 12:10 Andělské oči [i] 13:40 Poklad na Sovím hrádku [i] 14:50 O podezíravém králi [i] 16:15 Škola princů [i] 17:30 Sedmero krkavců [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika III: Díl čtvrtý 4/13 [i] 20:55 Sto let sportu – galavečer českého sportu [i] 22:15 Miroslav Donutil opět v Lucerně [i] 23:04 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 23:10 Tak neváhej a toč - ještě jednou speciál! [i] 00:10 Případy detektiva Murdocha VIII: Posvátné manželství [i] 00:55 Manéž Bolka Polívky [i] 02:05 Banánové rybičky [i] 02:35 Bydlení je hra [i] 03:05 Zahrada je hra [i] 03:40 Chalupa je hra [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:40 Kde bydlely princezny: Veselý Kopec [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Chcete mě? [i] 06:00 1944: Osvobození Paříže [i] 06:50 Národnost v pubertě: Aňa, Lesha a Vania [i] 07:20 Pološero - Malý průvodce šikanou v zaměstnání [i] 07:45 Chcete mě? [i] 08:15 Světci a svědci: Svatý Vojtěch [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vzkaz Miloslava Vlka [i] 09:15 Příběh paládia [i] 09:30 Naše tradice: Svatováclavská pouť [i] 10:00 Národní svatováclavská pouť 2018 [i] 11:40 Postřehy odjinud: Trentino očima Jaroslava Skalického [i] 11:50 Dvojí život knížete Václava [i] 12:40 Putování za svatou Ludmilou [i] 13:15 Boleslav První [i] 14:10 Vyšehradská kapitula [i] 14:40 GEN - Galerie elity národa: Ondřej Synek [i] 14:55 Železný věk: Láska a smrt za třicetileté války: Zkáza 4/6 [i] 15:50 Karel starší ze Žerotína [i] 16:00 Jessenius [i] 16:15 Hon na svatého Maura [i] 17:15 Tajemná Brazílie - Divoký Pantanal 3/3 [i] 18:05 Krásy evropského pobřeží: Benátky [i] 18:15 Češi zachraňují... zubry v Česku [i] 18:45 Nejmenší slon na světě: Trable s vodou [i] 18:55 Evropa dnes: 1400 mil [i] 19:20 Cesta za zdravím [i] 19:40 Sto let sportu – vyhlášení největších momentů [i] 20:55 Mír podle Mnichovské dohody [i] 22:40 Slídil [i] 00:35 Odhalená tajemství neviditelného vesmíru [i] 01:30 Most mezi kýčem a mystikou [i] 02:10 V zámku a podzámčí [i] 02:35 Přísně tajné vraždy: Štrasburk [i] 02:50 Tajemství železnic: Osoblažkou po slezské Hané [i] 03:15 Ze ZOO do ZOO [i] 03:40 Ryžoviště [i] 04:00 Folklorní magazín [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Putování za vínem: Chile II [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sladká pomsta 37-38 [i] 08:35 2 baby na mizine [i] 09:25 Neželaná nevesta 55-56 [i] 11:55 Indická nevesta 158-160 [i] 13:55 Búrlivé víno [i] 16:25 Sladká pomsta 39-40 [i] 18:30 Dr. House III. 3-4/24 [i] 20:30 Cyklotrasa k láske [i] 22:10 Mentalista VII. 7-8/13 [i] 00:05 Sestrička Jackie VII. 7/12 [i] 00:35 Dr. House III. 3-4/24 [i] 02:25 Smotánka [i] 03:20 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Sezónu odštartujú St. Luois s Washingtonom, tri zápasy i v Európe
Ilustračná snímka.

Organizátori Copa America sú napriek slabým návštevám spokojní
Ilustračná snímka.

J. Liba o ZOH 2026 v Miláne a Cortine: Uvidíme, či to bude fungovať
Jozef Liba, archívna snímka.

Tankó okrem športu pomáha mladým Rómom: Integrácia je veľmi dôležitá
Na archívnej snímke slovenský boxer Viliam Tankó.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu neustúpia, slnko sa nebude mať ani kde schovať
Ilustračná snímka.

Slovákov dnes potrápia horúčavy, treba dbať na pitný režim
Ilustračná snímka.

Vodiči, pozor: Polícia si na vás posvieti v okrese Lučenec
Ilustračná snímka.

Kvalitu nebalenej zmrzliny prezradí farba, chuť a konzistencia
Ilustračná snímka.

Platforma Stojíme pri kultúre kritizuje ministerku a odovzdá otvorený list premiérovi Pellegrinimu
Zástupcovia platformy Stojíme pri kultúre adresujú otvorený list premiérovi Petrovi Pellegrinimu a súčasne žiadajú o verejné prijatie Výbor Národnej rady SR pre kultúru a médiá. List a ...

Psychologička: Rodičia by sa mali zaujímať, čo dieťa robí na počítači
Ilustračná snímka.

Slovák Peter Lorre bol hviezdou v Hitchcockových filmoch
Na snímke Peter Lorre.

Polícia našla telo YouTubera menom Etika, ktorý nedávno zverejnil video o samovražde
Americká polícia našla v New Yorku telo zosnulého YouTubera menom Etika, ktorý bol nezvestný šesť dní. Informovala o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Predtým uviedli, ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.