TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 Oteckovia [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 11:55 Kobra 11 XVII. 2-3/15 [i] 14:00 FARMA [i] 15:00 Policajné prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Oteckovia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 FARMA [i] 22:40 Rodinné prípady [i] 23:40 Kobra 11 XVII. 2-3/15 [i] 01:50 FARMA [i] 02:35 Dobre vedieť! [i] 03:25 Policajné prípady [i] 04:10 Rodinné prípady [i] 04:50 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Duel [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Postav dom , zasaď strom [i] 07:30 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet z vtáčej perspektívy II.: Pláž Myrtle, jazero Strom Thurmond, USA [i] 09:00 Na krok od neba IV.: Smrteľná rana 18/20 [i] 10:05 Recept na život 2/65 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom , zasaď strom [i] 14:25 Recept na život 3/65 [i] 15:10 Test magazín: Vstavané elektrické rúry [i] 15:30 Slovensko s Tiposom [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Svet z vtáčej perspektívy II.: Mizen Head, Powerscourt, Írsko [i] 16:50 Na krok od neba IV.: Tvár démona 1/2 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:20 Počasie [i] 20:30 Dobrý, zlý a škaredý [i] 23:05 Komisár Montalbano: Vôňa noci [i] 00:55 Komisár Montalbano: Rovnaké podmienky [i] 02:35 Autosalón [i] 03:00 Dámsky klub [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cesty do školy: Čchiang, Čína [i] 06:30 Pa a Pi [i] 06:40 Pa a Pi [i] 06:50 Bob a Bobek na cestách [i] 06:55 Malý Mikuláš [i] 07:10 Malý rytier Trenk [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 Ahoj Slovensko [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 10:00 Spomíname na Betu Poničanovú: Sto hodín do zatmenia [i] 11:30 Obedníček: Ako zajac prekabátil lenivého horára [i] 11:35 Pikkuli [i] 11:40 Čo rozprávala teta Srna: Veľká a malá Ryška [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŚKA - Smajlihubky [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky: Cyklopotulky: Sereď [i] 12:35 Po stopách Boha - s Morganom Freemanom: Stvorenie 1/6 [i] 13:25 Tradičná medicína vo svete II.: Čile [i] 13:50 Moja diagnóza: Karcinóm konečníka môže byť aj cestou k nového začiatku [i] 14:30 Cyklistika - MS 2018 v cestnej cyklistike [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Ahoj Slovensko [i] 18:30 Večerníček: Ako zajac prekabátil lenivého horára [i] 18:35 Pikkuli [i] 18:40 Máša a medveď [i] 18:45 Malý Mikuláš [i] 19:00 Káčerovo [i] 19:20 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Týždeň súčasnej slovenskej architektúry - Rodinné domy [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:08 Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 [i] 20:10 Divoká Sardínia [i] 21:05 Podnety vynálezov: Magnety na nebezpečenstvo 4/8 [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 Kinorama [i] 22:50 Umenie [i] 23:15 Producent Patrik Pašš jubiluje: Nicholas G. Winton - sila ľudskosti [i] 00:15 Kamera [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:05 Záznam z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 RANNÉ NOVINY 08:30 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:30 NIKTO NIE JE DOKONALÝ [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Hoď svišťom II. [i] 14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:20 NAŠI II. [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 SOM MAMA [i] 22:30 Aféry [i] 23:25 Agent II. 2 [i] 00:25 NOVINY TV JOJ 01:20 SOM MAMA [i] 03:05 Prvé oddelenie [i] 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 Profesionáli VI. 5 [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Letecké katastrofy VII. 4 [i] 05:55 Prvé oddelenie [i] 06:35 Súdna sieň [i] 07:30 EXTRÉMNE PRÍPADY [i] 09:05 Spravodlivosť v krvi VI. 18 [i] 10:15 Hawaii 5.0 VI. 24 [i] 11:35 Prvé oddelenie [i] 12:30 Letecké katastrofy VII. 5 [i] 13:40 Simpsonovci VII. 2,3,4 [i] 15:05 Profesionáli VI. 4 [i] 16:00 Kutyil s.r.o. [i] 17:00 Simpsonovci VII. 5,6,7 [i] 18:30 Neserte nám pestúnku [i] 19:35 ŽREBOVANIE [i] 19:45 Profesionáli VI. 5 [i] 20:40 Akty X 4 [i] 21:45 Letecké katastrofy XVI. 1/10 [i] 22:45 Všemohúci 5,6 [i] 00:30 Kráľovná juhu II. 4 [i] 01:30 Profesionáli VI. 5 [i] 02:15 Všemohúci 5,6 [i] 03:35 Súdna sieň [i] 04:20 Dobrá manželka VII. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlet jako... v secesi [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala VII: Návrat ztraceného otce [i] 09:55 Walda [i] 10:50 Doktor Martin: Výběrové řízení [i] 11:45 Černé ovce [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Události v regionech plus [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Pozor na kozoroha [i] 15:00 Všechnopárty [i] 15:50 To je vražda, napsala VII: Kam se poděl Billy Boy? [i] 16:45 Manu a Matěj na cestě do Říma [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance [i] 20:05 Rapl: Bludný kořen 4/13 [i] 21:05 Roznese tě na kopytech [i] 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 [i] 22:20 Columbo: Past [i] 23:35 Most IV 3/8 [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:05 Na stopě [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Křesťanský magazín [i] 05:30 Folklorika: Heligonka z trojmezí [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Poslední lovci [i] 09:55 Odhalená tajemství neviditelného vesmíru [i] 10:50 Apokalypsa: 1. světová válka: Strach 2/5 [i] 11:40 1944: Osvobození Paříže [i] 12:35 Náš venkov: Království za marmeládu [i] 13:05 Putování za muzikou [i] 13:35 Cesta k sobě [i] 14:00 MS 2018 Ázerbájdžán [i] 16:00 Stará Pankrác [i] 16:05 Folklorika: Heligonka z trojmezí [i] 16:35 Evropa dnes: 1400 mil [i] 17:05 Televizní klub neslyšících [i] 17:30 S kuchařem kolem světa: Thajsko [i] 18:25 GEN - Galerie elity národa: Ondřej Synek [i] 18:45 Nejmenší slon na světě: Proč je lepší běhat po svých [i] 18:55 Babylon [i] 19:20 Zašlapané projekty: Osud restaurátora Makeše [i] 19:40 Postřehy odjinud: Neznámá Francie očima Jana Šmída [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kolumbie plná kontrastů [i] 21:00 Na cestě po gruzínské Kazbegi [i] 21:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem 4/7 [i] 22:00 Neporažená armáda [i] 23:20 Ve jménu vlasti VI: Záblesk světla 4/12 [i] 00:10 Dům z karet V 4/13 [i] 00:55 Egypťané [i] 01:55 Nemoci srdce [i] 02:10 Chcete je? [i] 02:15 Příliš drahý sport [i] 02:40 Přísně tajné vraždy: Špion s romantickou duší [i] 02:55 Tajemství železnic: Vlakem na dno Želivky [i] 03:25 Ze ZOO do ZOO [i] 03:50 Na hody do Banátu [i] 04:10 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Chlapi neplačú [i] 06:20 Sladká pomsta 33-34 [i] 08:35 2 baby na mizine [i] 09:25 Neželaná nevesta 51-52 [i] 12:05 Indická nevesta 153-154 [i] 13:40 Búrlivé víno [i] 16:15 Sladká pomsta 35-36 [i] 18:20 Dr. House II. 23-24/24 [i] 20:30 Neželaná nevesta 53-54 [i] 22:20 Dila 44 [i] 23:35 Upírske denníky VI. 9/22 [i] 00:35 Sestrička Jackie VII. 7/12 [i] 01:00 Dr. House II. 23-24/24 [i] 02:25 Smotánka [i] 03:25 Búrlivé víno [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Sezónu odštartujú St. Luois s Washingtonom, tri zápasy i v Európe
Ilustračná snímka.

Organizátori Copa America sú napriek slabým návštevám spokojní
Ilustračná snímka.

J. Liba o ZOH 2026 v Miláne a Cortine: Uvidíme, či to bude fungovať
Jozef Liba, archívna snímka.

Tankó okrem športu pomáha mladým Rómom: Integrácia je veľmi dôležitá
Na archívnej snímke slovenský boxer Viliam Tankó.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu neustúpia, slnko sa nebude mať ani kde schovať
Ilustračná snímka.

Slovákov dnes potrápia horúčavy, treba dbať na pitný režim
Ilustračná snímka.

Vodiči, pozor: Polícia si na vás posvieti v okrese Lučenec
Ilustračná snímka.

Kvalitu nebalenej zmrzliny prezradí farba, chuť a konzistencia
Ilustračná snímka.

Platforma Stojíme pri kultúre kritizuje ministerku a odovzdá otvorený list premiérovi Pellegrinimu
Zástupcovia platformy Stojíme pri kultúre adresujú otvorený list premiérovi Petrovi Pellegrinimu a súčasne žiadajú o verejné prijatie Výbor Národnej rady SR pre kultúru a médiá. List a ...

Psychologička: Rodičia by sa mali zaujímať, čo dieťa robí na počítači
Ilustračná snímka.

Slovák Peter Lorre bol hviezdou v Hitchcockových filmoch
Na snímke Peter Lorre.

Polícia našla telo YouTubera menom Etika, ktorý nedávno zverejnil video o samovražde
Americká polícia našla v New Yorku telo zosnulého YouTubera menom Etika, ktorý bol nezvestný šesť dní. Informovala o tom prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Predtým uviedli, ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.